SESTŘIH: 14. kolo extraligy, Piráti Chomutov - HC Oceláři Třinec 4:5 po prodloužení

Utkání je u konce, i podruhé v sezóně poráží Oceláři Piráty, tentokráte v prodloužení. To je ode mě pro dnešek vše, někdy příště napočtenou.
61:15
Třinec právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto, bonusový bod berou hostující Oceláři. Po školácké chybě obrany se kotouč dostal k Orsavovi, který ho poslal na volného ZBYŇKA IRGLA a ten rozhoduje o osudu utkání. Asistence: Jakub Orsava.
60:43
Růžičkova střela byla zblokována do rohu kluziště.
60:07
Hovorka hrál vysokou holí, vhazuje se před Strmeněm.
60:01
Piráti ve třetí třetině ukázali, že se nehodlají vzdát za žádného stavu a třemi brankami poslali utkání do prodloužení. Jestli se rozhodně již v něm nebo se dočkáme i samostatných nájezdů uvidíme během následujících minut.
60:00
59:46
Červenka se ještě snaží něco vymyslet, ale kotouč nedokázal udržet u své hole.
59:20
Oddechový čas pro domácí.
59:06
Do útoku se dostali také hosté, ale Irgl neprostřelil Strmeně.
58:01
Poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:56
Červenka vypálil z levé strany, kotouč letí ale mimo bránu.
57:24
Hosté se dostali do rychlého brejku, ale Piráti dokázali kotouč odvrátit.
56:53
56:32
Hamerlík zahodil nechtěně svou hokejku a málem ho překonal Hřebejk, ten však kotouč poslal mimo tři tyče.
56:07
Tato přesilovka se Pirátům moc nedaří, hosté vyhazují.
55:34
Další vyhození Ocelářů.
55:06
Hosté vyhazují až ke Strmeňovi.
54:53
Za podražení je vyloučen hostující Josef Hrabal.
54:29
Rýglova střela letí mimo bránu.
54:10
Domácí bojují o kotouč v útočném pásmu, hosté jsou hodně pasivní.
53:26
Hra se přelévá ze strany na stranu, žádný z týmů nyní nechce inkasovat.
52:40
Červenka jel sám na čtyři hráče, proto raději odevzdal kotouč a jel střídat.
52:14
Zakázané uvolnění Třince.
51:45
Domácí obránci nechali Plíhala vyjet zpoza brány a dvakrát zakončit, Strmeň však byl nalepený u tyče.
51:14
Po drobné opravě ledu se bude pokračovat vhazováním ve středovém kruhu.
51:14
Piráti právě vstřelili branku!
Rázem je vyrovnáno a SD ARÉNA bouří. Hovorka poslal od modré čáry kotouč na bránu, před kterou stál ROMAN ČERVENKA, který tečuje kotouč za záda hostujícího brankáře. Asistence: Marek Hovorka.
50:27
Ukázkově provedený únik dvou na jednoho v podání Pirátů. TOMÁŠ POSPÍŠIL si několikrát vyměnil kotouč s Růžičkou a nakonec sám překonává Hamerlíka. Asistence: Vladimír Růžička.
49:41
Piráti jsou nyní hodně aktivní a zatápí hostující obraně. Ta je ale pozorná a nepouští domácí ke skórování.
48:59
Rýgl si najížděl před bránu, ale kotouč letěl hodně vysoko a domácí obránce ho nedokázal sklepnout.
48:35
Strmeň raději přikryl lehké nahození ze středního pásma.
48:11
Zakázané uvolnění Pirátů.
47:53
Vladimír Růžička byl opět zasažen vysokou holí, ale rozhodčí se nechystá vylučovat. Od zákroku přitom stál zhruba dva metry.
47:32
Úmyslný ofsajd Třince.
47:18
Irgl dostal přihrávku mezi kruhy, kde byl zcela sám. Strmeň si však se střelou poradil a nepropustil ji za svá záda.
46:38
Střelu MIladan Doudery Strmeň vyráží před sebe.
