Hradec Králové - Kometa Brno: V prodloužení proměnil Haščák trestné střílení a rozhodl o bodu navíc, 3:4

Já se s vámi pro tuto chvíli loučím, přeji hezký zbytek víkendu a u dalších hokejových bitev se těším na počtenou!
Je dobojováno, dramatickou koncovku nakonec zvládli vítězně Moravané, kteří tak za výhru v prodloužení dnes berou 2 body!

Ještě necelých pět minut před třetí sirénou byli ve vedení Brněnští, pak však domácí tým vyrovnal a zápas pokračoval pětiminutovým nastavením. V něm měli blíže ke vstřelení gólu Hradečtí, nakonec ale z trestného střílení rozhodl Marcel Haščák, který tak ukončil dva roky trvající pravidlo, že v duelech Brna a Hradce vítězí domácí tým.
Střely na bránu v prodloužení (celkem):

Hradec Králové – 3 (29)
Brno – 2 (23)
Z obou týmů byli vyhlášeni nejlepší hráči utkání. Na hostující straně byl zvolen autor hattricku Hynek Zohorna, z domácích řad pak ocenění převzal Jaroslav Bednář.
63:15
Kometa právě vstřelila branku!
V prodloužení tlačili na pilu více domácí, dva body za výhru ale díky proměněnému trestnému střílení berou Brněnští! MARCEL HAŠČÁK si středem najel až před bránu, kde nekompromisní střelou na rozhodl o vítězi dnešního duelu – 3:4p.
63:15
Brněnští šli dopředu v přečíslení a Dragoun zatáhl za záchranou brzdu v podobě podražení, je nařízeno trestné střílení!
63:06
Samostatný únik Dočekala vychytal Rybár!
62:57
Dej nastřelil od modré čáry tyč!
62:24
Dejova nahrávka do volného prostoru před bránu podjela Bednářovi pod holí!
61:51
Gregorcovu dělovku se snažil do brány dorazit Köhler, neúspěšně.
61:10
Bednářovu tvrdou ránu z vrcholu pravého kruhu vyrazil Čiliak vyrážečkou!
60:45
Džerinš vybojoval v útočném rohu svým napadáním puk, ovšem jen na chvíli.
60:17
Dietz projel s kotoučem celé kluziště, než však stihl zakončit, obral ho o puk protihráč.
60:01
Ještě pět minut před koncem třetí třetiny nic nenasvědčovalo tomu, že zápas půjde do prodloužení. Hradečtí však v krátkém sledu využili dvojnásobnou i klasickou přesilovku a vyrovnali na 3:3. V závěru třetiny byli navíc několikrát i velmi blízko čtvrtému zásahu, nakonec se však oba týmy o body z dnešního klání budou dělit. Prodloužení 3 na 3 začne přibližně v 19:34.
Střely na branku ve 3. třetině (celkem):

