Plzeň - Litvínov: Hattrick! Svoboda nahrál Kubalíkovi a ten se nemýlil, 4:2

To je ode mě vše. Děkuji za pozornost a u extraligy zase někdy nashledanou!
Hvězdy utkání

Jan Rutta (0+1) – Petr Holík (0+1)
Piráti od začátku utkání vedli, podali dobrý výkon a nakonec si potřetí v sezóně porazili se Zlínem!

Už ve druhé minutě se po přihrávce Jana Rutty prosadil z vrcholku kruhů Michal Poletín. Vedení domácího celku bylo navýšeno v minutě sedmnácté, kdy se trefil Brett Skinner.

Ve druhé třetině snížili hosté v dlouhé přesilovce, přesně mířil Robert Říčka. Na konci třetiny ovšem vrátil domácím dvoubrankové vedení Adam Raška. Piráti tak zvítězili v poměru 3:1.

Střely na branku: 32:27
59:55
Rozhodčí píská domácímu celku ještě jedno zakázané uvolnění. Nyní se tak svede souboj o poslední úspěšné vhazování.
59:33
59:12
Před branku si sjel Adam Raška, který měl další střelecký pokus. Nyní ale zamířil jen do betonů připraveného Kašíka.
58:39
Krásná akce hostů byla šperkována přihrávkou před prázdnou branku. Tam ale zasáhl chomutovský obránce, Zlín měl nyní smůlu!
57:53
Na modré čáře napřáhl Jan Rutta, který se pokoušel vstřelit čtvrtou branku. Jeho pokus byl ale sražen vysoko nad branku.
57:33
Pavel Kubiš následně naprosto zbytečně krosčekoval snad třikrát Kämpfa do zad. Inkasuje tedy dvouminutový trest.
57:33
David Kämpf si vjel před branku, kde se ale v brankovišti nedostal do pořádného zakončení. Následovalo několik dorážek, ale ani jedna v brance neskončila!
56:57
Pirátům nynější přesilovka vůbec nevychází a hraje se spíše ve středním pásmu. Zlínští se pokoušejí něco vymyslet.
56:07
Miroslav Blaťák pálil tvrdě od modré čáry, ale svým pokusem nedokázal trefit ani branku. K puku se dostávají chomutovští hokejisté.
55:53
Po střele Bretta Flemminga se k volnému puku před odkrytou brankou dostal Adam Raška. Ten mohl dát druhou branku v utkání, ale puk napálil vysoko nad!
55:23
Piráti se nikam moc neženou a vidíme jejich postupnou kombinaci. Uvidíme, zda následně něco ještě vymyslí.
55:02
54:31
Následné snažení hostů bylo ukončeno odpískáním ofsajdové pozice. Vhazovat se tak bude ve středu ledové plochy.
54:16
Michal Vondrka se na levé straně otočil a nahazoval do brankoviště. Tam ale trefil jen spoluhráče do nohy.
53:48
A opět přesilovka Zlína končí. Robert Říčka opustil trestnou lavici a hned se tam vrací. Na modré čáře zahrál vysokou hokejkou. Inkasuje nakonec čtyřminutový trest.
53:34
53:02
A další trest. Petr Koblasa za brankou zahrál vysokou holí a míří tak na trestnou lavici. Zlín má tedy ještě nějakou šanci.
52:36
Před branku Chomutova byl poslán puk, který ovšem nikdo nezachytil. Následně se jej ujali hokejisté Chomutova.
51:59
Juraj Valach zkoušel projít po pravé straně, ale byl zablokován. Slovenský bek tak jen nahodil a stáhl se do obrany.
51:34
Síly na ledě se vyrovnají! Robert Říčka dostává dvě minuty poté, co za brankou Laca zahákoval Bretta Flemminga. Bude se hrát ve čtyřech.
51:17
David Kämpf hned projel do útočného pásma a unikal sám na brankáře. V rozhodujícím momentu ovšem upadl a odpískáno mu bylo postavení v brankovišti.
51:08
Šance pro Zlín! Dávid Skokan zahrál ve středním pásmu vysokou hokejkou a míří tak na lavici hanby. Přijde snížení stavu?
50:45
Jiří Marušák zkoušel překvapit Jána Laca nahozením z úhlu. Slovenský brankář byl ovšem připraven a puk za svá záda nepustil.
50:38
