Hradec Králové - Liberec: Jiří Šimánek vstřelil rozhodující nájezd a domácí si tak připsali bod navíc

Ode mě je to v tuto chvíli již vše, přeji vám hezký zbytek neděle a úspěšný vstup do nového týdne!
Jelikož ani po pětašedesáti minutách hry nebyl vítěz klání mezi Hradcem a Libercem znám, o bonusovém druhém bodu musely rozhodnout až dovednostní soutěže. V nich se trefili pouze domácí hráči, a to Jiří Šimánek, jehož trefa se nakonec ukázala jako vítězná, a Jaroslav Bednář. Mountfield tak z dnešního klání bere dva body a poprvé v sezóně uspěl v nájezdech.
Nejlepšími hráči zápasu jsou vyhlášeny dvě šestadvacítky. Na domácí straně se jedná o Jaroslava Bednáře, z hostů je to pak Petr Jelínek.
V samostatných nájezdech zvítězil tým Mountfield HK.
Autorem vítězné branky je JIŘÍ ŠIMÁNEK, jenž se po forhendové kličce trefil do horního rohu liberecké svatyně.
Bližňák nedává a Hradec tak vítězí po samostatných nájezdech!
Bednář vystřelil zápěstím a překonává Willa.
Mikyskovu střelu chytá Rybár.
Šimánek forhendovou kličkou trefil horní roh Willovi brány.
Samostatné nájezdy začínají.
Střely na branku v prodloužení (celkem):
Hradec Králové: 4 (32)
Liberec: 4 (20)
Ani prodloužení nerozhodlo, následovat tak budou samostatné nájezdy, jichž se nebude moci zúčastnit vyloučený Džerinš.
65:00
Prodloužení skončilo.
65:00
Vyloučení v týmu Mountfield HK (Andris Džerinš – 2 min., hrubost).
64:51
Rybár svůj tým několikrát podržel a chvíli poté, co se kotouč dostal ven z hradeckého pásma, jsou domácí v plném počtu.
63:59
Ševcova rána z mezikruží byla Köhlerem sražena mimo.
63:18
Radivojevič to zkoušel z levého kruhu, přes bránícího Gregorce ale neuspěl.
62:45
Bekhendem to na Rybára zkoušel Jelínek, slovenský brankář v hradeckých službách ale odolal.
62:34
Bulíř byl po své střele faulován Dejem, který je vyloučen za držení protihráče. Liberec tedy bude hrát přesilovku.
62:10
Knotek neseřídil mířidla a netrefil bránu.
61:51
Hosté již hrají v plném počtu.
61:41
Köhler nadvakrát z blízka Willa nepřekonal!
61:16
Gregorc nyní znovu vystřelil, bylo ovšem pouze slyšet zadunění puku o zadní mantinel.
60:34
Jarůškovi zaparkovanému před bránou přihrávka nesedla a liberecký gólman i tentokrát zůstal nepřekonán.
60:17
Hradečtí se usadili v pásmu a od modré střílel Gregorc. Puk jím vyslaný ale shrábl lapačkou Will.
60:01
Střely na branku ve 3. třetině (celkem):
Hradec Králové: 6 (28)
Liberec: 3 (16)
Jen připomínám, že do nastaveného času půjdou domácí v početní výhodě a do dnešního klání již jistě nezasáhne Lakatoš potrestaný osobním trestem.
Šedesát minut hry dnešní zápas nerozhodlo a utkání tak po krátké pauze bude pokračovat pětiminutovým prodloužením. Oba týmy mají již jistý bod, kdo pro sebe ale uzme ten druhý?
60:00
59:39
V závěru třetiny si Hradečtí zahrají přesilovku, Bližňák jde pykat za hrubost. Současně si osobní desetiminutový trest za nesportovní chování vysloužil Lakatoš.
59:39
59:31
Ze vzduchu trefoval Bednář puk, odpálil ho ale mimo bránu hostů.
59:05
Oddechový čas si nyní vybírá i tým Tygrů.
59:05
Gregorcovi přeskočil kotouč hokejku, i přes to ale sudí pískají liberecké zakázané uvolnění.
58:36
Icing byl nejprve odpískán domácím, rozhodčí ale nakonec vzali svůj verdikt zpět. Buly ve středovém kruhu.
58:26
Příliš dlouho se u mantinelu bojovalo o puk a sudí tak přerušují hru.
58:00
Přesně dvě minuty zbývají do konce třetí třetiny a za současného stavu to pod Bílou věží zatím vypadá, že utkání dospěje do prodloužení.
57:12
Další ofsajd si na své konto připisují Severočeši, vhazuje se ve středním pásmu.
56:50
