Chomutov - Třinec: Vyrovnáno! Trefil se Michal Vondrka, 4:4

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou.
Dnešní utkání je za námi. Domácí to nakonec zvládli a zvítězili 5:4 po samostatných nájezdech. Za domácí se dnes postupně trefili Koblasa, Vondrka, Poletín a rozh. náj. Vondrka. Za hosty se dnes postupně trefili Adamský, Doudera, Petružálek a Špirko. Domácí si tak připusjí do tabulky 2 body, hosté bod jeden.

Střely na branku: 37 – 25
Vyhrané buly: 39 – 38
V samostatných nájezdech zvítězil tým Piráti Chomutov.
Autorem vítězné branky je MICHAL VONDRKA.
Jakub Petružálek trefuje tyčku a domácí tak vítězí 1:0 po nájezdech!
Ivan Huml to zkusil mezi betony, ale Hrubce překonat nedokázal.
Rastislav Špirko nepřekonává Krále a stav je tak stále 1:0.
Michal Vondrka střelou do levého horního růžku branky dává gól!
Zbyněk Irgl to zkusil střelou nad lapačku, Král však jeho pokus vyráží mimo tři tyče.
Samostatné nájezdy začínají.
Stav po prodloužení zůstává nezměněn a následovat tak budou samostatné nájezdy.

Střely na branku: 4 – 0
Vyhrané buly: 3 – 1
65:00
Prodloužení skončilo.
64:00
63:48
Flemming se dostal zcela osamocen ke střele z mezikruží, ale Hrubec jeho střelecký pokus skvěle chytil a podržel tak svůj tým!
63:23
Skinner slabou střelou z pravého kruhu nechal vyniknout Hrubce.
63:03
Skinner napřáhl ke střele z mezikruží, ale branku minul.
62:23
Huml našel skvělou přihrávkou v pravém kruhu úplně volného Vondrku. Ten však následnou střelou z první trefil pouze tyč!
62:00
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (2 min. pro hráčskou lavici – zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo). Trest odpyká Ján Sýkora.
61:33
Flemming našel skvělou přihrávkou před brankou jednoho ze svých spoluhráčů. Ten byl ale faulován jedním z obránců, a tak nemohl pohodlně zakončit. Rozhodčí ale faul neodpískal.
60:55
Hosté zamkli svého soupeře v útočném pásmu, ale překonat Krále nedokázali.
60:26
Rutta se s kotoučem obtočil kolem branky, ale Hrubce prostřelit nedokázal.
60:01
Třetí třetina je za námi. Domácí ve třetí třetině opět dokázali vyrovnat a následovat tak bude prodloužení, případně nájezdy.

