To už je ode mě pro dnešek ze zimního stadionu v Hradci Králové vše. Těším se s Vámi na počtenou u dalších skvělých zápasů, dobrou noc!
Střely na branku ve 3. třetině:

Hradec Králové 11 – Liberec 6
Třetí třetina 5:0, co víc k tomu chcete říct? Hradec Králové předvedl neuvěřitelnou smršť, která dokonale otočila zápas, Bílí Tygři si i podruhé nechali protéct vzájemný duel mezi prsty!

Nejlepšími hráči zápasu jsou vyhlášeni za domácí Jiří Šimánek, za hosty Jan Výtisk. Hradecký klub se okamžitě s koncem zápasu rozhodl vetovat hlavního rozhodčího Pavla Hodka.
60:00
59:42
Mountfield právě vstřelil branku!
Teď už je to úplně jasné, hradečtí hokejisté trestají libereckou power-play a dnes seberou vítězství! Kotouč vybojoval Jiří Šimánek a přenechal ho TOMÁŠI MERTLOVI, který z vlastní modré neomylně trefil prázdnou bránu – 5:2! Asistence: Jiří Šimánek.
59:32
Puk je v rohu, odtud góly nepadají.
59:17
Tečovanou Vampolovu střelu zlikvidoval Pavel Kantor, další buly.
59:11
Už zase hosté tlačí v pásmu.
58:54
Mikuš zavezl kotouč do bezpečí, domácí střídají.
58:42
Vitásek na modré promáchl.
58:33
Teď už se jde na věc.
58:33
Ještě předtím si ale oddechový čas vybírá domácí lavička. Hosté už tuhle možnost vyčerpali po třetím gólu.
58:33
Melicherčík je na střídačce, Liberec jde hrát power-play!
58:33
Zakázané uvolnění hostů a tentokrát se vhazuje po pravé ruce Pavla Kantora.
58:01
Švagrovského zblokovaná střela, buly před Melicherčíkem.
57:48
Posunutá brána domácích, sudí vykazují hru do středního pásma.
57:37
Bartek ještě mohl snížit, ale pravý Kantorův beton byl bezchybný.
57:15
Další čas uspořil Rudolf Červený. Už nevím, co by domácím mohlo vzít tříbodový triumf.
56:58
Domácí rozehrávají, ale už se nikam netlačí.
56:28
Švagrovský převzal puk na vlastní modré a po přejezdu do pásma udělal to nejlepší, co mohl – nahodil ho na brankáře a vynutil si buly.
56:08
Dnešnímu utkání přihlíží 4256 diváků.
56:08
Na druhé straně rozezvučila Bartekova rána jen boční konstrukci Kantorovy klece, která byla vzápětí vychýlena ze své pozice.
55:32
Knotek v brejku našel Rastislava Deje, který ale z velkého úhlu už nemohl zamířit do brány!
55:01
Stále se severočeským šelmám nedaří kloudně rozehrát. Jakmile se Hradec zatáhne, má to letos soupeř neskutečně těžké.
54:33
Čas už plyne hostům pekelně rychle a je na nich vidět, že jsou dole. Kdo by nebyl.
53:53
Kudrna zkoušel štěstí u tyče a Melicherčík vůbec nevěděl, kde má puk! Ani kapitán Jiří Šimánek ho ale do brány nedokázal dopravit.
53:19
Domácí brankář Pavel Kantor nechtěl přerušit hru, tak chvíli počkal a pak rozehrál.
52:55
Zakázané uvolnění Liberce, komerční přestávka.
52:35
Hradečtí diváci jsou v neuvěřitelném varu, halou už dobrou minutu obíhají mexické vlny.
51:24
Třetí třetina je jednoznačně v režii domácího týmu, který potvrzuje fantastický obrat čtvrtým gólem! Peter Mikuš vystihl rozehrávku hostů a přenechal puk do druhé vlny RUDOLFU ČERVENÉMU. Ten zamířil k bližší tyčce a Melicherčík teď nemá čisté svědomí, každopádně je to už 4:2! Asistence: Peter Mikuš.
