SESTŘIH: 32. kolo extraligy, PSG Zlín - HC Dynamo Pardubice 2:1

Z mojí strany je to pro dnešní večer. Díky za pozornost a hezký zbytek večera!
Nejlepšími hráči utkání byli zvoleni za domácí celek Libor Kašík a za ten hostující Tomáš Rolinek.
Je dobojováno. Všechny tři branky padly až v závěrečné dvacetiminutovce. Nejprve skóre otevřel Sýkora, na jehož trefu ale svými góly reagovali Říčka a Vlach. Zlín tak dokázal otočit nepříznivý výsledek a bere všechny tři body. Pardubice se ale nemají za co stydět, protože dnes odehrály velmi dobré utkání.
60:00
59:14
V době, kdy to hosté zkouší již se šesti bruslaři v poli, Veselý vyhazuje do středního pásma.
59:06
Dnešní utkání sleduje 6254 diváků. Buly před Kašíkem.
58:15
Time-out si po inkasovaném gólu vyžádal i hostující trenér Richard Král. Už se ale hraje a Pardubice se pokouší vyrovnat.
58:05
Zlín právě vstřelil branku!
Krátce poté, co hlasatel oznámil poslední dvě minuty třetí třetiny, ujel hostující obraně ROMAN VLACH a po parádním bekhendovém blafáku překonal Maxwella! Asistence: Jiří Marušák a Tomáš Žižka.
57:23
Znovu v akci Martin Cibák, který nyní pálil bekhendem z mnohem lepší pozice! Ovšem znovu v mini-souboji Maxwella neporazil.
57:17
Cibák zpracoval Řezníčkovu přihrávku a poté po zemi střílel od mantinelu. Vyzrát na pardubického brankáře se mu ale nepodařilo.
56:13
Maruna mířil za volným kotoučem, a tak Maxwell raději vyjel a hokejkou jej odehrál pryč.
55:57
Kašík ale nyní musel znovu zasahovat. Zlínská defenzíva v momentálních chvílích zažívá horké chvilky.
55:43
Už se opět hraje. Kotouč je po Matějíčkově nahození za hostující brankou.
55:29
Domácí trenér Rostislav Vlach na tlak Pardubic reaguje, když si vyžádal oddechový čas.
55:19
Vlach vstupuje na ledovou plochu a domácí celek hraje v pěti.
55:00
A stále Pardubice drží pásmo, ani Říčkovi se totiž teď nepodařilo vyhodit.
54:27
Domácí sice vyhodili, ale hosté se ihned dokázali dostat s kotoučem zpátky do útočného pásma.
53:48
Redenbach pálil tvrdě z vrcholku pravého kruhu, domácí brankář jeho střelu pravým betonem vyrazil.
53:19
Berani jdou dnes poněkolikáté do čtyř. Dvě minuty za držení hole totiž inkasoval Vlach.
52:41
Dynamo ale mohlo znovu vést, když se sám před Kašíkem objevil Nahodil, jehož domácí brankář dokázal nadvakrát vychytat!
52:18
A to se jim také po dvaceti sekundách přesilové hry daří! Bukarts přihrávkou zpoza branky vybídl ke střele ROBERTA ŘÍČKU, jenž z mezikruží pálil přesně. Asistence: Roberts Bukarts a Petr Holík.
51:58
Zlínská rodák Cetkovský dostává dvě minuty za zdržování hry a ševci tak dostávají velkou šanci vyrovnat!
51:48
Vlach tečoval Veselého nahození a domácí jsou opět nastěhováni před hostující brankou.
51:12
Teď byl Zlín opravdu blízko vstřelení branky! Nejprve Maxwell vychytal Čachotského, poté mimo střílel Řezníček a nakonec nebezpečnou ránu od modré vyslal Horák. I tohle ale Východočeši ustáli.
50:36
Dynamo se teď dostalo do útoku, ovšem jejich akci zastavil ofsajd.
49:57
Velký závar před pardubickou klecí, ovšem ani tentokrát domácí kotouč za Maxwellova záda nedostali!