Střely na branku: 12 – 2
Vyhrané buly: 7 – 12
60:00
59:36
Jank poslal před branku šikovnou přihrávku od zadního mantinelu, ale v tu chvíli jeden z domácích hráčů posunul neúmyslně branku a vhazovat se tak bude před Králem.
59:20
Oddechový čas pro domácí.
59:00
Poslední minutka třetí třetiny.
58:05
Irgl se dostal ke střele z mezikruží. Jeho pokus ještě tečoval jeden z obránců, ale jen těsně vedle levé tyče Královy svatyně.
57:18
Domácí si mezi sebou neporozuměli v útočném pásmu a o kotouč tak přišli.
56:48
Vondrka se dostal ke kotouči v útočném pásmu, vzápětí ale o něj přišel.
56:13
Komerční přestávka.
56:11
Huml se dostal ke střele z levého kruhu. Jeho střelecký pokus ale dokázal zblokovat do ochranné sítě jeden z obránců.
55:02
Račuk se dostal ke střele z pravého kruhu, ale branku minul.
54:46
Domácí drží kotouč na svých holích a snaží se vymyslet něco směrem dopředu.
53:30
Hosté si mezi sebou neporozuměli v útočném pásmu a o kotouč tak přišli.
52:33
Oddechový čas pro hosty.
52:33
Další zakázané uvolnění hostů a vhazovat se tak bude opět před Hrubcem. Domácí jsou momentálně na koni a svého soupeře přehrávají.
52:08
Valach vyslal na branku střelu od modré. Hrubec však jeho pokus dobře viděl a kotouč v pohodě vyrazil mimo tři tyče.
51:55
Zakázané uvolnění hostů. Vhazovat se tak bude před Hrubcem.
51:24
Piráti právě vstřelili branku!
Domácí vyrovnávají na 4:4! MICHAL VONDRKA se dostal do samostatného úniku a střelou nad lapačku Hrubce vyrovnává na 4:4! Asistence: Bez asistence.
51:16
Ofsajd hostů. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
50:28
49:51
Dlapa napřáhl ke střele od modré, ale trefil pouze jednoho z obránců.
49:27
48:26
Domácí snižují na rozdíl jedné branky! Kämpf vyslal na branku střelu z levého kruhu. Hrubec kotouč vyrazil pouze před sebe, kde se nacházel Koblasa, ale ten ještě nedokázal kotouč poslat do sítě. To se povedlo až MICHALU POLETÍNOVI, který se už do poloodkryté klece nemýlil. Asistence: Petr Koblasa a David Kämpf.
47:35
Flemming napřáhl ke střele od modré, ale trefil pouze jednoho z clonících obránců.
46:59
46:30
Ofsajd domácích. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu. Následuje komerční přestávka.
45:32
Račuk se dostal s kotoučem zpoza branky ke střele těsně před Hrubcem. Hrubec ale jeho pokus dokázal vyrazit mimo tři tyče.
45:00
Flemming vyslal na branku střelu od modré. Branku ale vůbec netrefil.
44:37
Huml napřáhl ke střele z vrcholu levého kruhu. Branku však přestřelil.
43:56
Doudera nahodil kotouč na branku ze středního pásma. Král kotouč vyrazil pouze před sebe, kde se nacházel jeden z jeho spoluhráčů.
43:01
Lauko se dostal ke střele od modré. Trefil však pouze jednoho z obránců.
42:19
Flemmingovu tvrdou střelu od modré dokázal Hrubec skvělým zákrokem vyrazit mimo tři tyče.
42:15
Hra vysokou holí. Vhazovat se bude po levici Hrubce.
41:44
Kämpf se dostal s Koblasou do přečíslení dva na jednoho. Koblasa však branku následně svou střelou minul.
41:09
Valach vyslal na branku tvrdou střelu od modré čáry. Jeho povedenou střelu však dokázal Hrubec vyrazit mimo tři tyče.
40:28
Petružálek byl natlačen jedním z obránců do branky Tomáše Krále a rozhodčí tak musel přerušit hru.
40:05
Hosté vyhráli úvodní buly závěrečné třetiny a ihned se s kotoučem ženou směrem dopředu.
40:01
Další třetina začne přibližně v 19:20.
Druhá třetina je za námi. Domácí začali druhou třetinu skvěle, když se jim podařilo dokonce vyrovnat na 2:2. Hosté však ve druhé polovině třetiny dokázali vstřelit dvě branky a opět tak vedou o dvě branky. Hosté jsou velmi blízko další tříbodové výhře. Uvidíme ale, jak nakonec dnešní zápas dopadne, neboť nás čeká ještě třetí třetina.

