Berani parádně vstoupili do dnešního utkání, kdy dvěma rychlými trefami vyhnali z branky Mensatora a dnešní utkání dovedli do vítězného konce. Plzenští se snažili, ale zaspali úvod a to je stálo dnes všechny body. Slušným výkonem se prezentoval brankář Luboš Horčička, který za svá záda propustil pouze jedinou trefu. Dnes je to všechno ze Zlína vám přeji hezký zbytek čtvrtečního večera.
60:00
59:29
Plzeň se ještě v závěru snaží o snížení ale Horčička byl dvěma dobrými zákroky proti.
58:56
Ještě se vhazuje před Horčičkou.
58:54
Zimním stadionem zní Vysoký jalovec a zlínské publikum už oslavuje dnešní výhru za tři body.
58:26
Buly před zlínskou brankou.
58:17
Zlín právě vstřelil branku!
Hosté to v závěru ještě zkusili bez brankáře, ale to se jim nevyplatilo. Čtvrtou trefu do odkryté klece vstřelil JAROSLAV BALAŠTÍK. Asistence: Petr Leška.
58:10
Puk se po střele Dudy odrazil před odkrytou branku, kde stál osamocený Pletka. Sám útočník Plzně to ale nečekal a tak kotouč nezachytil.
57:39
Utkání už s přibývajícím závěrem ztrácí na tempu, vypadá to, že dnes máme rozhodnuto.
57:12
Dnešní utkání sleduje pouze 3 805 diváků.
56:35
Čajánek nezachytil Melenovského pas a píská se icing.
55:49
Podle reakce publika je poznat, že se u kotouče chvíli nacházel Radek Duda.
55:26
Ján Sýkora se šikovně proháčkoval přes dva bránící zlínské hráče ale poté upadl a ztratil kotouč. Ovšem slovenský útočník prokázal, že technicky je na tom více než dobře.
54:53
Hollwegova lehčí střela z mezikruží našla pouze Horčičkovu lapačku.
54:28
Balaštík nedokázal překonat vyjetého Machovského, vhazuje se ve obranné třetině hostů.
53:57
Hanzlík našel přihrávkou na opačném křídle osamoceného Dudu, tomu ale puk projel pod čepelí.
53:26
Ján Sýkora na sebe natáhl dva zlínské hráče a perfektní zadovkou hledal za sebou Štěpána Novotného. Horčička ale v leže vytasil parádní zákrok proti Novotného střele, který publikum náležitě ocenilo.
52:51
Holík čistým a tvrdým bodyčkem zastavil hostujícího Frola.
52:34
Jakub Lev se protlačil až do útočného pásma, tam ale o kotouč přišel. Pletka už nedokázal zastavit puk před modrou čarou a píská se ofsajd.
51:40
Mozík může na led, Škodovka je kompletní.
51:30
Marušákův pokus od modré čáry končí v lapačce plzeňského gólmana. Vhazuje se v obranné třetině hostí.
50:56
Čajánek byl nejprve sražen k zemi Lvem a poté upadl v souboji se Semanem. Rozhodčí se vylučovat nechystají.
50:38
Urbanec trefil z první pouze padajícího Tomáše Sýkoru.
50:21
A hostům se podařilo osvobodit vyhozením puku daleko od vlastní branky.
49:58
Leška nevyzrál na Machovského ani na druhý pokus z dorážky.
49:36
Výhoda přesilové hry pro domácí tým. Vojtěch Mozík (PLZ) 2 minuty za hákování.
49:33
Machovský výborně vyrazil pravým betonem tvrdou střelu Dalibora Řezníčka.
49:22
Zlín má stále výhodu, už i Plzeň je v plném počtu.
49:01
Zlín hraje v signalizované výhodě, Honejsek je na ledě.
48:10
Melenovský chytrým pasem kolem pravého mantinelu našel rozjetého Filipa Čecha, který si přibrzdil a střílel těsně nad levé rameno plzeňského brankáře.
47:40
Za menší rozmíšku jsou vyloučeni: Jaroslav Balaštík (ZLN) a Daniel Seman (PLZ) oba dvě minuty za hrubost. Počet hráčů na ledě se nemění, hraje se 4na4.
47:40
Duda zkusil překvapit Horčičku střelou přes beka ale neuspěl.
47:33
Machovský pokryl Marušákovu ostrou ránu z prostoru modré čáry.
47:19
Počet hráčů na ledě se nám vyrovná. Tomáš Vlasák (PLZ) 2 minuty sekání.
47:00
Antonín Honejsek (ZLN) sotva opustil trestnou lavici a zamíří tam opět. Tentokrát to budou dvě minuty za sekání.
46:36
Novotný se obtočil kolem branky a chtěl zasunout puk do prázdné branky. Jiří Marušák ale na poslední chvíli špičkou hole zabránil kotouči v cestě do sítě.
45:58
Kašpařík to zkoušel na Horčičku zpoza branky, neuspěl.
45:29
Pletka nestačil zachytit Matějíčkovo nahození podél hrazení.
44:48
Výhoda přesilové hry pro hostující celek. Za podražení si odpyká dvě minuty Antonín Honejsek (ZLN)
44:26
Řezníček zachytil kotouč po přihrávce Lva a Plzeň se musí znovu dostat do útočného pásma.
43:38
Čajánek jemnou tečí hledal v předbrankovém prostoru Kubiše, ten se už o odraženému puku nedokázal protlačit.
43:14
Radek Duda přejel útočnou modrou s kotoučem na holi a píská se ofsajd.
42:41
