Každá série jednou končí, ta Sparťanská právě dnes. Porazit zase vedoucí celek se povedlo až po čtrnácti zápasech právě celku PSG Zlín. Kdo dnes na ZS Luďka Čajky dorazil, určitě nemůže litovat. Úvodní třetinu vyhráli hosté, kteří gólovou smrští zároveň vyhnali Horčičku z branky. Jenomže do druhé části vstoupil na led zcela jiný celek Zlína. Ševci přepnuli na vyšší rychlostní stupeň a senzačně otočili nepříznivý stav. Vedení na stranu Zlína přetavil výstavním trefou Filip Čech, ovšem o vyrovnání se postaral přesným zásahem v přesilovce Lukáš Pech. Už to vypadalo, že dnešní dramatické utkání poputuje do prodloužení. V čase 58:45 se tvrdě do kotouče opřel Petr Zámorský a zajistil tak Zlínu tři body. Dnes je to ze Zlína všechno, hezký zbytek pátečního večera, napočtenou.
60:00
59:50
Pech tečoval střelu Pilaře těsně vedle odkryté branky.
59:29
Oldřich Horák (ZLN) 2 minuty za zdržování hry. Zlínský obránce vyhodil kotouč do hlediště, Sparta hraje 6na4.
59:20
Střela Tomáše Rachůnka propadla přes hradbu těl před Štůralu, kde se kotouč odrazil těsně vedle levé tyče.
59:12
Štůrala se blýskl famózním zákrokem lapačkou proti střele Gřegořka. Publikum to následně ocenilo bouřlivým potleskem.
58:55
Pöpperle opustil brankoviště, Sparta to zkusí se šesti hráči v poli. Buly před Štůralou.
58:45
Zlín právě vstřelil branku!
Tohle je pořádně ledová sprcha v závěru pro hokejisty Sparty. ZS Luďka Čajky se otřásá v základech. Leška vyhrál buly přímo na PETRA ZÁMORSKÉHO, který zasadil kotouč přesně do horního růžku. Asistence: Petr Leška.
58:43
Honejsek dvakrát dorážel, Pöpperle se ale rozhodit nenechal a stále drží čisté konto.
58:32
Hokejisté Sparty vyhazují kotouč přes všechny čáry, icing.
58:37
Balaštík unikal z trestné lavice a ještě zpětně přihrával volnému Čechovi. Ten ale svojí šanci proměnit nedokázal.
58:05
Kotouč se odrazil přímo na hůl Petra Gřegořka. Jeho ostrou střelu Štůrala pokryl. Buly před brankou domácích, poslední vteřinky přesilovky Sparty.
57:40
Kubiš získal puk, ale namazal přímo na hůl Gřegořkovi, Sparta nadále kombinuje.
57:17
Štůrala snad koncem hokejky vyrazil tvrdý pokus Buchteleho.
56:39
Dnešní utkání sleduje 5150 diváků.
56:07
Sparta si vyžádala oddechový čas, hosté cítí, že teď mohou utkání rozhodnout.
56:07
Přesilová hra pro hokejisty Sparty. Vyloučen je domácí Jaroslav Balaštík (ZLN)
55:48
Ivan Rachůnek těsně před vypršením trestu unikal zcela sám na Štůralu. Brankář Zlína se ale nenechal rozhodit kličkováním útočníka Sparty a výborně puk vyrazil do bezpečí.
55:32
Sparta zvládla tohle oslabení na jedničku a nyní je v plném počtu.
55:17
Sparta hraje ve čtyřech, Zlín obstřeluje branku hostí.
54:10
Zlínští stále kombinují, ale schází tomu pořádná střela.
53:32
Zlín bude hrát minutu a 45 vteřin přesilovou hru pět na tři. Vyloučen je Radek Phillip (SPA)
53:17
Vyloučn je hostující Jan Švrček (ZLN) 2 minuty za hákování.
52:43
Hosté se chvilku zdrželi před brankou Zlína, ke střele se ovšem nedostali.
51:12
Filip Čech se tlačil z ostrého úhlu do zakončení a Pöpperle měl co dělat, aby kotouč vytěsnil.
50:37
Balaštík vybídl ke střele Marušáka, který od modré čáry zaměstnal pozorného Pöpperleho.
49:12
Brankáš Sparty si poradil s přizemní střelou Köhlera. Hra je přerušena i po několika sériích dorážek zlínských hokejistů.
48:56
Kubiš je na ledě, Sparta vyhazuje na zakázané uvolnění. Zlín tohle oslabení zvládl dobře a stav je stále nerozhodný.