Střely na branku: 10 – 10
Vyhrané buly: 10 – 16
40:00
39:39
Kämpf se dostal s kotoučem středem kluziště až před Hrubce, kterého však prostřelit nedokázal.
39:17
Koblasa napřáhl ke střele z pravého kruhu, ale Hrubce překonat nedokázal.
39:00
Poslední minutka druhé třetiny.
38:24
Douderův střelecký pokus z levého kruhu dokázal Král v pohodě chytit.
37:31
Kämpf vyslal na branku střelu z pravého kruhu. Jeho pokus Hrubec vyrazil pouze před sebe, ale Tomica následně nedokázal poslat kotouč do sítě.
37:08
36:41
Ruttův střelecký pokus od modré skončil pouze nad brankou.
36:25
Skinner napřáhl ke střele od modré čáry. Jeho tvrdý pokus však Hrubec dokázal vyrazit do ochranné sítě.
35:43
Irgl se ocitl ve vlastním oslabení s kotoučem těsně před Králem, který však proti jeho následné střele předvedl skvělý zákrok.
35:35
Piráti se nemohou s kotoučem usadit v útočném pásmu.
35:08
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Kamil Kreps – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
34:51
Dlapa napřáhl ke střele od modré čáry, ale branku minul.
33:57
Poletín se dostal ke střele z vrcholu levého kruhu, ale trefil pouze jednoho z obránců do bruslí.
33:20
Hra se momentálně pohybuje převážně ve středním pásmu.
32:53
32:27
Třinec právě vstřelil branku!
Hosté vedou už 2:4! RASTISLAV ŠPIRKO vybojoval kotouč v útočném pásmu. Následně si pohrál s Tomášem Králem a nekompromisně poslal kotouč do sítě. Asistence: Bez asistence.
31:45
Irglův střelecký pokus z levého kruhu dokázal Král v pohodě chytit do své lapačky.
31:30
Další zakázané uvolnění hostů. Vhazovat se tak bude opět před Hrubcem.
31:08
Huml vyslal na branku střelu z velkého úhlu, se kterou neměl Hrubec větší potíže.
30:50
29:55
Hosté využívají přesilovou hru a dostávají se opět do vedení! JAKUB PETRUŽÁLEK se dostal ke kotouči v mezikruží a střelou k pravé tyči nedal Královi sebemenší šanci kotouč chytit. Asistence: Vladimír Dravecký a Tomáš Linhart.
29:39
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Ondřej Dlapa – 2 min., hákování).
28:58
Kämpf vybojoval kotouč v útočném pásmu. Vzápětí však o něj přišel, neboť se k němu sjeli oba obránci.
28:07
Valach vyslal na branku střelu od modré, kterou však branku Hrubce minul.
27:38
Dnešní utkání sleduje v SD Aréně 3 061 diváků.
27:24
Dravecký nahodil kotouč ze středního pásma přímo na Krále, který však kotouč v pohodě chytil.
27:14
27:01
Michal Poletín dostal nabito do pravého kruhu, odkud vyslal na branku tvrdou střelou z první, kterou však Hrubec dokázal chytit.
26:21
25:43
Domácí vyrovnávají na 2:2! MICHAL VONDRKA s kotoučem ujel obráncům a následnou střelou mezi betony překonal Hrubce. Asistence: Marek Tomica a Ondřej Dlapa.
25:13
Adamský nahodil kotouč na branku ze středního pásma. Král však kotouč v pohodě chytil.
25:07
Rozhodčí rozpažuje a stav utkání je tak stále 1:2.
25:07
Adamský převzal kotouč na modré čáře. Následně se s ním dostal až před Krále, kterého však překonat nedokázal, ale hlavní rozhodčí i přesto jede volat videorozhodčímu.
24:08
Zakázané uvolněné hostů. Vhazovat se tak bude před Hrubcem.
23:59
Po ošetření se však zvedl z ledu a za aplausu odjíždí na střídačku.
23:59
Vladimír Růžička byl tvrdě naražen na mantinel v obranném pásmu a nachvíli zůstal ležet na ledě.
23:47
22:44
Domácí snižují na rozdíl jedné branky! Poletín vyslal na branku střelu z pravého kruhu. Hrubec kotouč vyrazil pouze před sebe, kde se nacházel PETR KOBLASA, a ten už neměl problém kotouč zasunout za brankovou čáru. Asistence: Michal Poletín a David Kämpf.
21:54
Adamský vyslal na branku střelu od modré čáry. Kotouč po jeho střele však skončil daleko vedle pravé tyče.
21:19
Rákos nahodil kotouč do útočného pásma, kde se ho následně ujal pouze jeden z obránců.
21:03
20:27
Huml se dostal ke kotouči těsně před Hrubcem, ale svou střelou do horní poloviny branky ho nedokázal překonat.
20:05
Domácí vyhráli úvodní buly druhé třetiny a ihned se s kotoučem ženou směrem dopředu.
20:01
Další třetina začne přibližně v 18:22.
První třetina je za námi. Hosté jsou zatím lepším týmem a zaslouženě tak vedou 0:2. Hosté se dostali do vedení v 5. minutě, když se dostal Polanský s Adamským do přečíslení dva na jednoho a druhý jmenovaný se do poloodkryté branky nemýlil. Zhruba o minutu a půl později hosté vedli už 0:2! Doudera převzal kotouč v mezikruží a střelou do levého horního růžku branky nedal Královi sebemenší šanci.

