Dnešní poměrně vyrovnané utkání dospělo až k samostatným nájezdům, kde za Zlín nastoupil do branky Libor Kašík a výrazně dopomohl domácím ke druhému bodu. Rozhodující trefu ze samostatného nájezdu si připsal Antonín Honejsek. Pro dnešek je to všechno, hezký zbytek pátečního večera napočtenou.
Dnešní
65:00
V samostatných nájezdech zvítězil tým PSG Zlín.
ANTONÍN HONEJSEK rozhoduje o druhém bodu pro zlínský celek. Zásluhu na výhře má parádním výkonem brankář Kašík, který vychytal všechny slávistické střelce.
Krenželok nevyzrál na výborného Kašíka 1:0
Antonín Honejsek, což je nájezdový specialista se prosazuje svojí tradiční kličkou, když zakončil podél ležícího Kašíka – 1:0.
Vladimír Růžička to zkoušel mezi betony, kde neuspěl – 0:0
Kubišovi utekl kotouč při zakončení stále 0:0.
Za domácí Pavel Kubiš
Slávistický útočník zkusil střelu a Kašík ji famózně chytá do lapačky.
První pojedou hosté konkrétně Jaroslav Bednář.
Samostatné nájezdy začínají.
Vypadá to, že na samostatné nájezdy se do zlínské branky postaví Libor Kašík, který se nyní rozcvičuje před zlínskou střídačkou.
Po šedesáti minutách se nerozhodlo a na řadu tak příjde dovednostní soutěž – samostatné nájezdy. Po úpravě ledu začínáme!
65:00
Prodloužení skončilo.
64:43
Holíkovi uskočil kotouč a vypadá to, že se pojedou samostatné nájezdy.
64:17
U zlínské branky nebezpečně dorážel Vrdlovec, Horčička ale zasahovat nemusel.
63:51
Horákovu střelu vytěsnil Furch vyrážečkou do ochranné sítě.
63:19
Leška si vyměnil puk s Balaštíkem a druhý jmenovaný v ideální pozici netrefil skákající kotouč.
62:34
Furch rychle vytřepal z lapačky Kubišovu střelu a hosté zakládají protiútok.
61:44
Na opačné straně zneškodnil Furch dva slušné zlínské pokusy.
61:29
Valenta nemohl na brankovišti odstavit Krenželoka, který málem ohrozil Horčičku.
60:50
Kadlec mohl rozhodnout o druhém bodu pro Slavii. Jaroslav Bednář našel slávistického beka u levé tyče zcela osamoceného. Kadlec ale trestuhodně nastřelil pouze vyjetého Horčičku.
60:27
Řezníček z voleje nastřelil pouze bránícího hráče Slavie a sešívaní mohou kupředu.
60:01
Slavii se podařilo minutu a 16 vteřin před třetí sirénou díky Valachově přesné střele srovnat a po úpravě ledu nás čeká prodloužení.
60:00
59:40
Furch vyrazil střelu příklepem od Melenovského, Zlín obléhá branku Slavie.
59:23
Hostující lavička si bere oddechový čas, poté se bude vhazovat před Furchem.
59:14
Hromadný souboj o kotouč v rohu kluziště za zlínskou brankou museli přerušit až rozhodčí.
58:44
Slavia právě vstřelila branku!
Hosté ani nemusí zkoušet power-play, protože se jim podařilo těsně před koncem srovnat na 3:3! JURAJ VALACH sa napřáhl na modré čáře a prosazuje se přizemní střelou mezi betony zlínského brankáře. Asistence: Lukáš Krenželok, David Štich.
58:13
Furchovi vypadla z lapačky Čajánkova střela, naštěstí pro brankáře hostí jsou na kotouči opět jeho spoluhráči.
57:47
Horčička kryje dorážku Skokana, další buly v obranné třetině Zlína.
57:38
Nahození Valacha jen prosvištělo kolem pravého horního rohu zlínské branky.
57:06
Dnešní zápas sleduje 4137 diváků.
56:32
Slavistům moc času na srovnání nezbývá. Hosté se nyní natlačili před Horčičku, který likviduje dorážku Marka Tomicy.
55:54
Poletínova střela z otočky se odrazila od brusle Krenželoka k pravé tyči a Horčička se štěstím poslal puk holí do bezpečí.
55:17
Pražané následně posílají kotouč přes všechny čáry a píská se icing.
