SESTŘIH: 18. kolo extraligy, HC Energie Karlovy Vary - HC Dynamo Pardubice 3:2

Pro dnešní zápas je to ode mě z KV Arény vše. Loučí se s Vámi Pavel Pelčák.
Karlovy Vary dnes vyhrávají zásluhou kvalitního výkonu v obranném pásmu. Pro domácí je to třetí výhra v řadě a Pardubice po výhře v Třinci si odvážejí prohru.

Nejlepšími hráči utkání jsou vyhlášeni Tomáš Závorka (KVA) a Daniel Voženílek (PCE).
59:19
Hosté chtějí odvolat brankáře. To se nedaří, protože karlovarští pořád ohrožují hostující celek.
58:53
Pardubice se ani nedostávají z obranného pásma a dokázaly pouze vyhodit na zakázané uvolnění.
58:35
Do samostatného úniku se nyní dostal po přihrávce Dudy Rudolf Huna, který svojí přízemní střelou nedokázal brankáře Maxwella překonat.
56:48
Karlovy Vary po vstřelení dalšího gólu jsou ještě více nabuzení a předvádějí lepší hru na ledě.
56:01
Tomáš Bokroš (PCE) je vyloučen za vysokou hůl na dvě minuty a Jan Ščotka (PCE) osobní trest za nesportovní chování.
54:57
Karlovy Vary právě vstřelily branku!
Po střele z mezikruží Rostislava Marosze se dokázal k puku dostat RUDOLF HUNA, který zakončoval do prázdné brány. Asistence: Rostislav Marosz
53:32
I přes nedorozumění před bránou hostů se Martin Bartek nedokázal střelou z otočky prosadit.
52:53
Karlovy Vary po vstřelení druhého gólu jsou jako proměnění a hrají daleko lepší hru než hosté z Pardubic.
51:50
Za bránou se rychle dokázal zorientovat Jaroslav Kůs, který se snažil vstřelit gól. Puk se však odrazil od brusle RADKA DUDY, který jako poslední se dotkl puku. Asistence: Jaroslav Kůs
Dnešní utkání sleduje 3452 diváků.
50:43
Ve středním pásmu se Karlovy Vary stále neprosazují a nedaří se jim dostat do útočného pásma.
50:02
V úniku se ocitl Rostislav Marosz společně se Sebastianem Gorčíkem. Vstřelit gól nedokázali.
49:12
Pardubice se i přes tyč Petra Sýkory se hosté nedokázaly prosadit.
48:19
Na dvě minuty je Tomáš Bulík (KVA) vyloučen za hákování.
47:36
Na dvě minuty je vyloučen Bryan Rodney (KVA) za krosček.
46:48
Hosté se nyní ukazují jako lepší celek na ledě.
45:46
Karlovy Vary se nedokázaly prosadit za bránou Brandona Maxwella a vyhazují puk.
44:32
Karlovy Vary hrají v plném počtu a Sebastian Gorčík se hned vrhl do útočného pásma, kde se ale neprosadil.
44:00
Hosté se konečně usadili v útočné třetině a ohrožují brankáře Tomáše Závorku.
43:05
Pardubice se v přesilové hře neprosazují a Karlovy Vary si hlídají střední pásmo.
42:34
Na dvě minuty je vyloučen Sebastian Gorčík (KVA) za krosček.
42:13
Petr Čáslava předvedl ukázkovou střelu s kruhu. Brankář Závorka byl připraven.
42:07
V přesilové hře se domácí celek nedokázal prosadit a hra se přesouvá před brankáře Závorku.
40:01
Ve druhé třetině bylo k vidění po gólu na každé straně. Domácí Karlovy Vary předvedly lepší hru a dokázaly vstřelit gól. Hosté z Pardubic se také prosadili a vstřelili jednu branku a hrají klidnější hru. Třetí třetina začne přibližně v 19:45.
40:00
39:49
Na dvě minuty je vyloučen Blaž Gregorc (PCE) za hákování.
39:13
I ke konci drihé třetiny se snaží Karlovy Vary prosadit.
38:16
Tomáš Rachůnek dokázal za bránou obrat Maxwella o puk, obrana hostů však vše zachránila.
37:29
Karlovy Vary získaly puk v obranném pásmu a rozjíždějí nový útok.
36:43
Pardubice se dokázaly prosadit přes celou ledovou plochu. Jen brankář Tomáš Závorka dokázal zastavit rozjeté hosty.
36:00
Karlovarský útok předvádí lepší hru než celek hostů.
35:24
Velmi rychlý útok předvedl Martin Osmík, který se dostal i přes obranu domácích jediného Brandona Maxwella nedokázal překonat.
35:09
Karlovy Vary předvádí mnoho chyb v rozehrávce a mají velký problém se dostat ze svého obranného pásma.
34:34
Karlovy Vary nyní předvedly kvalitní výkon před bránou hostů. Po komerční přestávce se bude vhazovat po Maxwellově pravici.
33:48
Velký nátlak ustál domácí tým, když se hosté z Pardubic nedokázali prosadit.
32:20
V této přesilové hře i přes velkou aktivitu před bránou se tým hostů nedokázal prosadit.
31:23
Pardubice rozjíždějí nový útok.
30:30
I přes přesilovou hru předvádí tým Pardubic nejistou hru.
30:02
Za příliš mnoho hráčů na ledě je potrestána hráčská lavice Karlových Varů. trest odpyká Martin Bartek(KVA).
29:06
Z rohu ledové plochy dostal RADIM BIČÁNEK, který svojí střelou od modré prostřelil vše co mu stálo v cestě. Bez Asistence
28:36
Na dvě minuty je vyloučen Jakub Svoboda(PCE) za vysokou hůl.
