Ode mne je to dnes vše a já Vám přeji hezký zbytek dnešního večera a co nejhezčí následující víkend.
Nejlepšími hráči zápasu jsou Petr Čajánek za Zlín a Jan Chábera na straně Rytířů.
Zlín si to pohlídal a Kašík se raduje z čistého konta. Rytíři tak dnes již pošesté odcházejí bez vstřelené branky a play out a ještě více baráž se hlásí Středočechům čím dál, tím více.
60:00
59:35
Navíc je ještě vyloučen hostující Melenovský za hákování.
59:15
Rytíři to zkoušejí ještě hrát bez brankáře.
58:01
Poslední dvě minuty zápasu.
57:40
Kladno vrhá ještě poslední síly do útoku. S pukem ale hraje pouze u mantinelů.
56:01
Třetí lajna Rytířů se ještě pokoušela vykřesat naději, ale Kašík se nechce nechat připravit o čisté konto.
55:36
Zlín už někam nespěchá a pouze vyčkává na soupeře za červenou čárou.
55:03
Hosté jsou kompletní.
54:00
Kladno si nedokáže ale v přesilovce ani přihrát.
53:03
Honejsek (ZLN) vyloučen za hrubost.
52:30
Mohlo být rozhodnuto, ale zlínští hokejisté nedokázali krásnou kombinaci zakončit do prázdné branky.
52:00
Další závar před hostující brankou vyřešil Kašík přikrytím kotouče.
50:55
Zmar Rytířů dosáhl vrcholu, když ležícího Kašíka sice Dragoun překonal, ale puk nasměroval pouze do tyči ze 2 metrů.
49:53
Dragoun se dostával do ideálního prostoru pro střelu, tam mu ale vystavila stopku hostující obrana.
49:20
49:00
Dragoun se prokličkoval až před Kašíka. Poslední překážku, ale nepřekonal.
48:10
Kaberleho pokus mířil mimo.
47:36
Kuchler přejel rychleji modrou čáru nežli Tenkrát s pukem.
47:20
Za držení putuje dnes podruhé na trestnou lavici Veselý (ZLN).
47:10
Černošek z mezikruží trestuhodně netrefuje hostující branku.
45:50
Petr Hořava si z pozice sjel až na brankoviště, ale nedokázal již usměrnit puk za Kašíkova záda.
45:08
Hosty zastavuje v útočné akci postavení mimo hru.
44:39
Kašík si po dlouhé době sáhl na kotouč.
44:11
Eberle to zkoušel mezi tři hráče, ale moc daleko se nedostal.
41:41
Rudovský vyloučen na 2 minuty za vysokou hůl.
41:18
Kašík zasahoval proti Tenkrátovi.
40:01
40:00
3: třetina začne přibližně v 19:41.
Zlínu stačilo málo, aby se dostal ke druhému gólu. Při přesilové hře se přihrávku Čajánka srazil do domácí sítě Černošek. Hosté se potom nijak do útoku nevrhali a pouze vyčkávali a nepustili Kladno téměř k ničemu. Těm zřejmě dnes není souzeno docílit branky.
39:38
Chábera teď šokoval všechny přítomné, když jeho přihrávka za bránu málem skončila v ní.
39:01
Poslední minuta 2. třetiny.
38:49
Dragounovi v poslední chvíli ujel na brankovišti puk.
38:05
Na druhé straně si další zákrok připisuje na své konto Chábera.
37:40
Ani Tenkrát svým golfem nedokázal najít recept na zlínského gólmana.
37:18
Nebzepečně pálil Holík, který trefil pouze dobře postaveného Cháberu.
36:51
Brankář Zlína raději ukrývá kotouč aby uklidnil hru.
34:14
Köhler nebezpečně tečoval. Puk prolítl jenom těsně vedle kladenské branky.
33:58
Za krosček jde sedět Růžička (KLA).
33:42
Urbanec od modré nalezl pouze Cháberův beton.
32:18
Pokus Černoška od modré bez obtíží kryje lapačkou Kašík.
31:42
Chábera nyní zachránil Rytíře, když už v leže dokázal ještě vychytat dorážku Čajánka na brankovišti.
30:50
Hořavovo nahození od modré nedokázal za zlínského gólmana dostat Havlíček.
30:00
Kaberle z půlky vyzkoušel pozornost Kašíka.
29:10
Když už se Rytíři dostanou do pásma tak pouze díky nahození kotouče. Tam si ho ale zpět pod kontrolu vezme Zlín.
28:04
Kladno si nedokáže v posledních minutách přesně nahrát, což dávají hlasitě najevo i domácí příznivci.
26:59
opět aktivní Čajánek. Pokus z rohu byl ale příliš naivní.
26:31
Chábera si napravuje částečně sebevědomí po pokusu Okála.
24:25
Zlín právě vstřelil branku!
Zlín rychle využil přesilovku, když přihrávku skrz brankoviště od PETRA ČAJÁNKA nešťastně srazil za Cháberova záda Černošek. Bez asistence.
24:07
Jankovič (KLA) dostává 2 minuty nepodmíněně za držení.
23:36
Nyní už hraje v plném počtu.
23:10
Zlín se opět dokázal vysvobodit.
22:48
Až nyní po Dragounově střele musel Kašík zasahovat.
22:23
Rytíři mají potíže usadit se v útočném pásmu.
21:51
Rytíři však posílají puk na zakázané uvolnění.
21:36
Za podražení dostává 2 minuty Köhler (ZLN).
21:00
Také Kašík zasahuje proti Rudovskému.
0:29
Jako první musel ve druhé třetině zasahovat Chábera.
20:01
Druhá třetina začne v 18:51.
Úvodních 20 minut je minulostí a zatím mohou být šťastnější hosté, které se díky nenápadné teči Valenty dostali do vedení. Kladenští měli následně sice pár šanci, ty ale Kašík bez problémů ustál.
20:00
19:13
Čajánek ujížděl s Leškou 2 na 1. Bekhenodvý pokus Lešky ale bravurně lapačkou zneškodnil Chábera.
19:01
Poslední minuta 1. třetiny.
18:51
Opět byli Rytíři napresovaní na brankovišti, ale ani tentokrát nedokázali přehodit kotouč přes zlínského brankáře.
18:34
Treille se zkoušel prokličkovat před Kašíka, ale hostující obrana ho včas zpacifikovala.
17:50
Za podražení putuje na trestnou lavici Veselý (ZLN).
17:22
Kladno mohlo vyrovnat, ale Zagrapan ani Rudovský nedokázali procpat puk za ležícího Kašíka.
16:43
S pokusem Okála si bez problémů věděl rady Chábera pomocí lapačky.
16:15
15:45
Domácí se navíc osvobozují.
15:30
Až nyní se po kombinaci dostal ke střele Čajánek. Chábera se ale přemístil včas.
15:05
Zlín se však ještě ale nedostal ke střele.
14:15
První vyloučení zápasu obstaral Patera (KLA) za hru vysokou holí.
13:53
Rytíři se snaží najít způsob jak se dostat do útočné třetiny hostů. Zatím ale marně.
11:48
Nenápadná střela hostujícího celku v podání Melenovského skončila za Cháberou, kterou ještě dokázal tečovat TOMÁŠ VALENTA nohou ale v souladu s pravidly, což potvrdil následně i videorozhodčí. Asistence: Marek Melenovský, Dalibor Řezníček.
11:39
Vystavili se však ofsajdu.
11:27
Moc daleko se ale nedostali a s pukem hrají hosté.
11:00
Kladno začne další útočnou akci za svojí brankou.
10:12
Dragoun od mantinelu našel pouze připravenou lapačku brankáře hostí.
9:47
Chábera musel po dlouhé době zasahovat po střele jednoho ze Zlínských.
9:25
Ševci se nemohou dostat z obranné třetiny jinak než vyhozením kotouče.
8:05
Jankovič nedokázal trefit skákavý puk.
7:38
Dragoun se zničeho nic objevil na brankovišti. Beton Kašíka byla ale na místě včas.
6:53
Nenápadný pokus Treilleho proletěl o centimetry vedel pravé tyčky Zlína.
6:49
Zakázané uvolnění hostů.
6:25
Kuchler hledal před brankou Šilhavého, ale do jeho přihrávky vložil na poslední chvíli svou hůl Balaštík.
5:30
Další pokusy z hole Hořavy míří jen těsně vedle Kašíka.
5:19
Kladenský tlak přerušuje posunutá branka Zlína.
5:01
Ten si následně poradil s pokusem Doudery od modré.
4:52
Tenkrát z rohu Kašíka nemohl překvapit.
4:00
Již od úvodu je vidět, že oba týmy si zakládají ne dobře bráněném středním pásmu a moc útočný hokej nás tedy nečeká.
2:48
Okál se zkoušel probojovat do útočné třetiny, nakonec mu ale nezbylo nic jiného, než nahodit kotouč za domácí svatyni.
1:55
Střelu Miloslava Hořavy se štěstím zneškodnil Kašík.
0:50
Pokus Urbance tečoval Čajánek mimo Cháberovu branku.
00:05
Kladno začíná zápas zakázaným uvolněním.
00:01
Vše už je nachystáno k úvodnímu buly.