54:45
Zámorského nahození Čajánek takticky tečoval do útočného pásma.
53:50
Köhler ve středu kluziště poslal k zemi nic netušícího Whartona.
53:16
Leška si odseděl svůj trest a může zpátky na led.
53:06
Kotouč opustil hrací plochu a následuje buly ve středním pásmu.
52:41
Köhler střílel z mezikruží na Furchovu vyrážečku, brankář Slavie dobrým zákrokem zneškodnil zlínskému útočníkovi vyloženou šanci a dále drží hosty ve hře.
52:05
Holík v oslabení vybojoval kotouč a v útočném pásmu naspořil cenné vteřinky.
51:42
Berani poprvé v oslabení posílají puk do útočného pásma.
51:16
Sešívaní mají šanci na vyrovnání, do konce utkání už moc času nezbývá. Petr Leška (ZLN) 2 minuty za podražení.
51:10
Leškova hůl zůstala zaklíněna pod výstrojí slávistického hráče a rozhodčí pískají zlínskému centrovi faul.
50:36
Kolařík vyhodil puk do hlediště a hra se přesouvá do středního pásma.
50:23
Kubiš se zjevil před Furchem zcela sám a měl na holi čtvrtou branku Zlína. Zlínskému útočníkovi ale na poslední chvíli kotouč sjel z čepele.
49:36
Melenovský se tlačil z levého křídla do zakončení, na Furcha ale z ostrého úhlu nevyzrál.
48:34
Horčička ukryl do lapačky lehké nahození jednoho z červenobílých.
47:56
Kubiš z posledních sil vybojoval kotouč a přihrával ho mezi kruhy Köhlerovi. Zlínskému útočníkovi ale sebral puk vracející se obránce hostí a kupředu mohou tentokrát hosté.
47:14
Köhler nedosáhl na prudkou rozehrávku Zámorského. Píská se tak zakázané uvolnění a vhazuje se před Horčičkou. Slavie se ubránila dvojnásobné přesilovce Zlína a už hraje v plném počtu.
46:27
Slavie hraje ve čtyřech.
46:17
Furch vyráží i tvrdý pokus Čajánka, obráncům Slavie se opět podařilo osvobodit svůj celek v oslabení.
45:37
Holík odevzdal puk Kadlecovi, který osvobozuje svůj celek.
45:23
Tesaříkovu střelu z první Furch vyráží a hosté vyhazují kotouč před branku domácích.
45:06
Zlín bude hrát přesilovou hru pěti proti třem. Jakub Sklenář (SLA) 2 minuty sekání. Minutu a 21 vteřin bude trvat dvojnásobná početní výhoda žlutomodrých.
44:44
Marušák vybídl ke střele Balaštíka, ten ale odmítl vstřelit druhou trefu a netrefil branku.
44:27
Zlínští mají jedinečnou možnost pojistit si vedení o dva góly. David Štich (SLA) 2 minuty držení.
44:20
Honejsek byl v úniku nedovoleně zastaven, rozhodčí faul odpískali až po delší odmlce.
43:34
Horčička raději schoval puk do lapačky před dotírajícím Růžičkou. Pražané se nechtějí spokojit se současným výsledkem na světelné tabuli a snaží se o vyrovnání.
42:39
Balaštík s Leškou ohrozili Furcha. Brankář Slavie musel krotit nebezpečné střely obou aktérů. Dopředu se vydávají s kotoučem na holi sešívaní.
42:10
Pokus Šticha končí v ochranné síťce, buly ve středním pásmu.
41:57
Zlínský brankář si připsal dvojici úspěšných zákroků. Nejprve vyrazil střelu Kadlece a vzápětí si poradil i s dorážkou Jaroslava Bednáře.
41:34
Poletín se objevil v útočném pásmu a byl zachycen rozhodčími v ofsajdu. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
41:04
Horčička kryje do lapačky nahození od Vladimíra Růžičky. Další buly v blízkosti zlínské klece.
40:45
Berani ale museli vyhodit kotouč na icing, buly před Horčičkou.
40:23
Leška parádním obloučkem vyslal puk do jízdy Balaštíkovi. Zlínský střelec na poslední chviličku dostihl puk a zaměstnal Furcha slušnou střelou.
