Z třinecké Werk Areny je to pro dnešek vše. Přeji vám příjemné prožití víkendu a někdy příště zase na počtenou!
Nejlepší hráči zápasu:

Pavel Francouz (Litvínov), Adam Rufer (Třinec).
Utkání je u konce a vítězství slaví hosté z Litvínova. Ve třetí třetině se jim povedlo uhájit dvoubrankový náskok a získat tři body. Skvěle chytajícího Francouze překonal až v poslední minutě Varaďa, ale branky dosáhl rukou a gól proto nebyl uznán. Verva tedy zvítězila a uvidíme, jak se výsledek promítne do extraligové tabulky. Třinec byl dnes na domácím ledě neúspěšný a ztratil tři body.
60:00
59:50
Třinečtí se ještě pokoušejí Francouze překonat, ale ten je deptá dalšími zákroky.
59:35
Branka neplatí! Varaďa totiž ze skrumáže před Francouzem dopravil puk do sítě rukou!
59:35
Varaďa přece jenom dosáhl branky, ale rozhodčí jede celou situaci přezkoumat na video!
59:22
Hrubec je zpět v třineckém brankovišti a hosté drží kotouč na svých holích. Na drama to příliš nevypadá a utkání nejspíš skončí vítězstvím svěřenců kouče Rulíka.
58:53
Dvakrát poslal tvrdý projektil na litvínovskou bránu Hrabal. Poprvé zasáhl Francouz betony, podruhé mu pomohli spoluhráči a puk skončil v ochranné síti.
58:27
Rákos se octl před Francouzem, ale byl masírován litvínovskými beky a nezakončil. Následně střílel Linhart a právě Rákos změnil směr letu jeho rány. Brankář Vervy opět úspěšný.
57:41
Chemici drží puk a neumožňují tlak domácího mužstva. Nyní se však uvolnili zakázaným způsobem a vhazuje se před Francouzem. Navíc budou hrát Slezané v šesti, Hrubec je na střídačce, brána odkrytá.
57:00
Oddechový čas pro domácí.
56:49
Bekhendovou zadovkou hledal Polanský před brankou Rákose, ten byl ale odzbrojen jedním z litvínovských beků.
55:54
55:24
Tak to byl drtivý tlak Třineckých, ale Litvínov hraje vzadu stále s nulou. Přestál šance Polanského i Varadi, kteří byli nejaktivnějšími hráči před Francouzem.
54:31
Linhart na modré čáře přemýšlel, co s pukem na holi vymyslí. Nakonec nabil Polanskému, ale jeho nepovedená rána skončila v rohu kluziště.
53:54
Jiří Zeman (LIT) si odsedí trest za podražení. Faulem na Rufera přerušil třineckou kombinaci.
53:40
Dnešní utkání sleduje 3489 diváků.
53:15
Na druhé straně se zase do nadějné pozice dostal Krejčí, ale ani nadvakrát nedokázal uspět proti vynikajícímu Francouzovi, který stále drží čisté konto.
52:42
Hrubec vyjel za bránu, ale nepočínal si nejjistěji. K puku se dostali hosté a krásnou kombinaci Martynka a Ručinského měl zakončit do prázdné branky Hanzl! S poskakujícím kotoučem si ale neporadil a netrefil jej!
51:24
Na puku jsou převážně domácí hráči, ale nemohou se dostat do větší šance. Naopak Litvínov pečlivě brání střední pásmo a tím pádem i svůj náskok.
50:48
Hrubec se teď musel mít na pozoru, neboť Zemanovu ránu zastavil až před třineckou bránou stojící Kania a pak vystřelil i Hanzl, s jeho pokusem však třinecký brankář neměl problém.
50:30
Roth viděl uprostřed hřiště najetého Peterka a snažil se mu předat puk. Své zkušenosti však uplatil Šlégr, záměr přečetl a zmocnil se kotouče.
50:02
Gulovo nahození končí zakázaným uvolněním a hra se znovu vrací před Francouze. Domácí mají na změnu stavu posledních deset minut.
49:40
Hned po vyhraném buly pálil Rufer, ale jeho střela byla tečována a vhazování se zopakuje.
49:02
49:00
Na závěr přesilové hry jsme viděli kombinaci Posmyka a Kousalíka, kteří se snažili dostat puk před branku. To se jim sice podařilo, ale ohrožení třinecké svatyně z toho neplynulo.
48:13
To se jim však zatím příliš nedaří a před malou chvilkou pustili Květoně dokonce ke střele. Bezchybný Francouz ale zasáhl.
47:42
