SESTŘIH: 41. kolo extraligy, Olomouc - Třinec 2:4

To je tedy z dnešního utkání vše. Já se s vámi loučím a přeji vám příjemný zbytek večera.
Oceláři tedy nakonec porazili domácí Olomouc 4:2, která na vývoj utkání začala reagovat svými brankami příliš pozdě a domácí už jen kosmeticky upravili konečný výsledek.7

Nejlepší hráči utkání:

Vyrůbalík (OLO) – Klesla (TRI)
60:00
59:40
Touš je za olomouckou bránou, odkud se domácí nyní nemohou dostat.
59:23
Oceláři pouze vyhazují puk přes celé kluziště na zakázané uvolnění.
59:09
Současně jsou na trestnou lavici posláni Rostislav Marosz (OLO) a Tomáš Linhart (TRI), jenž si odsedí dvě minuty za hrubost.
58:52
Olomouc právě vstřelila branku!
Mora se usadila ve svém útočném pásmu, kde nakonec Marosz nahrál mezi kruhy, kam si najel ROMAN RÁC, jenž se svou pohotovou střelou prostřelil Hamerlíka. Asistence: Rostislav Marosz, Aleš Jergl.
58:36
Škůrek zblokoval střelu Adamského a Mora ihned vyráží do útoku.
57:58
Třinec kombinuje ve svém útočném pásmu, ale je to zatím bez střelby.
57:17
Hosté se zatím nemohou dostat do svého útočného pásma.
57:05
Puk je za bránou Ocelářů.
56:31
Třinec bude hrát další přesilovou hru, protože si dvě minuty za hákování odsedí na trestné lavici Martin Cibák (OLO). Domácí útočník navíc dostal ještě osobní desetiminutový trest.
55:46
Rácovi však ujel puk z hole, a toho Hamerlík využil a vypíchl jej svou holí.
55:46
Domácí pojedou trestné střílení! Klesla totiž zahákoval Ráce v samostatném úniku a rozhodčí neváhali ani vteřinu.
55:21
Domácí příznivci se přece jen dočkávají alespoň jedné branky, protože se po krásné invididuální akci prosadil TOMÁŠ RACHŮNEK, jenž si narazil puk s Hermanem a poté už jen zakončoval do zcela prázdné brány. Asistence: Jakub Herman.
54:05
Tomáš Vošvrdu tedy v bráně Olomouce střídá Jakub Urbisch.
54:05
Třinec právě vstřelil branku!
Oceláři využívají přesilovou hru! Hrabal na modré nabil ROSTISLAVU KLESLOVI, jehož rána prošla Vošvrdovy mezi jeho betony, a tento gól také znamená konec pro olomouckého brankáře v tomto utkání. Asistence: Josef Hrabal.
53:56
Hrabal se prodral až před Vošvrdu, ale toho už se mu nepodařilo překonat.
53:29
Po další zastavené střele Adamského se domácím podařilo vyhodit puk z obranného pásma.
53:08
Adamského střelu z pravé strany Vošvrda vyrazil do rohu kluziště.
52:47
Marek Laš (OLO) si tedy odsedí dvě minuty na trestné lavici.
52:47
Foltýn vystřelil od modré čáry a Vošvrdovy vypadl touš z jeho lapačky, ale rozhodčí přerušují hru, protože se bude vylučovat.
52:24