40:01
Máme za sebou čtyřicet minut a stav je příznivější pro žlutomodré barvy. Pražané sice dokázali hned v úvodu druhé části srovnat stav zápasu na 1:1 díky brance Sklenáře, ale následně vrátil vedení domácím Balaštík. Přetahovaná o vedení začala vyrovnávací trefou Sklenáře, který si dnes připsal už dva góly. Remízový stav vydržel necelých deset minut. To se Leška rozhodl vypálit kotouč na branku a Veselý úspěšnou tečí zajistil Zlínu prozatimní těsné vedení 3:2. Poslední třetina začne asi v 19:21.
40:00
39:53
Furch má výbornou lapačku, teď to brankář Slavie potvrdil slušným zákrokem lapačkou proti střele Balaštíka.
39:19
Horčička úspěšně kryje jeden z pokusů Slavie, buly v obranném pásmu Zlína.
39:02
Berani si v přesilovce vytvořili několik šancí, ale v gól je přetavit nedokázali. Vrdlovec je zpátky na ledě, hosté jsou kompletní.
38:49
Zlínští rozjeli přesilovkový kolotoč a obránci Slavie byli opět v zápřahu. Teď si mohou na chvíli oddechnout, protože Furch schoval do lapačky tvrdý pokus Zámorského.
38:15
Veselý si šikovně obelstil bránícího beka, ale poté předložil Zámorskému a ten o kotouč přišel.
37:41
Další úspěšné vyhození hostujících obránců v přesilovce Zlína.
37:22
Kadlec bleskově po vyhraném buly hostů vyhazuje před Horčičku, Zlín zakládá přesilovkovou akci od Horčičkovy branky.
37:02
Zlín má jedinečnou šanci navýšit vedení o dvě branky. Trest za lavičku hostí opyká Daniel Vrdlovec (SLA)
36:50
Hosté hráli chvíli v šesti a rozhodčí po zdlouhavém pískotu domácích fanoušků budou vylučovat.
36:28
Skokan se snažil okamžitě odpovědět, proti byl však Horčičkův beton.
36:12
Zlín právě vstřelil branku!
Zlínská trojice teď ukázala názorně, jak se střílí góly! Okál zatáhl puk do útočného pásma, tam ho předložil Petru Leškovi, který se rozhodl pro střelu. V předbrankovém prostoru byl dobře postavený ONDŘEJ VESELÝ, který puk tečoval za Furchova záda. Brankář Slavie se po inkasované brance hodně zlobil na své spoluhráče. Asistence: Petr Leška, Zdeněk Okál.
34:54
Horčička musel likvidovat nebezpečnou dorážku od Doležala, zlínský brankář se musel natlačit na levou tyč a zákrokem vyrážečkou zabránit kotouči v cestě do sítě.
34:30
Oba kohouti se vrátili z trestné lavice a hraje se pět na pět.
33:46
Tesařík namazal mezi kruhy Růžičkovi, chybu zlínských napravuje dobrým zákrokem Horčička.
33:28
Vladimír Růžička nevyzrál na Horčičku tváří v tvář, slávistický útočník jen nevěřicně kroutí hlavou po neproměněné šanci.
32:50
Zlínští si rozjeli slibnou kombinaci a Tesařík už se chystal pálit. Jenomže rozhodčí hru přerušili, protože podle nich údajně Horákovi přeskočil kotouč útočnou modrou čáru. Z komentátorského stanoviště to ovšem vypadalo, že kotouč byl ještě celým objemem v útočné třetině.
32:37
Tomáš Doležal (SLA) 2 minuty za hrubost.
32:37
Patrik Urbance (ZLN) 2 minuty za hrubost.
31:32
Zakázané uvolnění Zlína, buly před Horčičkou.
30:43
Na druhé straně si vypracoval šanci Leška, Furch byl opět včas na místě.
28:56
Horčička měl štěstí, že ho jeden ze slavistických útočníků nedokázal v ideální situaci překonat. Zlínský brankář nejprve zasáhl maskou a poté se kotouč kutálel po opuštěném brankovišti.
28:32
Parádní průnik předvedl divákům Petr Holík. Zlínský mladík se dokázal rychle uvolnit a hbitým pokusem donutil Furcha zasáhnout pravým betonem.
27:56
Po menší odmlce si připisuje zákrok z kategorie úspěšných také Horčička. Buly v obranném pásmu Zlína.
27:24
Ondráček byl hostujícím obráncem dobře stíhán a tak stačil zkončit pouze bekhendem s jednou rukou na holi. Furch tak měl dostatek času, aby se na pokus zlínského útočníka přichystal.