49:29
Ševci si nyní vytvořili slušný tlak, který skončil střelou z hole Cibáka, s níž si hostující brankář dokázal poradit.
48:29
Kašík schoval do lapačky lehké nahození, ovšem kotouč ihned pustil na zem, aby jeho spoluhráči mohli znovu zaútočit.
47:18
Dynamo právě vstřelilo branku!
Pardubice otevírají skóre! Marcinko v přečíslení dva ne jednoho našel PETRA SÝKORU a zkušený kanonýr poté překonal Kašíka. Asistence: Tomáš Marcinko a Tyler Redenbach.
47:00
Maxwell v pohodě chytil nahození mířící na jeho branku a následuje komerční přestávka.
46:47
Matějíček odzbrojil Orsavu, který se ovšem po chvíli ke kotouči opět dostal. Jeho následná střela z levého kruhu pak byla ztečována mimo branku.
46:13
Nyní ovšem domácí vyhodili až na zakázané uvolnění.
45:39
Kotvanova rána od modré zblokována, žluto-modří ovšem i nadále zůstávají u kotouče.
45:22
Některý ze zlínských hráčů nyní skončil na zemi po nějakém ostrém zákroku od pardubického protihráče. Rozhodčí ale nepískají. To domácí fanoušci ano.
45:06
Řezníček se obětavě vrhl do tvrdé rány a jen těžko se sbíral z ledu.
44:36
Srážka dvou pardubických spoluhráčů nyní pobavila přítomné diváky. Následně domácí vyhazují na icing.
43:47
Domácí nyní drží kotouč poblíž hostující klece, do dalšího zakončení se ale zatím nedostali.
43:02
Pěkná akce Roberta Říčky, která skončila nebezpečnou střelou z vrcholku kruhu. Hostující strážce svatyně s obtížemi vyrazil.
42:34
Šťastný nabral rychlost, vjel do útočného pásma a od mantinelu nahazoval kotouč před branku. Maxwell jej poté raději přikryl pod lapačku.
42:08
Kteří jej teď ale posílají na zakázané uvolnění. Buly před Kašíkem.
41:45
Fanoušci obou celků stále vytváří velmi dobrou atmosféru, kotouč mají na holích domácí hokejisté.
41:14
Černý nesmysl za domácí brankou a oba celky střídají.
40:12
Tutovka Pardubic hned ze začátku třetí třetiny! Kašík ovšem osamoceného Rolinka ve velmi dobré pozici vychytal.
40:01
Ani ve druhé třetině se na skóre nic nezměnilo a stále čekáme na první gól. Šance si dokázaly vytvořit oba celky, avšak oba gólmani zůstávají bezchybní. Domácím se podařilo vyrovnat optický obrázek hry a všichni jsme tak zvědaví, jakým způsobem se bude vyvíjet závěrečná část utkání. Ta startuje v 19:14. Zůstaňte s námi!
40:00
39:46
Špatnou přihrávkou se ale domácí sami připravili o poslední šanci, kotouč u Kašíka.
39:30
Do konce druhé třetiny zbývá půl mnuty, u kotouče domácí. A to v obranném pásmu hostí.
38:50
Sýkora vyjel s kotoučem zpoza branky, vystřelit se mu ale nepodařilo.
37:35
A právě Říčka poté skončil na zemi, avšak souboj s některým z hostujících beků byl podle rozhodčích v rámci pravidel. Domácí fanoušci si to nemyslí, což také dávají hlasitým pískotem najevo.
37:25
Říčka vybojoval kotouč a od mantinelu směřoval k brance. Jeho následná střela byla zblokována.
37:01
Čáslava to zkoušel z vrcholku levého kruhu, mířil ale pouze nad.
36:38
Závar před domácí klecí gól hostům nepřinesl. Zlín byl nucen vyhodit na icing.
36:12
Další Bokrošův pokus, tentokrát k domácímu brankáři ani nedoletěl. Přesto Pardubice zůstávají u kotouči v blízkosti domácí branky.