Tesařík adresoval Holíkovi přihrávku do jízdy, kotouč ale trefil zlínského útočníka do brusle a odrazil se mimo jeho dosah.
42:10
Holík obral o kotouč Slováka a ten zase vzápětí vypíchl kotouč Holíkovi.
41:37
Vhazuje se po levici Luboše Horčičky.
40:55
Čajánek opustil trestnou lavici a domácí jsou kompletní.
40:35
Tomáš Sýkora zkoušel překvapit Horčičku z ostrého úhlu, zlínský brankář byl na místě.
40:28
Leška opět aktivně napadal v oslabení a vynutil si cenné vteřinky, kdy plzenští byli bez kotouče.
40:01
Dnešní utkání má opravdu slušné parametry a je se na co dívat. Hosté nastoupili do druhé třetiny s cílem odvrátit nepříznivý stav a hned se jim podařilo snížit zásluhou Jána Sýkory. Berani poté dlouho obléhali Machovského branku a nemohli si přijít na výborného strážce plzeňské svatyně. Na opačné straně se prezentoval dobrými zákroky také Horčička. Plzeň jde do poslední třetiny se dvoubrankovo ztrátou. Razýmovi hoši ale mají k dispozici ještě minutu a 16 vteřin dlouhou přesilovku pěti proti čtyřem. Poslední dvacetiminutovka nám začne ve 20:07.
40:00
39:57
Leška sebral Dudovi přihrávku, nasprintovat do šance se už ale domácímu centrovi nepovedlo a tak alespoň rychlou nečekanou kličkou získal puk pro svůj tým v oslabení.
39:39
Kašpařík tvrdě dorážel před Horčičkou, ten nakonec úspěšně kryje Dudovu střelu od modré čáry.
39:13
Plzenští budou hrát 44 sekund pět na tři. Petr Čajánek (ZLN) 2 minuty za podražení.
38:48
Melenovský se šikovně proháčkoval v útočné třetině Plzně a dokonce se mu povedlo svoji povedenou kličkovanou zakončit střelou. Machovský neudržel puk a Čajánek ani na dva pokusy nedotlačil puk za čáru.
38:32
Řezníčkovo nahození podél hrazení tečoval do útočného pásma Leška.
37:57
Domácí špatně vystřídali a chvíli jich bylo na ledě šest. Rozhodčím to neuniklo a trest za domácí lavičku odpyká Pavel Kubiš (ZLN)
37:40
Hosté přečkali tohle oslabení a jsou v pěti.
37:28
Urbanec se napřáhl, ale střela mu vůbec nesedla.
37:00
Vhazuje se v blízkosti plzeňské klece.
36:46
Leška příhrou zpoza branky našel střílejícího Veselého. Machovský dokázal nepříjemnou střelu do protipohybu chytit do své lapačky.
36:18
Dudovi se následně podařilo vyhodit puk přes všechny čáry.
35:51
Čajánek přihrávkou mezi kruhy vybídl ke střele Honejska, jeho bomba mezi tyče nezamířila.
35:35
Dvěma minutami za sekání byl potrestán útočník Jakub Lev (PLZ)
35:23
Veselý si prosóloval celé střední pásmo a byl při tom faulován, domácí čeká dvouminutová přesilovka.
34:47
Zámorský osvobozuje domácí celek a Ševci jsou v plném počtu.
34:18
Plzni se vůbec tato početní výhoda nedaří, Veselý puk nahazuje do útočné třetiny a domácí jdou střídat.
33:45
Nepřesná rozehrávka domácích a před brankou Machovského bylo pořádné dusno! Odraženou Holíkovu střelu ještě dorážel těsně vedle Leška.
33:26
Filip Čech vybojoval puk v rohu za vlastní brankou a posílá jej jemným obloučkem na plzeňskou branku.
32:50
Mozík je na ledě a hosté se mohou vydat do útoku, mají výhodu jednoho hráče v poli.
32:47
Ještě tři vteřinky zbývají z trestu Mozíka. Radim Tesařík (ZLN) při střele nedovoleně atakoval Kašpaříka a Plzeň bude hrát za tři vteřinky přesilovou hru pět na čtyři.
32:09
Hra se přesouvá před branku zlínského brankáře.
32:03
Machovský na poslední chvíli zastavil lapačkou lehké nahození Balaštíka a moc nechybělo, aby kotouč skončil za brankovou čarou. Kus černé gumy se zastavil snad pár milimetru před brankovou čarou. Plzeňský brankář teď měl při sobě hodně štěstíčka.
31:45
Slovák zachytil Leškův pas a vyhazuje puk na zlínskou branku.
31:32
Kombinace domácích v početní převaze pokračuje, dělovka Zámorského orazítkovala pouze Kašpaříkovu brusli.
31:16
Puk se po odrazu od mantinelu odrazil přímo před Marušáka, Machovský jeho bombu vytěsnil vyrážečkou.
30:50
Plzeň měla kotouč ve své moci a Vojtěch Mozík (PLZ) v útočném pásmu zcela zbytečným faulem oslabuje svůj celek minimálně po dobu dvou minut.
30:32
Radek Duda si prokličkoval celé kluziště a pohotovou střelou nechal vyniknout hbitou Horčičkovu lapačku.
29:28
Plzeňský brankář si troufl na rozehrávku i podruhé, tentokrát tam ale nebylo tolik přesnosti a ke střele se dostal Balaštík. Naštěstí pro brankáře hostí rána domácího útočníka nezamířila mezi tyče.
29:03