Hosté z Litvínova v přesilovce nikam nespěchají a snaží se v poklidu usadit v útočné třetině.
47:02
Piroš přihrával křižně na Černého, jehož střelu dokázal Hrubec v rozštěpu vyrazit. Posunul při tom bránu, ale hlavním vyústěním je vyloučení Jana Peterka (TRI) za hákování.
46:37
Oceláři neustále narážejí na pevnou obranu hostí a nemohou se výrazněji prosadit.
45:59
Velká šance i na druhé straně! Polanského přiklepnutí využil Květoň a z levé strany ujížděl sám na Francouze, ale skvěle chytajícího brankáře nepřekonal ani on!
44:41
Do nebezpečného úniku vyslal Piroš Černého, ten přihrával Rosovi, který už měl odkrytou bránu, ale akci chtěl ještě vyšperkovat zpětnou nahrávkou na svého kolegu! Hrubec jeho úmysl přečetl!
44:00
Další třinecká snaha končí přerušením hry. Zeman tečoval Rákosovu střelu až do ochranné sítě.
43:46
Hra má zatím rychlý spád a příliš se nepřerušuje. Před chvilkou byl však pískán domácím ofsajd.
43:05
Majdan svým forčekingem trochu zatápěl třinecké obraně, ale ta nakonec situaci zvládla a Slezané mohou založit další útok.
42:36
Nadvakrát se k zakončení probil Rufer, ale nedokázal prostřelit výborně chytajícího Francouze.
41:56
Verva hned od počátku třetí části ukazuje, jaký hokej bude ve zbytku utkání praktikovat. Nechává hrát Třinec a soustředí se především na defenzivu.
41:04
Hrabal otestoval Francouzovu pozornost ranou od červené čáry. Třinečtí se pak na krátkou dobu usadili v útočné třetině a ke střele se dostal ještě Linhart.
40:17
Domácí hráči nezahajují třetí dějství povedeně. Rothův pas skončil zakázaným uvolněním.
40:01
Druhá část měla podobný průběh jako ta první a nakonec také skončila stejným výsledkem. Sledovali jsme útočný nástup Ocelářů, ale Verva urputně bránila a hrozila brejky. Ve 30. minutě měl nejdřív po odrazu střely Hrabala velkou šanci Květoň, ale puk za Francouze nedostal a z protiútoku udeřili hosté. Majdan vybojoval puk pro Ručinského, který v pohodě překonal Hrubce. Jazýček na vahách se pak znovu obracel spíš k litvínovským hráčům a měli i další šance. V závěru třetiny neproměnil tu největší Lukeš. Do třetí části půjdou domácí s dvoubrankovým mankem.
Další třetina začne přibližně v 18:46.
40:00
39:34
Verva však znovu také velmi nebezpečná! Lukeš byl úplně sám před Hrubcem, nejprve ho neprostřelil z mezikruží a do brány nedostal ani dorážku! Výtečný třinecký brankář udržel akcie svého mužstva nad vodou!
38:49
Květoňův pokus sražen za bránu, kde se puk snažil vrátit na brankoviště Martin Růžička. Nepovedlo se mu to.
37:50
Oceláři se stále snaží o aktivní a útočný hokej, koneckonců, co jim zbývá? Litvínovští však pozorně brání.
36:39
Se střelou rozjetého Černého neměl Hrubec výraznější problémy a vytěsnil ji do bezpečné vzdálenosti.
35:45
Třinečtí znovu ždímají svého soupeře, ale gól ne a ne přijít. Po střele Květoně dorážel do odkryté branky Zagrapan, ale netrefil se ideálně. Poté vznikla před Francouzem obrovská skrumáž, ale Slezané nedotlačili kotouč za obětavé litvínovské zadáky v čele s Francouzem!
34:55
Mimo jiné je dnes nevýrazná i úderná dvojice Adamský – Polanský. Nyní se tito dva připomněli souhrou zakončenou střelou Adamského do betonů Francouze.
34:23
Přesilovka chemiků končí. Na trestnou lavici odjel Juraj Majdan (LIT), a to kvůli hákování. Hraje se ve čtyřech.
34:00
Martin Růžička si tvrdě odstavil Zemana a přihrávkou za zády poslal do úniku Rufera. Hosté se ale stihli včas vrátit.
33:12
Dlouhou přihrávku Stříteského nikdo z útočníků nezachytil a je pískáno zakázané uvolnění. Vervě se zatím nedaří usadit se před Hrubcem.
32:28
Po Lukešově střele, kterou Hrubec vyrazil do vzduchu, se snažil baseballově dorážet Hübl. Kotouč netrefil.