4678 diváků, kteří dnes sledují zápas ve FORTUNA aréně, nyní přihlíží oddechovému času domácích. Ti si vcelku logicky vybrali po zakázaném uvolnění, kdy nemohli vystřídat.
56:42
Tygři kroužili v pásmu, Ševcova střela ale byla příliš vysoká na to, aby se vešla mezi tři tyče.
55:34
Bednář chtěl nakrátko najít Štajnocha, přihrávku ale vystihl liberecký hokejista a útočný výlet domácího obránce se nakonec nekonal.
54:43
Jarůšek zkusil vystřelit hned za modrou čárou, jeho ránu ale zablokoval hne první bránící hráč.
53:56
Na druhé straně se pro teč natahoval Jelínek, marně.
53:27
Až teď se ke kotouči dostal Kukumberg, který s ním zamíchal v mezikruží, na Willa ale nevyzrál.
52:44
Sem a zase tam. Tak nyní vypadá hra na ledě FORTUNA arény. Oba týmy se střídají v držení puku, ale nebezpečnější akce k vidění není.
52:24
Knotkův pokus z levého kruhu byl Pyrochtou sražen až do ochranné sítě. Po menším pošťuchování obou těchto hráčů přichází na řadu poslední komerční přestávka zápasu.
51:19
Potulny si to z trestné lavice namířil do útoku a dobrou zpětnou nahrávkou našel Jarůška. Ten se ale snažil ještě najít dalšího spoluhráče a z akce se tak nakonec nebezpečnější zakončení nevyklubalo.
50:39
Trochu krkolomně, ale přece. Po několika odrazech se Mountfield konečně dostal k puku a vyhodil černou pryž ven z pásma.
49:53
Do další liberecké střely od modré čáry zase obětavě padl Köhler a kotouč míří až k Willovi.
49:40
Nebezpečná Radivojevičova střela už mířila do brány, Rybár ale výborně švihl lapačkou a puk chytil.
49:11
Střelu od modré čáry si do výstroje shrábl Rybár.
49:07
Lvi se budou dvě minuty muset obejít bez Potulnyho, jenž je vyloučen za faul kolenem.
48:16
Hráči Mountfieldu se teď nedomluvili a k volnému puku se málem do nebezpečného postavení dostal jeden z Libereckých. Nakonec to ale pro domácí dopadlo dobře a dostali kotouč mimo pásmo.
47:53
Zakázaným uvolněním se proviňují domácí hokejisté, kteří tak nemohou vystřídat a vhazuje se před Rybárem.
47:35
Will si musel dávat pozor proti Červenému a po jeho zákroku následuje komerční pauza.
47:22
Pavlík nejprve neproměnil svůj pokus z mezikruží, chvíli nato se snažil obtočit kolem libereckého beka. Ten ale stál pevně jak skála a mladého útočníka za svá záda nepustil.
46:22
Šimánek nabral dobré tempo a po průjezdu téměř celého kluziště nahazoval bekhendem před bránu. Puk ale olízl jen boční síťku.
45:23
Dietz uklidnil hru a podržel kotouč za Rybárovou bránou, aby mohli oba týmy vystřídat. Následná domácí akce končí postavením mimo hru.
44:21
Vydarený nechtěně namazal přímo na hůl Radivojevičovi, liberecký forvard ale svou šanci v gól nepřetavil.
43:45
Liberečtí jsou kompletní a po delší době se tak hraje v plném počtu hráčů na obou stranách.
43:19
Bednář se ocitl v mezikruží a jeho rychlá rána, možná i s přispěním břevna, skončila v ochranné síti.
42:34
Ani rybička Šimánka nezastavila kotouč před modrou čárou a domácí tak museli vyklidit pásmo.
42:17
Ošklivě vypadal pád Rastislava Deje, který to po kontaktu s protihráčem napálil přímo do brankové konstrukce. Jak se ale zdá, hradecký útočník bude snad v pořádku.
42:00
Zakázané uvolnění Severočechů. Za vteřinku se do hry vrátí Pavlas a na Mountfield čeká téměř minutu a tři čtvrtě dlouhá přesilovka.
41:44
Navíc se síly na ledě vyrovnají. Trest pro příliš mnoho libereckých hráčů na ledě odpyká Mikyska.
41:40
Ale ani tentokrát se jim usadit v pásmu nepodařilo a domácí opět vyhazují.
41:09
Hradečtí se osvobozují a Tygrům nezbývá než to zkusit znovu.
40:34
Dejův průnik kolem mantinelu odmítl liberecký obránce, který východočeského forvarda přišpendlil k mantinelu.