Machovský si rychle sjel za vlastní branku a chytře rozehrál do protipohybu napadajícího Balaštíka.
28:38
Mozíkova střela byla těsně před Horčičkou tečovaná, zlínský brankář dokázal kotouč se štěstím vyrazit.
28:18
Nebezpečné Kašpaříkovo nahození zpoza obránce končí v náručí Horčičky.
27:54
Řezníčkova přihrávka znamená icing, buly před Horčičkou.
27:34
Růžičkovi se povedlo vypíchnout Čajánkovi kotouč ve středním pásmu.
27:17
Nenápadný bekhend Balaštíka Machovský vyrazil betonem, puku se ujal Mozík a hosté míří dopředu.
26:56
Vyhození Štěpána Novotného podél mantinelu nikdo ze zlínských nezachytil a píská se další icing.
26:38
Frolo rychle seskočil z trestné lavice a očekávál prudký pas od Semana, rychlý pas od svého kolegy ale slovenský obránce nedokázal zachytit a píská se icing.
25:33
Další dva ostré hity plzeňského útočníka, rozhodčí ale vylučovat nebudou.
24:58
Hollweg zahrál při svém střídání hodně tvrdě, nejprve to odnesl Marušák a vzápětí Veselý. Hostům se podařilo alespoň na chvíli vyhodit puk z vlastní třetiny.
24:33
Domácí mají k dispozici celkově třetí přesilovou hru v dnešním utkání. Za vysokou hůl si odsedí dvouminutový trest obránce Tomáš Frolo (PLZ)
23:52
Leška krásně obehrál za hostující brankou bránícího Semana a už servíroval puk přichystanému Zámorskému. Na poslední chvíli vložil do přihrávky hůl někdo z hokejistů v modrém a nadějná akce domácích je u konce.
23:30
Domácí se dokázali ubránit první přesilovce plzeňských, Matějíček už je na ledě.
22:45
Tesařík vyhazuje a domácí mohou vystřídat nové formace.
22:26
Urbanec vyslal dalekonosný pas na útočnou modrou, kde Veselý převzal puk a ukázkovou žabičkou vybídl ke střele osamoceného Čajánka. Domácí kapitán si popojel dva metry s kotoučem a narazil na výborně připraveného Machovského.
21:48
Berani poprvé v oslabení vyhazují puk do bezpečí.
21:27
Plzenští jsou po nástupu do druhé dvacetiminutovky hodně aktivní. Nyní si zahrají přesilovou hru. Vyloučen je Martin Matějíček (ZLN) na dvě minuty za držení protihráče.
20:45
Plzeň právě vstřelila branku!
Indiáni snižují stav zápasu na rozdíl dvou branek a zároveň kazí Horčičkovi čisté konto. Horčička stačil vyrazit pokus Lva před sebe, dorážka JÁNA SÝKORY už ale prošla za záda zlínského brankáře. Asistence: Jakub Lev.
20:36
Kubiš nedostihl odražený puk před Semanem, ten okamžitě posílá puk dopředu.
20:24
Slovákova slušná rána až ze středního pásma skončila v lapačce zlínského brankáře.
20:10
Úvodní akce plzeňských ve druhé třetině končí ofsajdem.
20:01
Úvodních dvacet minut reprízy loňského finále je za námi. Domácí celek začal hodně z ostra a po dvou rychlých trefách vyhnal Mensatora z branky. Machovský se nestačil ani pořádně rozkoukat a také lovil puk ze sítě. Zkrátka domácí hokejisté byli v první třetině jasně lepším celkem hned od prvních minut. Plzenští se snažili v průběhu třetiny vstřelit kontaktní gól, ale zlínští si dobře střeží svoje pásmo a Horčička zatím působí jistým dojmem. Uvidíme co nás čeká ve druhé třetině, ta by měla začít zhruba v 19:12.
20:00
19:58
Horčička ukázal připravenou lapačku proti střele Štěpána Novotného.
19:53
Ještě stihneme minimálně jedno vhazování před Horčičkou.
19:22
Čajánek ve sprintu za kotoučem přebruslil plzeňského obránce, ale střela zlínského centra byla hodně nepřesná.
18:50
Dudovu tečovanou nahrávku zachytil Balaštík, který posléze přihrál dozadu Řezníčkovi a Berani mohou obnovit síly.
18:33
Plzenští se snaží projít přes zlínskou defenzívu, jde jim to ale ztěžka.
17:57
Ján Sýkora se hbitě obtočil kolem zlínské klece a snažil se zakončit mezi Horčičkovy betony. Zlínský brankář si po delší době osahal kotouč a do kolonky si připsal další z úspěšných zákroků.
17:35
Mozík nahodil do útočného pásma ztracený kotouč od Čecha a Plzeň se pokouší něco vymyslet.
17:02
V přečíslení dvou na jednoho pálil Čajánek pouze do Machovského betonu.
16:27
Pletka vyvezl puk do útočného pásma, vymyslet se mu ale nic nepodařilo.
15:58
Leška šikovnou zadovkou vyslal do jízdy puk Veselému, kotouč byl ale příliš rychlý a obránce Slovák byl u něj dříve než zlínský útočník.
15:32
Nahození Frola ze středního pásma skončilo v ochranné síťce. Vhazuje se ve středovém kruhu.
15:02
Hosté teď dobrou minutku kombinovali před Horčičkou, ovšem ani jeden ze Sýkorů se ke střele nedostal a vzápětí střílel nepřesně Hanzlík.