Rákos nabil na pravé křídlo Krepsovi, jemuž však jeho střela vůbec nevyšla a Vošvrda jen nastavil lapačku.
52:10
Hra však bude pokračovat až po komerční přestávce.
52:10
A až nyní rozhodčí přerušují hru a vhazovat se bude v obranném pásmu Ocelářů.
51:54
Puk je nyní zašlápnut v rohu obranného pásma Třince.
51:34
Ani Rašnerova střela od modré čáry neprošla až na Hamerlíka a puk končí za jeho bránou.
50:45
Adamský jen odevzdal puk do útočného pásma Třince, a tak si jej přebírají domácí.
50:15
Buc nahrál na modrou čáru Staňkovi, jehož ráznou střelu však chytil dnes hodně jistý Hamerlík.
49:34
Orsava vjel do útočného pásma, jenže třinecký útočník byl zastaven domácí obranou.
49:02
Ani Rác nyní z levé strany netrefil třineckou bránu, a tak ani Hamerlík nemusel nijak zasahovat.
48:32
Střela Škůrka byla těsně před Hamerlíkem tečována mimo třineckou bránu.
47:58
Knotek nepřijal přihrávku od Vyrůbalíka, a tak se k puku opět dostávají Oceláři.
47:11
Staněk nezachytil vyhození Ocelářů, a tak puk míří až za olomouckou bránu.
46:38
Galvas poslal puk přes celé kluziště, a tak je Třinci odpískáno zakázané uvolnění.
46:18
Následuje komerční přestávka.
46:18
Jergl jen nahodil puk na Hamerlíka, jenž si puk sebral svou lapačkou a přerušil hru.
45:57
Útok Ocelářů končí na útočné modré čáře, protože se hosté dostali do ofsajdu.
45:41
Rachůnek nyní příliš dlouho otálel se svou rozehrávkou, a tak už jej dojeli bránící hráči.
45:10
Skrbek ve středním pásmu zachytil rozehrávku Třince, ale následně jen odevzdal puk hostům.
44:39
Ocelářům se podařilo dostat puk až do jejich útočného pásma a hosté následně odcházejí střídat.
44:18
Ondrušek vystřelil od modré a jeho pokus letěl mimo bránu Třince.
43:40
Snaha první útočné formace skončila za bránou Třince, jenže odtud domácí gól nedají.
43:12
Puk se nyní doklouzal až po Vošvrdovu lapačku a olomoucký brankář raději schoval touš pod svou lapačku.
42:47
Domácí se sice dostali až do útočného pásma, jenže jejich snaha nepřinesla žádnou střelu.
42:27
Puk je v obranné třetině Olomouce, odkud domácí rozjedou další útočnou akci.
41:56
Ocelářům se nevydařila jejich rozehrávka a puk končí až na zakázaném uvolnění.
41:36
Adamského pas dokázala zastavit domácí obrana a Hanáci ihned razí do útoku.
41:01
Linhart vystřelil od modré čáry a jeho pokus končí až v lapačce Vošvrdy.
40:46
Ondrušek vystřelil od modré, jenže trefil ihned prvního bránícího hráče.
40:14
Orsava zkusil ohrozit Vošvrdu z hodně velkého úhlu, avšak jeho střela letěla jen do boční konstrukce.
40:01
Statistiky po druhé třetině:

Střely: 30:15
Zblokované střely: 6:4
Vhazování: 20:27
Hity: 5:5
Ocelářům se ve druhé třetině podařilo odskočit už na rozdíl tří branek, když se o obě branky postaraly jen obránci, protože se trefili Nosek a Klesla. Mora měla ve druhé třetině k dispozici dlouhou přesilovku proti třem, jenže tu domácí nevyužili, a tak jejich šance v tomto utkání jsou už hodně nízké.
40:00
39:54
Rácovu střelu z pravého kruhu Hamerlík vytěsnil do ochranné sítě za svou klecí.
39:32
Hamerlík se musel mít na pozoru, protože na něj nejdříve vystřelil Staněk a poté ještě od modré Vyrůbalík.
38:54
Domácí hokejisté se za svou bránou dostali do velkých potíží, čehož samozřejmě využili hosté a Dravecký nakonec přihrál na modrou ROSTISLAVU KLESLOVI, jehož rána sice trefila břevno, ale od něj se touš odrazil do olomoucké brány. Asistence: Vladimír Dravecký, Martin Adamský.
38:34
38:26
Rachůnek vyslal z pravého kruhu hodně rychlou střelu, kterou však Hamerlík udržel ve své výstroji.
38:15
Puk je za domácí bránou.
38:11
Domácí se dostali do postavení mimo hru, a tak se bude vhazovat ve středním pásmu.
37:57
Hosté posunuli puk do středního pásma.
37:43
Třinec je již ve čtyřech.
37:31
Ocelářům se podařilo vyhodit puk z obranné třetiny.
37:18
Další střela Houdka byla zblokována hostující obranou.
36:53
Po střele Houdka a zákroku Hamerlíka se Třinci podařilo vyhodit puk z obranného pásma.
36:29
Oceláři jdou do tří! Lukáš Galvas (TRI) si totiž odpyká dvě minuty za jasné podražení Marosze, a tak bude hrát Mora minutu a dvanáct vteřin proti třem.
36:24
Jergl nahodil puk na Hamerlíka, který jej krotil, jako horký brambor.
36:10
Mora se nemůže dostat do svého útočného pásma.
35:58
Třinec však vyhodil puk přes celé kluziště.
35:41
Mora bude hrát přesilovou hru, protože David Nosek (TRI) nedovoleně zabránil jednoho z domácích a dostává dvě minuty.
35:29
Rachůnek přenechal touš za sebou na zcela volného Skrbka, jehož střela však končí přesně na plastrónu Hamerlíka.
35:17
Rákos jen nahodil puk směrem na Vošvrdu, který jej raději udržel ve své lapačce.
34:36
Chmielewski nastřelil ze středního pásma jednoho z domácích, který si z dnešního utkání odnese nepěknou bolístku.
34:06
Další útočná akce Ocelářů je zastavena už na útočné modré, protože je Třinci odpískán ofsajd.
33:23
Oceláři využívají přesilovou hru! DAVID NOSEK obdržel přihrávku na modrou čáru, kde měl dostatek prostoru, aby následně pořádně zamířil a poslal svou dělovku do pravého horního růžku domácí klece. Asistence: Tomáš Doudera, Jiří Polanský.
33:02
Tentokrát Dlouhý posílá puk po mantinelu až do obranného pásma Ocelářů.
32:36
Olomouci se podařilo vyhodit puk přes všechny čáry.
32:27
Početní výhoda Třince začne až po komerční přestávce.
32:27
Aktivita hostů nakonec přináší další vyloučení na domácí straně, protože si dvě minuty za držení protihráče odsedí Jiří Ondrušek (OLO).
32:05
Jenže Třinec je velice rychle zpět ve své útočné třetině.
31:50
Klesla už přejímal puk až za útočnou modrou, a dostal tak Oceláře do ofsajdu. Mora může konečně vystřídat.
31:29
Domácí se stále nemohou dostat ze svého obranného pásma.
31:05
Od modré nakonec pálil Linhart a jeho střela je sražena vedle olomoucké klece.
30:48
Třinec drží Olomouc v jejím obranném pásmu.
30:29