51:09
Zakázané uvolnění Liberce.
50:57
Mountfield pak naopak zase vsadil na jednoduchost a nahozením donutil Melicherčíka přerušit hru.
50:36
Tomáš Bulík se hnal za pukem marně, dostihl ho až v rohu pásma.
49:56
Mertlova dělovka z první těsně míjí druhý liberecký růžek!
49:36
Další ránu musel do sítě za svou klecí vytěsnit Marcel Melicherčík. Jeho výborný výkon z prvních čtyřiceti minut najednou přišel vniveč a jsou to Bílí Tygři, kdo musí dotahovat.
49:06
Hradecký David Švagrovský pálil sám, v pásmu neměl žádného spoluhráče. Jan Výtisk však jeho pokus zblokoval do ochranné sítě.
48:37
Už se zase hraje. Odražený puk sebral hradecký hráč až ve středním pásmu, píská se ofsajd.
48:19
Z hokejky Reného Vydareného zamířil puk až na zakázané uvolnění. Na světě je komerční pauza.
47:39
Knotek se spoluhráčem málem potrestali Melicherčíkovu rozehrávku, brankář se však stačil vrátit do své klece.
47:03
Asi není nutné dlouze popisovat, jaké atmosféra teď panuje v aréně. Je to tady jedna velká bouře!
46:30
Liberecká lavička si vybírá oddechový čas.
46:30
Je to tady, během čtyř minut překlápí hradecký Mountfield zápas dokonale na svou stranu!! Zpoza brány hledal spoluhráče před bránou Jaroslav Kudrna. Puk se vymotal až mezi kruhy na hokejku JIŘÍHO ŠIMÁNKA, který neomylně trefil k volné tyči a Hradec vede 3:2!! Asistence: Jaroslav Kudrna.
45:55
Hosté sehráli zbytek přesilovky velmi dobře, ale nedokázai ji využít. Hradec je kompletní a bude chtít strhnout zápas na svou stranu.
45:10
Tak to je neuvěřitelné!! Hradec ve vlastním oslabení vyrovnává skóre a tak jako teď snad letos ještě zimní stadion nebouřil! Další individuální akcí se o to postaral RASTISLAV DEJ, který převzal puk ve středním pásmu a pak střelou přes beka trefil nádherně druhý růžek, teď byl Melicherčík úplně bezmocný. Jedeme zase od začátku – 2:2! Asistence: René Vydarený.
44:50
Nyní domácí hokejisté vyhazují přes všechny čáry. Atmosféra by se tady dala krájet!
44:26
Jiří Šimánek ujel dopředu a ušetřil svému týmu čas v oslabení.
43:52
Po aktivní hradecké pasáži je tady ale oslabení domácích barev. Lukáš Květoň (HKR) – 2 minuty za sekání a k tomu navrch osobních 10 minut za prostesty. To už se hradeckému stadionu vůbec nelíbíl.
42:55
Skoro 43 minut se hradečtí hokejisté nedokázali gólově prosadit, až jim to ukázal jejich kapitán. JIŘÍ ŠIMÁNEK dostal od Vydareného puk u hrazení, chvíli počkal a pak s ním vykroužil až před brankoviště. Protože pak zasunul přesně ke druhé tyčce, Hradec využívá přesilovku a žije – 1:2! Asistence: René Vydarený.
42:18
V témže čase je Lukáš Derner (LIB) vyloučen za podražení. Co na to Hradečtí?
42:18
Zakázané uvolnění Bílých Tygrů vrací hru k pravici Marcela Melicherčíka.
41:33
Kotouč se po souboji v libereckém pásmu odrazil do publika.
41:08
Na druhé straně tečoval Vydareného střelu Rastislav Dej. Melicherčík ji ale vykryl a slovenského forvarda pak od dorážky odstavil obránce!
40:43
Nedvěd hledal napříč hradeckým pásmem Vampolu, přihrávka však byla zblokována.
40:01
Střely na branku ve 2. třetině:

Hradec Králové 8 – Liberec 6
Stejným poměrem jako první třetina dopadla i ta druhá. Hradec je sice aktivnějším týmem, jenže v zakončení mu chybí klid a pořád se mu nedaří vyzrát na Marcela Melicherčíka. Jeho spoluhráči naopak využívají každé nepřesnosti domácích a hrozí z protiútoků. Jeden takový proměnil ve druhý gól Jakub Valský, Bílí Tygři tak před poslední dvacetiminutovkou drží nadějné dvoubrankové vedení!

Třetí třetina začne přibližně v 19:46.
40:00
39:28
Po překonání modré čáry zvolil Kudrna střelu, ta přeletěla horní Melicherčíkovu tyčku.
38:51
Hradec by hrozně rád udeřil ještě do přestávky a pořád útočí.
38:27
Další velká možnost pro hradecké barvy. Harant výtečně přihrál přímo na hokejku Martina Podlešáka, jenže Melicherčík je stále neprůstřelný!
37:59
Harantovi střela vůbec nesedla, čehož mohl paradoxně využít Švagrovský, jenže ten zase přepálil břevno.
37:45
Zakázané uvolnění hostů z hokejky Martina Čakajíka.
37:23
Květoňovu nabídku se na hranici brankoviště pokoušel proměnit v gól Rastislav Dej. Z velkého úhlu ale neuspěl. Liberec v plném počtu.
37:00
Po rotaci na pravém křídle pálil zkusmo Lukáš Květoň, bližší růžek ale minul.
36:19
Hosté zblokovali Vydareného dělovku a vyvezli kotouč do bezpečí.
35:46
Domácí útok zastavuje přihrávka rukou a rozhodčí vykazují hru do neutrální zóny.
35:22
Mountfield dostává velkou příležitost odpovědět a vrátit se do zápasu. Tomáš Voráček (LIB) – 2 minuty za držení protihráče.
35:05
Poté, co si rozhodčí Pavel Hodek ustlal na ledě, ale hradečtí diváci začali freneticky jásat.
34:30
Domácímu publiku se zákrok Zachy nelíbil a na rozhodčí spustilo velkou zlobu, nic platné mu to ale není. Posunutá Melicherčíkova brána.
34:01
Liberec právě vstřelil branku!
Přestože byli domácí v plném počtu při chuti, soupeř je znovu z rychlého protiútoku trestá druhým gólem! Zacha přibrousil u mantinelu a pak si najel na přihrávku JAKUBA VALSKÉHO. Libereckého mladíka, který předtím možná fauloval, ještě Kantor vychytal, ale Valský už před prázdnou bránou neměl problémy – 0:2! Asistence: Pavel Zacha.
33:27
Domácí jsou kompletní a už pořádně hrozí! Ještě před koncem oslabení se před prázdnou bránou málem dostal k puku Červený, poté pálil navrátivší se Mertl. Melicherčík ale zatím stále drží čisté konto!
32:33
O další možnost se hosté připravili sami, když jim kotouč utekl do středního pásma.
32:03
Langhammer s Dejem ušetřili Hradci svým útočným výpadem spoustu cenných vteřinek.
31:21
Domácí se podle názoru sudích dopustili útočného faulu a čekají je další těžké minuty. Tomáš Mertl (HKR) – 2 minuty za sekání.
31:21
Na druhé straně se Mertlova střela odrazila od zadního hrazení před brankoviště, tam ale na dorážku nikdo nečíhal.
30:45
Další šance elitního útoku hostující smečky. Po zaváhání domácích našel Vampola hokejku Nedvěda, ale Kantor dostal čas na přesunutí!
30:19
Petr Vampola převzal na útočné modré čáře dlouhý pas a přiťukl Petru Nedvědovi. Mezitím už ale sudí odpískali liberecké čtrnáctce ofsajd.
29:35
Dobrou možnost Bílých Tygrů zastavuje píšťalka rozhodčího – přihrávka rukou.
29:14
Hosté však dokáží neuvěřitelně rychle přejet do ofenzívy. Přestože zatím na Kantora vyslali ve druhé třetině jedinou střelu.
28:40
Švihálek našel před libereckou bránou Tomáše Rouska. Ten ale nedokázal za Melicherčíka propašovat ani první střelu, ani dorážku!
28:19
Až nyní je tlak první formace domácích zastaven. Mikušovo nahození se otřelo buď o jeho spoluhráče, nebo o boční konstrukci brány, a zamířilo do ochranné sítě.
27:42
Kapitán domácích Jiří Šimánek vyslal jedovku přes obránce a Melicherčík s ní měl plné ruce práce.
27:10
Oba týmy si teď ale vyměňují nepřesné přihrávky přes celé kluziště.
26:42
Přestože dosud padl jediný gól, hraje se nahoru – dolů. Další branka je na spadnutí.
26:42
Pro změnu útočí zase Hradec Králové. Tomáš Knotek zajímavě obkroužil libereckou branku a i v pádu pálil, Melicherčík ale střelu vykopl pravým betonem.
26:04
Zmatek v pásmu domácích zakončila Zachova přihrávka na najíždějícího hráče, který ji ale nezpracoval.
25:16
Chvíli nato naopak prchli do přečíslení hosté. Obrovskou možnost skórovat měl Radim Šimek, bránu ale trestuhodně minul!
24:48
Rudolf Červený od mantinelu parádně vybídl ke skórování Petera Frühaufa. Melicherčík se ale skvěle přesunul!
24:12
Diváci se momentálně na hradeckém stadionu vůbec nenudí. Hradec se tlačí dopředu, hosté zase hodně rychle trestají jeho chyby a také hrozí.
23:26
Domácí naopak uháněli kupředu ve třech proti jedinému bekovi, ale do Šimánkovy přihrávky na poslední chvíli vložil hokejku Tomáš Urban!
23:01
Útočný pár Nedvěd – Vampola uháněl dopředu dva na dva, ale zadovka libereckého kapitána se neujala.
22:30
Vlach přejel svému kolegovi Valskému modrou čáru o zlomek sekundy dříve, než by to bylo vhodné. Ofsajd Bílých Tygrů.
21:43
Tomáš Pospíšil se mezi obránci dostal ke kotouči a hned ho napálil vpřed, na Kantora ale tento pokus neprošel.
21:28
Poprvé Liberečtí uklidňují hru a plánují útok.
21:15
Lukáš Květoň se pokoušel Melicherčíka překvapit z úhlu, brankář to však neměl těžké.
20:52
Od třesku hokejek v liberecké třetině zamířil puk do ochranné sítě. Hradečtí vlétli do druhé části s velkým elánem.
20:33
Hradecký bek René Vydarený se krásně prosmýkl kolem zkoprnělého beka a pak trefil tyčku!
20:01
Střely na branku v 1. třetině:

Hradec Králové 8 – Liberec 4
Liberec se na ledě druhého Hradce ujal před uplynutím čtvrté minuty vedení, které rozhodně není nezasloužené. Hosté zatím prokazují velmi dobrý výkon a před brankářem soupeře jsou o trochu nebezpečnější. Hra je ale celkově vyrovnaná a osud utkání naprosto otevřený.

Druhá třetina začne přibližně v 18:53.
20:00
19:43
Bartekovo nahození z úhlu si hradecký brankář Pavel Kantor pohlídal a domácí jsou kompletní.
19:05
Rozhodčí přerušují hru po souboji v rohu, na ledě totiž chvíli zůstal ležet liberecký hráč. Buly ve středním pásmu.
18:46
Teď už hosté kombinují v útočném pásmu, ale zatím bez střeleckého pokusu.
18:21
Čakajík na útočné modré málem osudově zaváhal. O puk totiž obral Tomáš Mertl a v oslabení uháněl dopředu úplně sám, jenže jeho střelu Melicherčík ukryl do výstroje!
17:38
Druhá přesilová hra pro Bílé Tygry. Za dohrání zákroku u hrazení je potrestán David Švagrovský (HKR) – 2 minuty za držení.
17:24
Hostující gólman dobře viděl na Knotkovo nahození a v pohodě ho vytěsnil do rohu pásma.
16:52
Radim Šimek poslal puk po hrazení přes všechny čáry na zakázané uvolnění. Hosté teď budou unaveni.
16:15
Oba týmy jsou kompletní.
15:59
Před Pavlem Kantorem se k přihrávce od Nedvěda dostal obránce Jan Výtisk. Domácí brankář ale ve spolupráci se svým obráncem obrovskou šanci zastavil!
15:23
Knotek dostal puk do jízdy od Deje, naznačil kličku a pak pálil. Obránce ale jeho střelu bruslí zblokoval.
14:48
Melicherčík snadno vyrazil Květoňovo nahození, kotouče se ujímají svěřenci trenéra Pavla Hynka.
14:15
A liberecké přesilovce je konec. Martin Čakajík (LIB) se provinil podražením, uvidíme tak dlouhou hru čtyř proti čtyřem.
14:05
Obětavým zákrokem dostal puk do bezpečí Tomáš Mertl.
13:47
A budou v tom moci pokračovat, také si zahrají svou první početní výhodu. František Ptáček (HKR) – 2 minuty za sekání.
13:32
O kotouč se bojuje za brankou Pavla Kantora, hosté se dostávají zase do sedla.
13:08
Táhlá střela juniorského reprezentanta Karla Plášila se od klubka těl před Melicherčíkem odrazila do ochranné sítě.
12:19
Domácí stále zůstávají aktivní. Teď pro ně byla škoda, že Rousek nezpracoval na útočné modré dlouhý kotouč.
11:45
Hosté už se osvobodili a hrají v plném počtu.
11:16
Lukáš Květoň pálí z bezprostřední blízkosti těsně vedle, ani Langhammerova teč se neujala!
11:01
Jaroslav Vlach výborně vystoupil proti obránci Mikušovi a jeho nahození okamžitě zblokoval mezi diváky.
10:25
Melicherčík za bránou zariskoval a jen tak tak, že ho domácí nevytrestali! Místo toho však dopředu prchli Liberečtí a proti Nedvědově ostré střele musel zasáhnout Kantor.
10:02
Frühaufova střela z první k brankáři nedoputovala, hosté vyhazují.
09:45