36:04
Bokroš pálil od modré, Kašíkovi ale jeho pokus nenadělal větší potíže.
35:32
Kotouč za hostující klecí a mezitím, co stále čekáme na první gól, oba týmy střídají.
34:57
Kotvanovi se nepodařilo udržet útočné pásmo a hostí míří do protiakce.
34:34
Východočeši hrají v plném počtu.
34:32
Veselý připravil dobrou pozici Vlachovi, který ale zblízka Maxwella nepřekonal!
33:58
Teď se v krátkosti povedlo Dynamu dvakrát za sebou vyhodit, ševci už jsou ale zase v útočném pásmu.
33:19
Tentokrát Holík pro změnu pálil, ale do střely si lehl jeden z hostujících hráčů a kotouč je znovu ve středním pásmu.
32:48
Holík nepřesně přihrával a připravil svůj celek o útočné pásmo.
32:34
Veselý mířil za nahozeným kotoučem, když mu do cesty vstoupil Orsava, načež domácí kapitán skončil na zemi. Následně jsme sledovali menší rozmíšku. Důležité ale je, že hostující útočník dostává dvě minuty a uvidíme první plnohodnotnou přesilovku PSG.
32:17
Na druhé straně vyslal tvrdý projektil od modré často střílející Matějíček. Maxwell ale dobře viděl a ani on nekapituloval.
31:44
Přesto Pardubice zůstaly u kotouče a napodruhé už se Gregorcovi podařilo vypálit. Puk po jeho pokusu od modré ale skončil na Kašíkovi.
31:28
Gregorc vjel s kotoučem do útočného pásma, ale domácí beci jej nenechali zakončit.
30:59
Kašík pokryl jednoduchou žabičku na svou branku a oba celky střídají.
30:28
Horák nahazoval od mantinelu před branku, kde se ale k zakončení nikdo z jeho spoluhráčů nedostal.
29:49
Zlín hraje v plném počtu a ihned míří do útoku.
29:40
Teď měli domácí hodně štěstí! Po velkém závaru totiž na Kašíkově brance zvonila nejméně dvakrát tyč.
29:32
Teď už se perníkáři usadili u Kašíkovi klece. Štajnochova střela od modré skončila vedle.
28:49
A tentokrát dostal kotouč pryč ze zlínského obranného pásma Kotvan, tahle přesilovka Dynamu zatím příliš nevychází.
28:31
Nyní domácí celek vyhazuje, hosté to musí zkusit od své branky.
27:49
Za zásah do oblasti hlavy a krku inkasoval 2+10 Pavel Kubiš.
27:49
Na ledě nyní zůstal ležet hostující forward Kaut, jemuž museli spoluhráči pomoct dojet na střídačku. Držíme palce, aby bylo vše v pořádku!
27:08
Kašík vyrazil střelu některého z pardubických zadáků od modré, u kotouče domácí.
26:28
Nyní se s kusem černé pryže hrálo hlavně ve středním pásmu a týmy se často střídaly s jeho držením.
25:47
Kotouč za domácí klecí, odkud berani rozjíždějí další útočnou akci.
25:06
Dynamo nyní také vyhodilo touš na zakázané uvolnění. Buly u Maxwella.
24:52
Zlínští přežili další oslabení a momentálně jsou oni aktivnějším celkem na hřišti.
23:25
Závar před hostující brankou vyřešil Maxwell, který kotouč raději podržel v lapačce.
22:48
Domácí hrají v plném počtu.
22:26
Velká šance ševců v oslabení! Čech střílel osamocený z mezikruží ale pouze nad branku.
21:30
Domácí se zatím brání vcelku dobře, kotouč u hostující branky.
20:48
Zlín nevstupuje do druhé třetiny vůbec dobře, když dvě minuty dostává Říčka.
