Je tu konec dnešního utkání, které jasně ovládli Oceláři z Třince, který po suverénním výkonu zvítězili 6:2. Děkuji za sledování tohoto on-line přenosu a těším se příště na počtenou.

Nejlepší hráči

Vojtěch Polák (TRI) a Petr Pohl (KVA)
60:00
59:48
V šanci byl Martin Růžička, ale na dlouhou přihrávku nedosáhl.
59:01
Běží poslední minuta třetí třetiny a zápasu.
58:47
Dresler trefil první bránícího hráče a domácí tak přicházejí o útočné pásmo.
57:57
Puk končí mimo hrací plochu a vhazuje se před Šimonem Hrubcem.
57:08
Po střele Květoně se bude vhazovat po levici Závorky.
56:36
Třinec právě vstřelil branku!
Oceláři využívají přesilovou hru, když se po kombinaci prosazuje střelou pod břevno MARTIN RŮŽIČKA! Asistence: Martin Adamský, Jiří Polanský.
56:00
Hosté jsou usazeni v útočném pásmu a kombinují po mantinelech.
55:06
Přesilová hra pro Třinec. Za nedovolené bránění vyloučen opět Jan Dresler (KVA).
54:40
Dnešní utkání sleduje 2739 diváků!
54:05
Hosté výborně brání střední pásmo a Energii se nedaří dostat před Hrubce a do zakončení.
53:24
Oceláři už jenom vyhazují puky chytře, aby to nebylo zakázané uvolnění.
52:46
Znovu velice aktivní Mickova formace, která hostujícím hráčům točí hlavy. Zatím tomu však chybí nějaká překvapivá přihrávka.
52:21
Po levé straně se snažil dostat do šance Micka, ale jeho střela z ostrého úhlu končí u Hrubce. Následuje komerční přestávka.
51:34
Nepřesná rozehrávka ve středním pásmu a do útoku se žene Třinec.
50:49
David Květoň střílel z mezikruží, ale mířil přímo na hruď připraveného Tomáše Závorky.
50:27
Hruška nahazuje puk do útočného pásma a odjíždí střídat.
49:32
Dresler bojuje o puk v rohu se Zíbem a vítězně z něj vyšel třinecký hráč.
48:41
Následuje komerční přestávka a buly po levici Tomáše Závorky.
48:31
Hruška s Mickou přešli přes modrou čáru, ale v zápětí o puk přišli nepřesnou přihrávkou.
47:02
Energie se stále snaží o nemožné a nyní je lepším týmem.
46:16
Karlovy Vary právě vstřelily branku!
Energie snižuje! Do samostatného úniku se dostal ROMAN VLACH a přesnou střelou nad Hrubcovo rameno přidává druhou karlovarskou branku! Asistence: Michal Gulaši.
45:35
Domácí si přidělávají zbytečné problémy a Třinec drží puk za Závorkovo bránou.
44:47
Puk vyletěl mimo hřiště s tečí jednoho z domácích útočníků a vhazuje se ve středním pásmu.
44:24
Domácí hráči budou mít šanci v podobě přesilové hry. Za podražení je vyloučen Radim Matuš (TRI).
43:45
Mickova formace bojuje o kotouč za Hrubcovo bránou, ale o puk po chvilce přichází.
43:05
Domácí fanoušci stále věří a skandují povzbudivé pokřiky.
42:29
Nyní se buly stěhuje před Hrubce a energetici mohou vystřídat.
41:35
Domácí vyhazují až na zakázané uvolnění a vhazuje se před Závorkou.
40:10
Úvodní buly vyhrál Třinec a hrne se do útočného pásma.
40:01
Je za námi druhá třetina, která se domácím vydařila ještě méně než ta první. Energie si sice vytvořila mnoho šancí, ale góly stříleli hosté, kteří zvýšili svůj náskok na rozdíl čtyř branek. Uvidíme, zda se energetici pokusí o nějaký velký obrat. To se dozvíme přibližně v 19:49, kdy startuje třetí třetina.
40:00
39:07
V obrovské šanci Radek Bonk, který z dorážky netrefuje prázdnou Závorkovu bránu!
38:18
Oceláři hrají v plném počtu.
38:12
Diváci začínají pískat. Nelíbí se jim, jak domácí přistupují k přesilové hře.
37:34
Z přesilové hry domácích už moc nezbývá a vhazovat se bude před Hrubcem.
37:05
Domácím se přesilová hra vůbec nedaří. Třinec výborně brání a vyhazuje puky ven z pásma.
36:18
Energie si zahraje přesilovou hru. Za sekání si odsedí dvě minuty na trestné lavici Daniel Krejčí (TRI).
35:49
Tak toto jsou pro energetiky opravdu perné chvíle.
35:16
A v další šanci Martin Růžička, který nejprve nastřelil tyč a z dorážky netrefil úplně odkrytou bránu!
35:00
Martin Adamský se dostal do úniku, ale Závorka ho skvěle vychytal!
34:17
Dlouhý je na ledě a domácí hrají v plném počtu.
33:32
Třinci se přesilová hra nedaří a domácí v klidu vyhazují.
32:17
A hosté budou mít další šanci na zvýšení skóre. Za hákování vyloučen Radek Dlouhý (KVA).
31:25
Hosté jsou nyní nabuzeni a kontrolují průběh utkání s kotoučem na svých holích.
30:31
1:5! Nedáš dostaneš! Z rychlého protiútoku přihrál Jakub Orsava na najíždějícího RADKA BONKA, který se v zakončení nemýlil a zvyšuje náskok Ocelářů na čtyři branky! Asistence: Jakub Orsava, Vojtěch Polák.
29:57
Závorka vyráží střelu jednoho z hostujících obránců do ochranné sítě a následuje vhazování po pravici domácího gólmana.
29:31
Další obrovská šance domácích, kteří zvyšují svůj tlak! Tentokrát to byl Roman Vlach, který dostal nádhernou přihrávku zpoza brány, ale sám před Hrubcem selhal v jasné gólové šanci!
28:56
Vhazování po levici Šimona Hrubce.
28:36
Zuckerova formace se usadila před Hrubcem a vytvořila si několik velikých příležitostí! Největší měl Tomáš Micka, který však nedokázala přehodit ležícího třineckého gólmana!
28:12
Po teči Dreslera končí kotouč opět mimo hřiště a vhazuje se znovu ve středním pásmu.
27:37