V závěru přesilové hry ještě pálil Nosek, ale Vošvrda jeho střelu vyrazil vedle své brány a následně puk ještě přikryl svou lapačkou.
29:57
Puk je mimo kluziště, protože jej Nosek poslal ze středního pásma do hlediště.
29:48
Hosté se však sami vyhánějí po nepřesné střele Hrabala, když se poté puk odrazil až do jejich obranného pásma.
29:20
Vyrůbalíkovi se nepodařilo vyhodit puk, a tak se Oceláři drží v útočné třetině.
28:55
A Mora se nakonec dostala až do zakončení, když si konkrétně Rachůnek vybruslil až mezi kruhy, ale jeho střela bylo zblokována do ochranné sítě.
28:43
Nosek navíc následně poslal puk až na zakázané uvolnění, a tak se bude vhazovat před Hamerlíkem.
28:39
Hermanovi se podařilo vytlačit Adamského až do středního pásma.
28:25
Domácímu kapitánovi Pavli Paterovi (OLO) je odpískán hodně přísný faul, a tak si odsedí dvě minuty za podražení.
28:15
Hra bude pokračovat až po komerční přestávce.
28:15
V závěru přesilové hry ještě vystřelil od modré Škůrek, ale taková střela nemůže Hamerlíka ohrozit.
27:45
Vyrůbalík vystřelil od modré, jenže jeho střela letěla mimo bránu Ocelářů.
27:06
Rác se neudržel na bruslích, čehož využil jeden z bránících hráčů a poslal puk z obranné třetiny Třince.
26:54
Skrbkův pas je zblokován až do hlediště, a tak se bude vhazovat v obranné třetině Třince.
26:40
Puk je zašlápnut v rohu útočného pásma Olomouce, kde jej pochopitelně drží hostující hokejisté.
26:27
Mora je však vytlačena až do vlastního obranného pásma.
26:12
Knotek vletěl do útočného pásma po levém křídle a na Josefu Hrabalovi (TRI) si vynutil faul, protože jej třinecký obránce musel přidržet, a dostává tak zaslouženě dvouminutový pobyt na trestné lavici.
25:38
Až nyní se Hanákům podařilo dostat puk do středního pásma, ale Třinec se do útočného pásma velice rychle vrátil.
25:15
Menší zámek Třince nakonec končí hodně nevýraznou střelou Noska od modré, se kterou neměl Vošvrda problém.
24:50
Oceláři se drží ve svém útočném pásmu a uvidíme co zde hosté vymyslí.
24:22
Kreps drží puk v rohu obranného pásma Olomouce a doráží na něj hned dvojice hráčů v bílém.
23:57
Ocelářům se nakonec podařilo dostat puk ze svého obranného pásma, jenže jeden z hostujících jej ze středního pásma poslal až do hlediště.
23:44
Puk je opět v obranném pásmu Třince, kde mají hostující obránci velké problémy s napadáním domácích útočníků.
23:23
Ciencala udělal před útočnou modrou ještě o jednu kličku navíc, což nezaregistroval Plíhal, který tak vjel do ofsajdu.
23:12
Jergl nabil na modrou Staňkovi a jeho rána končí někde pod betonem třineckého brankáře.
22:48
Kohouti však velice rychle přesunuli hru na druhou stranu a puk nyní létá kolem Hamerlíkovy brány.
22:22
Třinec nakonec vyvezl puk až za olomouckou bránu, kde se o něj dlouho bojovalo.
21:59
Rachůnek nahodil puk do útočné třetiny, jenže zde si jej přebírají hostující hokejisté.
21:35
Až nyní je puk za bránou Vošvrdy, odkud Mora zahájí své další ofenzivní snažení.
21:11
Jenže hosté udělali chybu v rozehrávce, a tak se zde Mora dále drží.
20:43
Třinec je již v plném počtu a Oceláři drží puk za svou bránou.
20:13
Hanáci ještě na začátku druhé třetiny dohrávají svou přesilovou hru, jenže se domácí nemohou dostat do útočného pásma.
20:01
Statistiky první třetiny:

Střely: 16:6
Zblokované střely: 3:2
Hity: 4:2
Vhazování. 9:9
Viděli jsme hodně vyrovnanou první třetinu, ve které se však přece jen dokázali prosadit Oceláři, když se o jejich první branku v utkání postaral Hrabal. Olomouc se snaží seč jí síly stačí, jenže Hanáci se stále trápí ve své konečné fázi.
20:00
19:55
Zřejmě poslední střelu první třetiny dokázal zblokovat jeden z třineckých útočníků.
19:28
Rákos zavezl puk až do útočného pásma, kde zkusil i vystřelit, ale jeho pokus byl hodně nepřesný.
19:06
Třinci se podařilo dostat puk alespoň do středního pásma.
18:50
Skrbkovu střelu od modré dokázal Hamerlík vyrazit vedle své brány.
18:35
Domácí si nakonec vykoledovali další přesilovou hru, protože si dvě minuty za krosček odpyká Josef Hrabal (TRI).
18:14
Hanáci jsou usazeni ve svém útočném pásmu a snaží se zde ještě něco vymyslet.
17:46
Ciencala se nyní dostal k hodně nebezpečné střele z levé strany a puk jen olízl boční síť olomoucké klece.
17:25
Zuzin přihrál mezi kruhy Hermanovi, jenže toho skvěle zastavil Nosek.
17:08
Linhart vystřelil touš až ze středního pásma a Vošvrda jej raději udržel ve své výstroji.
16:29
Oceláři se dostávají do vedení! JOSEF HRABAL se ocitl před olomouckou bránou, odkud už prostřelil olomouckého brankáře. Asistence: Jiří Polanský.
15:37
Hanáci následně získali puk a vydali se ihned do útoku, kde musel Hamerlík likvidovat střelu Rachůnka.
15:19
Ocelářům se podařilo natlačit do útočné třetiny, jenže domácí jim zde nenechávají ani milimetr volného prostoru.
14:55
Střela Škůrka od modré čáry letěla hodně mimo Hamerlíkovu bránu.
14:32
Rákos zavezl puk až do útočného pásma, ale zde o něj třinecký útočník velice rychle přišel.
14:04
Do útočného pásma však následně vlétl Cibák, který vystřelil ze středu levého kruhu a Hamerlík má puk ve své výstroji.
13:54
Třince se však podařilo vytlačit Olomouc až do středního pásma a obě mužstva odcházejí střídat.
13:34
O puk se bojuje za bránou Ocelářů a navrch zde zatím mají domácí.
13:16
Knotek jen nahodil puk směrem na Hamerlíka, jenž jej posunul na své beky.
12:44
Po delší době byl v akci Hamerlík, kterého vyzkoušel Patera, ale střela olomouckého kapitána byla hodně nedůrazná.
12:34
Přihrávka Krepse je zblokována až do hlediště. Vhazovat se bude před Vošvrdovou bránou.
12:24
Olomouc už je sice kompletní, ale Oceláři jsou stále usazeni ve svém útočném pásmu.
12:00
Puk je až za Hamerlíkovou bránou, a tak to vypadá, že Kohouti ubrání i své druhé oslabení.
11:51
Od modré to nyní zkusil Klesla do jehož střely vložil svou hůl Buc a puk se poté odrazil až do ochranné sítě.
11:27
Domácím se následně podařilo vyhrát vhazování a vyhodit puk až do obranného pásma Třince.
11:11
Až nyní nabil Nosek Adamskému, ale proti byla lapačka olomouckého brankáře.
11:02
Jenž na Vošvrdu ještě nešla ani jedna střela.
10:31
Třinec zatím úřaduje ve své útočné třetině.
10:20
Ta však začne až po komerční přestávce.
10:20
Jenže na trestnou lavici usedá Tomáš Rachůnek (OLO), který podrazil Polanského, a tak je tu druhá přesilovka Třince.
10:19
Doudera obdržel přihrávku od Polanského a chvíli se svou střelou čekal, ale následně se mu podařilo prostřelit dva blokující hráče, avšak Vošvrda touš dokázal zpacifikovat.
09:53
Nyní už jsou hosté ve svém útočném pásmu.
09:37
První útočná akce Třince je zastavena už ve středním pásmu.
09:18
