Michael Poletín (SLA) 2 minuty za podražení.
Pražané ještě korigují stav a stahují náskok Zlína na tři trefy. Přesným zásahem od modré čáry se prezentoval obránce PETER KÖNIG. Asistence: Miloslav Čermák, Jiří Doležal.
53:39
Čermákova střela zápěstím končí v moci zlínského brankáře.
53:19
Hromada likviduje kombinaci Slavie, kterou dokončoval střelou příklepem Jaroslav Bednář.
52:36
Zlín právě vstřelil branku!
Zlínští si dělaji ze zápasu střeleckou exibici. Čajánek v předbrankovém prostoru vybídl ke střele ještě najíždějícího ONDŘEJE VESELÉHO, který střelou z první vymetl horní růžek Svobodovy branky. Asistence: Petr Čajánek.
50:35
Jiří Marušák (ZLN) 2 minuty za držení hole.
48:19
Hromada opět úspěšně zasahuje. Tentokrát vychytal dorážku dorážejícího Tomicy.
47:48
Na druhé straně otestoval Hromadu přizemní střelou Krejčí.
47:20
Řezníček vybídl do šance JIŘÍHO ONDRÁČKA, který střelou zápěstím propálil brankáře Svobodu. Asistence: Dalibor Řezníček.
47:00
Vlach si obešel dva protihráče a mohl zakončovat do prázdné branky. Vlachovi ale kotouč v zakončení sjel z čepele.
46:35
Opět se bude vhazovat před brankou sešívaných. Zlínští se tlačí za šestou trefou.
45:36
Svoboda raději přikryl pod lapačku lehčí nahození z hole Marušáka.
43:27
Tvrdá střela od Daniela Krejčího našla lapačku pozorného Hromady.
42:27
Jan Veselý si sjel od levého mantinelu a otestoval Hromadu prudkou střelou.
41:35
Slávisté přesilovou hru využít nedokázali a Zlín je zase v plném počtu.
40:30
Leška se řítil do nadějné šance, kterou mu ale zhatil dobrým obranným zákrokem Kolařík.
40:01
Hokejisté Zlína předvedli ve druhé třetině famózní obrat, když se dokázali do sítě Slavie trefit hned čtyřikrát. Uvidíme co nám přinese poslední dvacetiminutovka, která začne v 17:24.
40:00
39:35
Ondřej Veselý (ZLN) 2 minuty za nedovolené bránění.
38:20
Slavie obstřeluje branku Zlína, Hromada parádně zasahuje proti dorážce jednoho ze soupeřů.
37:38
Žižkovu střelu od modré tečoval mezi kruhy Čech, jehož pokus brankou nekončí.
36:35
Slavii se nepodařilo několikrát rozehrát a raději vyhodila na zakázané uvolnění.
36:19
Slavie se musí čelit drtivému tlaku domácího celku. Bude se vhazovat po pravé ruce Adama Svobody.
34:18
Beranům se přesilová hra příliš nedaří a Slavie v pohodě vyhazuje kotouč do bezpečí.
33:04
Tomáš Vlasák (SLA) 2 minuty za držení protihráče.
32:19
Pražané se vůbec nemohou dostat do tempa a stíhat rychlost domácích, kteří si diktují hru a hosté nejsou schopni se přizpůsobit.
30:18
Berani se opět nastěhovali před Svobodu, který musel čelit ostré střele Marušáka.
27:20
Po delší pauze si připsal úspěšný zákrok také brankář Hromada.
26:47
Neuvěřitelné. Berani se vzchopili a otáčí vývoj utkání ve svůj prospěch už o dva góly! Zdeněk Okál našel přihrávkou zpoza branky v mezikruží najetého ROBERTA ŘÍČKU, který střelou z první vymetl horní růžek Svobodovy branky. Asistence: Zdeněk Okál, Petr Leška.
26:21
Do branky sešívaných se staví místo Dominika Furcha Adam Svoboda.
26:21
Berani předvádějí famózní obrat. Veselý vybídl ke sprintu JAKUBA SVOBODU, který obešel vyjetého Furcha a jemnou střelou do odkryté branky rozjásal zlínské publikum. Asistence: Dalibor Řezníček.
25:26
Hromada měl teď pořádné štěstíčko, když se kotouč po střele Divíška odrazil jen těsně vedle odkryté branky Zlína.
24:56
ZS Luďka Čajky je na nohou! Přesilovka domácích je využita. PETR ČAJÁNEK si sjel na levý kruh, odkud dělovkou prostřelil brankáře Furcha. Domácí kapitán vyrovnávací trefu důrazně oslavil. Asistence: Jiří Marušák, Oldrich Kotvan.
23:28
Zlínští tlačí Slavii v přesilovce a Furch se má co ohánět, aby vůbec dělovkám Zlína stíhal.
22:59
Juraj Valach (SLA) 2 minuty za krosček.
21:35
Berani se střelecky prosazují a snižují stav zápasu na rozdíl jediné trefy! Okálovo nahození jemně tečoval za Furchova záda PETR LEŠKA. Asistence: Zdeněk Okál.
21:15
Jakub Svoboda (ZLN) 2 minuty za hru vysokou holí.
20:40
Zlínští se zatím v přesilové hře pět na čtyři příliš neukázali. Domácí neustále kombinují, ale střelba nikde.
20:01
Úvodní dvacetiminutovku dnešního střetnutí vyhráli hokejisté Slavie, kteří sice za začátku byli horším celkem, ale v průběhu třetiny se dokázali prosadit z přesiliových her a do kabin si ponesou dvougólový náskok. Druhá třetina začne cca v 16:27.
20:00
19:31
Ve Zlíně dnes pracují hodně emoce. Vyloučení bude tentokrát na straně Slavie. Berani budou hrát přesilovku pět na čtyři. Trest 2+2 minuty si odsedí obránce Jan Holub (SLA)
18:42
TOMÁŠ VLASÁK si připisuje na svůj účet již druhou trefu v dnešním utkání. Slávistický útočník dokonal nádhernou akci sešívaných v přesilové hře. Asistence: Jaroslav Bednář.
18:17
Hromada srazil do ochranné sítě ostrou dorážku Divíška. Další buly v oblasti zlínské branky.
18:04
Slávisté se prezentovali parádní kombinací, kterou zakončil střílející Tomáš Vlasák do přesunujícího se Hromady.
17:39
Hokejisté Slavie si zahrají opět přesilovou hru pět na čtyři. Vyloučen je Oldrich Kotvan (ZLN) na 2 minuty za faul kolenem.
16:25
Čajánek se vrací zpátky z trestné lavice, Zlín je kompletní.
15:13
Pražané využívají dvojnásobnou přesilovou hru a ujímají se vedení. TOMÁŠ VLASÁK naznačil přihrávku a poté usměrnil puk po zemi před Hromadu, který si nešťastně srazil kotouč do sítě. Bez asistence.
14:39
Kotvanovo vyhození tečoval Leška a Zlín se osvobozuje.
14:22
55 vteřin budou hrát hokejisté Slavie přesilovou hru pět na tři. Petr Čajánek (ZLN) si odsedí dvě minutky za krosček.
13:07
Slavie bude hrát další početní výhodu. Ondřej Veselý (ZLN) 2 minuty za držení hole.
11:50
Jiří Marušák chyboval ve středním pásmu při přebíraní kotouče a vybídl do šance Jaroslava Bednáře. Jeho bekhend ale stačil brankář Hromada vytěsnit.
11:28
Rána Kubiše byla sražena bránícím Kolaříkem za branku Slavie. Berani stále kombinují s kotoučem na čepeli.
10:53
Pražané svoji první přesilovou dokázali zúžitkovat a stav zápasu je srovnaný. Valachovu dělovku vyrazil Hromada pouze před sebe, kde puk do sítě dorazil TOMÁŠ DIVÍŠEK. Asistence: Juraj Valach, Jan Stránský.
9:25
König vyslal na Hromadu ostrou střelu, kterou brankář Zlína kryje do výstroje. Vhazuje se po levé ruce zlínského brankáře.
8:56
Tomáš Valenta (ZLN) 2 minuty za držení protihráče.
7:52
Střela Jakuba Svobody z pravého křídla byla sražena bránícím Holubem. Ševci se opět nastěhovali do útočného pásma.
7:28
Berani využívají svoji první početní výhodu a dostávají se do vedení. Ondráčkovo nahození šikovně sklepl za Furchova záda nikým nehlídaný PAVEL KUBIŠ. Asistence: Jiří Ondráček.
6:34
Leškovi sjel kotouč z čepele těsně před brankovištěm. Slavie se podruhé v oslabení osvobozuje.
6:07
Veselý obkroužil branku Furcha a následně zasadil kotouč do jeho náručí. Vhazovat se bude po levé ruce brankáře Slavie.
5:28
Ševci budou hrát jako první přesilovou hru pět na čtyři. Miroslav Čermák (SLA) 2 minuty za nesportovní chování.
5:28
Hromada si poradil s ostrou střelou Jiřího Doležala, která mířila na zlínskou branku z ostrého úhlu.
5:16
Na druhé straně si připisuje úspěšný zákrok Petr Hromada. Slavie se poprvé dostala na delší čas před branku Zlína.
4:20
V nadějné šanci se ocitl Petr Holík. Jeho dorážku ale zlikvidoval parádním zákrokem brankář Furch.
3:20
Zlínští jsou zatím aktivním celkem a jsou neustále nastěhovaní před Furchem, který si připisuje další z úspěšných zákroků.
Omlouváme se za technické problémy. Z důvodu internetového připojení se začátek online přenosu malinko opozdil.

