Hradec Králové - Chomutov: Hosté po patnácti sekundách udeřili znovu, 3:2

Ode mě je to pro dnešek z metropole východních Čech již vše. Děkuji Vám za pozornost a těším se, zase někdy brzy při hokejových střetnutích, na počtenou.
Dnešní klání bylo utkáním dvou rozdílných polovin. V té první si Lvi vybudovali tříbrankový náskok, který Piráti zvládli během patnácti sekund proměnit v hubené vedení o jeden gól. Od té chvíle se tento zápas stal nemilosrdným bojem o každý centimetr ledu. Chomutov tlačil, měl v druhé půlce souboje zřetelnou převahu. Svěřenci Václava Sýkory však pečlivě bránili před Rybárem, což jim nová jednička Východočechů oplatila šestadvaceti úspěšnými zákroky. To byly stavební kameny, na nichž Hradec postavil své vítězství.
Střely v třetí třetině: Mountfield HK – 3, Piráti Chomutov – 9
Nejlepší hráči zápasu: za Chomutov Dávid Skokan, za Hradec Jaroslav Bednář.
59:55
Bednář vyhrál poslední vhazování a Pavlas zblokoval závěrečnou ránu Rutty, pročež si Lvi připíšou velice vytoužené a neméně vybojované tříbodové vítězství!
59:35
Branka Mountfieldu není ve správné poloze. Sudí pískají postavení útočícího hráče v brankovišti. Huml protestuje, že byl do svatyně Hradce natlačen. Rozhodčí asi tento protest přijali, jelikož následovat bude buly před Rybárem.
59:25
Oddechový čas pro Severočechy. Vhazovat se bude v obranném pásmu svěřenců Václava Sýkory. Laco zůstává na střídačce.
59:10
Laco jede na střídačku, Piráti hrají v šesti!
59:00
Mountfield se osvobodil. Chomutov zakládá jednu z posledních akcí.
58:30
Kotouč je zašlápnutý v rohu kluziště za klecí Rybára, rozhodčí nepřerušuje.
58:00
Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny, udrží Hradec těsný náskok?
57:57
...nic z toho nebylo, do protiútoku míří Lvi.
57:35
U puku Skinner, v rohu kluziště za brankou Východočechů. Jeho spoluhráči jsou zatím obsazeni...
56:54
Potulny nemohl přejít přes dva obránce, pročež vystřelil přes ně. Laco jeho střelu chytil a následně ještě zvládl rozehrát.
56:21
Huml dokázal bekhendem najít Skokana a Piráti rozjíždějí kolotoč přihrávek před Rybárem.
56:15
Další icing Mountfieldu, tentokrát však přinejmenším sporný.
55:42
Na druhé straně neměl Rybár žádné potíže s nahozením ze středního pásma. Vondrka k němu ale rychle dobruslil, pročež se bude vhazovat před svatyní Východočechů.
55:12
Bednář s Köhlerem šli dva na jednoho, hradecký kapitán předvedl pěknou žabku, ale druhému jmenovanému vypíchl puk gólman Pirátů.
55:00
Pět minut do konce třetí třetiny. Drama pozvolna vrcholí.
54:32
Šimánek nahazuje za svatyni Laca a oba týmy jdou střídat. Puk má na své holi za vlastní brankou Dlapa.
54:02
Hradec kombinuje v pásmu protivníka. Knotkovu ránu zblokoval v posledních momentech aktivní Kudělka.
53:18
Ten samý hráč Chomutova nabíjel Kudělkovi, který však promáchl.
52:31
Flemming pálil od modré. Rybár jeho ránu viděl a schoval v náruči.
52:26
V utkání už nepokračuje Andris Džerinš, který již převlečený stojí za sklem za svatyní Chomutova.
52:22
Vondrka střílel ze špatného úhlu. Navíc minul, takže žádné nebezpečí pro Rybára.
52:08
Během komerční přestávky rozjíždí hradecký kotel svou klasiku, kdy dvě jeho poloviny soutěží v tom, kdo dokáže hlasitěji skandovat "Hradec Králové – Hradec Králové!"
51:32
Tomica přebruslil Pláňka, tudíž se hra nepřerušuje. Lvi se ale dokázali rychle zmocnit černé pryže a nyní již kombinují v pásmu protivníka.
