SESTŘIH: 32. kolo extraligy, Zlín - Pardubice 3:2

Do poslední vteřinky napínavý duel mezi Zlínem a Pardubicemi je u konce. Pro Zlín jsou to nesmírně důležité tři body, protože Berani se potřebují za každou cenu zvednout vzhůru v tabulce. Berani odcestují v úterý na led Litvínova, kde sehrají poslední duel v tomto roce. Budu se na Vás těšit v novém roce 2015. Hezký zbytek neděle, napočtenou.
60:00
59:51
Vypadá to, že domácí si těsný náskok pohlídají.
59:24
Benákova střela byla ztečovaná nad branku Zlína. Vhazuje se ve středním pásmu.
59:13
Čajánkova střela končí v moci Vejmelky, kapitán domácích vybojoval pro svůj celek vhazování.
58:53
Pardubice zahrály kotouč na zakázané uvolnění a Vejmelka musí zpátky do branky.
58:43
Čajánek nahodil puk do středního pásma a oba celky střídají čerstvé formace.
58:18
Pardubice zatím mají kotouč stále ve své moci a nechtějí ho domácím zapůjčit.
57:55
Napínavý duel mezi Zlínem a Pardubicemi sleduje celkem 6102 diváků.
57:44
Vejmelka zůstává na střídačce, Zlín vyhazuje kotouč na icing.
57:27
Pardubice si v závěru utkání berou oddechový čas. Hosté cítí poslední šanci na srovnání.
57:19
Ondráček vybídl ke střele kapitána Čajánka, jehož pokus efektivně chytá do lapačky Vejmelka.
56:07
Zlínští v závěru neustále obstřelují branku Pardubic. Pojišťující branku se jim ale vsítit nedaří.
55:08
Pardubičtí navíc posílají kotouč na icing. Následovat bude buly po levé ruce Vejmelky.
54:18
Řezníček při dělovce přelomil hokejku na dvě části a musí si rychle pro novou. Zlín je stále na puku.
53:44
Zlínští ještě chtějí své vedení pojistit minimálně jedním gólem a proto neustále kombinují v oblasti pardubické branky.
53:06
Zakázané uvolnění hokejistů Pardubic. Vhazovat se bude v obranném pásmu hostů.
52:24
Jiří Cetkovský obkroužil zlínskou klec a zasunul kotouč jen těsně vedle levé tyče.
51:55
Čutta si svůj trest odpykal a Pardubice jsou zase kompletní.
51:34
Petr Holík minul v tutovce odkrytou část pardubické branky.
51:07
Veselý posunul kotouč na Holíka, jehož dorážku brankář Pardubic kryje bez sebemenších potíží.
50:11
Marušákova ostrá střela končí v moci pozorného Karla Vejmelky. Vhazuje se po pravé ruce pardubického brankáře.
49:52
Jakub Čutta (PCE) zastavil unikajícího Roberta Říčku pouze za cenu faulu. Obránce Pardubic si odpyká dvě minutky za sekání.
49:07
Čajánek si vyměnil puk s Ondráčkem, ale Vejmelka nakonec zasahovat nemusel. Pardubičtí se snaží vyhodit puk do středního pásma, ale bez úspěchu.
48:40
Čajánek se vrací do hry po odpykaném desetiminutovém osobním trestu.
48:17
Filip Čech se prodral kolem pravého mantinelu a vystřelil, ale Vejmelka jeho střelu srazil lapačkou do bezpečí.
47:24
Řezníček si odkroutil svůj trest a PSG jsou v plném počtu.
46:24
Zdlouhavá kombinace Pardubic je u konce. Jednomu z útočníků přeskočil kotouč přes čepel.
45:37
Sýkorova dělovka z voleje ohrozila Štůralu a domácí bleskově posílají kotouč za branku Vejmelky.
45:12
Přesilovou hru si zahrají Pardubice. Dalibor Řezníček (ZLN) 2 minuty za krosček.
44:24
Pardubice se s tímto výsledkem nechtějí vůbec spokojit a obstřelují branku domácích.
43:34
Tlak domácích sílí a sílí. Ondráček se z otočky protlačil do šance, ale branku trefit nedokázal.
42:56
Zohorna nabil Korímovi, jehož pumelice jen těsně minula Štůralovu branku.
42:34
Zdeněk Okál se probojoval mezi dvěma obránci a otestoval Vejmelkovu pozornost.