28:12
K šanci se dostal Petr Sýkora, jeho střelu ale vyrazil Tomáš Závorka.
27:41
Nejlepší stránkou domácího týmu je tvrdá hra a dohrávky u mantinelu, ale je zatím asi jedinou.
26:57
Pardubice ukazují, že jsou lepším týmem na ledové ploše. Hra ve středním pásmu je daleko lepší od týmu hostů.
26:01
Pardubice předvádějí uvolněnější hru na ledě a zatím se to projevuje i na počtu vstřelených gólů.
25:05
Karlovy Vary se konečně v přesilové hře usazují v útočném pásmu.
24:34
Hra domácího týmu se čím dál tím více začíná nelíbit domácím fanouškům, kteří to dávají najevo.
24:07
Na dvě minuty je vyloučen Petr Sýkora(PCE) za vysokou hůl.
22:56
Karlovy Vary po inkasování druhého gólu své tempo nepolevují, ale ztrácí čím dál tím více puků ve středním pásmu.
21:45
Dynamo právě vstřelilo branku!
Po střele od modré čáry se dokázal prosadit PATRIK POULÍČEK, který tečoval střelou Tomáše Bokroše a překonal Tomáše Závorku, kterému propadl puk mezi betony. Asistence: Tomáš Bokroš David Tomášek
20:39
Karlovy Vary se dokázali dostat přes střední pásmo a usazují se v útočném pásmu.
20:01
V první třetině se dokázal prosadit pouze tým hostů, který vstřelil jednu branku díky zmatku karlovarské obrany. Domácí Karlovy Vary se v první třetině předvedly více a puku, ale nedokázali se prosadit. Druhá třetina začne přibližně v 18:50.
20:00
19:36
Karlovy Vary se ke konci třetiny snaží prosadit před brankářem Maxwellem.
18:48
18:20
Znovu se vhazuje po pravici domácího brankáře.
17:40
Znovu se před bránou domácích prosazuje útok hostů. Brankář Závorka však všechny střely vychytává.
17:00
Ihned po vhazování se dostali k puku hosté, kteří chtěli překvapit brankáře Závorku. To se jim, ale nepovedlo.
16:42
Radek Duda(KVA) je vyloučen na dvě minuty za podražení.
16:02
Týmy se přetahují o puk ve středním pásmu. Ani jeden tým nedělá chyby a nepouští soupeře přes svojí modrou čáru do obranného pásma.
15:24
K dorážce před bránou se nedostal Martin Osmík, který byl velmi blízko ke vstřelení prvního gólu.
14:23
K velké šanci se dostal Martin Bartek , který svojí střelou však trefil pouze boční sít.
13:10
Karlovým Varům se nedaří udržet puk v útočné třetině, kde hosté skvěle brání.
12:31
Na dvě minuty byl za sekání vyloučen Jakub Svoboda(PCE).
12:16
Radek Duda svojí přihrávkou z obraného pásmo dokázal najít Jaroslava Kůse, kterému chybělo jen málo k překonání Brandona Maxwella. Ten vůbec nevěděl, kde je puk.
11:23
Tomáš Závorka vychytal Tomáše Bokroše, který se ocitl v samostatném úniku po chybě obrany domácího týmu.
09:51
Pardubice předvádí promyšlenou hru na ledě. Domácí tým nepouštějí ke střelám a dobře brání střední pásmo.
08:41
Domácí jsou mnohem více na puku, ale hra ve středním pásmu je dnes zatím největší slabinou Karlových Varů.
07:30
Pardubice teď velmi zaváhaly, když nechali vystřelit Michala Gulašiho, který byl úplně osamocen na modré čáře.
06:34
Karlovy Vary začínají chybovat v rozehrávkách a ve středním pásmu ztrácí mnoho puků.
06:13
Je odpískáno zakázané uvolnění domácích.
05:18
I přes inkasovaný gól Karlovy Vary nepovolují a hrají velmi aktivně.
04:14
Pardubice po opakované dorážce před bránou dokázal dostat DANIEL VOŽENÍLEK, který překonal brankáře Závorku. Asistence: David Tomášek
03:13
Karlovy Vary se dostali k velké příležitosti vstřelit gól, když Michal Vachovec dorážel před bránou Maxwella.
02:43
Hostující Pardubice se až ted dostali do úročné třetiny.
02:04
Domácí úspěšně maří rozehrávku hostů a v klidu střídají.
01:39
Radek Duda (KVA) je vyloučen na dvě minuty za hákování.
01:12
Od modré vystřelil Radek Duda, ale Radim Bičánek nedokázal tečovat.
00:20
Ze začátku třetiny se prosazují hostující z Pardubic a usazují se v útočném pásmu.
00:01
HC Dynamo Pardubice Hokejisté z Pardubic procházejí od začátku sezóny krizí, ze které se postupně dostávají. Po změně managementu, kdy novým manažerem se stal Pavel Rohlík a trenéry zkušení hokejisté Richard Král a Marek Zadina. Pardubice se postupně zlepšují. V posledním zápase dokázaly porazit Třinec výhrou 1:0. Nejlepšími hráči Pardubic jsou Tomáš Marcinko s 9 body, Jakub Svoboda se 7 body a Petr Čáslava s 6 body.
HC Energie Karlovy Vary K dnešnímu utkání nastoupí Karlovy Vary ve staronové sestavě. Martin Bartek po dohodě s vedením klubu a Jekabs Redlihs, který posílí obranu, se vrátili do týmu Karlových Varů. Tým ještě posílil Jaroslav Kůs, který přestoupil z týmu Pirátů Chomutov, ale převážně hrál v prvoligové Kadani. Mezi nejlepší hráče Karlových Varů stále patří Rostislav Marosz s 15 body, Tomáš Rachůnek se 14 body a Radek Duda s 10 body.