Rytíři Kladno: Chábera (Cikánek) – Kaberle, Růžička, Doudera, Černošek, Jankovič, P. Hořava, Gutwald – Treille, Dragoun. Lukáč – Tenkrát, Zagrapan, Rudovský – M. Hořava, Patera, Eberle – Šilhavý, Havlíček, Kuchler.

PSG Zlín: Kašík (Horčička) – Marušák, Kotvan, Tesařík, Urbanec, Řezníček, Valenta – Balaštík, Leška, Veselý – Okál, Čajánek, Sedláček – Ondráček, Holý, Köhler – Honejsek, Melenovský, Kubiš.

Rozhodčí: Lacina, Hodek – Bádal, Lučan.
Rytíři v úterní předehrávce vzdorovali Vítkovicím jen v první třetině. Nakonec si z Ostravy odvezli porážku 2:5. Ve vzájemných soubojích se Zlínem letos padá překvapivě hodně branek, což nebylo tak úplně zvykem. Středočeši mají mírně pozitivní bilanci. Ze tří vzájemných zápasů pro sebe urvali dva.
Oba dnešní soupeře dělí v tabulce propastných 21 bodů. Zatímco Zlínští mohou pomýšlet na přímý postup do play off, tak domácí Rytíři už se pomalu začínají koncentrovat na play out, potažmo přímo na baráž.