51:05
Nedvídek dokázal dostat puk za branku Laca, aniž by se pískal icing, takže může odjet na střídačku.
50:40
Klasická událost třetí třetiny...zakázané uvolnění Východočechů.
50:17
Bednář zblokoval ránu Skinnera, která neškodně projela kolem pravé tyče svatyně Mountfieldu.
49:43
Jarůšek se snažil udržet puk v třetině protivníka, proti přesile však neobstál.
49:16
Rutta pálil z pravého kruhu, Rybár ale střelu vykopl betonem!
48:30
Dnešní utkání ve FORTUNA aréně sleduje 5095 diváků.
48:20
Chomutov má v první polovině periody optickou převahu, kterou ale málokdy zúročí v nějakou tu šanci.
48:14
Ruttův pokus zblokoval Köhler, pročež kotouč skončil v ochranné síti za klecí Mountfieldu.
47:38
Valach prokličkoval až do útočného pásma. Jeho rána ale minula tyč hradecké svatyně o velký kus.
47:18
Kaše v souboji o puk s Jarůškem prohrál. Přesto si musel Rybár poradit se střelou od modré, kterou vyslal Dlapa.
46:59
Hádejte, co se nyní na kluzišti odehrálo. Ano, další zakázané uvolnění svěřenců Václava Sýkory.
46:35
Pláněk úspěšně odtlačil Račuka do rohu, forvard Severočechů se tak nemohl dostat do zakončení
46:10
Dietz stihl rozehrát a zároveň se vyhnout nárazu, který mu chtěl uštědřit Poletín. Útočník Pirátů se tak rozplácl o mantinel.
45:33
Bednář s Šimánkem konečně předvedli kvalitnější kombinaci a unavení hráči Lvů tak mohou vystřídat.
45:16
...a další.
45:09
Chyby v rozehrávce nám tu rostou jak houby po dešti. Zakázané uvolnění Hradce...
44:48
Šimánek vyhrál souboj o puk a dostal jej k brance Laca, tam jej ale sebrala defenziva Pirátů.
44:33
A znovu nepřesnost. Tentokrát v podání Chomutova. Postavení mimo hru.
44:24
S další rozehrávkou si již tak dobře neporadili. Zakázané uvolnění.
43:48
Dietzovo nahození ze středního pásma přeletělo svatyni Laca, přesto se Hradeckým povedlo získat černou pryž a nyní kombinují před klecí protivníka.
43:15
Šimánek rychle probruslil do pásma Chomutova, ale tam byl o puk okraden.
42:49
Čáp tvrdě sestřelil Vondrku, který se notnou chvíli sbíral z ledu. Nakonec však bude kapitán Pirátů v pořádku.
42:35
Východočeši mohli jít do velké šance, ale zastavil je ofsajd.
42:15
Úspěšnějším byl forvard Chomutova, jenže příliš dlouho si kotouč neužil, když ho o něj připravil Newton.
41:53
O černou pryž nyní bojují Pavlas a Kaše v rohu kluziště za brankou Rybára.
41:19
Bednář viděl, že je jeho lajna unavená, a tak jen nahodil na Laca a spěchal střídat.
40:56
Růžička si chtěl narazit se spoluhráčem, ale jeho pas byl nepřesný a kotouč tak získávají Lvi.
40:12
Rutta prověřil hned na úvod třetiny Rybára střelou z obranné modré čáry. Gólman Mountfieldu si s tímto pokusem poradil bez problémů.
40:01
Třetí třetina začne přibližně v 18:57.
Střely v druhé třetině: Mountfield HK – 11, Piráti Chomutov – 8
Druhá perioda přinesla mnoho zajímavého. Když na 3:0 zvyšoval Jarůšek, zdálo se, že už by se utkání mohlo jen dohrávat z nutnosti. Piráti se s tím ale nesmířili a díky zásahům Kämpfa a Skokana v patnáctivteřinovém rozmezí zdramatizovali tento zápas na maximální možnou míru. Třetí třetina tak bude ještě velmi interesantní bitvou mezi oběma mužstvy, které hodlají bojovat do posledního dechu.
40:00
39:55
Poletín se ještě dostal ke střele, jenže ta minula svatyni Rybára přinejmenším o metr.
39:32
Závěr druhé části hry provází hodně nepřesností. Zakázané uvolnění Hradeckých.