Piráti následně vyhodili na zakázané uvolnění, a tak se bude vhazovat po levici Jána Laca. Uvidíme, zda Zlín něco vymyslí.
50:22
Nahození Petra Holíka ukryl v lapačce Ján Laco. Vhazovat se tak bude na začátku druhé poloviny třetí třetiny před Lacem.
49:31
Adam Raška se po levé straně prodral do útoku a na kruhu se stahovačkou zbavoval obránce. Následná střela ale v brance neskončila.
49:15
Ševci vyprodukovali po delší době zajímavou akci. Pavel Kubiš ani Roberts Bukarts ovšem nenašli recept na Jána Laca.
48:39
Brett Flemming nahazoval od modré čáry na branku, ale trefil jen hokejku Davida Kämpfa. K puku se následně dostali žlutomodří.
48:03
Stále se pokračuje, nyní delší dobu bez přerušení. Do útoku se vydávají hokejisté Zlína, kteří budou chtít vstřelit kontaktní branku.
47:12
Tomáš Kudělka dostal na modrou čáru nabito a zakončoval tak k levé tyčce. Libor Kašík byl ovšem připraven a jeho pokus vyrazil!
46:55
Piráti opět odevzdali kotouč, nyní se k němu dostali obránci včas. Uvidíme tak útok zlínského celku.
46:16
A opět se hra přerušuje, nyní to fanoušky asi moc nebaví. Icing se nyní píská Zlínu, jenž vyhodil přes všechny čáry na zakázané uvolnění.
45:59
Po snažení Zlína je hra vykázaná do středního pásma. Touš totiž opustil ledovou plochu s přispěním právě hostujícího hráče.
45:44
A opět se přerušuje. Nahození dopředu nebylo nikým zachyceno, a tak se píská další icing. Vhazovat se bude po levici Laca.
45:37
Po vhazování ztratili hosté pásmo a když se do něj dostávali zpátky, byl jim odpísknut ofsajd. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
45:29
Snažení hostujícího celku bylo zakončeno střelou Oldricha Kotvana od modré čáry. Ján Laco jeho nepřesný pokus ukryl v lapačce.
44:54
Následně Piráti neposlali přesnou přihrávku. Píská se icing a následovat bude vhazování po levici chomutovského brankáře.
44:28
Utkání ve třetí třetině nějak postrádá tempo a rychlost. Ani jeden celek se nedostává do šancí a sledujeme nudnější část zápasu.
43:51
Chomutovští hraji v klidném tempu a do nějakého zakončení se úplně neženou. Spíše hrají ze zabezpečené obrany.
43:21
Následoval útok Zlína, který se dostal do útočného pásma a vybojoval útočnou třetinu. Vhazovat se bude po levici Laca.
42:34
Radek Havel nahazoval na branku, kde Dávid Skokan tečoval. Puk proletěl kolem Kašíka a mířil do branky. Nakonec ale skončil jen těsně vedle tyčky.
42:17
Zatím bez tempa hrající se třetí třetina pokračuje. Piráti se pokoušeli dostat do útoku, ale jejich snažení skončilo icingem.
41:51
Tomáš Žižka to zkoušel od modré čáry, ale jeho pokus po ledě trefil jen brusli projíždějícího chomutovského obránce.
41:18
Miroslav Blaťák kombinuje se spoluhráče v obraně a následně bude chtít vymyslet nějakou útočnou akci. Zlín se musí hodně zlepšit pokud chce bodovat.
40:44
Následně se do útoku dostávali domácí hokejisté, ale těm se nic vymyslet nepovedlo. I tak ale zůstávají u kotouče, ač ve středu hřiště.
40:06
Zlín vyhrál vhazování a hned nahodil kotouč za branku Jána Laca. Zde Ševci zabojují o nějakou střeleckou pozici.
40:01
Druhá třetina je u konce. Piráti i po této části vedou o dvě branky. Prostřední část hodně ovlivnilo vyloučení Ondřeje Dlapy, jenž dostal pětiminutový trest. V přesilovce se hosté ale prosadili pouze jednou, a to po krásné kombinaci na jejímž konci byl Robert Říčka. Piráti si dvoubrankové vedení vzali zpět po premiérové brance Adama Rašky, jenž tečoval pokus Tomáše Kudělky.