Další dvacetiminutovka začne přibližně v 18:53
Stejně jako první perioda, i ta druhá nabídla divákům ve FORTUNA aréně dva přesné zásahy – opět po jednom na každé straně. Zajímavé je, že oběma gólům předcházely přihrávky ve formě takzvaných žabek. Po spolupráci s Lakatošem se nejprve trefil Martin Ševc, za Hradec zase na 2:2 po spolupráci s Dejem vyrovnával Jaroslav Bednář.
40:00
40:00
Současně se sirénou ukončující druhou dvacetiminutovku se do sebe pustili hradecký Pavlas a liberecký Vitásek. Oba hráči jsou vyloučeni za hrubost, ovšem na rozdíl od svého soka vyfasoval domácí bek o dvě minuty navíc a Severočeši tak novou třetinu začnou v početní výhodě.
40:00
39:29
Rastislav Dej uháněl do útočného pásma, ocitl se ale v příliš velkém úhlu, než aby nebezpečněji přes bránícího hráče zakončil.
38:52
Köhler se po kotouči natahoval marně, a tak se hracího předmětu opět zhostili Tygři. Ti byli sice chvíli poté o puk znovu obráni, Hradec ale vyhodil jen na icing a vhazuje se tak před Rybárem.
38:35
Rybár si připsal důležitý zákrok a sklízí pochvalu od domácího kotle.
38:19
Kukumberg našel na modré čáře Bednáře, ten se ale k zakončení tísněn obráncem nedostal.
38:05
Chvíli nato ta samá dvojice putuje na trestnou lavici. Dvě minuty za hrubost vyfasoval Pláněk i Lakatoš, hraje se ve čtyřech.
38:05
37:53
Lakatošovu střelu dobře odhadl Pláněk, který ji srazil nad Rybárovu bránu.
37:32
Teď se ovšem do útočné třetiny dostali Severočeši a hokejisté zpod Bílé věže vyhazují na zakázané uvolnění.
36:55
Domácí fanoušky branka jejich týmu nabudila a ženou svů hráče za dalším gólem.
36:08
Hradec právě vstřelil branku!
Klasická početní výhoda už ale končí v liberecké síti a Mountfield vyrovnává! Dej vymyslel žabku přes šíři kluziště na volného JAROSLAVA BEDNÁŘE, který si kotouč zpracoval a chladnokrevně ho uklidil do vzdálenějšího horního vinglu. Asistence: Rastislav Dej.
36:03
Hosté jsou ve čtyřech a Gregorc jen tak tak nepustil za modrou svou nepovedenou ránu.
35:32
Liberec se vysvobozuje, z dvojnásobné přesilovky už mnoho nezbývá.
35:02
Červenému střela z první z prostoru mezi kruhy nesedla a zamířila mimo tři tyče.
34:34
Severočeši jdou na 89 sekund do tří! Derner je vyloučen za krosček. Hradec v posledních minutách svého soupeře tlačí, uvidíme, zda se mu podaří proměnit tuto šanci.
34:29
Potulnymu se zblízka nepodařilo vyzrát na Willa!
34:10
Dietzova rána nebyla vůbec špatná, byla ovšem ztečována mimo.
34:03
Po komerční pauze půjdou hosté znovu do čtyř, hákováním se totiž provinil Ševc.
33:55
Knotek se snažil po otočce zakončit do branky, natáhnutý Willův beton mu ale jeho úmysly překazil!
33:10