Jejich snaha však končí vyhozeným pukem mimo hrací plochu a vhazovat se bude ve středním pásmu.
27:16
Energetici jsou usazeni v útočném pásmu a snaží se přidat druhou branku.
26:58
Hosté hrají v plném počtu.
25:35
Martin Zaťovič teď z úhlu trefil tyč Hrubcovo brány!
24:58
Domácí budou mít šanci na snížení. Erik Hrňa (TRI) zbytečně fauloval v útočném pásmu Jana Dreslera a odsedí si dvě minuty za podražení.
23:59
Studená sprcha pro Energii! Po nenápadné akci hostů se puk odrazil k DAVIDU NOSKOVI, který svou střelu poslal těsně pod ruku Tomáše Závorky a je to znovu o tři branky! Asistence: Radek Bonk.
23:24
Puk se odrazil po souboji Dreslera a Poláka na domácí střídačku. Vhazovat se bude v obranném pásmu Ocelářů.
23:19
Nyní se na krátkou chvíli hra přerušuje. Petr Koblasa dostal tvrdý hit, po kterém odjíždí se zakrváceným obličejem na střídačku a probíhá úklid ledu.
22:45
A je sníženo! Domácím se daří vstřelit první gól v utkání! Radim Bičánek nejprve trefil tyč, ale na následnou dorážku PETRA POHLA byl Hrubec krátký! Asistence: Radim Bičánek.
21:27
Domácí to teď budou mít hodně těžké.
20:39
A je to 0:3! Třinec využívá i další přesilovou hru, když Roth našel přesným pasem od modré hůl MARTINA ADAMSKÉHO, který se štěstím tečoval puk až za bezmocného Závorku! Asistence: Vladimír Roth, Martin Růžička.
20:17
Snahu o přechod do útočného pásma Třince je zastaven ofsajdem.
20:01
Je za námi první třetina, která se Ocelářům velice vydařila. Byli jasně lepším týmem a zaslouženě po gólech Rákose a Krejčího odcházejí do kabiny s dvou brankovým náskokem. Druhá třetina začne přibližně v 18:54.
20:00
19:00
Běží poslední minuta první třetiny a Třinec stále kombinuje v obranném pásmu domácích.
18:52
Třinec bude mít šanci zvýšit svůj náskok. Petr Pohl (KVA) si odsedí dvě minuty na trestné lavici za podražení.
18:42
Kotouč vypadl ze hřiště a vhazovat se bude před hostujícím gólmanem.
17:49
Hosté jsou opět usazeni v obranném pásmu Energie a dostávají domácí pod velký tlak.
16:59
Zakázané uvolnění Ocelářů a vhazovat se bude po pravici Hrubce.
16:37
A hosté svou přesilovou hru využívají! Nechytatelnou přízemní střelu vyslal od modré DANIEL KREJČÍ a puk proplul Závorkovy škvírou mezi betony! Asistence: Martin Růžička, Vojtěch Polák.
16:00
Vladimír Roth trefuje tyč Závorkovy brány! Zatím největší přesilovková šance Třince!
14:59
Další přesilová hra Třince. Za podražení vyloučen opět Jan Dresler (KVA).
14:10
Lukáš Zíb střílel od modré, ale jeho střelu zastavila červená na semaforu Tomáše Závorky.
13:42
Radek Dlouhý zůstal ležet na ledě poté, co ho do zátylku trefila ostrá Rýglova střela od modré. Vypadá však, že bude v pořádku.
13:11
Čtvrtá karlovarská formace dokázala zatlačit Třinec, ale ani tvrdá Vachovcova střela neskončila za Hrubcem.
11:31
Až nyní se na chvíli domácím podařilo přejet modrou čáru, ale po chvíli se hra opět obrací.
11:26
Karlovarští už se delší dobu nepodívali do útočného pásma. Třinec brání výborně střední pásmo.
10:43
Hrňa pálil z mezikruží, ale Závorka byl připravený.
09:55
Rozhodčí nyní přerušují hru, kvůli posunuté třinecké bráně i přes to, že se hra odehrávala na druhé straně kluziště.
09:31
Ofsajd zastavil Květoňův přechod přes modrou čáru a vhazuje se ve středním pásmu.
08:38
A hra se bude hned stěhovat po zakázaném uvolnění před Hrubce.
08:34
Dresler je na ledě a domácí hrají v plném počtu.
07:58
Domácím se stále nedaří osvobodit a nemohou tedy vystřídat.
07:14
Hosté jsou usazeni v obranném pásmu energetiků a točí jim hlavy řadou přihrávek.
06:34
A svou první přesilovou hru si zahrají i Oceláři. Za podražení usedá na trestnou lavici Jan Dresler (KVA) na dvě minuty za podražení.
06:19
Nepřesná Růžičkova přihrávka a puk letí přes všechny čáry až na zakázané uvolnění.
06:03
Po souboji ve středním pásmu touš vyletěl až k časoměřičům a následuje komerční přestávka.
05:49
Zakázané uvolnění Energie a hosté posílají na led čerstvou formaci.
05:36
Rýgl měl nyní co dělat, aby mu puk nesebral Polanský. Všechno však s přehledem zvládl.
04:42
Oceláře zřejmě vstřelený gól nakopl a jsou nyní lepším týmem.
04:06
A hosté jdou do vedení! David Květoň objel Závorkovu bránu a předložil kotouč nehlídanému DANIELU RÁKOSOVI, který pohotově zakončil. První šance Třince tedy končí gólem. Asistence: David Květoň.
03:58
Až nyní se dostala na druhou polovinu hřiště Bonkova formace a Závorka radši ukryl puk pod svou lapačku.
03:16
Energetici jsou ale stále usazeni v útočném pásmu a nedovolují Třinci střídat.
02:59
Linhart je na ledě a Třinec hraje v plném počtu.
02:01
Minuta přesilové hry Energie za námi a zatím jsme neviděli vážnější šanci.
01:22
Dresler nahazoval od modré a puk proskákal až k Hrubcovi, který černou pryž zcela jistě neviděl a se štěstím jí vyráží.
00:58
A hned v úvodu zápasu si domácí zahrají přesilovou hru. Za hákování je vyloučen Tomáš Linhart (TRI).
00:49
Tomáš Micka se snažil objet Hrubcovo bránu, ale ten byl u své tyče připraven včas.
00:05
Úvodní buly vyhráli domácí a zakládají první útok.
00:01

