Karlovy Vary - Třinec: Jiří Polanský se trefil do prázdné a stvrdil výhru hostů, 0:3

V poslední části byly k vidění tři branky, o které se postaral Třinec. Prvním střelcem se stal bývalý hráč karlovarské Energie, a to Rostislav Marosz, další branku přidal Martin Růžička a poslední gól do prázdné Závorkovy svatyně vstřelil Polanský. Energie již čtvrtý zápas nedokázala vstřelit jedinou branku, což jí stojí vítězství. Nejlepšími hráči utkání jsou Šimon Hrubec (TŘI) a Henri Tuominen (KVA).
Ode mne to je pro dnešní večer vše, loučí se s vámi Kamila Ströerová, na počtenou.
59:47
Energie bojuje do poslední sekundy, ale marně.
59:23
Mikulík pálil od kruhů, Hrubec zakročil betonem.
59:10
Třinecká obrana je velmi důsledná a nepouští Energii k šancím.
59:01
Poslední minuta třetí části.
58:36
Třinec si jen hlídá skóre a dává si pozor, aby zbytečně nechyboval.
58:27
Václav Skuhravý propásl velkou šanci zápasu, kdy stál tváří tvář Hrubcovi, ale vystřelil příliš silně až k ochranné síti.
58:08
Tomáš Harant zakládá nový útok.
58:07
Poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:33
Mullane mířil na Tomečka, který byl v mezikruží, ale přihrávka mu příliš nesedla.
56:55
Třinec právě vstřelil branku!
Do prázdné brány se ze středního pásma trefil JIŘÍ POLANSKÝ, Třinec vede 3:0. Bez asistence.
56:34
Martin Rýgl přidal střelu na gólmana, ale neúspěšně.
56:15
Energie si drží pásmo, ale není nijak nebezpečná.
56:03
Odpískáno zakázané uvolnění hostí.
56:00
Vladimír Sičák se opět snažil prosadit, ale marně.
55:43
Karlovy Vary zkouší hru bez brankáře.
55:34
Zakázané uvolnění hostí.
55:01
Oceláři se snaží přidat další branku, ale Závorka se drží.
54:23
Hrubec rozehrává za brankou a posílá své spoluhráče dopředu.
53:49
Oceláři jsou opět v pásmu a bojují s karlovarskými hráči o kotouč.
53:25
Martin Rýgl se snažil překonat Hrubce, ale marně.
53:00
Marosz zavezl kotouč do pásma, o které rychle přichází.
52:55
Komerční přestávka.
52:34
Třinec se drží v pásmu, ale Energie se vždy na okamžik vysvobodí.
52:03
Tuominen byl dvakrát za sebou v šanci, ale ani jednou nedokázal prostřelit stoprocentního Hrubce.
51:53
Vhazování po pravici Závorky.
51:30
Rákos získal přihrávku zpoza brány, stál tváří tvář Závorkovi, ale ten byl úspěšný.
51:09
Po nepřesné přihrávce přichází Oceláři o pásmo a zakládají nový útok.
50:36
Karlovy Vary se opět osvobozují a bojují o puk. Úspěšnější jsou hosté.
50:30
Odpískána hra vysokou holí.
50:20
Třinec se tlačí do pásma, ale Energie dnešní souboj rozhodně nevzdává a snaží se i nadále bojovat.
49:30
Sičák byl v další velké šanci, pálil zboku kruhu.
48:51
Třinec se i nadále drží v útočném pásmu, nakonec se povedlo Mikulíkovi osvobodit domácí tým ze sevření.
48:13
Oceláři přidávají druhou branku zápasu. Vladimír Roth nahrál dlouhým pasem na Rostilava Marosze do středního pásma, nakročeno již měl střelec MARTIN RŮŽIČKA, který se tak dostal do úniku a překonal domácího gólmana bez obtíží. Asistence: Rostislav Marosz, Vladimír Roth.
47:56
Pat Mullane střílel od modré, ale jeho rána byla příliš vysoká.