41:21
Vhazovat se bude po levé ruce brankáře Vejmelky.
40:43
Pardubice se v pohodě ubránily a jsou v pěti.
40:01
Druhá třetina skončila nerozhodně 1:1 a do posledního dějství tak máme zaděláno na pořádné drama. Hra v prostřední části byla oproti první více vyrovnaná a oba brankáři si připsali několik skvělých zákroků.
40:00
39:42
Nahození Urbance bylo nepřesné a Pardubice mohou vyvést kotouč do útočného pásma.
Vlachova teč jen těsně minula prostor mezi Vejmelkovými betony.
38:54
Pardubice ale bleskově vyhazují kotouč do bezpečí.
38:43
Tomáš Marcinko (PCE) 2 minuty za hrubost. Zlínští tedy budou hrát v závěru druhé třetiny přesilovou hru pěti proti čtyřem.
38:43
Po střele jednoho ze zlínských obránců se strhla před brankou Vejmelky pořádná skrumáž. Bude se vylučovat.
37:44
Pardubice právě vstřelily branku!
Pardubičtí bleskově využívají přesilovou hru a dotahují svého soupeře na rozdíl jediné trefy. Ve skrumáži na zlínském brankovišti se nejlépe zorientoval PETR ČÁSLAVA, který dotlačil puk za záda Štůraly. Asistence: Tomáš Štůrala.
37:42
Petr Čajánek (ZLN) vyfasoval dvě minuty za nedovolené bránění a k tomu navíc osobní desetiminutový trest za nesportovní chování.
37:30
Přihrávka na osamoceného Lešku nedorazila a Pardubice hrají v plném počtu.
37:06
Leškova zpětná přihrávka na Říčku byla nepřesná a domácí se stěhují z útočného pásma.
36:24
Zlínská pětice stále kombinuje a kombinuje.
35:30
Zlín bude mít další šanci navýšit své vedení v přesilové hře. Jiří Cetkovský (PCE) 2 minuty za nedovolené bránění.
34:29
Štůrala vyrazil Gregorcovo nahození, ale hosté jsou stále na kotouči.
33:54
Kotouč byl ztečován na střídačku Zlína, ale buly se bude konat v oblasti pardubické branky.
33:18
Zlín právě vstřelil branku!
MARTIN MATĚJÍČEK dlouho otálel se střelbou, ale nakonec zlínský obránce vyslechl přání diváků a tvrdě se opřel do kotouče, který přeskočil přes Vejmelkovu lapačku a zapadl do sítě. Asistence: Petr Holík, Petr Čajánek.
33:02
Lukáš Nahodil (PCE) vyfasoval dvě minuty za držení a k tomu ještě desetiminutový osobní trest za nesportovní chování.
32:30
Drtivý tlak Pardubic ukončily až dva fantastické zákroky Tomáše Štůraly. Brankář Zlína se předvedl hned dvakrát po sobě v dobrém světle.
30:41
Píšovu střelu se snažil dorážet dojíždějící Kaut, ale Štůrala výborně zasáhl.
30:10
Tomáš Marcinko si odkroutil svůj trest a může zpátky do hry.
29:36
Zlínu se tahle početní výhoda vůbec nedaří, Pardubice snadno podruhé za sebou vyhazují.
28:53
Říčkova střela z mezikruží byla zblokovaná a následně hosté vyhazují puk za branku Štůraly.
28:35
Berani kombinují a kombinují, schází tomu ale finální střela.
28:00
Zlínští si vytvořili nebezpečný tlak a budou hrát přesilovou hru. Tomáš Marcinko (PCE) 2 minuty za hákování.
27:41
Čajánek vyhrál souboj o kotouč a následně jej předložil Marušákovi, který dělovkou z první trefil pouze zadní mantinel.
27:08
Okál se mohl řítit do slibné šance, ale kotouč ho v nevhodnou chvíli neposlechnul a přeskočil mu přes čepel.
26:33
Zlínští hrají ve druhé třetině hodně z obrany. Kotvan raději jenom nahodil kotouč do útočného pásma a domácí mohou obnovit síly.
26:04
Dvě střely Jiřího Marušáka a obě byly hodně nepřesné.
25:39
Tomáš Žižka parádním obranným zákrokem zachytil Zohornovu přihrávku na rozjetého Petra Sýkoru.