46:07
Strkanice před hostující brankou končí vykázáním hry do středního pásma. Pokračovat se bude po komerční přestávce.
45:32
Rutta promeškal správný okamžik ke střele, kotouč pak hostující útočník poslal do útočného pásma.
45:07
Vladimír Růžička Hamerlíka nepřekonal.
44:38
Domácí jsou opět usazeni v útočném pásmu, ale přihrávají si po mantinelech.
43:52
Kaše se dostával do úniku, ale na modré čáře se mu zamotal kotouč mezi brusle a z akce sešlo.
43:22
Kotouč z obranného pásma Pirátů vylétl mezi diváky, nikoho naštěstí nezranil.
42:52
Kotouč zastavuje Hamerlík za svou bránou.
42:22
Piráti jsou jako polití živou vodou a vrhají se do útoku.
41:14
Tak to je veliké štěstí pro Piráty. Rýgl vypálil od modré čáry a trefil do těla JAKUBA SKLENÁŘE. Hamerlík šel po první střele a na odraz kotouče od Sklenářova těla již nestihl zareagovat. Asistence: Martin Rýgl, Roman Červenka.
40:40
40:01
Ve druhé třetině byla k vidění jediná branka, a to v chomutovské síti. Svou druhou trefou v utkání zvýšil vedení Třince Jiří Polanský. Piráti byli celkově ve třetině aktivnější, ale Hamerlíka tentokrát nedokázali překonat. Třetí třetina začne přibližně v 19:16.
40:00
39:39
Červenka čekal na útočné modré čáře na přihrávku, ale kotouč nezpracoval.
39:00
Piráti vyhazují k Hamerlíkovi.
38:40
Za sekání je vyloučen domácí Marek Hovorka.
38:11
Růžička ujel spolu s Hovorkou do přečíslení dva na jednoho, druhý jmenovaný ale poslal přihrávku příliš pozdě a Růžička již neposlal kotouč na bránu.
37:46
Vondrka byl v dobré pozici, ale Hamerlík byl na zákrok připraven.
37:22
Kotouč je stále v obranném pásmu Ocelářů.
36:37
Piráti jsou v závěru třetiny aktivní, ale branku Hamerlíka se jim nedaří pořádně ohrozit.
35:27
Kotouč se po několika odrazech dostal až k Hamerlíkovi, který ho raději přikryl lapačkou.
34:40
34:23
33:51
A další střela v síti nad bránou.
33:23
Orsava blokuje střelu Červenky do ochranné sítě nad bránou.
32:54
Hostující branka není ve své pozici, rozhodčí proto přerušuje hru.
32:23
Za vysokou hůl dostává menší trest hostující obránce Linhart.
32:15
Zraněný Marek Růžička odchází do kabiny a zápas pro něho s největší pravděpodobností skončil předčasně.
31:56
Na druhé straně Hřebejk tečuje jen těsně mimo bránu.
31:09
Další zmatky v domácí obraně, kotouč dostal zcela volný Matuš, ale Strmeň se ještě stihl přesunout v brankovišti a vyrazit střelu betonem.
30:31
Velký zmatek před Strmeněm. Tečování jednoho z třineckých útočníků i následný odraz kotouče ale domácí brankář zvládnul pokrýt.
30:02
Střelu Blahy zablokoval Orsava a prchá do útoku.
29:22
Střela Kašeho je hodně nepřesná.
28:45
Dravecký se zmocnil kotouče, ale jeho střelu zablokoval obránce.
27:58
Růžička odchází rovnou na ošetřovnu.
27:58
Marek Růžička se z ledu zvedá jen velmi pomalu.
27:58
Blaha tvrdě vypálil od modré, do střely se vrhl jeden z hostujících hráčů, který kotoučem dostal do obličeje. To nevypadá vůbec dobře.
27:13
Růžička se dostal do zakončení bekhendem, kotouč ale letí mimo bránu.
26:56
Hamerlík si ještě nechává na střídačce opravovat masku.