39:13
Severočeši se nechali lapit v ofsajdu. Buly ve středním pásmu.
38:38
Pavlas s Dietzem si párkrát vyměnili puk. Následně druhý jmenovaný nahodil černou pryž na Laca, ale ten neměl žádný problém a stihl i rozehrát.
38:04
Nyní si mladého útočníka Pirátů pohlídal Kopta a zručně jej o kotouč připravil.
37:30
Kaše šikovně protečoval až za svatyni Mountfieldu a Chomutov se usazuje před Rybárem.
37:06
Kämpf pálil z levého kruhu, bližší tyč minul jen velmi těsně!
36:29
Džerinš se snažil najít parťáka Jarůška těsně před brankou. Přihrávku na poslední chvíli zachytil Skinner.
36:15
Pavlasovo nahození ze středu kluziště si nechal Laco v lapačce, takže Lvi získávají buly před jeho svatyní.
35:47
Rána Stanislava Dietze zase nepřešla přes Tomicu.
35:09
Gregorc pálil od modré, jeho střelu zblokoval Flemming.
34:50
Ani Severočeši ale nezvládli založit akci. Zakázané uvolnění.
34:30
Východočeši přistiženi v úmyslném ofsajdu. Buly před brankou Lvů.
33:49
Newton rozehrává akci Mountfieldu, díky jeho dobré přihrávce se Jarůšek dostává do útočné třetiny.
33:18
Severočeši teď ale mají sebedůvěry na rozdávání a znovu okupují oblast poblíž klece Patrika Rybára.
32:30
Fanoušci Mountfieldu odpovídají po svém – mohutným skandováním "Hradec Králové!"
31:59
Piráti právě vstřelili branku!
V rozmezí patnácti vteřin Chomutov výrazně dramatizuje utkání! Mrázkovu ránu, která prošla pod Rybárem, dorazil do svatyně Hradce DÁVID SKOKAN! Asistence: Jaroslav Mrázek, Michal Vondrka.
31:44
Tento tlak se daří Pirátům využít! Rána Růžičky byla zblokována defenzivou Lvů jen k DAVIDU KÄMPFOVI, který snižuje na 1:3! Asistence: Vladimír Růžička, David Kaše.
31:14
Růžička předvedl pěknou zadovku na Kämpfa, Chomutovští jsou nyní před svatyní Mountfieldu a tlačí se do zakončení.
31:12
Branka neplatí. Pokračovat se bude vhazováním ve středním pásmu. Michal Vondrka ještě důrazně protestuje u sudích, ale nebude mu to nic platné.
31:12
Rutta vyslal ránu z mezikruží, po níž se Rybár i s kotoučem svalil někam k brankové čáře. Následně se strhla v brankovišti Hradce mela. Nyní se prohlíží video a hlavní otázka nejspíš bude, kdy byla přerušena hra a kdy a zda překročil touš čáru.
30:49
Dobrá práce Pláňka, černá pryž letí až k Lacovi.
30:23
Štajnoch teď dostává svým faulem Lvy do potíží. Inkasuje dvě minuty za hákování.
30:11
Gregorc udržel kotouč před dotírajícím Račukem a přihrávkou našel Koptu.
29:44
Nedvídek se utkal o puk v rohu kluziště se Skinnerem, jako vítěz z tohoto souboje odchází obránce Pirátů.
29:13
Růžička byl neúspěšný při vhazování v útočném pásmu a vpřed míří Michal Dragoun.
28:47
Pláněk prohrál souboj s Tomicou a Chomutov se osvobozuje z obranné třetiny.
28:42
Icing svěřenců Vladimíra Růžičky. Buly po levé ruce brankáře Laca.
28:20
Dlapa rozehrává akci Pirátů, jeho pas však byl nepřesný a dopředu mohou Východočeši.
27:38
Zdeněk Čáp sice obvykle hraje beka, ale dnes odvádí dobrou hru na křídle čtvrtého útoku. Nyní šikovně zadovkou přihrál Veselému.
27:18
Valach neudržel modrou čáru a Lvi mohli jít do přečíslení, jenže je zastavil ofsajd.
26:38
Chomutovští teď chvíli motali defenzivu Mountfieldu před jejich klecí, ale nakonec se sami připravili o třetinu nepřesnou přihrávkou.