14:31
Střelu Tomáše Sýkory výborně obětavým pádem zblokoval Matějíček.
14:07
Hollwegova formace chvíli zatápěla před Horčičkou, akci hostí ukončil přerušením přihrávky Čajánek.
13:38
Jakub Lev nestihl tečovat prudký Hanzlíkův pas a píská se icing. Následuje vhazování před Machovským.
13:11
Plzeň se dokázala této přesilovce Zlína ubránit, ovšem neměla to vůbec lehké. Hollweg už je na ledě.
12:52
Domácí tlačí Plzeň v početní převaze, ale Machovský zatím odolává.
12:37
Dudovi se povedlo vyvést puk do útočného pásma, Horčička kotouč pozastavil a zlínská přesilovková formace míří kupředu.
12:07
Berani na chvíli uzamkli hosty v útočném pásmu a Machovský se měl co ohánět, Marušák svojí dělovkou nastřelil pouze brusli spoluhráče. Plzeň poprvé v oslabení vyhazuje puk do bezpečí.
11:36
Parádní přesilovková kombinace domácích, střelu Balaštíka v klidu Machovský chytá.
11:03
Ryan Hollweg (PLZ) 2 minuty za faul kolenem. Plzeňský útočník si počíhal ve středním pásmu na Matějíčka a bude za to pykat.
10:24
Čech ještě vybízel ke střele Holíka, Seman ale včas výborně zblokoval přihrávku zlínského útočníka.
9:34
Holík získal puk za brankou a snažil se ho okamžitě přihrát volnému Honejskovi, Machovský se ovšem včas stačil přesunout ke své tyči.
8:52
Pohledná pasáž domácích hokejistů byla načata samostatným průnikem Kubiše a ukončena pohotovou střelou Matějíčka. Machovský si připsal úspěšný zákrok proti slušné střele domácího obránce.
8:37
Balaštík nasprintoval do útočného pásma a zpětnou zadovkou hledal rozjetého Lešku. Zlínský centr ještě jemnou příhrou hledal lépe postaveného Veselého, na toho už se ale přihrávka nedostala.
8:04
Ševci drželi kotouč dobrou minutku v útočném pásmu, až Pletkovi se podařilo překazit zlínskou kombinaci.
7:43
Melenovský zkoušel střelou z většího úhlu překvapit Machovského. Brankář Plzně si pokryl levou tyč a vyrazil pokus holí.
7:21
Hollweg čistě a tvrdě dohrál ve zlínském pásmu obránce Zámorského.
6:56
Vhazuje se v blízkosti zlínské klece.
6:51
Plzenští hokejisté jsou dezorientovaní a hostující lavička si vyžádala oddechový čas.
6:51
Berani zažívají dnes raketový nástup do utkání. Už třetí trefu v první třetině přidává PETR LEŠKA. Zlínský centr si sjel po Balaštíkově přihrávce mezi kruhy a nedal Machovskému žádnou šanci. Asistence: Jaroslav Balaštík.
6:23
Melenovský nabil Matějíčkovi, jeho střelu Machovský neudržel a plzenští obránci museli být v pozoru. Plzni se následně povedlo vyhodit puk do středního pásma a vystřídat.
6:01
Hra se přesouvá před Horčičku, poslední vteřinky plzeňského oslabení.
5:46
Holíkovi jeho střílená přihrávka nesedla a Slovák opět vyhazuje do bezpečí.
5:25
Machovský si poradil s jemnou střelou Urbance. Domácí si stále drží útočné pásmo.
4:55
A je tu další osvobození hostů, Zlín se nemůže dostat do šance.
4:34
Plzni se podařilo dvakrát okamžitě puk vyhodit před Horčičku.
4:21
Zlínští si zahrají jako první přesilovou hru. Dvěma minutami za sekání je potrestán Vojtěch Mozík (PLZ)
4:10
Holík objel hostující branku a vyzval ke střele Honejska. Machovský se stačil přesunout a připisuje si první úspěšný zásah.
3:40
Holíkův průnik po levém křídle ukončil ofsajd. Buly ve středním pásmu.
3:26
Domácí jsou stále v moci kotouče.
2:47
Domácí trojice si několikrát vyměnila kotouč, ale poslední přihrávka Kubiše byla spíše taktická, aby domácí mohli vystřídat.
2:25
Plzenští se chvíli motali v útočné třetině, kotouč se povedlo vyvést až Balaštíkovi.
1:43
Horčička si připisuje první dotyk s kotoučem proti střele jednoho z plzeňských.
1:16
Plzeňský brankář Lukáš Mensator nezažil moc povedený vstup do utkání a do branky se staví Matěj Machovský.
1:16
Mensator je hodně nejistý a obrana Plzně je myšlenkami zřejmě ještě v autobuse. Mensator vyrazil lehkou střelu Čajánka ale na dorážku MARKA MELENOVSKÉHO plzeňský brankář nestačil reagovat. Asistence: Petr Čajánek, Pavel Kubiš.
0:37
Domácí se prosazují hned z první vážnější šance. Petr Leška chvíli podržel puk za plzeňskou brankou a poté si všiml před brankou volného Veselého. ONDŘEJ VESELÝ lehce plácl do kotouče a ten se došoural za Mensatorova záda. Plzeňský brankář čekal pokus do protipohybu a tak domácí útočník střílel téměř do odkryté branky. Asistence: Petr Leška.
00:01