26:56
Kotouč zůstal na síťce chomutovské branky, po komerční přestávce se bude vhazovat před Kopřivou.
26:15
Drtinova střela od modré míří mimo bránu.
25:47
Oceláři jsou zabydleni v útočném pásmu a číhají na vhodnou příležitost ke střele.
25:04
Hovorka neprostřelil Hamerlíka střelou zápěstím.
24:29
Zbyněk Irgl dobře zavezl kotouč do pásma, zpoza brány ho poslal do předbrankového prostoru na volného JIŘÍHO POLANSKÉHO, který již neměl problém se zakončením. Asistence: Zbyněk Irgl, Martin Adamský.
23:51
Sklenář dostal kotouč na modrou čáru, ale nedokázal ho posunout na volného Červenku.
23:20
Matuš sprintoval za kotoučem do útočného pásma, ale nestihl ho.
22:29
Rýgl rozehrává zpoza vlastní brány.
21:43
Domácí nastoupili do druhé třetiny s mnohem větším nasazením a nepouští Třinec ke kotouči.
21:10
Oceláři se osvobozují jen za cenu zakázaného uvolnění.
20:58
Piráti se drží v útočném pásmu.
20:34
Rutta z pravé strany neprostřeluje Hamerlíka.
20:12
20:01
V první třetině byly k vidění hned čtyři branky. Oceláři se ještě v první polovině třetiny dostali do tříbrankového vedení, které v závěru části snížil Tomica. Po třetí inkasované brance odstoupil z branky Chomutova Kopřiva a nahradil ho Strmeň. Druhá třetina začne přibližně v 18:23.
20:00
19:50
Ještě jedno přerušení hry, vhazovat se bude ve středním pásmu.
19:25
Těsný ofsajd Pirátů.
19:01
Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:13
Hrňa měl velkou rychlost a přebruslil obránce, střelu ale poslal nad bránu.
17:38
Irgl se dostal dvakrát k zakončení, Strmeň byl ale pozorný.
17:05
Domácí snižují náskok Třince. Szathmáry poslal kotouč na volného MARKA TOMICU, který ho bekhendem poslal za záda Hamerlíka. Asistence: Šimon Szathmáry.
16:29
Kotouč je za brankou Strmeně.
15:44
15:27
Oba týmy v plném počtu.
15:17
Pirátům dnes hra v obranných řadách nejde, Oceláři dobře napadají a získávají kotouče.
14:37
Rutta obehrál dva protihráče, ale střelu vyráží Hamerlík betonem.
14:25
Rýgl z těsně blízkosti přestřeluje.
14:02
Piráti aktivně napadají a dělají problémy hostující obraně.
13:27
Jánošík a Rákos společně vyloučeni na dvě minuty za hrubost. Pokračovat se bude 4 na 4.
13:27
Pokračovat se bude po komerční přestávce.
12:53
Vladimír Růžička trefuje spojnici tyčí, po následné dorážce kotouč míří jen těsně mimo bránu Ocelářů.
12:14
Piráti drží kotouč za svou bránou.
11:37
Po další chybě obrany Chomutova se ke střele dostal Klepiš, Strmeně ale neprostřelil.
11:16
11:02
Ruttovi střela nesedla a hosté se zmocnili kotouče.
10:16
Jánošík od modré čáry přestřeluje.
09:46
Hosté vyhazují.
09:16
Tomáš Plíhal je vyloučen na dvě minuty za nedovolenou výstroj.
08:39
Oceláři jsou opět zabydleni v útočném pásmu.
07:37
Miroslav Kopřiva opouští branku, v té ho nahrazuje Jan Strmeň.
07:37
Toto již zavání debaklem. JIŘÍ POLANSKÝ dostal přihrávku do jízdy na modrou čáru a bekhendovou kličkou překonává Kopřivu. Asistence: Zbyněk Irgl.
07:22
Květoň posílal rychlou přihrávku na Tomicu, tomu však kotouč ujel.
06:53
Pokračuje se v plném počtu hráčů na obou stranách.