Hradec Králové – 9 (26)
Brno – 5 (21)
60:00
59:39
Kvapil zkoušel své štěstí z úrovně brankové čáry, Rybár si ale prostor u tyče pohlídal.
59:05
Bednář se obtočil kolem hostující klece, ani on ale svým zakončením skóre nezměnil.
58:45
Dej vymyslel parádní zadovku na Kukumberga, jenž napoprvé Čiliaka neprostřelil. Zpoza brány se však ještě snažil vrátit kotouč za brankovou čáru, rozhodčí ale hru přerušili z důvodu posunuté brány!
58:27
Gregorcova dělovka mezi tři tyče nezamířila.
58:17
Kometa nahodila kotouč do útoku, ovšem bylo to zpoza červené čáry a píská se tak icing.
57:44
Nyní se hraje nahoru – dolů, oba brankáři se musí mít na pozoru.
55:37
Hradec právě vstřelil branku!
Necelých pět minut před třetí sirénou je pod Bílou věží VYROVNÁNO! Nejprve sice BEDŘICH KÖHLER nedokázal usměrnit touš do odkryté brány, na další pokus mu to už ale vyšlo. Do Jarůškovy střely od modré vložil svou hůl Köhler a Čiliak nedokázal na změnu směru zareagovat – 3:3.
55:01
Bednář s pukem dlouho míchal a kličkoval a nakonec ho nahodil před bránu. Tam ho ale nikdo netečoval.
54:45
Ofsajd zastavuje hradecký přechod do útočné třetiny.
54:35
V pokračující klasické přesilovce pálil zprava Dej, Čiliak se ovšem ke své levé tyči přilepil včas.
54:05
Je to tak, dvojnásobnou početní výhodu využívají Východočeši i podruhé v zápase! Z levého kruhu nahrál Bednář na modrou čáru BLAŽI GREGORCOVI, který napřáhl propálil vše, co mu stálo v cestě – 2:3. Asistence: Jaroslav Bednář.
53:53
Ovšem nyní mají domácí k dispozici 65 vteřin početní výhody 5 na 3, neboť podražením se provinil Ondřej Němec!
53:01
Hned na začátku ale kotouč míří až k Rybárovi, Hradeckým se dnes přesilovky tolik nedaří.
52:59
Sekání v podání Filipa Dvořáka znamená, že Hradec bude po komerční přestávce hrát v početní výhodě.
52:24
Vyhrané buly nezachytil na modré čáře Gregorc a černá pryž tak dolétla až k Rybárovi.
52:17
Touš, jenž vylétl z rohového souboje z moravské hokejky doputoval až na zakázané uvolnění.
51:24
Hradečtí se dlouho drželi v pásmu, nakonec však jejich snahy překazila brněnské hokejka, která vystrčila kotouč do střední třetiny.
50:45
Čiliak teď vytáhl důležitý zákrok, když zneškodnil Dejův bekhendový blafák!
49:23
Klobouky dolů, HYNEK ZOHORNA završuje hattrick! Brněnský útočník se ve středním pásmu ujal kotouče, ujel hradeckému bekovi a ocitl se tváří v tvář Rybárovi. Toho si položil na led a poté kolem pravého betonu zasunul bekhendem puk do sítě – 1:3. Bez asistence.
49:21
49:03
Znovu ta samá písnička – domácí jsou zastaveni na modré čáře.
48:29
Bednářův pokus od modré čáry postrádal přesnost a prolétl jen kolem levé tyče.
47:59
Východočechům se nepovedlo přejít útočnou modrou a jsou zahnáni zpět k Rybárovi.
47:39
Kotouč po souboji u mantinelu míří až za domácí bránu.
47:21
Káňa zahákoval Štajnocha a odpyká si dvě minuty. Hradečtí mají šanci srovnat skóre z početní výhody.
47:03
Ondřej Němec jen nahodil puk na Rybára a obě mužstva jdou střídat.
45:54
Koptova rána z levého kruhu nebyla špatná, nedokázala ale překonat Čiliakův pravý beton.
45:22
V obranném pásmu se spolu málem střetli spoluhráči Knotek a Kopta, nakonec však situaci ustáli na bruslích.
44:56
Pod dvěma hokejkami projel puk a dostal se až k Newtonovi. Ten ale ze středního pásma zacouval až do obranného a oba týmy střídají.
43:44
43:11
Jenže nevyužili, Vydarený i s vypůjčenou holí ztečoval ránu do ochranné sítě.
43:02
Vydarený zlomil hůl a vypůjčil si novou od Dragouna, to však stále neřeší počet hradeckých hokejek v akci a Brněnští tohoto nedostatku mohou využít.
42:17
Kometa se dlouho držela v pásmu, nakonec ale její kombinace vyústili jen v hradecké vyhození.
41:44
Hra v plném počtu vydržela domácím jen pár vteřin, nyní jdou znovu čtyř. Za nedovolené bránění jde totiž pykat Štajnoch.
41:40
Domácí jsou v plném počtu, Rybár ale nyní řešil nebezpečnou střelu z mezikruží svou holí!
40:44
Vincour nabízel na teč Čermákovi, ten ale puk místo usměrnění na bránu jen zastavil výstrojí a poté Hradečtí vyhodili.
40:08
Z brněnské přesilovky ještě zbývá necelá minuta a půl, vhazovat se ale nyní bude před Čiliakem.
40:01
Druhá perioda dnešního klání je taktéž minulostí. A spokojenější po ní budou zřejmě Brněnští, neboť dokázali vstřelit dvě branky. Nejprve po střele z první vyrovnal Hynek Zohorna, do vedení pak hosty v přesilové hře dostal znovu ten samý hráč. Poslední dvacetiminutovka, jež začne přibližně v 18:53, ještě nabídne zajímavý souboj o extraligové body!
Střely na branku ve 2. třetině (celkem):