Střely na branku: 11 – 13
Vyhrané buly: 19- 9
20:00
19:55
Račuk se dostal ke střele z mezikruží, ale jeho střelecký pokus dokázal Hrubec vyrazit svou vyrážečkou mimo tři tyče.
19:18
Valach se dostal zcela osamocen ke střele z mezikruží. Jeho střelecký pokus však Hrubec dokázal vyrazit mimo tři tyče.
19:00
Poslední minutka první třetiny.
18:46
Zakázané uvolnění domácích. Vhazovat se tak bude před Králem.
18:18
Dravecký dostal skvělou přihrávku před branku od jednoho ze svých spoluhráčů. Jeho následný střelecký pokus z první však dokázal Král chytit.
17:39
Kudělka napřáhl ke střele od modré čáry. Jeho pokus však zablokoval jeden z obránců.
17:30
Flemming napřáhl ke střele od modré čáry. Jeho tvrdý pokus však Hrubec pohodlně chytil do své lapačky.
16:14
Jiří Polanský se dostal zcela osamocen ke kotouči před Králem. Jeho následný střelecký pokus však Král fantasticky dokázal vyrazit mimo tři tyče.
16:07
15:51
Marosz se dostal s kotoučem podél pravého mantinelu ke střele z pravého kruhu. Jeho střelecký pokus však Král dokázal chytit.
15:17
Vondrka se dostal zcela osamocen ke střele z levého kruhu. Jeho střelecký pokus mířený ke vzdálenější tyči však dokázal Hrubec svou vyrážečkou vyrazit nad branku.
14:12
Lauko se s kotoučem obtočil kolem branky, ale zasunout kotouč za záda Hrubce se mu nepodařilo, neboť Hrubec nechal u své pravé tyče svůj beton.
13:57
13:24
Adamský vyslal na branku tvrdou střelu z levého kruhu. Jeho pokus však rozvlnil pouze boční síť.
12:45
12:21
Martin Růžička dostal skvělou přihrávku do levého kruhu. Jeho následný střelecký pokus z první však skončil pouze na tyči Královy svatyně.
11:56
11:22
Špirko dostal skvělou přihrávku před branku od jednoho ze svých spoluhráčů. Jeho následný střelecký pokus k přední tyči však dokázal Král skvěle chytit.
10:58
Kämpf se dostal s kotoučem středem kluziště do středního pásma, kde však o něj vzápětí přišel.
10:45
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Štěpán Hřebejk.
10:19
Domácí se nemohou s kotoučem usadit v útočném pásmu.
09:56
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Bohumil Jank – 2 min., krosček).
09:38
Polanský se dostal po chybě jednoho z obránců ke kotouči těsně před Králem. Místo střely však volil ještě přihrávku, kterou vystihl jeden z chomutovských obránců.
09:03
Koblasa hledal přihrávkou před branku od pravého mantinelu někoho ze svých spoluhráčů. Našel však pouze hokejku jednoho z obránců.
08:56
Ofsajd domácích. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
08:22
Marosz se dostal ke střele těsně před Králem, kterého však střelou mířenou do horní poloviny branky nedokázal překonat, neboť poslal kotouč nad branku.
07:28
Domácí drží kotouč na svých holích a snaží se vymyslet nějakou kloudnou akci směrem dopředu.
06:37
Hosté se dostávají do dvoubrankového vedení! MILAN DOUDERA převzal kotouč v mezikruží. Následně vyslal na branku přesnou střelu do levého horního růžku branky, po které se Tomáš Král natahoval marně. Asistence: Vladimír Dravecký a Kamil Kreps.
06:18
04:48
Hosté se dostávají do vedení! Polanský se dostal s MARTINEM ADAMSKÝM do přečíslení dva na jednoho. Prvně jmenovaný poslal těsně před Králem přesnou přihrávku na hůl Adamského, a ten už se do poloodkryté klece nemýlil. Asistence: Jiří Polanský a Zbyněk Irgl.
03:52
Linhart dostal nabito do pravého kruhu pro vhazování. Jeho střelecký pokus z první však dokázal Král skvěle vyrazit mimo tři tyče.
03:14
Huml dlouho váhal se střelou z levého kruhu. Když už se ale odhodlal, tak trefil pouze jednoho z obránců.
02:21
Ján Sýkora se dostal ke střele z pravého kruhu, ale Král jeho střelecký pokus v pohodě chytil.
02:08
Irgl střelou od modré našel pouze lapačku připraveného Krále.
01:54
Koblasa se dostal ke střele od modré, ale kotouč poslal vedle levé tyče Hrubcovy klece.
01:27
Sklenář poslal před branku skvělou přihrávku na Poletína. Ten však následnou střelou nedokázal překonat Hrubce, který podržel svůj tým.
00:30
Tomica se dostal k odraženému kotouči před Hrubcem, ale Hrubce nedokáza překonat.
00:22
00:11
Huml se dostal ke střele z pravého kruhu. Jeho střelecký pokus však zblokoval jeden z obránců do ochranné sítě.
00:05
Domácí vyhráli úvodní buly první třetiny a ihned se s kotoučem ženou směrem dopředu.
00:01
Oba týmy jsou již na ledové ploše. Domácí dnes nastupují v bílých dresech, hosté dnes oblékli červené dresy.