25:19
Další střela Matějíčka byla zblokovaná. Na kotouči jsou ale stále domácí.
24:28
Matějíčkova dělovka z první byla zblokována, ale vzápětí Vejmelka kryje kotouč po dorážce Lešky.
24:10
Čutta sebral kotouč Šťastnému a zakládá protiútok Pardubic.
23:34
Marušák rukavicí posunul puk na Šťastného, který ale nic převratného vymyslet nedokázal.
22:34
Berani mají tohle oslabení za sebou a Čajánek je zpátky ve hře.
22:08
Matějíček získal kotouč do své moci a osvobozuje Zlín při hře ve čtyřech.
21:28
Jedovatá střela Petra Sýkory z voleje zamířila přímo do ochranné sítě. Muška pardubického střelce byla v tento moment hodně vychýlená.
20:53
Radilovu ostrou střelu z prostoru modré čáry dokázal zblokovat bránící Bedřich Köhler.
20:29
Pardubice si zahrají přesilovou hru. Za katr už míří Petr Čajánek (ZLN) 2 minuty za hákování.
20:28
Zohorna vybojoval kotouč pro Petra Sýkoru, který střelou z první nepřekonal výborně zasahujícího Štůralu.
20:01
První třetina duelu mezi Zlínem a Pardubicemi je u konce. Ofenzivně naladění domácí dnes často úřadují před brankou Vejmelky, kterého zatím dvakrát překonali. Pardubice srovnali stav z čepele Gregorce, ale vedení Zlínu vrátil ve dvojnásobné přesilovce Roman Vlach.
20:00
19:32
Zlínští ujížděli v přečíslení tři na dva, když Leška předložil puk před odkrytou klec Bedřichu Köhlerovi, jemuž klepl na poslední chvíli do hokejky vracející se Zohorna a zabránil téměř jistému gólu.
19:10
Pernikáři hrají v plném počtu.
19:02
Starý zachytil nepřesnou rozehrávku domácích a hosté se osvobozují.
18:42
Zlín pokračuje v přesilovce pěti proti čtyřem.
18:16
Berani využívají dvojnásobnou přesilovou hru a odskakují soupeři do jednogólového náskoku. Říčka vybojoval kotouč pro ROMANA VLACHA, který si v zakončení vymíchal Vejmelku a procedil puk mezi jeho betony. Asistence: Robert Říčka, Petr Holík.
18:05
Marcinko vybojoval kotouč a osvobodil hosty alespoň na malou chvíli.
17:49
Zlínští neustále kombinují jako přes kopírák. Leška na Marušáka a zlínský bek opět váhal se střelou. Následně je hra přerušena.
17:10
Minutu a 41 vteřin budou hrát domácí přesilovou hru pět na tři. Petr Sýkora (PCE) 2 minuty za sekání.
16:51
Václav Benák (PCE) 2 minuty za držení protihráče.
16:38
Pavel Sedláček neproměnil slibnou šanci, když se ocitl zcela sám před Vejmelkou. Pokus zlínského mladíka brankář Pardubic pokryl.
16:10
Holíkova skrytá střela zpoza obránce končí v lapačce pozorného Vejmelky. Brankář Pardubic působí v dnešním utkání velmi jistým dojmem.
15:32
Říčka byl ostře zastaven u hrazení, hraje se dále bez vyloučení.
14:53
Sýkora vyslal dělovku okamžitě po vhazování. Brankář Zlína zasahovat nemusel, protože tvrdý pokus pardubického útočníka byl nepřesný.
14:48
Buly před brankou domácích se bude opakovat.
14:30
Zohorna si odseděl svůj trest a hosté jsou v pěti.
14:03
Leška nejprve neudržel kotouč na čepeli, ale nastřelil levou tyčku pardubické klece ofenzivně naladěný Patrik Urbanec.
13:30
Zlínská pětice kombinuje v útočném pásmu.
13:10
Pardubičtí již podruhé v řadě vyhazují kotouč do bezpečí.
12:24
Ševci budou hrát přesilovou hru pěti proti čtyřem. Tomáš Zohorna (PCE) vyfasoval dvě minuty za hrubost.
12:14
Sýkora nedobruslil nahození od Václava Benáka a píská se zakázané uvolnění. Hra se přesouvá před branku Karla Vejmelky.
11:50
Svižná střela od Tomáše Roda vyprášila levý beton Štůraly.