06:53
V komerční přestávce ještě rozhodčí řeší, zda udělí nějaký trest.
06:53
Rýgl byl tvrdě zasažen u mantinelu, ale zvedá se a odjíždí na střídačku.
06:16
Oceláři jdou do dvoubrankového vedení. Piráti nedokázali kotouč vyhodit do středního pásma, Matuš ho z pravého kruhu poslal na volného DANIELA RÁKOSE, který bekhendem překonává Kopřivu. Asistence: Radim Matuš, Josef Hrabal.
05:46
Kaše se Hřebejkem bojovali v útočném pásmu o kotouč, nakonec ale odjeli oba střídat.
05:03
Hosté jsou na koni a hrnou se do útoku.
04:35
Hosté se provinili postavením útočícího hráče v brankovišti, hra se stěhuje do středního pásma.
04:11
Klesla nahodil na Kopřivu a ten si zákrokem nebyl vůbec jistý.
03:33
Velká minela brankáře Kopřivy. JAKUB ORSAVA držel kotouč za domácí bránou, poté ho poslal směrem před bránu, ale domácí brankář kus černé gumy srazil bruslí do vlastní brány. Asistence: Tomáš Linhart.
02:54
Adamský nahodil kotouč do útočného pásma, tam se ho ale zmocnili Piráti.
02:17
02:05
Hosté opět vyhazují až za Kopřivu.
01:33
Hovorka měl před sebou odkrytou klec, ale Hamerlík tygřím skokem zabránil téměř jistému gólu.
00:57
Vladimír Růžička byl evidentně zasažen vysokou holí, ale rozhodčí nevylučuje.
00:46
Zblokovaná střela Hovorky končí v ochranné síti nad Hamerlíkem.
00:32
Oceláři vyhazují.
00:17
Rychlé vyloučení. Za krosček je vyloučen hostující útočník Rostislav Klesla.
00:05
Úvodní buly vyhráli Piráti.
00:01
Štěpán Hřebejk dnes odehraje za Piráty zápas s pořadovým číslem 300. Symbolický dres právě s tímto číslem dostává od marketingového ředitele Pirátů.
Oceláři jsou na ledě a v tuto chvíli nastupují domácí Piráti.
Ne ledě jsou rozhodčí dnešního duelu, čeká se na hráče obou mužstev.

Piráti Chomutov: Kopřiva (Strmeň) – Drtina, Rutta, Dlapa, Rýgl, Jánošík, Szathmáry, Trefný, Blaha – Sklenář, Červenka, Hovorka – Vondrka, V. Růžička, Pospíšil – Tomica, Kämpf, Květoň – Hřebejk, Dušek, Kaše

HC Oceláři Třinec: Hamerlík (Hrubec) – Klesla, Roth, Hrabal, M. Doudera, Linhart, Nosek, L. Doudera – Dravecký, Plíhal, Klepiš – Adamský, Polanský, Irgl – Orsava, M. Růžička, Hrňa – Meidl, Matuš, Rákos

Rozhodčí: Souček, Šindler – Flegl, Polonyi.
Letošní vzájemné zápasy:

11.9.2015 Třinec – Chomutov 3:0
HC Oceláři Třinec se v tabulce nacházejí na desátém místě a jsou přesně tři body za Piráty. V případě výhry by se tak posunuli právě před modrobílé. Oceláři v minulém kole zavítali na led Olomouce, odkud ale odjížděli bez bodů a navíc se šestigólovým přídělem.
Piráti Chomutov se aktuálně nacházejí na osmém místě extraligové tabulky se ziskem dvaceti bodů. Piráti v minulém kole přivítali na svém ledě Škodu Plzeň a utkání plné branek nakonec dovedli do vítězného konce. Chomutovští brali všechny tři body za výhru 7:5.
Dobrý podvečer, vítejte u online přenosu utkání 14. kola TIpsport extraligy mezi týmy Piráti Chomutov a HC Oceláři Třinec.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.