Střely na branku: 26:18
40:00
39:59
V úplném závěru ještě střílel David Kämpf. Ten byl osamocen na pravé straně, Libor Kašík ovšem zasáhl v poslední sekundě ramenem.
39:38
Domácí se ještě něco pokoušeli vymyslet, ale to se jim nepovedlo. Od modré střílel Juraj Valach, ovšem jen do připraveného obránce před ním.
39:07
Roberts Bukarts hodně elegantně prošel do pásma a dostával se do ideální střelecké pozice. Ještě než vystřelil mu byl ovšem odpískán ofsajd.
38:42
Zlín hrající pod velkým tlakem musel nyní jen vyhodit. A to i za cenu zakázaného uvolnění, které se následně pochopitelně odpískalo.
38:11
Petr Koblasa se obtáčel kolem branky a hledal najíždějícího Kudělku. Těsně před ním ale vložil hokejku do přihrávky obránce.
37:28
Oldrich Kotvan zakončoval na druhé straně z pravého kruhu. Hostující obránce ale trefil Jána Laca pouze do jeho ramena.
36:36
Další nahazovaný kotouč od Tomáše Kudělky. Těsně před brankou tečoval Jakub Sklenář, ale puk skončil jen na betonech Kašíka.
36:05
Piráti ožili po dlouhém oslabení a nyní tlačí svého soupeře. Uvidíme, zda se domácímu celku povede do konce třetiny ještě skórovat.
35:34
Piráti mohli dát další branku! David Kämpf se dostal až před branku, kde si položil Kašíka a stačilo zakončit do odkryté branky. Na poslední chvíli ale zachránil Zlín obránce!
35:18
Piráti právě vstřelili branku!
Po boji o puk za brankou Kašíka se k puku dostal Tomáš Kudělka, jenž napálil puk na branku. Tam našel volného ADAMA RAŠKU, jenž svou tečí mezi betony vstřelil první branku v Chomutově! Asistence: Tomáš Kudělka a Jakub Sklenář.
34:37
Michal Vondrka nevěděl co s kotoučem, tak jej prostě tvrdě poslal na branku. Kašíkovi puk vypadl, ale nakonec doklouzal mimo tři tyče!
33:59
Kombinační hra domácího celku byla ukončena střelou Adama Rašky od modré čáry. Spíše takové nahození ale skončilo v rukavici brankáře.
33:01
Hned po skončení oslabení dostal kotouč na levou stranu Jakub Lauko. Mladý chomutovský hráč se dostal přes obránce, ale následně zamířil jen do betonů brankáře!
32:54
32:34
Zlín následně nahazuje na branku puk a může založit poslední akci v dlouhé přesilové hře.
32:05
Dlouhá kombinační hra byla ukončena vyhozením Jana Rutty. Michal Vondrka se pokoušel dostat se přes obránce, ale nebyl úspěšný.
30:56
Po zákroku Jána Laca, jenž se postavil střele Robertse Bukartse se domácí celek osvobozuje. Stále mají ale hosté přesilovku.
30:18
Po další kombinaci Ševců se dokázali Piráti osvobodit. Domácí budou ještě hrát více jak dvě minuty v oslabení.
29:46
Zlín právě vstřelil branku!
Dlouhá kombinace hostujícího celku nakonec končí brankou, hosté se dostávají zpátky do utkání! ROBERT ŘÍČKA byl na konci povedené kombinace, z mezikruží střílel přímo mezi betony Jána Laca! Asistence: Petr Holík a Miroslav Blaťák.
29:11
Hodně nebezpečně pálikl Roberts Bukarts. Jeho pokus z vrcholku kruhů ovšem skončil jen nad brankou Jána Laca.
28:32