48:41
Čech důrazně dohrál na modré čáře Pecha a ten ani nestačil nastřelit kotouč na zlínskou klec.
48:32
Štůrala výborně vychytal dvakrát zakončujícího Kubáta, zlínský brankář drží zatím svůj celek.
47:40
Pöpperle zkontroloval dalekonosné nahození Zámorského a zároveň rozjel přesilovkovou akci hostí.
47:27
Zlín se dostal ke kotouči a Köhlerovi se podařilo dostat kotouč daleko od vlastní branky.
46:56
Pavel Kubiš (ZLN) 2 minuty za podražení.
46:50
Ivan Rachůnek byl v moci kotouče podražen a Spartu čeká přesilová hra.
46:50
Kubiš byl stíhán dvěma obránci Sparty a moc mu nechybělo, aby skákavý kotouč dostihl.
46:31
Kumstát zpoza branky našel rychlou přihrávkou mezi kruhy volného Buchteleho. Jeho ránu si Štůrala rychlým přesunem stačil pohlídat.
45:58
Zlín si vytvořil menší tlak a hosté musejí vyhodit kotouč na icing.
45:34
Čajánek s Köhlerem nedokázali v předbrankovém prostoru trefit branku hostí. Veliká šance domácích zůstala nevyužita.
45:06
Štůrala si pohlídal Rolinkovu ránu, která mířila hodně vysoko.
44:56
Kombinace Sparty je přerušena, někdo z hostí přihrál kotouč rukavicí.
44:45
Tomáš Rachůnek obkroužil zlínskou branku a vzápětí střílel nad branku.
44:21
Řezníček podrží puk za vlastní brankou a domácí mohou vystřídat nové formace.
43:35
Veselý rozehrál kotouč, ale přitom se vůbec nepodíval. Leška na obvyklém místě nebyl a je z toho icing.
42:59
Kotouč opravdu skončil na pravé tyči Pöpperleho branky, buly ve středním pásmu.
42:59
Marušák se tvrdě opřel do kotouče a kus černé gumy zacinkal zřejmě na tyčku. Bude se volat video, protože není jasné, zda kotouč náhodou nepřekročil brankovou čáru.
42:37
Ton střílel po přihrávce Hlinky od modré čáry těsně vedle. Následný pokus Krejčíka končí v moci připraveného Štůraly.
42:28
Zlínští si přihráli nepřesně a píská se icing.
41:44
Gřegořek se zpoza branky natlačil do zakončení, jeho střela ale branku minula-
41:32
Kotouč se po přihrávce Simona odrazil od Klimkovy brusle a Štůrala na poslední chvíli rybičkou schoval puk pod lapačku.
40:43
Honejskovu střelu v pádu dorážel důrazný Köhler. Pöpperle si dokázal poradit s oběma pokusy zlínských hráčů.
40:20
Vhazuje se po levici Tomáše Pöpperleho.
40:08
Petr Leška se okamžitě chopil kotouče, ale následně s ním upadl. Akce Zlína je tak přerušena.
40:01
První třetinu vyhráli rozdílem 4:1 hráči Sparty. Tu druhou zase hokejisté Zlína. ZS Luďka Čajky shlédl ve druhé třetině hokej s parametry play-off. Beranům se podařilo z nepříznivého stavu srovnat, a ještě se ujmout těsného vedení. To nakonec hostům vrátil přesnou trefou z velikého úhlu Lukáš Pech. Dnes jsme viděli celkem deset branek, střídaní golmanů na obou stranách, a parádní hokej. Co nás tedy čeká v posledních dvaceti minutách? O tom se můžete přesvědčit po přestávce. Poslední perioda začne zhruba v 19:25.
40:00
39:15
Pöpperle měl menší potíže s tečovanou střelou Tesaříka, Zlín má v závěrečné minutě prostřední části slušný tlak.
38:44
Rachůnek nedokázal zpracovat lehkou přihrávku od Kubáta, píská se tedy icing.
37:38
Přibylova klička s kotoučem byla bohužel pro hosty ofsajdová.
37:13
Sparta právě vstřelila branku!
Sparta prokazuje, že přesilové hry jsou její silnou stránkou. LUKÁŠ PECH se prosazuje tvrdou střelou z ostrého úhlu. Asistence: Karel Kubát, Jakub Krejčík.
36:57
Výhoda přesilové hry pro hokejisty Sparty. Obránce Petr Zámorský (ZLN) vyfasoval dvouminutový trest za nedovolené bránění.
36:28