26:54
Tak i Slavie bleskově využívá svoji přesilovou hru a máme opět vyrovnáno. Nahození Juraje Valacha umístil přesnou tečí pod horní tyčku JAKUB SKLENÁŘ. Slávistický útočník prozatím zaznamenal obě trefy hostů. Asistence: Juraj Valach, Vladimír Růžička.
26:30
Jaroslav Balaštík (ZLN) tvrdě atakoval Bednáře u mantinelu a Slavii čeká přesilová hra. Zlínský útočník vyfasoval dvě minuty za vražení.
25:19
Rozhodčí Zlínu neodpískali icing a hra tak pokračuje.
24:50
Zlínští v této třetině často chybují v rozehrávce, domácí měli opět štěstí, že Žejdl neměl ideální rychlost, aby kotouč dostihl.
24:31
JAROSLAV BALAŠTÍK nejprve nedokázal překonat dorážkou ze vzduchu Furcha, ale vzápětí svoji neproměněnou šanci napravil a opět vrací Zlínu těsné vedení. Zlínský útočník tečoval Marušákovu střelu přesně mezi Furchovy betony. Asistence: Jiří Marušák, Ondřej Veselý.
24:06
Zlín si zahraje přesilovou hru, Vladimír Růžička (SLA) 2 minuty vysoká hůl.
23:53
Tesařík chyboval v rozehrávce a Růžička to mohl potrestat. Zlínský obránce ale dokázal na poslední chvíli odpálit puk Růžičkovi z hokejky.
23:32
Veselého střela z otočky končí v moci slávistického brankáře. Slavii se sice podařilo hned z kraje vsítit vyrovnávací trefu, ale Zlín je zase aktivnějším celkem.
23:04
Furch pouze nastavil lapačku proti svižné střele Petra Zámorského. Zlínský obránce letos stále čeká na svoji první trefu.
22:48
Zámorského střelu tečoval mimo dobře postavený Jaroslav Balaštík.
22:31
Kadlec si rukavicí sklepl kotouč na led a následně inkasoval od Okála krosček a kotouč zalehl. Buly před Furchem.
21:33
Honejsek bojoval o kotouč ale nedokázal jej udržet v útočné třetině.
21:01
Štich vyslal do úniku JAKUBA SKLENÁŘE, který bekhendem zasadil puk do horního rohu zlínské branky. Slavie tak vstupuje do druhého dějství vyrovnávací brankou. Asistence: David Štich, Petr Kadlec.
20:01
Úvodních dvacet minut je za námi. Viděli jsme hokej v solidním tempu a jedinou branku z hole domácího kapitána Petra Čajánka. Domácí hokejisté byli v první třetině lepším celkem, ale úvod měla aktivnější pražská Slavie. Nicméně hosté se nedokázali dostat do výraznější šance a domácí toho vzápětí využili zásluhou Petra Čajánka, který využil Holíkova nahození a tečoval puk za překvapeného Furcha. Zlínští měli k dispozici dvě přesilové hry stejně jako Slavia, ale využít se dnes oběma celkům nepodařilo ani jednu. Uvidíme co nám nabíne druhá část, ta by měla začit zhruba v 18:24.
20:00
19:48
Zlínský brankář si poradil s ostrým pokusem od hostujícího Kadlece.
19:37
Ještě je tu zakázané uvolnění domácích, buly před Horčičkou.
19:02
Střela Oldřicha Horáka se od Furcha odrazila pouze k pravé tyči, kde nikdo z jeho spoluhráčů na dorážku nečíhal.
18:40
Slávistická pětice včetně Furcha se v těchto momentech pěkně zapotila. Okál společně s Holíkem pořádně přitápěli a hosté měli co dělat, aby nálety domácích dokázali odvrátit.
18:15
Okál je na ledě, Zlín je kompletní.
17:54
Tato přesilovka se Pražanům zatím vůbec nedaří.
17:36
Hosté jsou ale zpět před Horčičkou a kombinují.
17:22
Kubišovi se povedlo v oslabení dostat do menšího úniku a zaměstnat Furcha.
16:48
Horčička dobře vytěsnil levým betonem štiplavý pokus Kolaříka, Slavie nadále kombinuje v útočném pásmu.
16:20
Whartonovo nahození na bližší tyč musel Horčička likvidovat na dva pokusy. Další buly v blízkosti zlínské branky.