26:18
Nebezpečný pokus od modré Rybár pouze škrtl lapačkou. Černá pryž se poté snášela k svatyni Mountfieldu a nakonec orazítkovala její břevno!
26:03
25:45
Hodně rušno teď bylo před Lacem, který neudržel střelu, jenže ani jeden z útočníků Hradce nebyl v brankovišti Chomutova dost důrazný.
25:19
Rána od modré se Newtonovi nepovedla a zblokoval ji první bránící hráč.
25:07
Bednář byl již v téměř nulovém úhlu, přesto vyslal střelu, která Laca zaskočila a touš udržel ve své náruči jen tak tak.
24:33
Flemming se snažil osvobodit, ale jeho vyhození bylo zachyceno. Napodruhé již byli Piráti úspěšní a puk je u Rybára.
24:03
Šance pro Lvy, aby ještě více zvýraznili svou dominanci. Tomica inkasuje dvě minuty za nedovolené bránění.
23:40
Tvrdý střet u mantinelu mezi Tomicou a Štajnochem, oba borci jej bravurně ustáli.
22:58
Východočeši jsou dnes ve formě, neusínají na vavřínech a znovu se vydávají aktivně napadat soupeřovu rozehrávku.
22:09
Hradec právě vstřelil branku!
RICHARD JARŮŠEK nám právě předvedl svou rychlost a průbojnost. Jeho tempu, které nabral už ve středním pásmu, zadáci Pirátů prostě nemohli stačit. Bednář vyslal skvělou průnikovou přihrávku, útočník Mountfieldu si ji zpracoval a kotouč pak poslal prudce mezi betony Laca! Asistence: Jaroslav Bednář.
22:00
Oba týmy v plném počtu.
21:46
Dlapův pokus odrazil Bednář ramenem do rohu.
21:32
Icing Mountfieldu. Rybár bude muset být v následujících okamžicích pozorný.
21:20
Lvi vstoupili do třetiny aktivně, rozjeli kolotoč přihrávek před Lacem, ze kterého ale nakonec nic nevytěžili.
20:42
Šimánek pálil z nebezpečné blízkosti, jenže Mrázek jeho pokus zvládl zblokovat, pročež nebyl nebezpečný.
20:08
Na počátku druhé periody jsme tedy svědky hry ve čtyřech, první akci rozehrává bek Chomutova Rutta.
20:01
Druhá třetina začne přibližně v 17:58.
Střely v první třetině: Mountfield HK – 10, Piráti Chomutov – 11
Hradec má za sebou snad nejlepší třetinu, jakou zatím v této sezóně doma odehrál. Jeho tlak vyústil v přesilovky, které svěřenci Václava Sýkory gólově využili. Chomutov už v deváté minutě sáhl ke střídání gólmanů. Uvidíme, zda se Jánu Lacovi povede lépe, než jeho předchůdci. Mountfield zatím hraje na takové úrovni, které Severočeši nestačí, pročež to pro brankáře Pirátů bude úkol nelehký.
20:00
20:00
V závěru první třetiny se ještě strhla menší potyčka mezi Jarůškem a Kudělkou. Aktivnějším a také silnějším v ní byl forvard Lvů. Oba však vyfasují stejný trest – dvě minuty za hrubost.
20:00
19:55
Jarůšek ještě míchá s kotoučem u mantinelu, ale do sirény již vystřelit nestihne.
19:11
Dietz nahodil kotouč a Dragoun šikovně protečoval do pásma Chomutova. Hradec tak může odehrát závěrečnou minutu první třetiny v relativním klidu.
19:00
Piráti docílili branky, ale radovali se zbytečně. Rozhodčí po konzultaci s videosudím správně rozhodli, že gólu bylo dosaženo rukou.
18:46
Skokan a Štajnoch se střetli v souboji o kotouč za brankou Mountfieldu, úspěšnější byl obránce Východočechů a puk získal.
18:20
Jarůšek dostal přihrávku na pravý kruh od Džerinše, následně pěkně vypálil, ale neméně dobře si vedl Laco se svou lapačkou!
17:45
Nahozený kotouč skryl Laco raději pod lapačkou a Hradec se tak lacino dostává k vhazování před jeho svatyní.
17:17
Valach vypálil až z obranného pásma, ale brankář Lvů je pozorný a puk vyráží do rohu kluziště.
16:43
Poletín nahazoval kotouč do prostoru před Rybárem, tam se však žádný z jeho spoluhráčů nevyskytoval.