Tomáš Voráček (LIB) ukončil hradecký nápor tvrdým zákrokem na Tomáše Rouska. Za naremplování na hrazení si vyslechl dvouminutový trest, verdikt zní krosček. První přesilovka pro Hradec.
09:15
Michal Švihálek se pokoušel překvapit Melicherčíka z úhlu, mířil však jen do boční sítě.
08:48
Vampola nahodil puk metr před červenou čarou, proto se hostům píská icing.
08:14
Nacvičená kombinace Libereckých dovedla puk zpátky na modrou k Martinu Čakajíkovi. Ten mířil na bližší růžek, těsně ale minul.
07:54
Rozhodčí příliš nemají důvod přerušovat. Teď zapískali po dlouhé době, čtvrtá hradecké formace totiž nahodila puk na Melicherčíka, který ho musel podržet. První komerční pauza.
07:08
Před Kantorem znovu působil Martin Bartek. Z otočky se pokoušel dorazit Výtiskovo nahození, jenže prostor mezi třemi tyčemi netrefil.
06:25
Hra se rychle přelévá z jedné strany na druhou. Mezi dvojicí libereckých beků se snažil protáhnout František Ptáček, měl to ale hodně těžké.
05:58
Mountfield musel střídat, tak zatáhl puk za vlastní branku a zkouší to znovu.
05:29
Domácí zvýšili aktivitu a drží se na útočné polovině, zatím jim to však není nic platné.
04:37
Za hradecké barvy kontroval Lukáš Květoň, tomu však na poslední chvíli vypíchl puk vracející se Pavel Zacha.
03:59
Bílým Tygrům vyšel svižný protiútok a na hradeckém ledě se brzo ujímají vedení! Po Víškově přiťuknutí pálil MARTIN BARTEK rychle, a především přesně, na druhou tyč do Kantorova protipohybu – 0:1! Asistence: Jan Víšek, Tomáš Bulík.
03:31
Jenže Vampolův pokus z úhlu neměl nárok. Domácí okamžitě přistupují ke svým soupeřům.
02:52
Zatím je hra vyrovnaná, hlavně Liberec působí v útočném pásmu hodně aktivním dojmem.
02:17
Domácí spustili pekelný závar. Poslední dorážka patřila Tomáši Knotkovi, ale Melicherčík dokázal skvěle vykopnout pravý beton!
01:44
Langhammerova střela z úhlu neměla nárok na úspěch a Bílí Tygři uklidňují hru.
01:14
Navrátilec Lukáš Květoň zavezl puk k Melicherčíkovi, kde se nyní Hradečtí usazují.
00:42
Střela od modré se odrazila na Urbanovu hokejku, liberecký dlouhán ale v tísni dorážel těsně vedle!
00:20
Hradecký útok byl zastaven ve středním pásmu a po Vampolově nahození se dopředu dostávají hosté.
00:01
Oba týmy už jsou nastoupeny na ledě a za pár okamžiků budeme moci začít.
Jednomu z libereckých hokejistů se na začátku rozbruslení podařilo rozbít plexisklo za brankou. Někteří jeho méně "osvícení" spoluhráči se do díry zkoušeli obloučkem schválně trefovat, a docela jim to i šlo. Aspoň tak zajistili pár suvenýrů fanouškům.
Hradecký kádr hlásí po velmi dlouhé době kompletní stav. Do jeho řad se vrací i útočník Lukáš Květoň, který rozhodl prodloužení v prvním vzájemném duelu i v dalších dvou zápasech Mountfieldu v sezóně. Naproti tomu v sestavě Bílých Tygrů oproti duelu na Slavii chybí Jiří Hunkes, jehož místo v první obraně zaujme Petr Kolmann.