PSG Zlín: Horčička (Kašík) – Řezníček, Marušák, Urbanec, Zámorský, Tesařík, Matějíček, Valenta – Veselý, Leška, Balaštík – Melenovský, Čajánek, Kubiš – Čech, Holík, Honejsek – Köhler, Okál.

HC Škoda Plzeň: Mensator (Machovský) – Hanzlík, Slovák, Seman, Růžička, Frolo, Mozík, Boháč – Vlasák, Kašpařík, Duda – Pletka, Lev, Kratěna – J. Sýkora, T. Sýkora, Novotný – Hollweg, Vlček, Schleiss.

Rozhodčí: Čech, Husička – Flegl, Štofa.
PSG Zlín: Ševci letos zažívají pomalejší start do soutěže a žlutomodří to mají jako na houpačce. Berani sehráli poslední dva duely na ledě soupeřů. Nejprve srovnali nepříznivý výsledek v Chomutově a nakonec vybojovali druhý bod v samostatných nájezdech na které se postavil Kašík. V dalším duelu se představili zlínští na ledě Hradce Králové, kde ale na domácí celek nestačili a podlehli těsně 2:1. Rostislav Vlach před utkáním pozměnil útočné formace a doufal v lepší produktivitu. Zlínští měli hodně ze hry, ale naskytnuté šance proměnit nedokázali. Dnes na zlínské čeká silný oříšek, protože se bude opakovat souboj dvou loňských finalistů. Ani na domácí straně není jisté, kdo bude hájit v dnešním duelu zlínské brankoviště. Zlínští jsou po nevydařeném finále určitě namotivovaní a chystají se Plzni porážku vrátit. Vlachova parta by měla být před utkáním v kompletním složení. Obránce Zámorský už po odpykaném trestu nastoupil v Hradci Králové.