Pöpperle bez potíží kryje lehčí nahození z hole Zámorského. Buly před brankářem Sparty.
35:44
Oba celky si vzájemně vyměnily kotouč a nyní jsou na puku zpět domácí.
35:14
Druhý icing v řadě hokejistů v rudých dresech.
35:01
Icing v podání Sparty, buly před Pöpperlem.
34:37
Krejčík drží kotouč za vlastní brankou a čeká až se mu nabídnou spoluhráči.
34:01
Obránce Phillip převzal kotouč už v ofsajdovém postavení.
33:16
Štůrala výborně zasahuje proti dorážce Přibyla, Zlín hraje v plném počtu.
32:56
Gřegořek na poslední chvíli špičkou hokejky sebral kotouč unikajícímu Čechovi.
32:06
Dorážka Petra Tona mířila pouze do zadního mantinelu.
31:43
Čajánek společně s Köhlerem dokázali vypíchnout kotouč do středního pásma.
31:13
Ondřej Veselý (ZLN) 2 minuty za hákování.
31:08
Štůrala byl ve správný čas na správném místě. Zlínský brankář v signalizované výhodě zneškodnil důraznou dorážku Formana. Výborný zákrok zlínského brankáře.
30:41
Tomáš Rachůnek z mezikruží vůbec netrefil branku.
30:25
Horák výborně dohrál tělem unikajícího Kumstáta, který má zcela jiné parametry než útočník Sparty.
29:54
Na druhé straně čistě vysekl kotouč z hokejky Hlinkovi bránící Marušák. Hraje se hokej nahoru dolu, diváci se dnes opravdu nenudí.
29:27
Zámorského přihrávka na rozjetého Köhlera byla bohužel pro domácí na brusle unikajícího útočníka.
28:58
Štůrala byl pozorný proti nahození Krejčíka. Následuje vhazování v blízkosti zlínské branky.
28:46
Štůrala si připisuje výborný zákrok proti střele jednoho z hráčů Sparty.
28:31
Štůrala byl připraven u levé tyče při dorážce Kumstáta. Kotouč následně opustil ledovou plochu po nahození Honejska.
27:48
Filip Čech si obešel dva hráče Sparty a následně vybídl ke střele připraveného Holíka. Střelu zlínského mladíčka srazil někdo z obránců do ochranné sítě.
27:19
Máme po komerční přestávce, buly před Pöpperlem.
26:43
Honejsek teď publiku předvedl něco z hokejové galaxie. Zlínský talent si jednoruč obehrál Švrčka a následně i Gřegořka. Jeho střelu švihem z posledních sil dokázal Pöpperle na poslední chvíli vyrazit. Zlín je ve druhé třetině k nepoznání.
26:29
Balaštík zakončil svůj povedený průnik jen těsně nad horní tyčku Pöpperleho branky.
25:38
Také na druhé straně dochází ke střídání golmanů. do branky se staví Tomáš Pöpperle.
25:38
Zlínští nabíraji druhý dech a předvádějí něco neskutečného co se jen tak nevidí. Oklepat se z nepříznivého stavu 1:4 a ještě se dostat do vedení? Jedním slovem klobouk dolů. FILIP ČECH si sjel mezi kruhy a přesným zásahem do šibenice posílá Zlín do těsného vedení.
24:27
Švrček promáchl přihrávku od svého spoluhráče a měl co dělat, aby zastavil unikajícího Holíka.
24:17
Kdo dnes dorazil na ZS Luďka Čajky určitě nelituje. Dnešní hokej nám nabízí parametry play-off. Přesilovou hru využívá přesným zásahem PETR LEŠKA, který překonává ležícího Krále. Zlínský centr následne pomaličku přijel před kotel hostí a ukázal jim, kdo vlastně vstřelil vyrovnávací branku. Asistence: Ondřej Veselý.
23:56
Veliká šance pro Zlín k vyrovnání. Tomáš Rachůnek (SPA) 2 minuty za podražení.
23:45
Zlín bude hrát přesilovou hru, nyní mají domácí signalizovanou výhodu.
23:26
ZS Luďka Čajky je ve varu, obránci Sparty neví, kde jim nohy stojí, Zlín ma drtivý tlak.
22:47
Brankář Král se vydal za vlastní branku pro kotouč, který ale nezachytil a tak musel rychle zpátky do brankoviště. Jenomže Leška si přihrávkou od mantinelu všiml na brankovišti osamoceného JAROSLAVA BALAŠTÍKA, který přesnou tečí snižuje na rozdíl jediné trefy. Asistence: Petr Leška, Ondřej Veselý.