HC Energie Karlovy Vary: Závorka (Řehoř) – Bičánek, Rýgl, Drtina, Šmach, Gulaši, Dresler, Schusser – Zaťovič "C", Vlach, Pohl – Micka, Balán, Zucker – Dlouhý, Vachovec, Koblasa – Buc, Hruška, Tomeček

HC Oceláři Třinec: Hrubec (Hamerlík) – Galvas, Roth, Linhart, Trončinský, Zíb, David Nosek, Foltýn, Krejčí – Adamský, Polanský, Martin Růžička – Polák, Bonk, Orsava – Rufer, Rákos, Květoň – Hrňa, Matuš

Rozhodčí: Souček, Hodek – Kostka, Blaha.
Základní část finišuje a všechny týmy se snaží posbírat co nejvíce bodů. Hlavně ty týmy, které jsou na hranici postupu do play off a také do jeho předkola. V této pozici jsou Karlovy Vary. Ty potřebují bodovat v co nejvíce utkáních, aby se dostali alespoň do předkola. Naopak Třinec je na nejlepší cestě udržet se v šestici, která bude mít jisté místo ve čtvrtfinále. Hosté o tom přesvědčují i v posledních utkáních, kdy z posledních čtyř všechny vyhráli. Uvidíme tedy, jestli energetici zabojují a přeruší vítěznou sérii Třince.

Martin Růžička – 17 branek
Vítáme vás u dnešního on-line přenosu z hokejové Tipsport extraligy mezi domácí HC Energie Karlovy Vary a hosty HC Oceláři Třinec. Utkání začíná v 18:00 a bude vás jím provázet David Košinár.