Opory mužstva: Petr Čajánek, Petr Leška, Petr Zámorský, Jaroslav Balaštík

Poslední zápas: Mountfield HK – Zlín 1:2

Nejlepší střelec: Antonín Honejsek (4)

Nejlepší nahrávač: Antonín Honejsek, Petr Leška (4)

Aktuální umístění: 8.
HC Škoda Plzeň: Plzenští trošku obměnili kádr a vydali se dnes na led Zlína získat plný počet bodů. Trenér Razým se letos může spoléhat na zcela novou brankářskou dvojici: Mensator, Machovský. Neni jisté, kdo z nich se dnes mezi tyče postaví. Z kádru mistra odešli: Jozef Balej, Marek Mazanec, Adam Svoboda, Nick Johnson, Nick St. Pierre a Jan Kovář. Kromě nového brankářského dua Plzeň posílila i v útočné fázi a v defenzívě. Modrobílý dres oblékl navrátilec Radek Duda, Ján Sýkora, Tomáš Sýkora a Daniel Seman. Jinak se v kádru mistra moc změn neudálo. V kariéře zatím pokračuje Martin Straka, který ale nedal definitivní stanovisko a rozhoduje se od zápasu k zápasu. Indiáni se letos nacházejí na pozici šesté a konkrétně před Zlínem mají čtyři body k dobru. Poslední duel ovšem svěřencům kouče Razýma nevyšel podle představ. V zápase s Pardubicemi získali plzenští pouze bod po prohře na samostatné nájezdy.

Opory mužstva: Martin Straka, Radek Duda, Ondřej Kratěna, Jiří Hanzlík.

Poslední zápas: Plzeň – Pardubice 4:5sn

Nejlepší střelec: Radek Duda (6)

Nejlepší nahrávač: Martin Straka, Václav Pletka (6)

Aktuální umístění: 6.
Hezký čtvrteční podvečer ze Zlína. Po dvou venkovních utkáních hokejistů Zlína se opět hlásíme ze ZS Luďka Čajky. Čtvrteční podvečer se nese ve znamení reprízy loňského finále, kdy se právě na zlínském ledě rozhodovalo o mistrovi. Rozhodující sedmý duel měl opravdu infarktový průběh. V posledních vteřinách vyrovnal při power-play dělovkou do šibenice Filip Čech a prodlužovalo se. Tam oba celky neproměnily několik šancí a slovo si vzal Martin Straka, který střelou přes obránce získal premiérový titul pro Škodovku. Oba celky se letos utkají vůbec poprvé. Zápas startuje v 18:20 a všichni jste zváni k jeho sledování prostřednictvím online přenosu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:20.