Hradec Králové – 10 (17)
Brno – 10 (16)
40:00
39:42
Štenclova pumelice od modré prolétla těsně kolem levé tyče!
39:36
Podražením se proti pravidlům provinil Štajnoch, jenž si odpyká dvě minuty u trestoměřičů. Kometa bude hrát přesilovku.
38:57
Už mohlo být několikrát vyrovnáno! Nejprve Kukukumberg zkoušel tečovat střelu od modré, potom z mezikruží pálil Dej. Další střela se pak vznesla vysoko do vzduchu, Čiliakovy dezorientovanosti ale domácí nedokázali využít.
38:27
Bednář vypálil zprostřed modré čáry, puk ale letěl mimo.
38:10
Hráči hostujícího celku se nyní provinili icingem a nemohou vystřídat, vhazovat se bude po levici Čiliaka.
36:55
Brněnští svou početní výhodu využívají a poprvé v zápase se ujímají vedení! Od modré čáry vypálil Trška a jeho dělovku vyrazil Rybár před sebe. Tam stál dobře postavený HYNEK ZOHORNA, který pohotově dorazil kotouč do brány – 1:2. Asistence: Peter Trška, Marek Kvapil, Vojtěch Němec.
36:23
V brněnském obranném pásmu zasáhl Káňu Gregorc a hradecký bek putuje na trestnou lavici za hrubost. Kometa má k dispozici přesilovku.
36:14
Nabranou rychlost se v prospěch své kličky snažil využít Káňa, obránce Gregorc ale svého protihráče za svá záda nepustil.
35:58
Tak dlouho hosté laborovali s pukem na modré čáře, až se dostali do ofsajdového postavení.
35:25
Čápovu dělovku z levé strany vytáhl Čiliak pohotovým švihnutím pravé ruky!
34:47
Knotek zachytil rozehrávku a jeho ránu z prostoru mezi kruhem a modrou čárou vyrazil Čiliak před sebe. O dorážku se pokoušeli Kopta a Newton, ani jeden však dostat puk za záda brněnského brankáře dostat nedokázal.
34:34
Rozehrávka hostujícího týmu byla nepřesná a kotouč doputoval až na zakázané uvolnění.
33:54
Dej po nahrávce zpoza brány střílel z první, Čiliak však jeho ránu z mezikruží vytěsnil!
33:18
Bednářův z mezikruží mezi tři tyče nemířil.
32:55
Přízemní střelou, jež byla mířená na vzdálenější tyč, Newton jen těsně minul!
32:29
Kvapilův pokus z úrovně brankové čáry se proletěl podél brankové konstrukce nad Rybárovou maskou!
31:47
Vincourovu střelu od modré čáry se pokoušel tečovat Káňa,kotouč ale zamířil mimo tři tyče.
31:17
Ihned po buly doputoval kotouč k Dietzovi, jenž vyslal dělovku na Čiliakovu klec. Brněnský brankář si s ní ale dokázal poradit a vyrazil ji do ochranné sítě.
31:13
Do útočné třetiny se dostal Hradec, místo střely se ale jen píská zakázané uvolnění hostů.
30:06
Po vstřelení gólu jsou nyní Moravané aktivnějším celkem, dvakrát krátce po sobě se do šance dostal Štencel. První střela ale minula bránu a druhá brněnskému bekovi nesedla tak, jak by si představoval.
29:28
Pokusem od modré lajny se prezentoval Malec. Letící kotouč si našel Rybár, který ho přitiskl na svou hruď a přerušil tak hru.
28:04
Z nenápadné akce Brněnští vyrovnávají stav utkání! Kvapil nabil do mezikruží HYNKU ZOHORNOVI, který se s ničím nepáral a ranou z první rozvlnil síť domácí svatyně 1:1. Asistence: Marek Kvapil, Vojtěch Němec.
27:31
Oba týmy jsou již v pěti.
27:25
Do samostatného úniku mohl jet Kukumberg, než však stihl dojet letící puk, byl u něj Čiliak, jenž svým spoluhráčům pomohl s rozehrávkou z mezikruží.
26:06
Trškův pokus skončil jen na Rybárově výstroji.
25:31
Po Jarůškově střele se mezi Picardem a Štenclem strhla mela. Oba aktéři jsou vyloučeni za hrubost, hrát se bude ve čtyřech.
25:31
25:08
Série hradeckých šancí! Nejprve byl Dragounův pokus z mezikruží zblokován obranou a poté se o tečování střely pokoušel Jarůšek.
24:29
Aktivní forčekink Hynka Zohorny vynesl hostům držení kotouče, ovšem jen na chvíli.
23:39
Dietzova dělovka od modré čáry ztroskotala na Čiliakovi, který ji vyrazil mimo tři tyče.
23:09
Gregorc mohl dle soudu rozhodčích zastavit letící puk a hostující icing se tak nepíská.
22:12
Rybár teď podržel svůj tým! Nejprve vyrazil nepříjemnou střelu Haščáka, která přilétla z pravé strany. Následně se k dorážce dostal Dočekal, ani on ale svým pokusem neuspěl.
21:18
Rychlou střelou se prezentoval Bednář, Čiliak však byl pozorný.
21:09
Gulašiho střela od modré byla zblokována a na druhé straně to zprava zkoušel Kukumberg. Moc nechybělo k tomu, aby si puk do brány srazil brněnský hráč.
20:19
Nahrávku na Vincoura překazil svou holí jeden z hradeckých hráčů.
20:01
Druhá dvacetiminutovka začne přibližně v 17:55.
Zápas začal pěkně zhurta, hned v úvodních minutách měli domácí k dispozici dvojnásobnou přesilovku. Tu využili po 15 vteřinách, když se pohlednou střelou z úhlu prosadil Jaroslav Bednář. Poté se ještě Východočechům naskytla příležitost pětiminutové přesilovky, ta se jim však příliš nevydařila. Tempo hry postupně lehce upadalo, až v závěru třetiny se museli postupně mít na pozoru oba brankáři.
Střely na branku v 1. třetině:

Hradec Králové – 7
Brno – 6
20:00
19:38
Blízko vyrovnání byli nyní Brněnští! Leoš Čermák se vytočil zpoza brány a zkoušel zakončení na bližší tyčku, ani on ani spoluhráč dorážející z mezikruží si ale na Hradecké nepřišli.
18:59
Na druhé straně se prosmýkl hostující obraně a jel sám na bránu Dragoun, zakončení na vzdálenější konec brány však minulo horní roh!
18:53
Nyní ale už Martin Dočekal vystřelil z úhlu a Rybár jeho ránu musel hasit vytažením ramene.
18:16
Nahrávka adresovaná Dočekalovi nenašla tu správnou hůl.
17:30
Bednář nahrával z levé strany na střelu z první sjíždějícímu si Newtonovi, ten ale se svým pokusem narazil na brněnského gólmana.
16:56
Přechod modré čáry nezvládli ideálně hokejisté Komety, jimž je odpískáno postavení mino hru.
16:28
Kotouč jako by se nemohl rozhodnout, u kterého týmu se mu líbí více a putuje nyní z hradeckých holí na ty brněnské a obráceně.
15:47
Buly buly ve středním neproběhlo v souladu s pravidly a Dragouna tak musel nahradit Picard.
15:30
Coby obránce se Plášil snažil probojovat ke střele do mezikruží, o puk ho ale obrala obrana hostí.
14:45
Za poslední minuty se tempo hry poněkud uklidnilo a ani jeden z brankářů nemusel hasit vyloženou šanci.
13:51
Souboj o kotouč v rohu brněnského obranného pásma vyhrála Kometa, která posunula puk na opačný konec hřiště a odešla střídat.
13:24
I kdyby Rybár tuhle ránu nevyrazil vyrážečkou a skončila by v síti, nemohla by z důvodu ofsajdového postavení platit. Společně s hostujícím ofsajdem přichází na řadu i komerční pauza.
13:10
Hradečtí se proviňují icingem a nemohou tak vystřídat. Zároveň odchází z brněnské střídačky do kabiny Radim Zohorna, který nejspíš utržil ve hře zranění.
12:34
Do klubka těl stojících před Čiliakem nahazoval puk Newton, místo za brankovou čáru se ale černá pryž odrazila do rohu.
11:59
Ránu na vyrážečku vyzkoušel Bednář, netrefil ale brankové zařízení.
11:19
Pětiminutový trest vypršel, hostující mužstvu již hraje s pěti bruslaři v poli.
10:45
Už to chvíli vypadalo, že Jarůškovi se povede vystřelit na Čiliakovu svatyni, nakonec se tak však nestalo.
09:57
Ani Bednářovo prostrčení na Köhlera neprošlo a Hradec se opět nedostal přes modrou čáru.
09:16
V držení kotouče jsou nyní opět hráči Komety, kteří šetří cenné vteřinky.
08:51
Domácímu týmu je pískáno zakázané uvolnění, v této přesilovce se mu zatím nedaří vymyslet účinné útočné kombinace.
08:18
