SESTŘIH: 22. kolo extraligy, HC Vítkovice Steel - HC PSG Zlín 3:2 po nájezdech

Je dobojováno. Zlín si domů veze jeden bod, zbylé dva zůstanou v Ostravě. Napínavý souboj je u konce, celkem bylo k vidění pět gólů. Já se s vámi loučím a těším se někdy příště u dalšího online textového přenosu.
V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Vítkovice Steel.
Autorem vítězné branky je LUKÁŠ KUCSERA.
Kolouch najel od levého kruhu, naznačil, že zakončí k levé tyči Kašíkovy brány, přitom poslal puk k pravé tyči.
Bukarts neproměňuje.
Přibrždění a zakončení.
Dolejš se vymíchat nenechal.
První nájezd pojede tým Zlína.
Samostatné nájezdy začínají.
Dramatické prodloužení měli nakloněné na svou stranu domácí, jejich osobní chyby je srazily natolik, že rozhodnout o vítězi musí nájezdy.
65:00
Prodloužení skončilo.
64:32
Necelých třicet sekund do konce a Zlín jde do úniku.
64:10
Teď měl obranný val hostů kliku a nemusel zasahovat, domácí zbrzdila jejich vlastní nepřesnost.
62:54
Jen souhra náhod nedovolila domácím ani na čtvrtý pokus dostat puk za Kašíka. Zlínská defenzíva šlape.
61:48
Puk před Dolejšem, který vytahuje druhý zákrok prodloužení. Na opačné straně byl Hlinka podražen, následně podrazil Kašíka. Oba se smějí, vhazovat se bude ve středu hřiště.
61:07
Infarktové prodloužení! Ani domácí, ani hosté nedokázali z brejku rozhodnout!
60:03
První buly prodloužení zachytil až Žižka na střídačce.
60:01
Následuje tříminutová přestávka, pak budeme pokračovat v prodloužení.
60:00
59:44
Buly u Kašíka.
59:10
Domácí zkouší něco vymyslet, nezbývá ale moc času.
59:03
Další ofsajd v podání domácích, fanoušci jsou s výroky rozhodčích krajně nespokojeni.
58:03
Poslední dvě minuty. U puku hosté a míří do pásma Vítkovic.
56:40
Buly u Dolejše vyhrál soupeř, domácí vyčkávají, co se bude dít.
56:33
Zlín útočí co to jde, přivézt z výjezdu tři body by bylo lákavé.
55:14
Posledních pět minut zápasu je tady. Kdo vyhraje? Půjde zápas do prodloužení? Buďte s námi a prožijme poslední chvíle zápasu společně!
54:40
Hlinka byl blízko navýšení! Puk trefil čepel ostravského útočníka, touš zastavilo až břevno.
54:11
Zlínskému hokejistovi utekla hůl a nechtěně zasáhl obličej soupeře, rozhodčí pouští hru dál.
53:19
Komerční přestávka.
52:09
Získané sebevědomí dělá své – hosté jsou aktivnější jak minulé dvě třetiny dohromady.
50:30
Zlín právě vstřelil branku!
ROBERT ŘÍČKA dojel k Dolejšovi a trefil volný touš, který brankáři prošel mezi betony. Tím pádem je srovnáno. Bez asistence.
50:30
Zlín vstřelil gól, rozhodčí si ale nejsou jistí, bude se prohlížet záznam.
50:19
Ze hry má posledních pár minut víc Zlín, nyní zakládá další útok.
49:23
Na ledě se po delší době objevuje i čtvrtá formace domácích, v níž nastupuje mimo jiné i junior Gřeš.
49:09
Pastor schoval puk ve svém dresu, když se položil do prudké střely jednoho z beranů.
48:32
Zlín zatlačil domácí před Dolejše, střely se diváci nedočkali.
Dnešní utkání sleduje 5067 diváků.
47:10
Kubiš se snažil zahrozit střelou z otočky přímo u Dolejše, tomu střela nedělala problém.
46:43
Icing hostů.
46:26
Nakonec se buly přesunuje ke Kašíkovi.
46:26
46:02
Vandas dojel puk mířící na zakázané uvolnění, rozhodčí přesto posílají hru k Dolejšovi.