20:01
Po první dvacetiminutovce svítí na ukazateli skóre stav 0:0. Ke vstřelení úvodní branky měly rozhodně blíže Pardubice, ale žádnou ze svých šancí nedokázaly využít. Domácí Zlín chvílemi působil až překvapeně, s jakou aktivitou Dynamo vstoupilo do zápasu. Ševci určitě budou muset svůj výkon do další části utkání zlepšit.

Prostřední perioda startuje v 18:22!
20:00
19:43
Čachotského pokus od mantinelu mířil mimo tři tyče.
18:47
Řezníček nahodil kotouč za pardubickou klec, kde hrají hostující hráči.
18:20
Rolinek mířil od mantinelu sám na Kašíka, akci se ale rozhodl ještě vyšperkovat a místo zakončení volil přihrávku. K té se už jeho najíždějící spoluhráč nedostal a velká šance Dynama tak zůstává nevyužita!
17:17
Sýkora byl v dobré palebné pozici, ale v klíčovém momentu mu puk sjel z čepele.
16:41
Ten se nakonec dostal do moci Zlínských, avšak pouze u jejich branky a ti tak rozjíždějí další útok.
16:19
U mantinelu v obranném pásmu hostí bojuje několik hráčů o kotouč.
15:53
Štajnoch to zkusil ihned po buly od modré, Kašík touš po jeho pokusu ukryl ve výzbroji.
15:32
A další Matějíčkův pokus. Ani tahle jeho rána se ale neujala.
15:23
Bukarts přihrál přes celou šířku kluziště Matějíčkovi, jehož následný pokus Maxwell raději schoval do lapačky.
14:35
Nahodil nebezpečně směřoval kotouč před branku, kde se k němu jen o kousek nikdo z jeho spoluhráčů nedostal.
14:28
Kašík nyní raději přikryl kotouč před dotírajícím Orsavou a následuje komerční přestávka.
13:35
A opět aktivnější Pardubice. Domácí fanoušci už také křičí: "Hoši, bojovat."
12:06
Viděli jsme ještě jednu střelu od modré, se kterou si hostující gólman poradil. A teď už u kotouče zase Dynamo, a to v obranném pásmu domácího celku.
11:21
Říčkův pokus z otočky z prostoru mezi kruhy skončil mimo. Domácí první formace si teď dokázala vytvořit tlak.
11:08
Hráči PSG poté dokázali touš dostat pryč ze svého obranného pásma. Hosté při snaze se vrátit k domácí kleci znovu zastaveni ofsajdem.
10:27
Kašík vyrazil nebezpečný Gregorcův pokus, s pukem teď krouží za brankou Nahodil.
10:01
Útočná snaha Východočechů zastavena ofsajdem.
09:43
S pokusem Horáka od mantinelu neměl Maxwell větší potíže. Bude se vhazovat po jeho pravici.
09:18
Druhá formace Dynama se nedokázala dostat do zakončení a domácí hokejisté už míří do protiútoku.
08:49
Pardubice hrají v plném počtu.
08:25
Matějíčkův pokus od modré Maxwell vyrazil, tlak domácích ale trvá dál.
07:40
Ševci hrají v pěti a začíná jejich zkrácená přesilová hra.
07:26
Řezníček pálil od mantinelu po Sýkorově přiťuknutí nad branku.
06:49
Síly na ledě se vyrovnají. Za katr míří Nahodil, jenž se provinil hákováním.
06:21
Do Redenbachovy přihrávky vložil hůl Kašík, od které se kotouč odrazil až do středního pásma.
05:59
Sýkora to zkoušel z vrcholku levého kruhu, jeho ránu ale domácí obrana dokázala zblokvoat mimo branku.
05:40
Nyní je už hra přerušena a na trestnou lavici odjíždí Čech. Domácí útočník potrestán menším trestem za vysokou hůl.
05:13
Rozhodčí má zdviženou pravici a hosté hrají v signalizované výhodě.
04:39
Žižka nahazuje do útočného pásma, kde domácí posléze začínají kombinovat.
04:26
Teď si domácí dokázali vytvořit tlak a hosté byli nuceni kotouč vyhodit přes všechny čáry. Buly u Maxwella.