21:37
Sičák se nestíhal vracet proti rozjetému Holíkovi a měl stěstí, že se kotouč odrazil od hokejky jeho spoluhráče zpět do středního pásma.
20:59
ANTONÍN HONEJSEK už střílí góly i fotbalovým způsobem. Kotouč se po nahození Čajánka odrazil do přilby zlínského útočníka přímo do sítě. Branku musel potvrdit až videorozhodčí. Zlín se tak dotahuje na rozdíl dvou branek. Asistence: Petr Čajánek.
20:32
Brankář Sparty byl hodně nejistý při střele Balaštíka. Král měl štěstí, že se Veselý k odraženému kotouč nedostal včas.
20:09
Nahození hokejistů Sparty končí zakázaným uvolněním. Buly před Králem.
20:01
Máme za sebou úvodních dvacet minut a viděli jsme hned pět branek. Do vedení se sice brzy dostali domácí, když Tesařík využil přesilovou hru přesnou střelou nad přesunujícího se Krále. Ovšem Pražané poté začali hrozit v přesilovkách a i s potřebnou dávkou štěstí se jim podařilo nastřílet celkem čtyři branky. Poslední trefa vyhnala na střídačku Luboše Horčičku, kterého nahradil Tomáš Štůrala. Uvidíme jak se oba celky přichystají na druhou třetinu, ta začne zhruba v 18:27.
20:00
19:39
Simon schytal dva ostré hity od domácích a následně se to snažil zlínským oplatit. Místo toho se však útočník Sparty potkal pouze sám s plexisklem.
19:15
Řezníček tělem čistě odstavil od kotouče Petra Tona.
18:48
Vhazuje se v blízkosti Krále.
18:19
Horčička dnes neměl svůj den a do branky se staví Tomáš Štůrala.
18:19
Na straně hostí teď stálo pořádné štěstí. Kotouč se při signalizované výhodě odrazil od mantinelu přímo před KARLA PILAŘE, který trefou do odkryté branky zvyšuje na 4:1. Asistence: Jaroslav Hlinka, Lukáš Klimek.
17:48
To se nám na ZS Luďka Čajky dějí věci. JAN ŠVRČEK upláchl z trestné lavice domácím obráncům a střelou mezi Horčičkovy betony zvyšuje vedení hostů již o dva góly. Asistence: Jakub Krejčík.
16:45
Sparta hraje ve čtyřech.
16:26
Zámorský si v přečíslení všiml u levé tyče neobsazeného Lešky a tak mu kotouč přihrál. Zlínského centra to ale natolik zaskočilo, že puk do branky nestihl dopravit. Obrovská šance domácích zůstala nevyužita.
16:05
Zámorský z mezikruží minul branku.
15:42
Petr Čajánek (ZLN) 2 minuty hrubost – Jan Švrček (SPA) 2 minuty hrubost. Radek Phillip (SPA) 2 minuty za hrubost. Zlín bude hrát přesilovou hru pěti proti třem.
15:42
Kotouč se po dělovce Zámorského odrazil od tyče přímo pod ležícího Krále. Následně Švrček zalehl dorážejícího Čajánka, který však na brankáře hostí vůbec nedorážel. Poté vznikla za brankou Sparty slušná rozmíška.
15:28
Povedený pokus Zámorského skončil jen těsně vedle pravé tyče Královy branky.
14:45
Vladimír Sičák (SPA) 2 minuty za držení.
14:38
Sičák neměl dostatek rychlosti, aby zastavil rozjetého Köhlera a Zlín bude hrát přesilovou hru.
13:38
Pilař svoji střelu chytře ukryl za bránící obránce a Horčička si i tak kotouč našel a ukryl jej do výstroje.
13:15
Komerční přestávka, poté se bude vhazovat v blízkosti Luboše Horčičky.
12:56
U kotouče byl opět aktivní Rolinek a zlínský brankář byl úspěšný i tentokrát.
12:30
Rolinkovu slibnou šanci maří pozorným zákrokem Horčička, Sparta už hraje v plném počtu.
12:24
Švrček společně s Phillipem na poslední chvíli odvrátili kotouč z blízkosti vlastního brankoviště. Král byl v leže a na případnou dorážku by jen ztěžka stačil zareagovat.
11:50