32:00
Dlouhé oslabení zahájil průnikem Rákos a pošetřil drahocenné vteřinky.
31:37
Pirošova formace si ale vynutila faul. Provinil se Marek Růžička (TRI), který je vyloučen dokonce na čtyři minuty za hru vysokou holí.
31:04
Linhartovu chybu mohli potrestat Rosa s Černým, ale nedokázali dostat puk pod kontrolu a zakončit.
30:13
Rychlé tempo hry přibrzdily ofsajdy na každé straně.
29:49
Litvínov právě vstřelil branku!
Majdan vybojoval puk v rohu kluziště a poslal jej před branku. Tam číhal MARTIN RUČINSKÝ, přihrávku si zpracoval a zkušeně zavěsil – 0:2! Litvínov se znovu ubránil třineckému náporu a z ojedinělé útočné situace skóroval. Asistence: Juraj Majdan.
29:29
Další velká šance Třince! Hrabalova střela se odrazila od zadního mantinelu přímo ke Květoňovi. Ten ale z úhlu nepřekonal Francouze!
29:04
Květoň si efektivně obhodil Stříteského a zajistil domácím další pobyt v útočné třetině.
28:10
Slezané se probrali a zatápějí hostům. Nahození Varadi skončilo před Francouzem a k dorážce se tlačil Kania. Litvínovská obrana situaci zvládla.
27:05
Polanský vymyslel příležitost pro Orsavu. Naznačil, že pojede za branku, místo toho poslal kotouč na Orsavovou hůl, ale třineckému mladíkovi sjel puk z čepele a skončil jen pod betony Francouze!
26:40
Šlégr důrazně nastavil své tělo pronikajícímu Rákosovi, Verva se pak na chvíli zmocnila i puku, ale celá pasáž končí zakázaným uvolněním. Vhazuje se před Francouzem.
25:31
Hned poté, co se Polanský vrátil na led, měli Litvínovští čistou gólovou šanci! Hanzl se octl sám před Hrubcem, zvolil bekhendový blafák, ale na třineckého strážce si nepřišel!
25:24
24:50
Hrabal vysvobozuje Třinec od tlaku svým razantním vyhozením po mantinelu.
24:13
Posmyk nejprve přestřelil, poté jeho střelu vyrazil Hrubec. Nyní hraje Litvínov v pěti proti třem.
23:25
Vyloučeními se to jen hemží. Litvínov si zahraje přesilovku 4 na 3. Potrestán Jiří Polanský (TRI) za podražení.
22:58
Šimon Hrubec (TRI) dostal dvouminutový trest za vyhození puku mimo hřiště. Trest odpykává Jan Peterek.
22:56
Květoně obral o puk Kousalík a vyhodil. Třinecký problém s hraním přesilovek dnes i nadále přetrvává. Alespoň prozatím.
22:17
Útočným prohřeškem se prezentoval Robin Hanzl (LIT). Vyloučen byl na dvě minuty za hákování.
22:00
21:19
Střela Hanzla už na bránu mířila, ale Hrubec si s ní poradil a dokázal puk udržet ve výstroji.
20:50
Dva pokusy Ručinského od modré čáry. Ten první Hrubec vyrazil a měl štěstí, že se kus černé gumy neodrazil k Pirošovi před brankou. Druhý pokus skončil nad bránou.
20:12
Lukeš vyslal na steč Piroše, tomu pak puk po souboji s třineckým obráncem uskočil až do ochranné sítě.
20:01
Úvodní dějství je za námi. Do zápasu vstoupili aktivněji domácí a byli jasně lepšími, ovšem gól vstřelit nedokázali. Litvínov poctivě bránil a ve 13. minutě udeřil v oslabení. Černý ujel a přes třineckého Rotha dokázal propálit Hrubce. Po této brance se karta obrátila a Verva začala nebezpečně útočit. Těšme se na další průběh utkání. Do druhé třetiny půjdou hosté s výhodou přesilové hry.
Další třetina začne přibližně v 17:53.
20:00
19:45
Ještě jedno vyloučení na závěr první části. Za katr usedá Jakub Orsava (TRI) za hru vysokou holí.
19:23
Lukeš předkládal najetému Hüblovi, přihrávku však zpacifikoval třinecký obránce Linhart.
18:56
Varaďa našel Orsavu, ten se ještě snažil prostrčit na lépe postaveného Adamského. Neuspěl.
18:20
Třinecký se početní výhoda vůbec nedaří, hraje se ve střední třetině a z hlediště se ozývá pískot.
17:32
Třinecké obléhání skončilo ranou Rotha a zdálo se, že Francouz puk podrží. Zagrapanovi s Peterkem se nakonec podařilo dotlačit kotouč do brány, ale rozhodčí jasně rozpažil.