16:10
Tentokrát budou mít výhodu přesilové hry hosté, Zdeněk Okál (ZLN) 2 minuty za hru vyskou holí.
15:24
Valach má i svůj druhý trest za sebou a jeho spoluhráči se dokázali i podruhé ubránit.
15:05
Furch úspěšně kryje další zlínský pokus. Buly před brankářem Slavie.
14:46
Zlínští chtěli v přesilovce vyšperkovat svoji akci a moc nechybělo, aby jim to vyšlo. Závěrečná zadovka od Čajánka na hůl Holíka už ale nebyla tak důrazná, hosté vyhazují.
14:25
Marušákovo nahození od mantinelu lapil Furch pohotově do lapačky. Zlín se zatím v přesilovce nemůže dostat do vážnější šance.
13:58
Řezníček si počkal na kotouč po buly a svižným pokusem zaměstnal Furchovu vyrážečku.
13:47
Veselý při své objíždce kolem slávistické klece vychýlil branku z ideálního postavení. Buly před Furchem.
13:36
Slavie vyhrála buly ve vlastní třetině a vyhazuje puk pryč z obranné třetiny.
13:23
Juraj Valach (SLA) si sotva svůj první trest odpykal a už ho čeká další. Tentokrát to budou dvě minutky za hákování.
13:12
Ondráček byl v moci kotouče zahákován a domácí čeká další početní výhoda.
12:40
Valach je na ledě, ani Zlín nedokázal využít svoji přesilovou hru.
12:35
Nahození Čajánka končí v lapačce Furcha, posledních pár vteřinek ze zlínské přesilovky.
11:47
Kotouč po nahození Tesaříka nebezpečně poskakoval na brankovišti Slavie, obránci hostů teď musí být v oslabení ve střehu.
11:29
Holík to trochu přehnal s razancí přihrávky na hůl Zámorského a domácí ztrácejí útočné pásmo.
10:59
Kolaříkovi se podařilo po zhruba půl minutce vyhodit puk před Horčičku, domácí znovu zakládají akci od vlastní branky.
10:40
Berani si svojí slušnou aktivitou vynutili první přesilovku. Vyloučen je Juraj Valach (SLA) 2 minuty za podražení.
10:30
Kubiš netrefil odkrytou branku, Zlín bude hrát přesilovou hru.
9:52
Slávistický brankář vyrazil holí pokus Horáka, Zlín stále obléhá branku Slavie.
9:36
Balaštíkova střela příklepem končí v náručí Dominika Furcha. Zlínští jsou v těchto minutách aktivnějším celkem a Furch má plné ruce práce.
8:57
Domácí se dnes hodně soustředí na defenzivní úkoly a zatím si je plní na jedničku.
8:33
Köhler u mantinelu tělem dohrál Poletína, který ztratil puk a Zlín může vyrazit dopředu.
8:17
Pražané následně vyhazují na icing.
7:57
Čajánek střílel z levéh kruhu, Furch úspěšně jeho ránu zlikvidoval.
7:42
Čajánek o mantinel posunul puk za sebe na Horáka, který těsně minul levou tyč hostující branky.
7:28
Řezníček čistě zastavil u hrazení Růžičku a Slavie se musí stěhovat zpět do středního pásma.
6:56
Marušákova přihrávka znamená třetí zakázané uvolnění Zlína.
6:31
Kolařík se opřel do kotouče a jen těsně minul zlínskou branku. Domácí se ujímají kotouče a směřují na Furchovu klec.
6:09
Zámorský vyslal parádní pas na rozjetého Zdeňka Okála, ten ale kus černé gumy nedokázal dostihnout a je tu další zakázané uvolnění na straně domácích.
5:34
Zámorského rozehrávku nikdo z jeho spoluhráčů nedokázal zachytit, icing.
4:56
Köhler dotíral na Furcha u levé tyče, brankář hostí si ale kotouč holí dokázal pokrýt.
4:34
Berani jdou do vedení! Nahození Petra Holíka od levého mantinelu šikovně sklepl do sítě na brankovišti osamocený PETR ČAJÁNEK. Asistence: Petr Holík, Pavel Kubiš.
4:30
První vážnější šance domácích a Furch se proti dělovce Marušáka blýskl parádním semaforem. Buly po levé ruce brankáře Slavie.