Oceláři se snaží uklidnit tempo hry a drží puk za svou bránou.
08:58
Další střela od modré, kterou vystřelil Vyrůbalík a Hamerlík už tentokrát musel zasahovat.
08:28
Ondruškovu střelu od modré čáry zblokoval Matuš a touš se následně odklouzal až do středního pásma.
08:02
Kohouti se i na krátký okamžik dostali do útočného pásma, ale Třinec je odsud velice rychle vyhnal.
07:42
Domácí jsou již kompletní, a tak i Olomouc přežila své první oslabení.
07:20
Vyrůbalík zblokoval střelu Adamského od modré čáry.
06:53
Jeden z útočících hráčů byl postaven v brankovišti Olomouce, a tak jsou Oceláři vykázáni do středního pásma.
06:45
Až nyní pálil od modré Klesla, jenže jeho střelu zblokoval vlastní spoluhráč.
06:25
Oceláři kombinují ve svém útočném pásmu.
06:10
Znovu Rašner v akci, který opět chtěl vyhodit puk o mantinel, ale tentokrát se touš odrazil o plexisklo až do hlediště.
05:52
Nyní skvěle zabojoval mladý Rašner, který poslal touš o mantinel alespoň do středního pásma.
05:30
Dlouhému se podařilo vyhodit puk z obranného pásma Olomouce.
05:25
Oceláři si zahrají svou první přesilovou hru v utkání, protože na trestnou lavici míří David Škůrek (OLO), jenž dostává dvě minuty za podražení.
05:07
Další střela Vyrůbalíka, tentokráte však od modré, ale výsledek byl zcela stejný.
04:45
Vyrůbalík vystřelil z levého kruhu, jenže jeho pokus letěl mimo tři tyče.
04:30
Další útok Olomouce zastavuje hvizd čárového rozhodčího, protože se domácí dostali do ofsajdu.
04:18
Z levé strany zkoušel zakončit Buc, ale jeho střela mu vůbec nesedla.
04:02
Puk je opět až v obranné třetině Olomouce a Třinec své oslabení už přežije.
03:37
Nyní to však Kohouti přehnali se svou kombinací a touš následně zachytili Oceláři, kteří jej okamžitě vyhodili.
03:20
Domácí jsou znova ve svém útočném pásmu.
02:57
Růžička se dostal ve vlastním oslabení až do zakončení, které však Vošvrda dokázal vyrazit.
02:36
Střelu Houdka zblokovali hostující hokejisté do rohu kluziště.
02:16
Skrbek příliš dlouho otálel se svou střelou od modré, protože do jeho střely následně vložil svou hůl Plíhal a zblokoval puk do ochranné sítě.
02:08
Mora bude hrát krátký okamžik proti třem! Dvě minuty za podražení si totiž na trestné lavici odsedí Jakub Orsava (TRI).
01:32
Adamský vyvezl touš až do útočného pásma Ocelářů, kde chtěl přihrát na svého spoluhráče, ale pas zblokovali domácí.
01:25
Herman našel křižnou přihrávkou volného Škůrka, jenž následně vystřelil a Hamerlík si připisuje první zákrok.
00:52
Mora se ani na druhý pokus nedokázala usadit ve své útočné třetině, a tak Kohouti opět začínají od Vošvrdy.
00:37
Třinci se však podařilo vyhodit puk ze své obranné třetiny.
00:21
Je tu velmi rychlé vyloučení na hostující straně, protože Josef Hrabal (TRI) krosčekoval Marosze, a tak si odsedí dvě minuty.
00:05
Úvodní vhazování patřilo domácím, kteří ihned nahodili puk do svého útočného pásma.
00:01
Na ledové ploše už se krystalizují úvodní pětice, a tak utkání za malou chvíli vypukne.
A nyní už se ze své šatny pomalu dostávají i hokejisté z Třince, jenž budou hrát v červených dresech.
Na ledovou plochu už přicházejí domácí hokejisté, jenž opět nastoupí ve svých bílých dresech.
Bídné výkony domácích hokejistů z posledních zápasů se i hodně podepsali na dnešní návštěvě, protože tribuny olomoucké plecharény jsou zatím hodně prázdné.