47:46
Třinec uklidňuje hru a nakonec vyhazuje na zakázané uvolnění. Vhazování po pravé ruce Hrubce.
47:45
Radim Matuš se snažil překonat Hrubce, ale ten rychle ukryl kotouč pod lapačku.
47:26
Nakonec střela Rachůnka skončila jen v ochranné síti.
47:03
Mikulík zavezl kotouč do pásma, kde Energie bojuje o každý kousek ledu.
46:27
Sičák pálil silou od modré, ale Hrubec je stále stoprocentní.
Dnešní utkání sleduje 2158 diváků.
46:20
46:16
Nakonec se Energie dostala do pásma a Harkabus vystřelil, jeho střelu dokázal Hrubec zastavit.
45:58
Třinec brání karlovarským rozehrát.
45:30
Dávid Gríger se pokusil o střelu z pravého kruhu, ale jeho ránu zaznamenala jen ochranná síť.
44:38
Oceláři proměňují přesilovou hru, kterou otevírají skóre zápasu. Hrabal zavezl kotouč do pásma, nahrál Krepsovi, který našel volného ROSTISLAVA MAROSZE, který tak střílí první branku zápasu. Asistence: Josef Hrabal, Kamil Kreps.
44:16
Radim Matuš (KVA) odchází na dvě minuty za podražení.
44:14
Další tvrdou střelu vyslal Harkabus, Hrubec stačil zakročit betonem.
43:55
Domácí hrají v plném počtu a tlačí se dopředu.
42:50
Hrubec udělal hrubou chybu, snažil se o rozehrávku, ale blízko u kotouče byli dva domácí hráči. Jeden nahrál volnému Tomečkovi, který minul zcela odkrytou bránu.
42:36
Po Závorkově zákroku se Energie osvobodila.
42:12
Oceláři se drží v pásmu a hledají vhodnou pozici ke střele.
41:12
Tentokrát trest pro domácí. Dvě minuty pro Tomáše Závorku (KVA) za podražení, trest odpyká Pat Mullane.
41:00
Karlovy Vary se snaží osvobodit, když se Třinec tlačit zpět do pásma, zajel do ofsajdu.
40:23
Ten se drží v útočném pásmu a snaží se zmást Závorku, který hlídá karlovarskou svatyni.
40:09
Třinec se zmocnil prvního buly ve třetí části.
40:01
Máme tu konec druhé části, ve které opět nebyl k vidění jediný gól, ale šancí ihned několik. Karlovy Vary jsou velmi aktivní a vyrovnanou hrou fascinují ne jednoho fanouška. Na první branku budeme muset čekat i nadále, třetí třetina začne přibližně v 19:05.
40:00
39:48
Třinec hraje v plném počtu.
39:25
Ohlášena poslední minuta druhé třetiny.
38:54
Karlovy Vary v mžiku přichází pásmo a Třinec se snaží o vstřelení první branky.
38:13
Energie se drží v pásmu a vysílá mnoho střel na Hrubce. Největší šanci měl Pat Mullane, který rozezvonil tyč zády hostujícího gólmana.
37:39
Na straně Třince dochází k dalšímu vyloučení, tentokrát odchází na dvě minuty Vladimír Dravecký (TŘI) za vysokou hůl.
37:14
Oba gólmani hrají velmi důležitou roli v dnešním duelu.
36:36
Jakub Flek se objevil sám na kotouči a jel sám na gólmana Třince, ten stihl se štěstím však zakročit.
36:32
Vhazování po pravé straně Hrubce.
36:04
Rostilav Marosz pálil od kruhů, Závorka schoval kotouč pod betony.
35:50
Oceláři hrají v plném počtu.
35:22
Karlovy Vary se drží ve středním pásmu, nedaří se jim přechod do útočného pásma.
34:42
Energie se drží v pásmu, ale po kombinacích přichází o kotouč a pásmo.
34:10
Ani v této přesilové hře se Karlovým Varům nedaří přechod do útočného pásma. Až se to nakonec povedlo Rýglovi, kterého zastavil až zákrok Hrubce.