16:48
Vteřinu bude trvat dvojnásobná třinecká přesilovka. Kamil Piroš (LIT) vyloučen za podražení.
16:34
Z vyhraného buly Polanským prosperoval Hrabal, jehož prudkou střelu Francouz vyrazil do rohu.
16:02
Adamský přihrával do dobré pozice Martinu Růžičkovi, ten ale nedokázal puk usměrnit za litvínovského brankáře a vyprášil jen betony.
15:30
Vyrážečku Francouze prověřil svým nahozením Roth.
14:49
V přesilovkách pokračujeme i nadále. Odpočinout si jde Marek Posmyk (LIT), jenž se provinil hákováním.
14:45
14:15
Třinecký brankář si poradil i s pokusem Šlégra a domácí hráče poté osvobodil svým vyhozením Roth.
13:32
Litvínov se hned usadil v útočném pásmu. Ručinského střelu z otočky tečoval Hübl, který byl před Hrubcem osamocen!
13:03
12:45
Polanský střílel nebezpečně, ale hned potom byl Josef Hrabal (TRI) vyloučen na dvě minuty za sekání. Hraje se ve čtyřech.
12:19
Hosté se dokonce v oslabení ujímají vedení. Po přihrávce Piroše ujížděl JAKUB ČERNÝ proti Rothovi. Na levém kruhu napřáhl a trefil se přesně do levé šibenice – 0:1! Asistence: Kamil Piroš.
11:59
Hrabal se s pukem zamotal na modré čáře, situaci chtěl zachránit přihrávkou na Adamského, ale Třineckým byl také odpískán ofsajd.
11:35
Začátek oslabení byl pro Vervu úspěšný, přešla dokonce do útoku, kde ji zastavil ofsajd.
11:03
Prvním vyloučeným je Petr Kousalík (LIT), který si odsedí trest za hákování.
10:50
Pronikajícího Černého zastavil Peterek a domácí přešli do útoku. Francouz ale vyjel daleko ze svého stanoviště a skryl kotouč před Květoněm.
10:05
Martynek tečoval Hanzlovo nahození z rohu kluziště, Hrubec pohotově zasáhl. Po následné akci Polanského se vhazuje v obranném pásmu chemiků.
09:15
Po podklouznutí Martina Růžičky vyrazila Verva do protiútoku. Hübl hledal křižnou přihrávkou najíždějícího Lukeše, ten ale na puk nedosáhl.
08:32
Oceláři zatím jednoznačně diktují tempo hry, další střelu musel likvidovat gólman hostí. Po přiklepnutí Rufera střílel Matuš.
08:01
Francouz musí být pozorný i nadále, naposledy zasahoval proti bekhendovému nahození rozjetého Marka Růžičky.
07:30
Peterkova řada držela kotouč v útočném pásmu, vše skončilo střelou od modré čáry v podání Kanii. Francouz bezpečně vyrazil.
06:32
Akci chemiků brzdí další ofsajd, tentokrát v něm byl po přihrávce Hanzla Martynek.
06:15
Souhru Martina Růžičky a Rákose zakončoval střelou z levého kruhu druhý jmenovaný. Puk skončil v lapačce Francouze, jenž neměl se zásahem větší problém.
05:56
Lukeš sice nepříjemně napadal Zagrapana při rozehrávce, sudí však celou situaci vyhodnotili jako úmyslný ofsajd.
04:35
Jurčík se hnal po pravém křídle do bekhendového zakončení. Ke střele se procpal, ale na branku z těžké pozice nezamířil.
03:52
První větší šance zápasu! Adamského střelu Francouz jen vyrazil a následně se musel vypořádat s nebezpečnými dorážkami Orsavy a Adamského!
03:12
Nyní je aktivnějším zase Verva, Lukešovu střelu musel zablokovat Hrabal a poté založil útočnou akci.
02:36
Po ojedinělém brejku hostí se ke střele dostal Písařík, ale pálil z těžkého úhlu, Hrubec zasáhl.
02:05
Ke střelám se dostal Varaďa a Peterek, ani jeden Francouze příliš neohrozil. Třinec drží Litvínov v útočném pásmu.
01:01
Na ledě jsou již druhé pětky a Litvínov musel čelit několika atakům Polanského útoku. Čelil úspěšně.
00:13
S prvním útokem přišli domácí, ale nahození Galvase Francouz pokryl.
00:01
Třinečtí nemohou ani dnes počítat se službami dlouhodobě zraněného brankáře Petera Hamerlíka a do hry nezasáhnou ani Lukáš Zíb a Radek Bonk, kteří chyběli už minule proti pražské Spartě.