Do přečíslení se ve vlastním oslabení dostala dvojice Brněnských, střeleckou zodpovědnost na sebe nakonec vzal Čermák. Jeho rychlou střelu z levé strany ale Rybár vyrazil.
07:35
Touš letí až bráně Patrika Rybára a další akci tak musí začít útočné snahy znovu.
06:58
Na modré čáře postupně zastavili vyhozený kotouč Štajnoch a Jarůšek a Východočeši se tak stále drží v útočném pásmu.
06:46
Po ráně z pravé strany zasahuje Čiliak a přichází čas na komerční pauzu.
06:07
V hradeckém obranném pásmu tvrdě sestřelil Pavlíka Roman Dymáček, pro nějž dnešní utkání končí – je mu totiž udělen trest 5+OK za vražení na hrazení. Hradec má tedy k dispozici další, tentokrát pětiminutovou, přesilovku.
05:42
Po pravé straně se až před bránu natlačil Picard, jenž chtěl rychlou stahovačkou prostřelit Čiliaka mezi betony. To se mu ale nepovedlo.
04:56
A už jsou hosté v plném počtu, jejich rozehrávka však končí zakázaným uvolněním.
03:15
Stále pokračuje hradecká klasická přesilová hra.
03:00
Východočeši zamkli svého soupeře ve třetině a poměrně brzy využívají dvojnásobnou početní výhodu! Na úroveň brankové čáry nahrál Gregorc kapitánu JAROSLAVU BEDNÁŘOVI, který mazáckou ranou posílá Hradec do vedení – 1:0. Asistence: Blaž Gregorc.
02:45
A další vyloučení! Malec jde pykat za vysokou hůl a Hradečtí budou 98 vteřin hrát 5 na 3!
02:23
Po menší pěstní potyčce odchází na trestnou lavici hráči obou celků, všichni za hrubost. Trest je udělen domácímu Koptovi, 2 minuty pak obdržel i brněnský Čermák a jeho spoluhráč Gulaši. Mountfield bude hrát dvě minuty v početní výhodě.
02:23
02:23
02:15
Na modré čáře napřáhl Gulaši, který přízemní střelou minul vzdálenější tyč domácí brány.
01:38
Dragoun posouval na modré čáře doprostřed Picardovi, tomu ale kotouč podjel hůl a k zakončení se tak Kanaďan v hradeckých službách nedostal.
01:09
Nečas vyslal střelu z mezikruží, Rybár měl však odkrytý výhled a puk tak lapil do lapačky.
00:44
Kukumberg pronikl s kotoučem po levém mantinelu až do útočné třetiny, jeho pokus z poměrně velkého úhlu kryje Čiliak.
00:17
Jan Káňa chtěl využít hybridního icingu k úvodní střele na Rybárovu bránu, u zadního mantinelu ale brněnského útočníka o puk obral Čáp.
00:01
Úvodní formace obou týmů se již pomalu staví na buly, zápas co nevidět začne.
Do úvodního vhazování zbývá ještě necelých třicet minut, pojďme se tedy podívat, jak to oproti minulým zápasům vypadá s oběma sestavami.