HC Olomouc: Vošvrda (Urbisch) – Houdek, Skrbek, Škůrek, Vyrůbalík, Staněk, Ondrušek, Rašner – Rác, Marosz, Cibák – Zuzin, Herman, Laš – Rachůnek, Patera (C), Dlouhý – Jergl, Knotek, Buc.

HC Oceláři Třinec: Hamerlík (Hrubec) – Klesla, Hrabal, Linhart, Galvas, Doudera, Nosek, Foltýn – Rákos, Kreps, Orsava – Dravecký, Polanský, Adamský – Růžička, Plíhal, Matuš – Cienciala, Jašek, Chmielewski.

Rozhodčí: Homola, Pavlovič – Lučan, Kis.
Vzájemná střetnutí

Ne jeden olomoucký fanoušek se tedy oprávněně bojí nedělního utkání, protože hodně trápící se Olomouc čeká nejsilnější ofenzivní síla v české extralize, a tak je možné, že Mora schytá další debakl. Třinec svého soka totiž na svém ledě vždy rozstřílel (6:1, 5:1), ale v plecharéně Ocelaři jen srovnali v poslední minutě a následně podlehli Olomouci v prodloužení. Jenže tehdy byli Hanáci ve zcela jiném rozpoložení a svému soupeři zdatně stačili.

14.9.2014 Třinec – Olomouc 6:1
24.10.2014 Olomouc – Třinec 5:4 po pp.
7.12.2014 Třinec – Olomouc 5:1
HC Olomouc

Naopak letošního nováčka extraligy v současné době trápí zcela jiný problém. Vypadá to tak, jakoby olomouckým hokejistům totiž docházel dech a Hanáci se stále více a více trápí. Důkazem toho je i bídná produktivita svěřenců Petra Fialy, protože když nebudeme počítat domácí utkání s Mladou Boleslaví (7:4), tak za posledních dvanáct utkání nedokázala Olomouc vstřelit více než dvě branky, a to se také hodně projevilo na jejích posledních výsledcích, protože ve třetí čtvrtině Kohouti vyhráli pouhé čtyři zápasy z třinácti! Velkým výkřičníkem je pro Moru i poslední porážka, kdy Hanáci nestačili ani na velmi trápící se Slavii, když pražané svého soupeře porazili celkem snadno 5:1.

HC Oceláři Třinec

Oceláři jsou zatím v letošní sezóně suverénní, což jen dokazuje překonaný rekord v počtu vítězných utkáních v řadě, který se jim právě minulou neděli podařilo překonat, když otočili utkání s pražskou Spartou, která sice vedla už 0:3, ale domácí nic nevzdali a nakonec svého soka porazili 5:4. V minulém utkání však absolutně vynulovali útok Třince Pardubice, jenž svého soupeře porazili 2:0, a ukončili tak vítěznou sérii Slezanů, která nakonec čítala 13 výher.

PSG Zlín – Třinec 2:3 po pp.
Třinec – HC Sparta Praha 5:4
HC ČSOB Pojišťovna Pardubice – Třinec 2:0

Jiří Polanský – 36 bodů (15+21)
Martin Adamský – 34 bodů (22+12)
Jakub Orsava – 32 bodů (16+16)
Vítám vás u dalšího on-line přenosu z extraligového kolotoče, jenž už se pomalu, ale jistě, dostává do své závěrečné fáze základní části, protože minulým kolem už byla načata její poslední čtvrtina. Do konce tedy zbývá odehrát už jen dvanáct zápasů a pro některé z týmů se v příštích týdnech rozhodne o jejich budoucnosti. My se konkrétně zaměříme na utkání, jež se odehraje v olomoucké plecharéně, protože domácí HC Olomouc zde přivítá třinecké Oceláře. Jelikož bude utkání vysílat živě program ČT Sport, tak start utkání je posunut až na 17:20.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.