Švrček nedokázal zastavit rozjetého Veselého, ten ale nahozený kotouč nedostihl dříve než bránící Klimek.
11:28
Král se štěstím vytěsnil lapačkou Leškovu nebezpečnou dorážku.
10:49
Kumstátovi se povedlo získat kotouč a našetřit cenné vteřinky v oslabení.
10:32
Slušný projektil z voleje od Zámorského. Král byl připraven a tvrdou střelu zlínského obránce se mu podařilo vyrazit.
10:19
Ivan Rachůnek (SPA) 2 minuty za hrubost. Rachůnek to přehnal s tvrdostí na Horčičkově brankovišti a je za to následně potrestán dvěma minutami.
9:26
Klimkův průnik likviduje pohotovou lapačkou Horčička.
8:48
Pražané si teď neprozumněli v rozehrávce a musejí se vracet do vlastního pásma.
8:31
Druhá přesilovka hostujícího celku je využita. Rozhodčí neodpískali zákrok na zlínského hráče, čímž hosté byli v přesile o dva hráče a pro TOMÁŠE ROLINKA nebyl problém puk zasunout z první do odkryté klece. Asistence: Jaroslav Hlinka, Petr Ton.
8:23
Pohlednou souhru zakončil nepřesnou střelou Hlinka.
7:48
Hlinka z mezikruží nezasáhl branku domácích.
7:33
Buly po pravé ruce Horčičky.
7:33
Přísné vyloučení na straně domácích. Předchozí zákrok na Kubiše odpískán nebyl a tak zlínský útočník lehce oplácel, rozhodčí ho okamžitě posílají na trestnou lavici. Sparta si tak zahraje druhou přesilovou hru. Oba celky jsou zatím v přesilovkách stoprocentní.
6:43
Dva hráči Sparty zmáčkli Kubiše, vylučovat se ale nebude.
6:23
Krejčík si udělal s kotoučem menší sólíčko a následně puk odevzdal za branku Zlína.
5:48
Ondráček i Sičák mají své tresty za sebou.
5:26
Phillip lehce nahodil kotouč do útočného pásma a tím daroval zdarma Zlínu kotouč.
5:09
Čech pouze nahodil kotouč za branku Sparty a domácí střídají čerstvé síly.
4:40
Jak jednoduché. Sparťané si několikrát vyměnili kotouč mezi sebou, a lehké nahození KARLA PILAŘE zapadlo přesně k pravé tyči Horčičkovy branky. Asistence: Petr Ton.
4:20
Marušákovi se podařilo brzy vyhodit puk ven z obranného pásma. Sparťané znovu zakládají protiútok.
4:07
Petr Leška při své otočce lehce přizvedl hůl a nejspíše zasáhl Krejčíka do obličeje. 2 minuty pro zlínského útočníka za vysokou hůl. Sparta tak bude hrát přesilovou hru pěti proti čtyřem. Horčička si možná poprvé osahá kotouč.
3:48
Vladimír Sičák (SPA) 2 minuty hrubost.
3:48
Jiří Ondráček (ZLN) 2 minuty hrubost.
3:48
Dnes to na ledě jiskří už od úvodních minut. Své názory si vyměnil Sičák s Ondráčkem a oba následně putují na trestnou lavici.
3:33
Zlín svůj aktivní nástup do utkání přetavil ve vedoucí trefu a před Králem je opět pořádné horko.
3:15
Zlínští si v první přesilovce rozebrali defenzívu Sparty a po parádní souhře jdou do vedení! Pohledný ťukec zakončoval přesnou střelou obránce RADIM TESAŘÍK. Asistence: Antonín Honejsek, Petr Holík.
2:50
Král vyrazil Holíkovu střelu zápěstím a Sparta následně vyhazuje kotouč před Horčičku, který na svůj první zákrok zatím čeká.
2:29
Do útoku se dral Ivan Rachůnek, kterého ale čistě u mantinelu zastavil důrazný Marušák.
1:48
Klimkovi se povedlo dostat ke kotouči a na chvíli Spartu osvobodit.
1:33
Zlín bude hrát jako první přesilovou hru. Jan Švrček (SPA) 2 minuty za hákování.
1:28
Holík v dobré šanci nezkrotil skákavý kotouč.
1:05
Král neudržel kotouč v lapačce a dorážet mohl Kubiš. Ten se ale k odraženému kotouči už nedostal.
0:39
Marušák a následně ani Leška nedokázali udržet kotouč v útočném pásmu.
0:25
Domácí vyhráli úvodní vhazování a jsou na kotouči.
00:01