Ve čtvrté lajně Hradeckých dnes nastoupí místo Davida Šafránka Ondřej Kopta, jenž včera slavil v dresu Litoměřic hattrick. V obranných řadách pak figuruje jméno staršího dorostence Radima Šaldy, pro nějž může jít o první start v Tipsport extralize.

Na soupisce Komety chybí oproti minulému duelu Libor Zábranský, v roli třináctého útočníka se pak představí junior Roman Dymáček. Ten se naopak v posledním brněnském utkání na soupisce neobjevil.

Mountfield HK: Rybár (Kacetl) – Čáp, Vydarený (A), Gregorc, Dietz, Štajnoch, Newton, Šalda, Plášil – Köhler, Džerinš, Šimánek (A) – Bednář (C), Kukumberg, Dej – Jarůšek, Dragoun, Picard – R. Pavlík, T. Knotek, Kopta.

HC Kometa Brno: Čiliak (Jekel) – O. Němec (A), Štencel, Trška, Gulaši, L. Vágner, Malec, F. Král – Vincour (A), Čermák (C), J. Káňa – H. Zohorna, V. Němec, M. Kvapil – Haščák, Nečas, R. Zohorna – Dostálek, Dvořák, Dočekal – Dymáček.

Rozhodčí: Úlehla, Bulanov – Bláha, Špůr.
Oba týmy si důkladně střeží svůj stadion

Již více než dva roky platí, že když se mezi sebou střetnou dnešní soupeři, vítězí domácí mužstvo. Tento trend pokračuje i letos, když ze třech vzájemných duelů odešla vítězně dvakrát Kometa a jednou Hradec. Uvidíme, zda Východočeši dnes potvrdí skvělou domácí formu a jestli i nadále bude platit pořekadlo „můj dům, můj hrad“.

11. 9. 2016 Brno – Hradec 3:1
23.10.2016 Hradec – Brno 5:1
9.12.2016 Brno – Hradec 4:3
Pohled do brněnské kabiny

Nejproduktivnější hráč: Marek Kvapil (34 bodů, 14+20)
Nejlepší střelec Martin Zaťovič (15 gólů) – momentálně na marodce
Nejlepší nahrávač: Martin Erat (21 asistencí) – momentálně na marodce
Nejvytěžovanější brankář: Karel Vejmelka (25 utkání, úspěšnost 90,88 %, 2,41 gólu na zápas)
HC Kometa Brno – 5. místo, 68 bodů, skóre 131:107

Po fazóně, s níž Brněnští vlétli do sezóny, se nyní moravskému celku tolik nedaří. Za posledních šest zápasů dokázala zvítězit pouze jednou, ve zbylých případech musela sklonit hlavu před svým soupeřem.

Aktuálně má Kometa na kontě tři porážky v řadě. Nejprve podlehla chomutovským Pirátům 3:6 a poté nestačila ani na Olomouc, jíž podlehla 1:3. V tuto chvíli poslední klání sehráli Moravané se Zlínem, s nímž padli 2:4.

Ze sestavy Brna navíc začátkem ledna vinou zranění vypadla dvě velká jména, a to Martinové Zaťovič a Erat. Aktuálně patří Kometě v extraligové tabulce 5. pozice, na níž ji však řadí jen horší skóre.
Pohled do hradecké kabiny

Nejproduktivnější hráč: Jaroslav Bednář (38 bodů, 9+29)
Nejlepší střelec Richard Jarůšek, Bedřich Köhler (oba 13 gólů)
Nejlepší nahrávač: Jaroslav Bednář (29 asistencí)
Nejvytěžovanější brankář: Patrik Rybár (27 utkání, úspěšnost 92,39 %, 2,02 gólu na zápas)
Mountfield HK – 4. místo, 68 bodů, skóre 121:93

Osm zápasů, z toho sedm tříbodových výher. Jedinou porážku za poslední více než měsíc utrpěl Mountfield ve Zlíně, jemuž podlehl 1:4. Jinak jsou ale Hradečtí momentálně ve skvělé formě, kterou potvrdili i v pátek na ledě Mladé Boleslavi.

V utkání ve městě automobilů hrály důležitou roli především přesilové hry – zatímco Východočeši proměnili dvě, Bruslaři žádnou a v konečném zúčtování se z vítězství 4:2 radoval Mountfield.

Ještě předtím sehráli Lvi doma parádní klání s Chomutovem, který doslova rozdrtili 9:3 a zahájili tak postup tabulkou směrem vzhůru. V současné době se Hradec nachází na 4. místě, ovšem pouze o skóre s pátou Kometou.
Příjemný den z Hradce Králové! Základní část Tipsport extraligy se nedávno přehoupla do své poslední čtvrtiny a dnes je na programu již její 41. kolo. To nabídne řadu zajímavých soubojů, nás však bude zajímat především duel mezi Mountfieldem HK a Kometou Brno.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.