Přišel další pokus, slovenský brankář ale zůstává i nadále nepřekonán. Nyní střelu od modré vyrazil do ochranné sítě.
27:59
Hned po buly to zkoušel Petr Holík z levého kruhu. Jeho pokus byl ale vyražen Jánem Lacem. Zlínští se ovšem drží stále u puku.
27:54
Tresty jsou rozdány – Ondřej Dlapa i Zdeněk Okál inkasují dlouhé tresty za bitku. 10+2+2 minuty za hrubost. Ondřej Dlapa dostane i trest za hit.
27:54
27:54
27:54
27:54
27:54
Ondřej Dlapa se omluvil Filipu Chytilovi, na kterého si počkal. Hostující mladík odchází na střídačku za potlesku zaplněných tribun.
27:54
Ondřej Dlapa nejdříve hitoval jednoho z hostů a následně se do něj pustil Zdeněk Okál. Hostující hráč ale na chomutovského giganta nestačil. Počkejme si na tresty.
27:05
Dávid Skokan dostával puk do jízdy, ale po špatném pohybu jej nechal za sebou. Následovat tak bude snažení hostů.
26:52
Ondřej Dlapa zakončoval akci Chomutova střelou od modré čáry. Libor Kašík ale dráhu puku viděl a ukryl jej v lapačce. Pokračovat se bude po komerční pauze.
26:14
26:05
Přesilovka Chomutova je hodně špatná a domácí jsou nejspíše rádi, že nyní končí.
25:27
Přišel další střelecký pokus na branku slovenského brankáře, nyní musel po střele od modré čáry dokonce zasahovat.
25:13
Zlín pokračuje v aktivitě. Pavel Kubiš zakončoval od modré čáry, ale jeho pokus skončil jen vedle chomutovské branky.
24:22
Po špatné rozehrávce Valacha se ke kotouči dostal Robert Říčka. Ten v úniku nedokázal překonat Laca, ale dlouho držel puk společně se spoluhráči od branky Kašíka.
24:14
Tomáš Žižka následně podrazil zkušeného Humla a míří na trestnou lavici i on. Uvidíme tak druhou přesilovku této třetiny.
23:49
Ivan Huml před brankou tečoval nahazovaný kotouč od modré čáry. Libor Kašík ale stál dobře a nepropustil za svá záda další kotouč.
23:42
Hra se přerušuje po zákroku Libora Kašíka. Ten nahození od modré čáry raději ukryl v lapačce a puk nerozehrával.
23:26
22:57
Po dalším pokusu projet do útoku přišlo další vyhození mimo útočnou třetinu. Piráti se nejspíše již ubrání.
22:16
Domácí se v oslabení opět dobře brání a nepouští hosty do nějakého zakončení. Zlínu se v dnešním zápase vůbec nedaří.
21:47
Miroslav Blaťák sem dostal do dobré střelecké pozice, ale svým pokusem mířil jen vedle branky. Času na zakončení měl ovšem hromadu.
21:26
Následně právě Raška podrazil hostujícího Žižku a míří tak na trestnou lavici.
20:59
Adam Raška dostal parádní přihrávku před branku, kde zakončoval střelou do protipohybu. Kašík ale předvedl fotbalový zákrok a zamezil třetí brance!
20:27
Od pravého mantinelu to zkoušel Marek Tomica. Jeho střela ale byla pozorným bránícím hráčem zablokována.
20:05
Domácí hokejisté vyhráli vhazování a hned se ženou do útočného pásma. Uvidíme, zda se jim povede něco vymyslet.
20:01
První třetina patřila jasně chomutovskému mužstvu. To se hned na začátku vrhlo do útoku a od druhé minuty vedlo po brance Michala Poletína. Vedení bylo Piráty navýšeno v sedmnácté minutě, kdy se ve dvojnásobné výhodě prosadil Brett Skinner.