03:51
A také, že ano. Vlach na ledě a domácí elek hraje v plném počtu.
03:35
A nyní vyhazuje Čech. Vypadá to, že první oslabení Zlínští přežijí bez úhony.
03:04
Kotouč za pardubickou brankou, hosté musí zkusit rozjet nový útok.
02:36
Redenbach to zkusil z pravého kruhu, Kašík jeho střelu dokázal vyrazit.
02:11
Říčka se dostal ke kotouči, který posléze vyhodil a umožnil svému týmu vystřídat.
01:51
Uvidíme první přesilovou hru. Dvě minuty za vražení na hrazení totiž dostává domácí Vlach.
01:39
Poté už se musel domácí brankář činit, když vyrážel střelu jednoho z hostujících obránců od modré.
01:28
Hosté si nyní vytvořili tlak, Štajnochova rána ale zblokována, a tak Kašík zatím nemusel zasahovat.
00:54
Havlík nahodil od modré, Kašík si s jeho pokusem poradil. Pardubičtí ovšem zůstávají v moci kotouče.
00:50
Nyní domácí hráči vyhodili kotouč přes všechny čáry a píská se tak zakázané uvolnění.
00:30
Na druhé straně vjel s kotoučem do útočného pásma Říčka, jehož nahození Maxwell ukryl pod lapačku.
00:09
Puku se po úvodním buly zmocnili hosté a ten ihned končí u Kašíka. Po jeho levice uvidíme další vhazování.
00:01
Hezký podvečer ze Zimního stadionu Luďka Čajky, dámy a pánové. Duel mezi Zlínem a Pardubicemi začne před velmi slušnou návštěvou zhruba za deset minut!

PSG Zlín: Kašík (Štůrala) – Kotvan, Marušák "A", Žižka "A", Matějíček, Horák, Řezníček, Stuchlík – Říčka, Holík, Bukarts – Čech, Maruna, Kubiš – Veselý "C", Vlach, Čachotský – Sýkora, Cibák, Šťastný

HC Dynamo Pardubice: Maxwell (Kristan) – Gregorc, Bokroš, Čáslava "A", Nedbal, Havlík, Štajnoch, Zdráhal – Rolinek "C", Nahodil, Orsava – Marcinko, Redenbach, Sýkora "A" – Poulíček, Kaut, Rapáč – Moučka, Venkrbec, Cetkovský – Pipek

Rozhodčí: Hodek, Šír – Gebauer, Lederer.
Ve vzájemných soubojích letošní letošní sezony je bilance vyrovnaná. Nejprve žluto-modří 15. listopadu v rámci 19. kola zvítězili na východě Čech 3:2 a o dva týdny později se v dohrávce šestého kola na zlínském ledě radovali perníkáři po výhře 3:1.
Dynamo letos nezažívá kdovíjakou sezonu. Doposud Východočeši nedokázali vyhrát více než dva zápasy za sebou, vyměnili trenéra, z týmu v průběhu ročníku odešli forwardi Tybor se Svobodou, nespokojení fanoušci hrozí bojkotem domácích zápasů... Přesto, co se play-off týče, nejsou Pardubice v žádném případě ze hry. Momentálně jsou dvanácté a právě na jedenáctý Zlín už jim schází pouze bod.
Dnes domácím ševcům se stejně jako loni vůbec nepovedl začátek sezony, ovšem nyní už to vypadá, že se hokejisté z Baťova města začínají zvedat. V brance mají jistotu v Liboru Kašíkovi, ofenzívu táhne první formace v čele s dvojicí Petr Holík – Roberts Bukarts a od desítky zaručující předkolo je dělí už jen bod. K tomu mají navíc zápas k dobru.
Hezký středeční podvečer, vážení hokejoví fanoušci. Ani předposlední prosincový den nám nedává extraliga vydechnout, když má na programu své kompletní 32. kolo. V tomto on-line přenosu se zaměříme na duel mezi Zlínem a Pardubicemi!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.