PSG Zlín: Hromada (Kašík) – Řezníček, Marušák, Horák, Kotvan, Valenta, Žižka – Veselý, Čajánek, J. Svoboda – Čech, Vlach, Holík – Říčka, Leška, Okál – Sedláček, Ondráček, Kubiš.

HC Slavia Praha: Furch (Svoboda) – Krejčí, Kolařík, Holub, Valach, König, Novák, Knot – Tomica, Vlasák, Bednář – Sklenář, Divíšek, Stránský – Doležal, Vas, Čermák – Poletín, Veselý.

Rozhodčí: Hradil, Lacina – Frodl, Charvát.
00:01
Hezké nedělní odpoledne ze Zlína. Tipsport extraliga dnes uzavře svoji první polovinu základní části. Zlínští hokejisté na svém ledě přivítají celek trápící se Slavie Praha. Oba celky se letos výrazně trápí a o motivaci bude rozhodně postaráno. Zlín se chce opět odlepit ode dna tabulky, kam po prohře v Třinci zase spadl. Slavia je na tom trošku lépe a před Zlínem má čtyři body náskok. Pro oba celky to bude velmi důležitý duel, protože základní část se posléze přehoupne do své druhé poloviny a začne pomalu tuhý boj o play-offové příčky.

Dnešní utkání mezi Zlínem a Slavií startuje nezvykle v 15:30. Všichni jste zváni ke sledování tohoto online přenosu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.