Střely na branku: 18:6
20:00
19:55
Po střele od modré čáry se puk dostal před branku, kde se pokoušel zakončit Petr Koblasa. Ten se ale nedokázal otočit a zasunout kotouč mezi tři tyče!
19:15
Krásně si najel do pásma David Kämpf. Následně zadovkou vybídl ke skórování Petra Koblasu. Ten ale Kašíka střelou k tyči nepřekonal, hostující brankář zasáhl hokejkou!
18:49
Dalibor Řezníček to zkoušel od modré čáry, ale jeho spíše nahazovaný pokus nebyl ani tečován ani nepřekonal Jána Laca.
18:14
Slovenský brankář si následně připsal zákrok proti pokusu od modré čáry. Puk i tak ale mířil mimo tři tyče jeho branky.
18:06
Nyní se domácí celek nedomluvil a přihrávka směrem dopředu skončila na zakázaném uvolnění. Vhazovat se tak bude po pravici Jána Laca.
17:35
17:24
Dlouhé snažení bylo nakonec ukončeno nepřesnou přihrávkou Petra Koblasy. Zlín se vydává dopředu a nejspíše toto oslabení přežije.
16:49
Stále ovšem trvá ještě jedna přesilová hra. Nebezpečně například pálil Brett Flemming. Piráti hrají opravdu nabuzeně.
16:06
Dvojnásobná přesilovka domácího celku je využita! Po dlouhém snažení se dostal puk před branku na BRETTA SKINNERA, který ležícího brankáře dokázal překonat střelou mezi betony! Asistence: Ivan Huml a Michal Vondrka.
15:54
Michal Vondrka dlouho míchal s pukem, ale nakonec trefil jen připraveného obránce. Snažení domácího celku ale trvá.
15:35
Oddechový čas pro domácí.
15:35
Piráti se dostávali do šance, Ivan Huml byl ale před brankou faulován. Oldrich Kotvan míří na trestnou lavici za hákování.
15:14
Až nyní přišla první akce. Juraj Valach tvrdě střílel jen do betonů brankáře, dorážka Petra Koblasy šla po ledě, ale Kašík byl připraven!
14:38
Piráti musejí začít po nepovedeném vhazování až od branky Jána Laca. Tato přesilovka začíná stejně jako ta první.
14:30
Michal Popelka nestíhal rychlonohého Rašku. Hostující hráč tak chomutovského hráče podrazil. První přesilovka také pro domácí celek.
13:55
Roman Vlach to zkoušel z levé strany. Nevyzpytatelná střela ale nakonec skončila zákrokem Laca. Následně se Piráti dostali ke kotouči.
13:13
Zdeněk Okál po vyhraném vhazování krásně obešel chomutovského obránce a hnal se na Laca. Toho ale střelou na zadní tyčku nepřekonal! Skvělá šance hostů.
13:07
Ondřej Dlapa nahazoval od levého mantinelu na branku. Jeho pokus byl ovšem sražen do ochranné sítě, přerušuje se hra a následuje komerční pauza.
12:27
Piráti jsou i nadále aktivní, hostům se stále nedaří prodrat se do nějaké šance. Ján Laco se dnes v brance celkem nudí.
11:36
Nicolas Hlava se objevil v další akci. Hned po přejetí modré čáry zakončoval, jeho pokus ale skončil jen v lapačce pozorného Kašíka.
11:01
Hosté se následně usadili v pásmu, ale nebyl ničím nebezpeční. Nepřišla žádná střela, puk tedy následně ztratili.
10:28
Zdeněk Okál se prokličoval do útočného pásma a pokoušel štěstí. Jeho slabý pokus ale skončil jen na ochranné síti domácí branky.
09:51
Jakub Sklenář v další akci domácího celku našel na modré čáře Juraje Valacha. Jeho další pokus byl ale sražen do ochranné sítě nad brankou.
09:11
Nicolas Hlava elegantně obešel bránícího hráče a posunul puk na Šťovíčka. Jeho střela byla ovšem ztečována nad branku.
08:31
Jan Rutta po dalším vhazování zkoušel tečovat střelu Jana Rutty útočník Petr Koblasa. Puk sice změnil směr, ale nakonec skončil vedle branky.
08:16
Po kombinační hře domácích zakončoval od modré čáry Juraj Valach. Jeho bomba byla ovšem chycena Liborem Kašíkem.
07:49
Domácí se dostávají do tlaku a aktuálně svého soupeře svírají. Uvidíme, zda se jim povede přidat druhou branku.
07:18
Hned po přejetí útočné modré to zkoušel Tomáš Kudělka. Jeho rána byla ovšem zblokována a puk skončil vedle zlínské branky.
06:55
Jiří Marušák nahazoval do brankoviště Jána Laca, který byl ovšem povalen Robertem Říčkou. Píská se postavení hráče v brankovišti, pokračovat se bude po komerční pauze.
06:24
Chomutovští se pokoušeli poprvé po přežití oslabení vydat do útoku. Přihrávka za obranu byla ovšem dlouhá, vhazovat se bude ve středu hřiště.
05:53
05:42
Konec přesilovky je blízko, Piráti snad pošesté poslali kotouč mimo obrannou třetinu. Hosté si tuto výhodu za rámeček nedají.
04:52
A další ataky hostujícího celku odraženy. Domácí zatím předvádějí výbornou hru v oslabení, uvidíme, zda jim to vydrží do konce.
04:16
Hostům ovšem přesilovka zatím nevychází. Puk se během chvilky již dvakrát objevil mimo útočnou třetinu. Nyní mají Zlínští pokus číslo tři.
03:53
První šanci na skórování mají hosté nyní. Ondřej Dlapa usedá na lavici hanby za podražení pronikajícího hráče Ševců.
03:39
David Kämpf přihrával zpoza branky na najíždějícího Petra Koblasu. Ten ale z kruhu nepřekonal připraveného Kašíka.
03:06
Hned po vhazování zakončoval Jan Rutta. Jeho dělová rána ovšem skončila jen do lapačky Libora Kašíka, ten se prezentoval efektivním semaforem!
03:03
Od pravého mantinelu nahazoval puk před branku Michal Vondrka. Miroslav Blaťák ale pokus zblokoval a Kašík puk ukryl v lapačce.
02:27
Hosté se nemohou dostat do nějaké akce a domácí celek je stále aktivní na puku. Uvidíme, jestli se něco Zlínu povede vymyslet následně.
01:50
Piráti zatím nepůjčili hostům puk a nyní jdou do vedení! Zpoza branky se dostal puk na Jana Ruttu, který posunul kotouč na střed. Tam byl naprosto osamocený MICHAL POLETÍN, jenž si puk zpracoval a zamířil do pravé šibenice! Asistence: Jan Rutta a Petr Koblasa.
01:07
Do první šance utkání se dostal Adam Raška. Ten si od pravého mantinelu najel před branku, kde se ale gólově neprosadil!
00:32
Útok se sice nepovedl, ale i tak jsou domácí hokejisté aktivní na puku. Nyní se pokouší něco vymyslet za svojí brankou.
00:05
Úvodní vhazování vyhrál Ivan Huml. Piráti se hned ženou do útočné fáze, uvidíme, jak jim jejich první akce nakonec vyjde.
00:01
Na ledě jsou oba celky. Za pár chvilek nám začne utkání mezi domácím celkem a hosty ze Zlína. Kdo se bude radovat dnes?