PSG Zlín: Horčička (Štůrala) – Tesařík, Řezníček, Marušák, Matějíček, Urbanec, Zámorský, Horák – Köhler, Čech, Čajánek – Leška, Ondráček, Kubiš – Honejsek, Melenovský, Holík – Veselý, Sedláček, Balaštík.

HC Sparta Praha: Král (Pöpperle) – Krejčík, Pilař, Kubát, Švrček, Phillip, Sičák, Gregořek – Rolinek, Hlinka, Ton – Buchtele, Pech, Kumstát – Rachůnek, Přibyl, Klimek – Rachůnek, Simon, Forman.

Rozhodčí: Pešina, Kalivoda – Hejl, Kajínek.
PSG Zlín: Loňský vicemistr se v letošní sezoně rozjíždí pomaleji, ale divákům prozatím nabízí slušný hokej. Poslední duel na ledě Plzně měli Ševci dobře rozjetý, ale nedokázali udržet těsné vedení a nakonec si z ledu loňského mistra neodvezli žádný bodový zisk. Vlachova parta dnes přivítá hvězdami nabitou Spartu a očekává se hokej ve vysoké kvalitě s pořádným bojem o každičký centimetr na ledě. Včera oslavil momentálně nejlepší střelec Jaroslav Balaštík 34. narozeniny a dnes by si rád nadělil dárek v podobě vstřelené branky a výhry Zlína. Právě Zlínští věří, že ukončí dlouhou neporazitelnost dlouholetého rivala z Prahy. V tom jim ovšem nepomůže útočník Zdeněk Okál a obránce Tomáš Valenta, kteří jsou zranění. Do branky modrožlutých se postaví Luboš Horčička. Parta kolem kapitána Čajánka spoléhá, že hokejisté Zlína dnes budou mít v zádech silnou podporu z hlediště.