Gregorcovi první střela nesedla vůbec, při té druhé trefil zadní mantinel.
32:24
Šimánek nejprve sám a poté po jeho nahrávce Džerinš se ocitli v obrovské šanci, Will ale Tygry drží!
31:59
Pavlík byl naražen u mantinelu a při zákroku dokonce přišel o svou "pokrývku hlavy", a tak si dvě minuty a trestné lavici odkroutí liberecký Mojžíš.
30:51
Džerinš sám mezi dvěma protihráči v boji o puk neuspěl, chvíli poté se hra přerušuje, protože Červený se jen horko těžko zvedal z ledu.
30:39
Ty ofsajdy...další postavení mimo hru přerušuje liberecké hráče v tažení do pásma.
30:10
Domácí již hrají v plném počtu pěti hráčů v poli a jednoho brankáře.
29:57
Krenželok to zkoušel z pravého kruhu, jeho střela se ale k východočeskému brankáři nedostala.
29:07
Oblouček Deje znamená, že kotouč je bezpečně daleko a domácí čtveřice může vystřídat.
28:35
Ofsajd je odpískán hostům, kteří tak další snahy zahájí ze středního pásma.
28:10
Trest pro hráčskou lavici obdržují domácí, na ledové ploše jich totiž v jednu chvíli bylo více, než je obvyklé. Trest odpyká Pavlík.
28:10
Chvíli poté, co jsou hosté kompletní, je na řadě komerční pauza.
27:52
Vantuch vymyslel zajímavou a netradiční přihrávku na Stránského, ten ale poslal touš mimo.
27:10
Liberečtí se zatím brání dobře a Mountfield musí často hledat puk až poblíž Rybárova území.
26:18
Dietz se chtěl pořádně opřít do střely od modré čáry, k jeho smůle mu ale selhalo hrací zařízení.
25:54
Ta ale neměla dlouhého trvání. Z týmu Bílých Tygrů navštíví trestnou lavici Derner, jenž se provinil podražením.
25:50
Džerinš byl faulován a Hradec hraje ponechanou výhodu!
25:07
Liberec právě vstřelil branku!
Tahle akce se ale Severočechům povedla! Lakatoš našel z mezikruží chytrou žabičkou MARTINA ŠEVCE, jenž z pro obránce celkem nezvyklého území nádherně vymetl vzdálenější růžek Rybárovy klece – 1:2. Asistence: Dominik Lakatoš, Petr Jelínek.
24:16
Obě mužstva se popořadě pokoušela probojovat do útoku, ani jedno ale úspěšné nebylo.
23:40
Jenže černé pryže se zmocnili Hradečtí a naháněli Tygry po jejich obranném pásmu. Pavlasovu ránu od modré vyrazil Will do ochranné sítě.
22:52
Napodruhé se již Pavlíkovi dostat touš ze třetiny povedlo a Liberec se musí vrátit a další útočnou akci se pokusí založit až od vlastní brány.
21:19
Rastislav Dej usměrňoval od levé tyčky kotouč za Willova záda a hosté ale měli velkou porci štěstí, protože puk proletěl podél brankové čáry!
20:44
Liberečtí jsou v plném počtu a hned si udělali výlet k Rybárovi.
20:31
Dietz od modré čáry přestřelil.
20:09
30 vteřin zbývá z domácí přesilovky, dokáží jí využít?
20:01
Střely na branku v 1. třetině:
Hradec Králové: 9
Liberec: 7