33:47
Na dvě minuty odchází zpytovat svědomí Josef Hrabal (TŘI) za faul kolenem.
32:42
Třinec se na krátkou dobu osvobozuje. Pat Mullane pálil od modré, ale střela byla zblokovaná bruslí beků.
32:40
32:36
Po dlouhém tlaku v obranné třetině se dostal do šance Denis Kindl, kterou zastavil Hrubec.
31:48
Sýkora byl v šanci, ale Závorku nedokázal překonat.
31:30
Hra je velmi vyrovnaná, oba týmy si vytvářej kvalitní šance, ale žádný gól zatím nebyl k vidění.
30:48
Třinec zakládá nový útok, který končí až u Tomáše Závorka.
30:18
Tomáš Rachůnek byl ve velké šanci, kdy získal dlouhý pas, zmátl jediného beka a snažil se dotlačit kotouč za zmateného Hrubce. Následně se strhla menší potyčka, která se obešla bez trestů.
30:08
Na druhé straně byl v šanci Denis Kindl, který zavezl kotouč do pásma a pokusil se o střelu, kterou Hrubec zpacifikoval.
29:15
Hosté se stále drží v pásmu, ale jejich hra se skládá z bojů o puk než ze šancí.
28:48
Oceláři jsou za brankou a zakládají nový útok, který končí až v jejich útočné třetině.
27:58
Vojtěch Tomeček nahodil puk na Hrubce, ten zasahoval vlastním tělem.
27:24
Třinec zakládá nový útok a míří dopředu. Jeho pokus končí ve středním pásmu, kde se o útočníky hostí postarala obrana domácího týmu.
27:06
Rýgl pálil ihned po vhazování od modré, ale zazněla jen tyč za zády Hrubce. Další střelu přidal Tomáš Dvořák, který nedokázal propasírovat kotouč za záda hostujícího gólmana.
27:05
26:59
Milan Mikulík střílel od modré čáry, ale Hrubec schoval puk pod svá křídla.
26:24
Rákos ve středním pásmu v souboji o kotouč. Hra se přesouvá do obranného pásma Třince, ale k akci se Energie nedostala.
26:14
25:55
Za brankou je opět Sičák, který míří dopředu.
25:35
Nakonec se Karlovým Varům podařilo usadit v pásmu, o které velmi rychle přichází.
25:08
Sičák za domácí brankou rozehrává na Pata Mullane, ten o kotouč přichází ve středním pásmu.
24:45
Oceláři se osvobozují a Energie zakládá nový útok, který končí zakázaným uvolněním.
24:41
Karlovým Varům se nedaří přestup ze středního do útočného pásma. Další pokus o přechod končí ofsajdem.
24:25
Podaří se Energii prosadit v přesilové hře?
24:11
Máme tu další vyloučení. Na trestnou lavici odchází Lukáš Galvas (TŘI) na dvě minuty za nedovolené bránění.
23:43
Rostislav Marosz poslal dělovou ránu od modré, doslova dělovou, která netradičně označila až světlo.
23:05
Mullane nahrál před bránu volnému Rýglovi, který minul bránu.
22:22
Tuominen zajel do útočného pásma, kde se Energie prozatím drží. Žádná nebezpečná střela z jejich pobytu ovšem nevzniká.
21:47
Se střelou Pata Mullana si Hrubec počínal betonem.
21:29
Energie se usazuje v pásmu, ale bojuje o vhodnou pozici ke střele.
20:45
Na dvě minuty odchází Zdeněk Irgl (TŘI) za držení protihráče.
20:28
Nakonec dopředu míří Tomáš Rachůnek, který označil jen mantinel za zády Hrubce.
20:01
U prvního kotouče je Třinec, který se ihned uhnízdil v útočném pásmu.
20:01
První třetina je za námi. Přinesla několik gólových příležitostí, velice zajímavý hokej, ale bohužel žádnou branku, na kterou si budeme muset počkat minimálně do další dvacetiminutovky, která začne přibližně v 18:10.