Mountfield HK: Kantor (Kacetl) – Harant, Vydarený, Pláněk, Mikuš, Ptáček, Frühauf, Plášil – Kudrna, Mertl, Šimánek "C" – Dej, Langhammer, Květoň – Švagrovský, Knotek, Podlešák – Švihálek, Červený, Rousek. Trenér: Peter Draisaitl.

Bílí Tygři Liberec: Melicherčík (Schwarz) – Kolmann, Derner, Voráček, Výtisk, Vitásek, Čakajík, Šimek – Urban, Nedvěd "C", Vampola – Bartek, Bulík, Víšek – Pospíšil, Filippi, Bulíř – Valský, Zacha, Vlach. Trenér: Pavel Hynek.

Rozhodčí: Hodek, Šír – Frodl, Charvát.
Asi žádný z fanoušků obou dnešních soupeřů jen tak nezapomene na první vzájemný zápas. Nebo spíš nikdy... Liberec doma vedl v polovině 6:2 a zdálo se, že je hotovo. Jenže! Hradec spustil neuvěřitelnou stíhací jízdu, která vedla až k vyrovnávací brance Jiřího Šimánka v čase 59:23, a ani tam se nezastavila – po minutě prodloužení totiž utkání dokonale otočil Lukáš Květoň! Tou dobou už v aréně nikdo nic nechápal.

12. kolo: Bílí Tygři Liberec – Mountfield HK 6:7 pp. (5:2, 1:2, 0:2 – 0:1)
Branky a nahrávky: 5. Bulík (Čakajík, Vampola), 7. Vampola (Čutta), 10. Bartek, 14. Urban (Nedvěd), 16. Vampola (Bartek, Nedvěd), 28. Bulíř (Vampola, Filippi) – 12. Mertl (Harant, Kudrna), 20. Červený (Škoda, Ptáček), 32. Kudrna (Mertl, Vydarený), 40. Škoda (Červený), 53. Suja (Škoda, Červený), 60. Šimánek (Kudrna, Květoň), 62. Květoň (Frühauf).
Bílí Tygři Liberec – 10. místo, 32 bodů (60:70)

Nemůže být ovšem pochyb, že Severočeši dnes budou domácímu výběru silným soupeřem. Ve srovnání s úvodem sezóny se jim o poznání podařilo vylepšit defenzívu, například ve třech zápasech mezi 18. a 20. kolem dokonce Marcel Melicherčík neinkasoval ani gól.

V posledních dvou bitvách se k tomu navíc přidal i velmi dobrý výkon v útočné fázi hry. Liberečtí nejdříve porazili Vítkovice 5:2 a potom v dohrávce zvítězili na Slavii 4:3 po samostatných nájezdech, když měli blízko k vítězství už v základní hrací době. Bílí Tygři by tak dnes rádi dosáhli na třetí výhru v řadě. Takový počin letos pamatují pouze jednou, to ze zmiňované série bez obdržené branky.
Mountfield HK – 2. místo, 47 bodů (62:48)

Hradecké mužstvo válí dál. Jak své příznivce, tak zbytek hokejové veřejnosti už stačilo přesvědčit, že slovo "forma" dávno není na místě. Vždyť už je odehraná bez dvou kol polovina základní části! Doposud prohráli hokejisté druhého Mountfieldu jen v sedmi zápasech, z posledních 17 utkání přitom ztratili pouhé 3.

V poslední době prokazují velkou schopnost vítězit v případě nerozhodného stavu po základní hrací době. Pověst týmu, kterému stačí dotáhnout duel do remízy, ale v neděli proti poslednímu Chomutovu odvrátili rázným způsobem – výhra 4:0 byla jejich nejvyšší v celém ročníku!
Několik týmů Tipsport extraligy využilo předchozí volné dny k dohrávkám či předehrávkám, až dnes je na programu řádné hrací kolo, i když dva jeho duely už jsou minulostí. Ve městě na soutoku Labe s Orlicí budeme sledovat duel domácího Mountfieldu HK s hostujícími Bílými Tygry Liberec.