Opory mužstva: Jaroslav Balaštík, Petr Leška, Jiří Marušák, Antonín Honejsek

Poslední zápas: Plzeň – Zlín 3:2

Nejlepší střelec: Jaroslav Balaštík (11)

Nejlepší nahrávač: Petr Leška (16)

Nejtrestanější hráč: Petr Zámorský (54. min)

Aktuální umístění: 5.

Úspěšnost brankářů: Luboš Horčička (90,86 %)
Tomáš Štůrala (93,63 %)
Libor Kašík (94,07 %)
HC Sparta Praha: Celek z Holešovic letos šlape jako švýcarské hodinky. Jandačovi svěřenci si dovolili klopýtnout pouze pětkrát a díky tomu vévodí celkové tabulce Tipsport extraligy. Útočnou smršť Pražanů řídí zkušený střelec Petr Ton, kterého doplňuje Jaroslav Hlinka a Petr Kumstát. Sparta letos výrazně posílila kádr a zaslouženě se zatím drží na špici tabulky. Jistotou v brance oplývá brankář Pöpperle, ten vynechal pouze jeden duel, kdy pustil do branky kolegu Novotného. V dresu vedoucího celku extraligy se také představí dva exzlínští hokejisté. Útočník Ivan Rachůnek a obránce Jan Švrček. Oba znají zlínské prostředí více než dobře a oba vědí, že ze Zlína se lehce body nevozí. Pražané v posledním duelu porazili Kometu Brno 4:1 a rádi by svoji sérii ještě prodloužili. Zlínští jim ovšem nic nedají zadarmo a tak se nechme překvapit, jak dnešní duel dopadne.

Opory mužstva: Petr Ton, Jaroslav Hlinka, Tomáš Pöpperle, Petr Kumstát

Poslední zápas: Sparta – Kometa 4:1

Nejlepší střelec: Petr Ton (18)

Nejlepší nahrávač: Jaroslav Hlinka (18)

Nejtrestanější hráč: Jan Piskáček (28. min)

Aktuální umístění: 1.

Úspěšnost brankářů: Tomáš Pöpperle (93,52 %)
Filip Novotný (96,15 %)
Hezký pátek ze sněhem posypaného Zlína. Každý zlínský fanoušek si jistě zvýraznil v kalendáři datum 29. listopadu 2013! To totiž na zlínský led přijíždí vedoucí celek extraligy a dlouholetý rival Beranů, HC Sparta Praha. Dnes se očekává ostrá bitva na ledové ploše a tvrdý boj o každý metr na ledě. Zlínští budou chtít ukončit již čtrnácti zápasovou neporazitelnost hokejistů v rudém. Dnešní vypjaté utkání bude mít vhozeno úvodní buly v 17:30 a všichni jste srdečně zváni k jeho sledování prostřednictvím tohoto online přenosu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.