SESTŘIH: 31. kolo extraligy, Litvínov - Brno 1:3

59:20
Frustrovaný Lukeš se ohlíží po obou sudích, když vybojoval puk, ale s holí pod rukou nemohl zakončit. Sudí už hru pouštějí.
56:58
Kometa právě vstřelila branku!
Přesnou přihrávku z rohu kluziště trefuje ještě přesněji mezi betony JAN HRUŠKA. Asistence: Petr Ton a Jan Hanzlík.
56:35
Kempný si za brankou vysvětloval předchozí hit s Trávníčkem, ale vše se obešlo bez dohry.
56:10
Hanzlík vyhazuje.
55:58
Ručinského nahození před brankou nedokázali tečovat ani Hanzl, ani Trávníček.
54:55
Lukeš pálí od modré pouze do Faltera.
54:49
Lukešovi rána výrazně nesedla, ale tím se odražený kotouč z po za branky dostal ke Kubátovi, který se nedokázal rychle obtočit kolem tyče a zasunout!
54:31
Vyloučen hráč Brna, Dlapa – 2 minuty, držení protihráče.
54:29
54:05
Petružálkova střela vyprášila Falterovi betony a Trávníčkova dorážka byla zablokována obranou.
53:35
Domácí dvakrát v ofsajdu a nyní se dopouští zakázaného uvolnění. Brno zatím dobře brání střední pásmo a modrou čáru.
52:29
Vyloučen hráč Brna, Dujsík – 2 minuty, nedovolené bránění.
52:15
Po faulu na Martynka hrají domácí ve výhodě.
51:12
Hanzl se z pravého křídla natlačil až do brankoviště, kde ale neměl čas zakončit. Dojíždějící Ručinský už přijel pozdě.
50:30
Jánského střela prošla kolem pravé tyče. Lukešův pokus z druhé strany tečuje mimo branku Dlapa.
49:31
49:15
Piroš se po nedorozumění v rozehrávce Brna dostal ke střele, ale jeho pokus minul pravou tyčku branky Komety.
48:40
Ručinský okamžitě vyhazuje a jde střídat.
48:34
47:31
Vyloučen hráč Litvínova, Petružálek – 2 minuty, nedovolené bránění.
46:24
Vyloučen hráč Brna, Koreis – 2 minuty, držení protihráče.
45:50
Ručinskému se do tandemu nabídl nečekaný parťák, když se do přečíslení pustil Zeman. K zakončení se však domácí bek nedostal, přihrávka na něj byla zablokována.
45:26
Káňa si po zisku kotouče vyměnil přihrávku s Čermákem a následně z první těsně minul levou tyč.
44:00
Litvínov zatlačil soupeře do jeho pásma a Kometa se osvobozuje jen za cenu zakázaného uvolnění.
41:43
První zákrok v této třetině si připisuje Falter, když musel přidržet Petružálkovo nahození.
40:01
Další třetina začne přibližně v 19:16.
40:00
39:54
Lukeš nepochopitelným vyhozením znovu vrací hru před svou branku.
39:45
Nepřesná rozehrávka domácích ještě stěhuje hru před Francouze.
39:24
Kubátovu střelu Falter raději podržel.
38:46
Hanzlík se ihned po návratu z trestné lavice zapojil do útoku a přečíslení 3 na 1, které ale nedokázal na dvakrát zakončit u pravé tyče.
38:33
37:10
Ručinského střela příklepem se odrazila od instinktivně zasahujícího Faltera a Kometa vyhazuje.
36:33
Vyloučen hráč Brna, Hanzlík – 2 minuty, hákování.
35:05
Třetí formace Komety opět velmi aktivní v pásmu Litvínova. Přišlo hned několik nebezpečných přihrávek do dobrých palebným pozic, ale žádná ze střel nešla na branku, a to především díky obraně.
33:30
Káňa dostal dobrý pas před branku od Dočekala a teď se zlobí na sudího, protože byl v zakončení tísněn.
31:10
Tonův pokus z pravého kruhu tečuje mimo tyče Frolo.
30:30
29:40
Po dlouhém, ale bezzubém zámku Litvínova vyhazuje Hanzlík.
28:44
Ručinský chtěl prohnat kotouč po hrazení na druhou stranu kluziště, ale dostal jej ven z kluziště.
28:25
Vyloučen hráč Brna, Vondráček – 2 minuty, podražení.
28:18
28:00
Kubát osvobozuje svůj tým.
27:35
Kometa zatím neobsadila útočnou třetinu, nyní navíc produkuje zakázané uvolnění.
26:18
Vyloučen hráč Litvínova, Hanzl – 2 minuty, podražení.
24:46
Hned dvojice domácích hráčů na levém křídle nedokázala zastavit pronikajícího Vondráčka, který v přečíslení našel v druhé vlně VILÉMA BURIANA a ten mířil přesně nad pravý beton. Asistence: Tomáš Vondráček, Jakub Koreis.
22:42
Litvínov právě vstřelil branku!
Litvínov využívá přesilovku, když si Pavlík chytrou kličkou obhodil obránce a střelou na vzdálenější tyč překonal Faltera. Asistence: Jakub, Petružálek, Robin Hanzl.
21:45
21:15
Martynkova střela od modré šla hodně mimo.
20:19
20:01
Další třetina začne přibližně v 18:23.
20:00
19:36
Dočekal se dostal do dobré pozice mezi kruhy, mířil na vyrážečku, ale Francouz jej s mírnými obtížemi kryje.
18:17
Domácí byli v útočné třetině regulérně v šesti bruslařích a trest jde odsedět Jurčík.
17:43
17:20
Litvínov nedokázal několik desítek vteřin zarotovat hráči do správného postavení a Brno vyhazuje.
16:20
Hüblova střela byla tečována na nebezpečný padáček, který ale spadl těsně za Falterovu branku.
15:43
Vyloučen hráč Brna, Holec – 2 minuty, podražení.
14:58
13:59
Hübl vyhazuje.
13:25
Ptáčkovu střelu od modré Francouz nejen viděl, ale i zneškodnil.
12:56
Vyloučen hráč Litvínova Ručinský – 2 minuty, držení protihráče.
10:34
Chaloupka nahodil od modré a Falter měl s odraženým pukem dost práce, aby se mu neodrazil od nohy do branky.
08:52
Ofsajd na jedné i druhé straně.
07:13
Ve vyložené šanci vyráží Dlapa Hüblovu střelu vysoko nad branku.
06:30
Puk po střele Čermáka propadl Francouzovi za záda a zůstal ležet na brankové, kde u něj byl první DAVID OSTŘÍŽEK a pohodlně jej posunul za brankovou čáru. Asistence: Leoš Čermák, Jan Hruška.
06:13
05:30
Ani Litvínovu se v přesilovce nedaří ani získat pásmo.
04:13
Vyloučen hráč Brna, Čermák – 2 minuty, sekání.
02:28
Domácí v plném počtu. Kometa v přesilovce Francouze neohrozila.
01:55
Únik 2 na 1 řeší Jánský střelou. Najíždějícího Hübla nechal čekat.
01:05
Falter vyráží střelu Ručinského.
00:28
Vyloučen hráč Litvínova, Lukeš – 2 minuty, krosček.
00:01