45:08
Vítkovická přihrávka se nepovedla, dopředu sám vystartoval Holík, v rozhodujícím okamžiku puk vyslal do ochranné sítě.
44:35
44:11
Vítkovice před Kašíkem, puk mají zlínští obránci.
43:10
Žižka si nechtíc udělal ostudu – při snaze zajet pozadu za svou bránu narazil do Kašíka, spadl a puk tak tak nezajel do jeho vlastní brány.
41:54
41:40
Kašík pohotově vyrazil Kovářovu střelu.
41:00
Podražený Kubiš se oklepal a jel dál, vylučovat se nebude.
40:10
Vítkovice vyhrály buly, po hře u své brány zakládají útok.
40:01
Máme za sebou druhých dvacet minut. Vítkovice odskočily do jednobrankového vedení, prozatím jsou lepší jak Zlín. Poslední dějství nás čeká v 18:40.
40:00
39:54
Martin Cibák si odsedí dvouminutový trest za sekání.
39:34
39:01
Běží poslední minuta druhé třetiny.
38:22
Čachotský přijal puk u Dolejše, blesková přihrávka ke druhému kruhu byla zbytečná, žádný hráč Zlína se u něj nenacházel.
37:34
Tomáš Pastor (VIT) si odsedí dvě minuty za vysokou hůl.
36:20
Boj o puk za bránou Kašíka dopadl lépe pro domácí družinu, puk do brány po přihrávce před Kašíka nikdo ale nedostal.
Upravení střelce: skóroval MICHAEL VANDAS, asistence: Petr Kolouch, Tomáš Pastor.
34:59
Patrik Urbanec si odsedí dvě minuty za hákování.
34:01
Vítkovice právě vstřelily branku!
Pastor v pádu dokázal poslat puk najíždějícímu MICHAELU VANDASOVI, ten si ještě najel ke Kašíkovi a prostřelil. Asistence: Petr Kolouch, Tomáš Pastor.
32:45
Zlín k Dolejšovi zavítá vždy bez puku, ostravský strážce svatyně má zatím lehkou práci v probíhající třetině.
32:42
32:09
Zlíňané jsou v držení touše v nevýhodě, jedním z důvodu proč tomu tak je je i pomalé bruslení při dojíždění touše.
31:52
Kašík přerušil hru, vhazovat se bude po jeho pravici.
30:51
Pastor orazítkoval břevno!
30:11
29:33
Vysvobození Zlína v podobě vyhození nebylo na dlouho, hra se vrací ke Kašíkovi.
28:54
Vítkovičtí v šanci neúspěšní, i tak drží třetinu.
28:30
Kudělka posílá puk na bránu, Kašík puk podržel.
28:11
Ondřej Veselý (ZLN) si musí odsedět dvě minuty za hákování.
28:11
27:59
Posunutá přihrávka na Ölveckého nebyla přesná, výhoda pokračuje dál.
27:31
Domácí v šesti, bude se vylučovat!
26:19
Kašík signalizoval icing, rozhodčí pouští hru dál. U puku vítkovický Kucsera.
26:02
Icing Vítkovic.
24:46
Ani tentokrát nedokázal Růžička nečekanou střelou Dolejše prostřelit, hostům se z pásma Vítkovic nějak nechce.
23:48
23:18
Slibná akce Zlína končí nezdarem, Sztruc vyhazuje, útok hostů musí začít od začátku.
22:56
Vhazování opět u Dolejše.
22:15
Sýkora pálil z první na skulinku mezi Dolejšem a jeho levou tyčí, brankář Ostravy se stihl včas natlačit na tyč a střelu vytěsnil.
21:48
Jiří Burger (VIT) odsedí dvě minuty za vysokou hůl.
20:25
Kudělka dostal naloženo, Zlín se snaží udržet u Dolejše.
20:11
Strapáč vybojoval buly, hra se vrací na střed.
20:01
Je za námi první perioda, která skončila nerozhodně 1:1. V šesté minutě šli do vedení domácí po střele Němce, o dvě minuty vyrovnal Kotvan. Hosté měli přesilovou hru, s tou ale gólově nenaložili. Pokračovat budeme v 17:50.