3:54
Tvrdá rána Valacha pouze orazítkovala plexisklo za zlínskou brankou.
3:40
Tesařík má svůj trest za sebou, Zlínští jsou v plném počtu a bez inkasované branky.
3:22
Buly před Horčičkou se bude opakovat.
2:45
Až teď se hosté dostali do útočného pásma a Horčička musel být v pozoru. Zlínský brankář musel čelit nepříjemné střele z hole Šticha.
2:19
Pražanům se zatím nedaří dostat do útočného pásma.
1:38
Radim Tesařík (ZLN) 2 minuty za vyskou hůl.
1:37
Horčička musel vyrážet skrytou střelu Šticha. Slavie bude hrát přesilovou hru.
1:32
Melenovský nedosáhl na prudkou přihrávku Radima Tesaříka a píská se první zakázané uvolnění. Buly před Horčičkou.
1:04
Bednář hledal svižným pasem rozjetého Poletína, jeho přihrávku však stačil srazit bránící Honejsek.
0:39
Na opačné straně pálil nepřesně Urbanec.
0:27
Slávisté se usadili v útočné třetině a okamžitě to zkoušel od modré čáry obránce Kadlec. Jeho ostrá rána ale mezi tyče nezamířila.
00:01

PSG Zlín: Horčička (Kašík) – Řezníček, Marušák, Urbanec, Zámorský, Horák, Tesařík, Valenta – Veselý, Leška, Balaštík – Čajánek, Holík, Kubiš – Ondráček, Melenovský, Honejsek – Köhler, Sedláček, Okál.

HC Slavia Praha: Furch (A. Svoboda) – Štich,Kadlec, Holub, Kolařík, Wharton, Valach, Knot – Tomica, Bednář, Skokan – Sklenář, Růžička, Žejdl – Poletín, Vrdlovec, Krenželok – Doležal, Klhůfek, Micka.

Rozhodčí: Horák, Wagner – Podrazil, Zavřel.
PSG Zlín: Berani sehráli po reprezentační přestávce středeční utkání na ledě brněnské Komety. Zlínští si ale z Brna žádný bodík přivést nedokázali. Ikdyž Ševci dokázali reagovat na vedoucí trefu Němce, tak přesto na body nedosáhli. Kometa si tak doma ponechala tři body a Zlín porazila 3:1. Po zranění stále ještě nebyl v pořádku útočník Bedřich Köhler, vypadá to, že by urostlý zlínský útočník mohl zasáhnout právě do dnešního duelu. Berani jsou v tabulce na sedmé pozici a na Slavii mají ztrátu pěti bodů. Ovšem žlutomodří mají Pražanům co vracet, porážka 0:6 na jejich ledě by pro ně měla být dnes dostatečnou motivací. 1000 jubilejní utkání dnes navíc odehraje útočník Marek Melenovský. Dnes se tak máme na co těšit, oba celky budou mít o motivaci jistě postaráno, zápas startuje v 17:30.
HC Slavia Praha: Svěřenci Vladimíra Růžičky mají letos hodně dobrý vstup do sezony. Sešívaní od začátku soutěže dokonce sedm kol v řadě nepoznali hořkost porážky. Jejich úspěšnou šnůru utkání jim překazili až Tygři z Liberce, kteří si připsali výhru na samostatné nájezdy. Poté se proti sobě postavili právě hráči Slavie a hokejisté Zlína. Do branky se po zranění poprvé postavil Horčička a Zlín inkasoval v tomto utkání tvrdý direkt v podobě výsledku 0:6. Poté Růžičkovi svěřenci nedokázali pět utkání v řadě vyhrát a značně je trápila koncovka. Růžičkovi hoši se nakonec dokázali z menší krize oklepat, pomohlo tomu i hostování Jana Koláře z Pardubic, který už ale v kádru Pražanů pokračovat nebude. Slávisté se momentálně nacházejí na čtvrté pozici a v případě výhry mohou zaútočit na druhou pozici. Hosté se dnes budou moci opřít hlavně o kvalitní výkony brankáře Furcha a spolehlivého Bednáře v útoku.
Sportu zdar a hokeji zvlášť! Zlínští nadšenci ledního hokeje se opět po reprezentační přestávce dočkají utkání na ZS Luďka Čajky. Úřadující vicemistr bude hostit v dnešním kole nepříjemný celek Slavie Praha. Pojďme si v krátkosti představit oba dnešní celky.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.