HC Verva Litvínov: Francouz – Chaloupka, Kubát, Pavlík, Zeman, Frolo, Pavelka, Kokeš – Jánský, Hübl, Lukeš – Petružálek, R. Hanzl, Ručinský – Martynek, Piroš, Trávníček – Majdan, Jurčík, Gerhát

HC Kometa Brno: Falter – Ptáček, Kempný, Dujsík, Hanzlík, Kuboš, Dlapa, Kováčik – Ton, V. Němec, J. Hruška – Dočekal, L. Čermák, J. Káňa – Vondráček, Koreis, Burian – Holec, Ostřížek, Honejsek

Rozhodčí: Hodek, Smitka – Brejcha, Suchánek.

Forma Litvínova

1 výhra, 1 výhra v prodloužení, 1 prohra v prodloužení a 2 prohry. 6 bodů, skóre 19:21
Druhý svátek vánoční znamená nadílku pořádného hokeje na Zimním stadionu Ivana Hlinky. Proti domácímu celku, který se stále drží na výborném druhém místě v tabulce (59 bodů) 7 bodů za famózním Třincem se postaví Kometa Brno. Celek z moravské metropole překonal krizi z úvodu sezóny (9 proher v řadě) a tabulkou stoupá stéle víc. Aktuálně se spolu se Spartou (se ziskem 54 bodů) okupuje Kometa 3-4 místo. Oba tyto velkokluby z největších českých měst tak rozhodně chtějí udělat vše pro to, aby se hokejový "trpaslíci" z Litvínova a Třince octly za jejich zády.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.