Piráti Chomutov: J. Laco (Král) – Dlapa, Flemming, Skinner, Valach, Kudělka, Rutta, L. Chalupa, R. Havel – Tomica (A), Huml (A), Vondrka (C) – Sklenář, Raška, Skokan – Poletín, Kämpf, Koblasa – Lauko, Šťovíček, Hlava.

PSG Zlín: Kašík (Štůrala) – Kotvan, Marušák (A), Žižka (A), Řezníček, Gazda, Blaťák – Bukarts, P. Holík, Říčka – Šťastný, Popelka, Kubiš – Okál, Chytil, O. Veselý (C) – Gago, R. Vlach, Maruna.

Rozhodčí: Roman Mrkva, Roman Svoboda, Miroslav Lhotský, Jiří Svoboda.

Piráti Chomutov

Na domácí straně to je útočník Michal Vondrka, který má na svém kontě po pětatřiceti odehraných zápasech 15 gólů a 18 asistencí.

PSG Zlín

Na druhé straně to je lotyšský útočník Roberts Bukarts, který má na svém kontě po třiatřiceti odehraných zápasech 14 gólů a 11 asistencí.

PSG Zlín

PSG Zlín se momentálně nachází v tabulce na desáté příčce s čtyřiačtyřiceti body. Po pětatřiceti odehraných zápasech má na svém kontě 11 výher v normální hrací době, 4 výhry po prodloužení či nájezdech, 3 prohry po prodloužení či nájezdech a 17 proher v normální hrací době. Venku zatím Zlín odehrál sedmnáct zápasů, ze kterých 4x vyhrál v normální hrací době, 1x vyhrál po prodloužení, 2x prohrál po prodloužení či nájezdech a 10x prohrál v normální hrací době.

Posledních 5 zápasů

PSG Zlín – HC Oceláři Třinec 4:2
HC Sparta Praha – PSG Zlín 0:3
PSG Zlín – Bílí Tygři Liberec 2:3
HC Dynamo Pardubice – PSG Zlín 3:2 po prodloužení
PSG Zlín – HC Plzeň 1929 3:1

Piráti Chomutov se momentálně nachází v tabulce na osmé příčce s dvaapadesáti body. Po pětatřiceti odehraných zápasech mají na svém kontě 10 výher v normální hrací době, 9 výher po prodloužení či nájezdech, 4 prohry po prodloužení či nájezdech a 12 proher v normální hrací době. Na domácím kluzišti zatím Piráti odehráli osmnáct zápasů, ze kterých 5x vyhráli v normální hrací době, 8x vyhráli po prodloužení či nájezdech, 1x prohráli po prodloužení a 4x prohráli v normální hrací době.

HC Olomouc – Piráti Chomutov 1:3
HC Oceláři Třinec – Piráti Chomutov 3:1
Piráti Chomutov – HC Dynamo Pardubice 1:3
HC Sparta Praha – Piráti Chomutov 2:3
Piráti Chomutov – Bílí Tygři Liberec 0:3
Zdravím všechny hokejové fanynky a fanoušky. Vítejte u dnešního zápasu 36. kola Tipsport Extraligy mezi chomutovskými Piráty a PSG Zlínem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.