20:00
19:25
Energie se snaží osvobodit, nakonec chyboval Třinec, který zajel do ofsajdu.
18:57
Na kotouč si sáhl i Tomáš Závorka po střele Linharta.
18:15
Vojtěch Tomeček zavezl kotouč do pásma, následně byl tvrdě sražen k ledu, ale podle pravidel soutěže.
18:03
Flek z mezikruží pálil, ale Hrubec zakročil betonem.
17:57
Michal Vachovec se také ocitl v šanci, ale Hrubec ukryl kotouč do lapačky.
17:27
Rohan vyslal střelu od modré, ale gólman hostí je připravený.
16:14
Dávid Gríger s Patem Mullanem předvedli nádhernou spolupráci. První jmenovaný našel volného Mullane, který pálil od kruhů dělovou ránou, jeho střela otečkovala jen plexisklo za zády Hrubce.
15:37
Odpískáno zakázané uvolnění hostí, vhazování po levé straně Hrubce.
14:43
V útočné třetině se nachází domácí Energie, která pořádně zatopila před brankou Hrubce. Konkrétním aktérem byl Henri Tuominen, který nedokázal trefit odkrytou branku.
14:11
Irgl s Polanským byli v šanci, nakonec nedokázali přemoct domácí obranu.
13:43
David Nosek pálil od modré čáry, ale Závorka je stále dobře připravený zakročit.
13:11
Kindl získal přihrávku do středního pásma, následně schytal tvrdou ránu od kotouče do zubů.
13:11
Oba týmy si dokáží vytvořit šance, ale nedaří se jim je proměnit. Jedná se o velmi bojovný a vyrovnaný zápas.
13:10
Špirko je v souboji o kotouč s Dávidem Grígerem, nakonec se Energii daří osvobodit. Následuje komerční přestávka.
11:30
Kreps střílel od vrchu kruhu, ale jeho střela byla sražena bruslí domácího beka.
11:01
Rákos byl v šanci od modré, ale domácí obrana si s ním počala po svém.
10:41
Polanský zavezl kotouč do útočné třetiny a postaral se o další zákrok Tomáše Závorky.
10:26
Obě mužstva hrají v plném počtu.
09:48
Tomáš Rachůnek bravurně zmátl obranu Ocelářů, ale k jeho škodě nedokázal vsítit úvodní branku zápasu.
09:11
Tuominen střílel z vrchu kruhu, ale Hrubec je stále stoprocentní.
08:29
Na dvě minuty odchází za domácí Flek (KVA) za nesportovní chování a Jank (TŘI) za hrubost.
08:29
07:53
Rákos v rohu kluziště v souboji. Energie se daří osvobodit.
07:26
Oceláři v pásmu bojují o kotouč. Dravecký střílel, ale mimo.
07:11
Rýgl ve hře vyhodil kotouč do ochranné sítě.
07:10
Odpískán ofsajd a komerční přestávka.
06:19
Roth se pokusil o střelu, ta byla zblokována bruslí domácího hráče.
06:10
Odpískáno první zakázané uvolnění v zápase. Vhazování po levici Hrubce.
05:30
Špirko v souboji o kotouč nebyl úspěšný a Energie se osvobozuje.
05:04
Galvas za svou brankou a zakládá nový útok.
04:42
Dravecký střílel od kruhů, ale Závorka zakročil betonem.
03:56
Irgl dostal tým do útočného pásma, ale tam jej zastavila karlovarská obrana.
03:23
Martin Rohan vyslal tvrdou ránu od modré, kterou tečoval Tuominen, ale Hrubec zakročil včas.
02:30
Ve třetině je nyní Třinec, ale spíš bojuje o kotouč.
01:52
Václav Skuhravý míří dopředu, nahrál Flekovi, ale jeho střela šla mimo branku.
01:08
Tomáš Dujsík mířil na Vachovce a ten na Kindla, ale Hrubec se střelou neměl potíže.
00:49
Hrubec si připisuje další zákrok a vhazuje se po jeho levici.