Piráti Chomutov: Král (J. Laco) – Kudělka, Rutta, Dlapa, Flemming, Mrázek, Valach, Skinner – Tomica, Huml, Vondrka (C) – Sklenář, V. Růžička, Hřebejk – Poletín, Kämpf, Koblasa – Šťovíček, Lauko, Račuk – Krejčiřík.

HC Oceláři Třinec: Hrubec (Hamerlík) – Roth, Linhart, Hrabal, M. Doudera, Nosek, L. Doudera, L. Galvas, Jank – Petružálek, Marosz, Martin Růžička – Rákos, Kreps, Dravecký – Adamský, Polanský, Irgl – J. Sýkora, Špirko, Hladonik.

Rozhodčí: Pavlovič, Pěšina – Brejcha, Suchánek.

Piráti Chomutov

Na domácí straně to je útočník Ivan Huml, který má na svém kontě po devatenácti odehraných zápasech 10 gólů a 7 asistencí.

HC Oceláři Třinec

Na druhé straně to je útočník Rostislav Marosz, který má na svém kontě po dvaceti odehraných zápasech 8 gólů a 10 asistencí.

Oceláři se momentálně nachází v tabulce na druhé příčce s pětačtyřiceti body. Po dvaceti odehraných zápasech mají na svém kontě 12 výher v normální hrací době, 3 výhry po prodloužení či nájezdech, 3 prohry po prodloužení či nájezdech a 2 prohry v normální hrací době. Venku zatím odehráli svěřenci trenéra Vladimíra Kýhose devět zápasů, ze kterých 6x vyhráli v normální hrací době, 1x vyhráli po nájezdech a 2x prohráli po prodloužení či nájezdech.

Posledních 5 zápasů

Třinec – Olomouc 4:0
Třinec – Liberec 1:2
Karlovy Vary – Třinec 0:3
Třinec – Sparta Praha 3:2
Třinec – Litvínov 2:3 po prodloužení

Piráti se momentálně nachází v tabulce na osmé příčce s osmadvaceti body. Po devatenácti odehraných zápasech mají na svém kontě 6 výher v normální hrací době, 4 výhry po prodloužení či nájezdech, 2 prohry po prodloužení či nájezdech a 7 proher v normální hrací době. Na domácím kluzišti zatím odehráli svěřenci Vladimíra Růžičky jedenáct zápasů, ze kterých 4x vyhráli v normální hrací době, 4x vyhráli po prodloužení či nájezdech, 1x prohráli po prodloužení a 2x prohráli v normální hrací době.

Pardubice – Chomutov 4:1
Chomutov – Sparta Praha 6:5 po prodloužení
Chomutov – Litvínov 2:4
Plzeň – Chomutov 2:1
Chomutov – Vítkovice 4:0
Zdravím všechny hokejové fanynky a fanoušky. Vítejte u dnešního zápasu 21. kola Tipsport extraligy mezi chomutovskými Piráty a třineckými Oceláři.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.