16:29
Zakázané uvolnění v podání svěřenců Vladimíra Růžičky. Vhazování po pravé ruce Laca.
16:18
Pláněk posílal pěknou přihrávku na Džerinše, centrovi Východočechů chyběly dva kroky, které by ho dostaly do stoprocentní šance.
16:07
Dietz přetlačil v souboji o touš Račuka, ale dlouho jej neudržel.
15:42
Severočeši se dostali do postavení mimo hru. Buly ve středním pásmu.
15:16
Dragoun zkušeně poslal kotouč za branku Pirátů a může se svou lajnou vystřídat.
14:32
A právě bek Mountfieldu se dostal ke střele z mezikruží, ale Laco fantasticky vyrazil!
13:51
Šimánek napadá rozehrávku Chomutova, podařilo se mu kotouč získat, z čehož mohou teď těžit Jarůšek s Newtonem.
13:00
Další pokus vyslal Kudělka, ale gólman Hradce byl znovu připraven.
12:44
Růžička pálil tvrdě z levého kruhu, ale Rybár šel rychle do rozkleku a puk našel v náruči.
12:42
12:13
Růžičkova nedobrá přihrávka a ještě horší Valachovo zpracování připravují hosty o útočné pásmo.
11:44
Východočechům se zatím oslabení daří, hraje se v třetině Pirátů.
11:20
Rutta nahazoval ze středního pásma, Rybár neměl problém a kotouč vykopl betonem.
10:42
Šance pro Chomutov snížit náskok soupeře, Jaroslav Bednář inkasuje dvě trestné minuty za podražení.
10:40
Valach pálil od modré, ale pouze do skla za svatyní Rybára.
09:38
Piráti se snaží rychle zkorigovat skóre a ženou se vpřed.
08:39
Dlapa navíc inkasuje dvě minuty za podražení, tudíž bude Hradec hrát i nadále v početní výhodě.
08:39
Chomutov střídá brankáře, Jana Strmeně nahrazuje Ján Laco.
08:39
Druhá přesilovka se rovná druhému gólu! Dragoun v ponechané výhodě tečoval přihrávku Bednáře, černá pryž vyletěla do vzduchu a dopadla do míst, kde se nacházel RYAN POTULNY, jenž zvyšuje na 2:0! Asistence: Michal Dragoun, Jaroslav Bednář.
08:08
Huml vyvezl puk z pásma Pirátů a dokonce se dostal ke střele, ta však mířila hodně mimo branku Rybára.
07:50
Následně si bek Chomutova půjde zchladit hlavu na trestnou lavici – dvě minuty za vysokou hůl. Lvi mohou jít rychle po začátku zápasu do trháku.
07:39
Juraj Valach vypálil od modré, ale jeho rána byla zblokována klubkem těl před svatyní Hradce.
07:31
Vondrka se snažil udržet pásmo v rohu kluziště, jenže defenzíva Mountfieldu jej o kotouč připravila.
06:45
Autor úvodní trefy Köhler je očividně povzbuzen svým zásahem, nyní aktivně napadá rozehrávku protivníka.
05:30
Vondrka chtěl rychle srovnat stav střelou z mezikruží, ale proti byla Rybárova lapačka.
05:06
Přesilovka je využita! Gregorc vypálil z modré, puk se po odrazu od mantinelu dostal před branku k BEDŘICHU KÖHLEROVI, který otevírá skóre dnešního duelu – 1:0! Asistence: Blaž Gregorc, Jaroslav Bednář.
04:57
Jaroslav Bednář nalil parádně Potulnymu, jenže ten ve stoprocentní šanci selhal!
04:27
Tomica dokonce zahrozil střelou z levého kruhu. Rybár zasáhl ramenem a kotouč skončil v ochranné síti za jeho svatyní.
03:58
Knotek se Šimánkem získali pásmo, ale ne na dlouho, Chomutov se zatím v oslabení brání na jedničku.
03:23
...kterou však využít nedokázal. Lvi si si zahrají první přesilovku. Mrázek dostává dvě minuty za napadení.
02:51
Bude se vylučovat, Mountfield hraje ve výhodě...
02:18
Hradecký bek se o pár chvil později dostal ke střele od modré čáry, ale Strmeň šel rychle na zem a puk vyrazil.