11:28
Hosté z Pardubic jsou po vyrovnávací brance aktivnější a tlačí se do další šance.
10:56
Hosté využívají přesilovou hru a máme srovnáno. Petr Sýkora obkroužil branku Zlína a následně puk předložil na čepel BLAŽE GREGORCE. Obránce Pardubic se trefil přesným golfákem do horního růžku. Asistence: Petr Sýkora, Petr Čáslava.
10:40
Lukáš Radil inkasoval úder do obličeje a hra je přerušena. Útoční hostů ale odjíždí po svých na střídačku a hra se přesouvá před branku Vejmelky, kde se bude vhazovat.
10:27
Köhler vybojoval kotouč ve vlastním pásmu a Zlín se osvobozuje.
9:50
Další obrovská šance Zlína končí nevyužita. Čajánek se těsně před Vejmelkou nedostal ke střele, protože ho zablokoval vracející se Tybor.
9:20
Ondřej Veselý (ZLN) to přehnal s agresivitou a půjde se zchladit na dvě miutky na trestnou lavici.
8:59
Petr Leška se ocitl tváří v tvář brankáři Vejmelkovi. Útočník Beranů se ale rozhodl ještě posunout puk na Köhlera, což se ukázalo jako nesprávné řešení.
8:44
Agilní Zdeněk Okál napadal dvojici obránců Pardubic, kotouč se mu vybojovat však nepodařilo.
8:11
Následuje komerční přestávka, následně se bude vhazovat před Štůralou.
7:41
Kubiš se šikovně natlačil do zakončení, ale brankář Vejmelka mu kotouč vypíchl z čepele.
7:06
Petr Holík teď dokonale předvedl jaká šance se dá zahodit. Útočník Beranů, který se vrátil po zranění do sestavy odmítl navýšit vedení domácích dorážkou do zcela odkryté klece.
6:28
Holík našel přesnou přihrávkou osamoceného Marušáka, jeho dělovka branku Pardubic minula.
5:54
Vhazování před brankou Zlína se bude opakovat.
5:17
Teď jsou v útočném pásmu s kotoučem na hokejkách hosté, kteří si následně vynutili vhazování po pravé ruce zlínského brankáře.
4:42
Čáslava vybídl ke střele Tomáše Roda, jehož pokus byl zblokován.
4:19
Kubiš se několikrát obtočil kolem pardubické klece a hostům se stále nedaří dostat ke kotouči.
3:50
Pardubičtí první oslabení zvládli bez inkasované branky a Kaut může zpátky do hry.
2:53
Petr Sýkora si našlápl ve vlastním oslabení a pláchl zlínské obraně. Útočník Pardubic ale tváří v tvář nevyzrál na výborného Štůralu.
2:32
Slušná kombinace domácích v přesilové hře. Čajánek našel Holíka, který z první nepřekonal Vejmelku.
1:50
Petr Sýkora vyhrál vhazování ve vlastním pásmu a Pardubice se osvobozují.
1:46
Vhazování před brankou Zlína se konat nebude, protože hosté půjdou do čtyř. Tomáš Kaut (PCE) 2 minuty za hru vysokou holí.
1:04
Pardubičtí nechali domácím trochu prostoru a ti toho okamžitě využívají. Marušákovo nahození tečoval přesně mezi Vejmelkovy betony BEDŘICH KÖHLER. Asistence: Jiří Marušák, Petr Leška.
0:45
Pardubičtí se ocitli v ofsajdovém postavení a hra je přerušena.
0:33
Zlínští vstoupili do utkání hodně aktivně a Vejmelka si hned z kraje utkání připisuje první úspěšný zákrok. Brankář Pardubic si poradil s ostrou střelou Matějíčka.
00:01
Hezké nedělní odpoledne ze Zlína. Blíží se nám konec roku 2014 a extraliga ještě stihne jedno kolo před nadcházejícím rokem. Ve 32. kole se proti sobě postaví domácí Berani a hosté z Pardubic. Zlínští hokejisté sehráli po reprezentační přestávce duel na ledě Vítkovic, který ale nezvládli a dnes to budou chtít odčinit. Nejspíše jim v tom nepomůže útočník Jakub Svoboda, který si přivodil v utkání nepříjemné zranění. Pernikáři jsou v tabulce na šestém místě a budou chtít navázat na poslední výhru proti nováčkovi z Olomouce.

Duel startuje neobvykle již v 15:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.