20:00
19:47
Vandas nedokázal tečovat ani tři střely svých spoluhráčů, z následné střely taktéž nic nevytěžil.
19:01
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:17
Berani ubránili akci domácích, z nedojetého puku zakázané uvolnění nebude.
16:57
Domácí založili další útok, prozatím se jim daří v útočném pásmu strávit co nejvíc času.
16:45
Icing Zlína.
16:14
14:47
Bukarts přistrčil Ölveckého při jeho přihrávání, puk dostali hosté a jsou u Dolejše.
14:14
Tomáš Gřeš (VIT) vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.
14:01
Urbanec se ukázal jako výborný bruslař, u touše byl dřív, než jeho soupeř.
13:50
Buly po levé ruce Dolejše bude vhozeno již za pár okamžiků.
13:50
13:40
12:28
Odražený puk si museli domácí vyzvednout ve vlastní třetině, hosté ze Zlína zatím prostřídávají.
11:40
Pavel Kubiš (ZLN) vyloučen na dvě minuty za zdržování hry – posunutí branky.
11:40
Hlinkův pokus byl jeden z těch slibnějších. Sjel si do mezikruží a poslal na bránu střelu z nápřahu, ta lízla síťku.
10:57
Žižka v pokusu o individuální průnik do třetiny domácích úspěšný, Zlín zastavuje až ofsajd.
10:54
Hra je přerušena, jeden z domácích hráčů zůstal na zemi.
10:16
Kotvan číhá u mantinelu na přihrávku, u puku jsou zatím domácí.
09:05
Sloboda s pukem objíždí bránu a čeká, až si jeho spoluhráči sjedou pro puk.
07:10
Odražený puk po střele Urbance se dostal k OLDŘICHU KOTVANOVI u levé Dolejšovy tyče a vyrovnává hru na 1:1. Asistence: Patrik Urbanec, Ondřej Veselý.
06:29
Čerešňákova střela se odrazila od Kašíkova betonu, na druhé straně ale nebyl nikdo z domácích, kdo by dorazil do brány.
06:16
06:02
Kubiš posílá do jízdy na své křídlo, hra se vrací zpět před Kašíka.
05:11
Sloboda poslal žabičku na bránu, v mezikruží puk tečoval ERIK NĚMEC. Asistence: Karol Sloboda, Jiří Burger.
04:54
Burger objíždí bránu a ťuká si s Němcem na středu.
04:34
Němec si říká o střelu, puk dostává Balán.
03:26
Zlín po buly u Kašíka dokázal vyhodit, Čerešňák s rozehrávkou dopředu nespěchá.
03:08
Robert Říčka si odsedí dvě minuty za podražení.
02:52
Vítkovice v gólové šanci! Ölvecký ale netečoval dle svých představ, puk se vrací k Dolejšovi.
02:32
Hosté nahazují a střídají, bude se vylučovat.
02:00
Okál udržel útočnou třetinu, domácí se snaží vyhodit.
01:33
Další vhazování u Kašíka, hra se vrací před Dolejše.
01:02
Klok se snaží vyhodil touš ze třetiny, to se mu ale nedaří. Zlín na puku.
00:50
00:14
První buly vybojovali domácí, hraje se v pásmu hostů.
00:01
HC VÍTKOVICE STEEL:
Domácí jsou na devátém místě a z dnešního zápasu potřebují body, stejně jako Zlín. Ovšem situace Ostravanů je poněkud jiná – se stejným počtem bodů (27)je na desáté pozici Třinec, který by rád zpátky mezi elitu.

Nejproduktivnější hráč:
Stanislav Balán: 20Z; 6G; 8A; 14KB; 54TM
PSG Zlín:
Poslední tým tabulky má pouze osmnáct bodů. Hlavním strašákem hostů je třináct proher v devatenácti zápasech.

Petr Holík: 19Z; 2G; 8A; 10KB; 0TM
Dobré odpoledne z Ostrava Arény! Dnes je na programu už 22. kolo nejvyšší hokejové soutěže. V tomto přenosu se zaměříme na utkání HC VÍTKOVICE STEEL – PSG Zlín.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.