Další třetina začne přibližně v 17:52.
Úvodní dvacetiminutovka klání mezi Hradcem a Libercem je v tuto chvíli již minulostí. I přes to, že hře v některých pasážích chybělo na atraktivitě, v ní padly celkem dvě branky. Nejprve se za Mountfield trefil Andris Džerinš, poté na 1:1 vyrovnával severočeský Petr Jelínek a po první periodě tak vládne nerozhodný stav.
20:00
19:09
Potulny se z první opřel do střely, hostující obrana ale byla připravena a vyhodila kotouč až k Rybárovi.
18:40
Vantuch si poprvé vyzkouší hradeckou trestnou lavici hostů, je totiž vyloučen za sekání.
18:07
Několik bojů a hrací předmět nyní bylo k vidění v obranném pásmu Tygrů. Střela Štajnocha ovoce nepřinesla.
17:28
Ofsajd překazil libereckou akci.
16:47
Tygři teď okupovali hradeckou třetinu, Lakatoš ale se svůj úmysl s pukem ke zdárnému konci nedotáhl a černé pryže se zhostili domácí.
15:24
Čáp zkoušel nahazovanou nahrávku před bránu, tu ale zblokovali hosté a dostali se do protiútoku. Na správném místě ale stál (nebo spíše ležel) Štajnoch, který zmařil liberecké úmysly.
15:11
Následuje druhá komerční pauza zápasu.
15:11
Červený vybojoval v obranném pásmu kotouč a už už si to mířil na bránu. Jeden ze spoluhráčů ale přejel modrou čáru dřív a je tak pískán ofsajd.
14:15
Hosté pokračují ještě v klasické přesilovce, Mountfield ale odolává.
13:25
Tygři dvojnásobnou početní výhodu využívají a vyrovnávají stav utkání na 1:1! Krásnou přesilovkovou kombinaci sehráli Liberečtí, kteří dostali do mezikruží kotouč na PETRA JELÍNKA. Ten na nic nečekal a střelou z první prostřelil Rybára. Asistence: Vladimír Svačina, Radim Šimek.
13:08
Hradec jde na 22 vteřin do tří! Šimánek je vyloučen za sekání.
12:23
Hosté jsou v útočném pásmu, žádná ze střel ale zatím za Rybára neprošla.
11:30
Podražením se provinil Kukumberg a Mountfield jde do čtyř.
11:17
Ale o chvíli později už to lotyšskému forvardovi vyšlo! ANDRIS DŽERINŠ si za pukem vybruslil do mezikruží a k radosti domácích fanoušků pěknou rychlou střelou rozvlnil síť za Willem. Asistence: Rudolf Červený, Richard Jarůšek.
11:10
Teď zas Červený nabízel na teč Džerinšovi, ani on ale netrefil.
10:37
Šance jako hrom! Potulny nabízel před napůl prázdnou bránu Köhlerovi, ten ale rychlý puk mezi tři tyče usměrnit nedokázal.
10:07
Když už to vypadalo, že se Liberečtí dostanou do akce, zastavilo je postavení mino hru.
09:46
Čáp zamířil na Willovu bránu od modré čáry, jeho pokus ale brankář Bílých Tygrů pokryl.
09:29
Krenželok zpoza brány zkoušel nahodit černou pryž do předbrankového prostoru, ani jeden z jeho spoluhráčů se ale jeho nahrávky nechytil a o pár vteřin později se hosté proviňují zakázaným uvolněním.
08:24
Hře zatím chybí atraktivita. Oba týmy se střídají v držení puku, ani jedno z mužstev se ale v posledních minutách k nebezpečnější akci nedostalo.
07:27
Nahození do útočného pásma a následné dojetí puku Tygrům nevyšlo a s kotoučem nyní za Rybárovou klecí operují Hradečtí.
07:02
Po Willově zákroku proti střele Džerinše následuje komerční pauza.
06:47
Po Jelínkově nahrávce se k puku dostal Lakatoš, jenž Rybára prověřil z mezikruží.
06:04
Radivojevič dobře vystřelil z pravého kruhu, domácí strážce tří tyčí ale jeho střelu bezpečně odklonil.
05:24
04:57
Liberečtí se podruhé v krátkém sledu osvobozují až k Rybárovi, jenž pomáhá s rozehrávkou.
04:12
Na libereckého gólmana si nepřišel ani Jarůšek, který se snažil procpat puk za brankovou čáru od pravé tyčky.
03:44
Červený vystřelil na Willa, po jeho pokusu se ale ke slovu dostal zadní mantinel.
03:24
Je tu první početní výhoda, kterou si zahrají domácí. Vitásek je vyloučen za podražení, i když je pravda, že jeho údiv z potrestání je vcelku oprávněný.
02:35
Na ledě jsou čtvrté útoky obou týmů a více se na kotouči daří hostům, kteří drží černou pryž v útočné třetině. Rybár ale zasahovat nemusel.
01:56
Potulny s Šimánkem se po pěkném pasu Pavlase dostali do přečíslení, zastavil je ovšem ofsajd.
01:23
Jelínek vypálil z vrcholu levého kruhu a Rybár má na kontě první extraligový zásah lapačkou.
00:42
Až teď se Libereckým podařilo dostat se z pásma, místo útoku ale raději zamířili na střídačku.
00:10
Do dobré pozice se krátce po úvodním buly dostal Džerinš, o kousek ale minul pravou tyč.
00:01
Hráči obou týmů už nastupují na led, za několik málo okamžiků se začne hrát!
Mezi hradeckými tyčemi se dnes poprvé v extraligovém utkání představí slovenský gólman Patrik Rybár, jenž v letošní sezóně zatím působil pouze na lavičce Litoměřic.
Dozajista zajímavý bude dnešní duel pro Lukáše Vantucha. Vytáhlý útočník totiž ještě v loňské sezóně působil na lavičce Hradce a dnes se pod Bílou věží poprvé střetne se svými bývalými spoluhráči.