01:46
Dietz sice vyhrál souboj o černou pryž ve středu hřiště, jenže rozehrát jej již nedokázal a dopředu tak mohou hosté.
01:05
Růžička vyslal nepříjemný pokus, ale gólman Východočechů a jeho vyrážečka byli připraveni.
00:44
Newton nahazuje kotouč za branku Pirátů a Mountfield rychle střídá.
00:08
Úvodní vhazování vyhráli Hradečtí, ale k první střele se dostal Vondrka, Rybár vykopl puk betonem.
00:01
Hráči již přicházejí tunelem k ledové ploše, souboj Hradce s Chomutovem co nevidět vypukne!
Zraněný je odnášen na nosítkách členy záchranné služby a hasiči. Přejeme mu brzké uzdravení a rychlý návrat do hlediště.
Ve FORTUNA aréně sice probíhá rozcvička hráčů před zápasem, ale všechny oči se upírají do rohu hlediště, kde jeden z fanoušků spadl ze schodů a aktuálně je v péči místní ochranky, která již pravděpodobně zavolala záchrannou službu. Doufejme, že divák bude v pořádku a utkání nebude tímto incidentem nijak ovlivněno.

Mountfield HK: Rybár (Kacetl) – Newton, Pláněk, Gregorc, Štajnoch, Dietz, Pavlas – Šimánek, Džerinš, Jarůšek – Köhler, Potulny, Bednář (C) – Nedvídek, Dragoun, T. Knotek – Kopta, J. Veselý, Čáp. Trenér: Václav Sýkora.

Piráti Chomutov: Strmeň (J. Laco) – Kudělka, Rutta, Dlapa, Flemming, Skinner, Valach, Mrázek – Vondrka (C), Huml, Račuk – Tomica, V. Růžička, Kaše – Poletín, Kämpf, Skokan – Koblasa, Šťovíček, Hřebejk. Trenér: Vladimír Růžička.

Rozhodčí: Hejduk, Pražák – Blümel, Zíka.
Vzájemná bilance z loňské sezóny

Jak již bylo zmíněno, vzájemné souboje z minulého ročníku patřili Pirátům, kteří všechny čtyři vyhráli a ukořistili z nich celkem deset bodů, zatímco Lvi pouhé dva. Královéhradečtí ale dvě předcházející utkání před svými fanoušky zvládli vyhrát a pomalu začínají budovat z vlastního stadionu nedobytnou tvrz. Naopak Chomutovu se v poslední době na kluzištích soupeře nedaří, naposled prohrál v Boleslavi, předtím v Třinci, takže hledat favorita je poměrně složitou záležitostí.

Mountfield HK

Hráči z města na soutoku Labe a Orlice neprožívají zrovna pohádkový vstup do sezóny. V základní hrací době zatím zvládli porazit pouze Karlovy Vary a největšího konkurenta z Pardubic. To jsou ale mužstva, která se nacházejí na dně tabulky, přičemž Lvi baží po zopakování umístění v první čtyřce. Aktuálně však okupují až osmé místo a získali pouze šestnáct bodů. Domácí fanoušci touží vidět další vítězství v šedesáti minutách, což proti dobře hrajícímu Chomutovu nebude pro Bednáře a spol. lehký úkol.

Piráti Chomutov

Mužstvo Vladimíra Růžičky vplulo do ligy na výbornou. Aktuálně pro sebe dokázalo uloupit třetí pozici se ziskem dvaadvaceti bodů. Severočeši sice ztrácejí poměrně hodně na tandem Brno – Třinec, který je v čele. Přesto jsou jedním z nejpříjemnějších překvapení začátku tohoto ročníku. Za základ jejich úspěchu bychom měli považovat především přesilovky, které mají nejlepší z celého extraligového pelotonu, dokáží se v nich prosadit také dnes?
Dobrý podvečer přeji všem příznivcům ledního hokeje z královéhradecké FORTUNA arény! Dnes budeme svědky atraktivního duelu 13. kola Tipsport extraligy mezi týmy Mountfield HK a Piráti Chomutov.

V loňské sezóně vyhráli všechna vzájemná utkání Severočeši. Pro svěřence Václava Sýkory tedy přichází čas pomsty. Piráti se však letos na ledě cítí skoro jako na moři, takže nelze předpokládat, že by svou kůži dali lacino.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.