00:35
Harant nahazoval na kotouč, ale Hrubec byl připravený.
00:14
Třinec se osvobozuje a byl v šanci, Závorka si poradil.
00:01
Kotouče se zmocnila Energie, která ihned zavezla kotouč do pásma a Hrubec musel zasahovat.
00:01
KV Arénou zní soupisky obou týmů.

HC Energie Karlovy Vary: Závorka (Honzík) – Harant, Dujsík, Sičák, M. Rohan, Tomáš Dvořák, Rýgl – T. Rachůnek, Tuominen, Mikulík – Mullane, Gríger, V. Tomeček – Vachovec, Skuhravý (C), Kindl – Harkabus, Matuš, Flek.

HC Oceláři Třinec: Hrubec (Hamerlík) – Linhart, Roth, M. Doudera, Hrabal, L. Galvas, Nosek, Jank – Petružálek, Marosz, Martin Růžička – Hrňa, Kreps, Dravecký – Adamský, Polanský, Irgl – J. Sýkora, Špirko, Jašek..
HC ENERGIE KARLOVY VARY

V letošní sezoně se karlovarské Energii příliš nedaří a po sedmnácti zápasech jí náleží poslední místo v tabulce. Karlovarští hokejisté nyní vyzývají Oceláře z Třince. Ve čtvrtém kole Oceláři zdolali Energii vysokým výsledkem 7:0. Pro karlovarský tým nemluví dobře ani poslední tři zápasy. V Liberci dlouho drželi jednobrankové manko, ale uřadujícímu Mistru se podařilo vstřelit další, zápas skončil 2:0. Následoval domácí souboj a do Karlových Varů zavítal Hradec Kralové. Sice byl zápas dlouho vyrovnaný, nakonec Energie padla 0:2. Před reprezentační pauzou se Energie stačila utkat s Olomoucí. První perioda zůstala bez gólu, následně přidali tři branky jen Orli a Karlovy Vary odjely bez bodu.Tyto tři utkání mají jednu věc společnou, Karlovým Varům se totiž nepovedlo vstřelit jediný gól. Pozitivní je, že karlovarští hokejisté patří mezi nejméně trestané hráče, což může být v zápase velmi podstatné, protože Třinci sei v přesilových hrách poměrně daří. Na druhou stranu si Energie drží velmi dobré postavení ve hře v oslabení, kde jí náleží pátá příčka.
Nejproduktivnějšími hráči domácího celku jsou Pat Mullane s 9 body , následuje Vojtěch Tomeček s 8 body a obránce Vladimír Sičák taktéž s 8body.
HC OCELÁŘI TŘINEC

Hostujícím Ocelářům se velmi daří. V celkové tabulce týmů jsou zaslouženě na druhém místě. Poslední tři utkání nedopadla pro Třinec nejhůř. Oceláře navštívil soupeř z Plzně, utkání bylo velmi vyrovnané, nakonec se však Indiáni stali prvním týmem, který dokázal připravit Oceláře o tři body. Od první periody se opět jednalo o vyrovnané utkání, tentokrát ze soupeřem z Litvínova. O vítězi muselo rozhodovat až prodloužení, ve kterém byli úspěšnější hosté, kteří si odvezli z Třince dva body. Před reprezentační přestávkou přijela pražská Sparta. Ta sice dokázala ovládnou první část zápasu, další dvě periody však byly v režii domácích a nechali si tak plný počet bodů na své půdě. Na hostujícím ledě nemá Třinec velké potíže a patří mu tak druhé místo v tabulce.
Domácí Energie by si měla hlídat svého bývalého hráče Rostislava Marosze, který je nejproduktivnějším hráčem třineckého týmu se 14 body . Následuje Jakub Petružálek se stejným počtem bodů a na třetím místě se nachází Martin Růžička s 11 body .
Hokejoví příznivci,
vítám Vás u dnešní online přenosu, ve kterém se utká karlovarská Energie s dominantním týmem z Třince. Utkání kvůli přenosu v TV začíná v 17:20.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:20.