Mountfield HK: Rybár (Kacetl) – Pláněk, Vydarený, Štajnoch, Gregorc, Pavlas, Dietz, Čáp – Jarůšek, Džerinš, Červený – Bednář (C), Kukumberg, Dej – Köhler, Potulny, Šimánek – Nedvídek, T. Knotek, Pavlík. Trenér: Václav Sýkora.

Bílí Tygři Liberec: Will (Lašák) – R. Šimek, Ševc, Vitásek, Derner, Mojžíš, Pyrochta, Havlín – Svačina, Bulíř, Radivojevič (C) – Lakatoš, Jelínek, L. Krenželok – J. Stránský, Bližňák, Bartovič – Vantuch, J. Mikyska, D. Špaček – Hrabík. Trenér: Filip Pešán.

Rozhodčí: Polák, Pražák – Lhotský, Zíka.
Vzájemné zápasy z minulé sezóny

Co se týče vzájemných střetnutí v loňském ročníku, lepší bilanci si z nich odnesli Severočeši. Ti vyhráli ve třech ze čtyř případů, Hradečtí pak ovládli pouze poslední sezónní měření sil. Na Libereckých bylo tehdy vidět velké rozčarování z výsledku a v závěru utkání tak nechyběly třaskavé emoce.

20. 9. 2015 Liberec – Mountfield HK 4:2
8. 12. 2015 Mountfield HK – Liberec 3:4p
26. 12. 2015 Liberec – Mountfield HK 5:4
5. 2. 2016 Mountfield HK – Liberec 5:1
Bílí Tygři Liberec – 7. místo, 11 bodů, skóre 17:17

Oproti většině ostatních týmů Tipsport extraligy mají Liberečtí o jeden odehraný zápas méně. Úřadující mistři střídali v začátku ročníku pravidelně výhry s porážkami, avšak tato statistika už neplatí, neboť v posledních dvou duelech Tygři svým soupeřům podlehli.

Dohrávka 1. kola s Plzní skončila pro Severočechy vítězstvím, když se dokázali oklepat z rychlého gólu soupeře a otočili skóre na konečných 2:1. Z následujících dvou klání Liberec sice ani jednou nevyhrál, přesto však bodově naprázdno nevyšel. Třineckým Ocelářům podlehli Bílí Tygři poměrem 0:3, tři body z pátečního zápasu na půdě Olomouce jim pak unikly jen těsně. Kohouti totiž na 1:1 vyrovnali až necelé tři minuty před závěrečnou sirénou a Liberečtí pak zápas ztratili v samostatných nájezdech.
Mountfield HK – 9. místo, 9 bodů, skóre 26:23

Jaký byl vstup Hradce do nové sezóny? Určitě ne podle představ vedení. Mužstvo s velkými ambicemi zatím stále spíše tápe, z osmi odehraných utkání má na kontě pouhé dvě výhry. Další tři klání pak Lvi prohráli v prodloužení či nájezdech, z venkovních kluzišť si navíc doposud odvezli pouze dva body.

Od výborně zvládnutého derby s Pardubicemi, které Královéhradečtí ovládli jasně 8:2, Východočeši ani v jednom ze tří následujících duelů nezvítězili. V Litvínově padli 2:3 na nájezdy, proti Spartě pak marně dotahovali a nakonec prohráli 2:3. V tuto chvíli poslední střetnutí odehrál Mountfield v pátek na ledě Plzně, kde promarnil dvoubrankový náskok a i přes velký nápor nakonec v prodloužení kapituloval 3:4.
Hezký nedělní den přeji všem hokejovým příznivcům z hradecké FORTUNA arény. Ve východočeské metropoli se v rámci 9. kola Tipsport extraligy dnes proti sobě postaví domácí Mountfield HK a Bílí Tygři Liberec.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.