Vervě bude scházet potrestaný kapitán Michal Trávníček, který stojí už čtvrtý zápas, dále obránce Filip Pavlík a na soupisce Litvínova chybí i útočník Peter Jánský.

HC Oceláři Třinec: Hrubec (Trenčan) – Galvas, Hrabal, Linhart, Roth, Kania, Krejčí, Foltýn, Lojek – Rákos, Zagrapan, Martin Růžička – Adamský, Polanský, Orsava – Varaďa, Peterek (C), Květoň – Rufer, Marek Růžička, Matuš. Trenér: Jiří Kalous.

HC Verva Litvínov: Francouz (Nechvátal) – Zeman, Stříteský, Šlégr, Gula, Kousalík, Posmyk, Kokeš – Lukeš, Hübl (C), Majdan – Ručinský, Hanzl, Martynek – Černý, Piroš, Rosa – Pšurný, Jurčík, Písařík. Trenér: Radim Rulík.

Rozhodčí: Robert Čech, Radek Husička – Jaromír Bryška, Ladislav Lučan.
Vzájemné zápasy:

Oba soupeři se v aktuální sezoně již utkali. V 8. kole se hrálo v Litvínově, ale tři body dokázali urvat třinečtí Oceláři. Ti se tehdy vzpamatovali z přídělu osmi branek na Spartě a zvítězili 1:3. Ve druhé třetině poslal domácí do vedení Kousalík, ale na jeho branku dokázal zareagovat Rufer a vyrovnal. Vítězný gól zajistil deset minut před koncem třinecký mladík Marek Růžička. V poslední minutě pojistil ocelářské vítězství střelou do prázdné branky Bonk.

V předešlé sezoně měli ve vzájemných soubojích s Litvínovem aktivní bilanci Oceláři, avšak v jejich prospěch hrál jeden jediný bod. V Litvínově nejprve zvítězili 1:4 a doma uspěli také – 6:3. Pak ale přišla porážka 6:5 po samostatných nájezdech na severozápadě Čech a domácí ztráta 2:5. Dlouhodobě se ale Slezanům na Litvínov daří a uvidíme, jestli to potvrdí i v dnešním utkání anebo budou úspěšnější hosté.
Zajímavosti:

Třinec má ve svém kádru lídra kanadského bodování celé extraligy, a to Jiřího Polanského (9+17). Polanský se naposledy proti Spartě prosadil hned dvakrát a na trůnu pro nejproduktivnějšího hráče soutěže vystřídal právě sparťana Tona. Hodně se mluví o spolupráci Polanského s Martinem Adamským (11+8), který v tabulce produktivity uzavírá první pětku a je nejlepším střelcem Slezanů.

Třineckým dlouhodobě chybí brankář Peter Hamerlík, v Chomutově se navíc zranil obránce Lukáš Zíb a v utkání proti pražské Spartě chyběl i kapitán Radek Bonk.

Poslední utkání Ocelářů proti Spartě rozhodla sporná situace v samostatných nájezdech. Po třech základních sériích byl stav nerozhodný a rozhodnout měla náhlá smrt. Rozjel se sparťan Buchtele, Hrubce překonal, ale třinecký gólman při pokusu o zákrok posunul branku. Rozhodčí měli gól uznat, ale sudí Hradil se jel poradit s kolegou u videa a po dlouhém přemýšlení rozpažil. Následně se trefil domácí Polanský a Třinec mohl slavit. Po zápase se ukázalo, že gól Buchteleho měl platit a všichni rozhodčí byli potrestáni.

Vervu v letošní sezoně táhne dlouholetá opora Viktor Hübl (4+10). Trochu za očekáváními stojí zatím útočník František Lukeš (6+5), jenž bývá každoročně tradičním pilířem litvínovské ofenzivy. Letos to Lukešovi tolik nestřílí, ale trefil se třeba v posledním utkání proti Hradci Králové.

Dres Litvínova oblékají i dva třinečtí odchovanci, jmenovitě útočník Rostislav Martynek a mladý obránce Filip Pavlík.
HC Verva Litvínov:

Litvínov měl v letošní sezoně vstup do extraligy ještě horší, nežli tomu bylo u třineckých Ocelářů. Chemici sice z prvních šesti utkání čtyřikrát zvítězili, pak ovšem přišla nevídaná krize a mužstvo kolem veterána Ručinského nezískalo bod v osmi zápasech v řadě. Tuto nemohoucnost odneslo duo litvínovských trenérů Jeřábek – Rosol a na střídačku Vervy byl povolán zkušený kouč Rulík. Změna trenérů přece jenom pomohla, pomohly také nové posily Jánský a Rosa, a Litvínov se z hluboké krize a také z chvostu tabulky dokázal dostat. Přišlo povzbuzující vítězství 5:1 s Pardubicemi, bod za porážku 1:2 po prodloužení na ledě Liberce, zvládnuté derby s Chomutovem – 2:1 a také cenný bod z Plzně, ze které si jej Verva odvezla po defenzivním výkonu a porážce 0:1 po samostatných nájezdech.

Po skončení reprezentační pauzy hrál Litvínov na domácím ledě proti nejlepšímu týmu venku, proti Hradci Králové. Východočeši se dostali do vedení brankou Podlešáka, ale o šestadvacet vteřin později vyrovnal Lukeš. Gól na 2:1 pak vsítil Ručinský, ale hostující Šimánek dokázal srovnat. Ve druhé části utkání už žádný další gól nepadl a rozhodlo prodloužení. V tom se trefil královéhradecký Květoň a litvínovská Verva doma uhájila pouze jediný bod.

V pořadí se Litvínov probojoval už na 12. pozici, získáno má devatenáct bodů, stejně jako třinácté Karlovy Vary. Na jedenácté Rytíře z Kladna ztrácí chemici jen dva body.
HC Oceláři Třinec:

Oceláři patří každoročně k týmům s nejvyššími ambicemi a nejinak je tomu i letos. Po nevýrazném začátku soutěže, kdy se Třineckým nedařilo vítězit, se v poslední době rozjeli a zase jsou to ti staří známí, ofenzivní Oceláři. V současnosti drží svěřenci kouče Kalouse bez přerušení sérii vítězství, ať už za tři nebo za dva body, dlouhou čtyři zápasy. Před reprezentační pauzou vyhráli ve Zlíně 3:2 po samostatných nájezdech, doma si poradili s Plzní 3:0 a v Chomutově zvítězili také jednoznačně 5:2.

Hned v prvním střetnutí po přestávce se Oceláři střetli se soupeřem nejtěžším, a to s lídrem tabulky – pražskou Spartou. Sparťané v utkání dvakrát vedli, po brankách Kumstáta a Rolinka. Jenomže Slezané dokázali v obou případech srovnat krok, nejprve se to povedlo Květoňovi, poté Polanskému a po šedesáti minutách hry bylo tedy skóre vyrovnané. Rozhodnout musela až trestná střílení, kde se prosadili Polanský a Buchtele a oba se utkali také v soutěži takzvané náhlé smrti, kde nejdříve pražský útočník neuspěl a třinecký hračička posléze rozhodl o bonusovém bodu pro domácí.

V tabulce nalezneme Třinecké na 5. příčce, kde se nacházejí se ziskem pětatřiceti bodů. Od šesté Plzně jsou vzdáleni na tři body, naopak na druhý Hradec Králové ztrácí také jen zanedbatelné tři body.
Všechny hokejové fanoušky vítám při sledování textového online přenosu z utkání 20. kolo hokejové Tipsport extraligy. Prostřednictvím tohoto přenosu můžete sledovat střetnutí mezi domácími HC Oceláři Třinec a hosty HC Verva Litvínov. Pokud nemůžete být přímo na stadionu a zajímá vás průběh zápasu, sledujte náš online přenos.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.