Olomouc - Litvínov: Miloslav Hořava vstřelil gól na 7:1

Toto je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost a třeba u dalšího online přenosu napočtenou.
Střely na branku ve třetí třetině:
Olomouc – Litvínov 4:15

Střely na branku celkem:
Olomouc – Litvínov 28:34
Nejlepšími hráči dnešního utkání byli zvoleni František Skladaný a Filip Pavlík.
Dnes jsme na olomouckém zimním stadionu sledovali jednoznačný zápas, domácí již od druhé minuty vedli a svůj náskok postupně navyšovali. Hosté se snížení dočkali až ve třetí třetině, kdy využil přesilovou hru Miloslav Hořava. Po šedesáti minutách hry svítí na světelné tabuli stav 7:1 a tři body do extraligové tabulky si připisují domácí Kohouti.
59:42
Kubát čeká s pukem za Hüblovou brankou.
59:14
Ani jeden z týmů již příliš nepospíchá, můžeme sledovat nepřesnosti na obou stranách.
58:45
Viktor Hübl na druhé straně trefuje brankovou konstrukci!
58:35
Galvas zavezl puk až za Hüblovu branku.
57:42
Jurčík skončil v Konrádově brance, čímž ji posunul, hra je přerušena.
57:27
Galvasova střela neprošla přes klubko hráčů a Litvínov posílá puk do bezpečí.
56:56
Matai vyslal tvrdou ránu po přechodu do útočného pásma, Hübl ji vytečoval do ochranné sítě, vhazování po jeho pravé ruce.
56:10
Juraj Mikúš zakončoval, hostující gólman si jeho pokus pohlídal a následně obránci odpálili puk do bezpečí.
55:44
Vyrůbalík znovu zkouší zavézt puk do útočného pásma.
55:10
Galvas posílal dopředu Skladaného, ten přišel o puk ještě před útočnou modrou čarou.
54:39
Tempo hry poněkud opadlo, Laš rozehrává zpoza Konrádovy branky.
54:12
Dnešní utkání sleduje 4012 diváků.
53:56
Martin Hanzl a Robin Hanzl si vyměnili několik přihrávek, až byl druhý jmenovaný sám před Konrádem, ten si jeho střelu pohlídal.
53:12
Holcova střela po Skladaného nahrávce mířila nad Hüblovu branku.
52:36
Mora aktivně napadá a Litvínov má problém s rozehrávkou z vlastního pásma.
52:24
Vyrůbalíkova střela od modré čáry byla tečovaná, Hübl kotouč raději přikryl před dojíždějícím Fořtem.
52:02
Několik nepřesností ve středním pásmu od obou týmů.
51:24
Herman s pukem na holi za Konrádem, čeká až spoluhráči vystřídají.
50:49
Jaroslav Hübl pomáhá obráncům s rozehrávkou.
50:10
Na druhou stranu se vydali bratři Mikúšové společně s Holcem, dobře mířená přihrávka na Tomáše Mikúše ale neprošla.
49:54
Vstřelená branka Litvínov nabudila a hosté kombinují před Konrádem.
49:32
Při přechodu do útočného pásma je domácím odpískán ofsajd.
49:20
Mora rozehrává z vlastního pásma.
48:27
Litvínov právě vstřelil branku!
Hosté si připisují první gól, v početní výhodě dorazil puk do odkryté branky MILOSLAV HOŘAVA. Asistence: Kristián Reichel, Michal Trávníček.
48:05
Reichlovi utekl puk, ale Kohouti se nedokázali osvobodit.
47:49
Další dvě střely si připisuje Gula, tu druhou Konrád schoval do výstroje.
47:35
Z blízkosti pálil Černý, Konrád jeho pokus ukryl v lapačce.
47:28
Litvínov je znovu v pásmu a kombinuje.
47:15
Domácí se osvobozují a střídají.
46:53
Robin Hanzl pálil, jeho pokus byl vytečován do ochranné sítě.
46:49
Hosté domácí zavřeli v pásmu, finální střelu Sörvika si Konrád pohlídal.
46:32
Hosté si zahrají minutu a jednačtyřicet sekund přesilovou hru pět na tři. Jaroměřský (OLO) vyloučen za hákování.
46:24
Hořava byl sám před Konrádem, puk mu ale nesedl přesně na hůl, takže si jej rovnal a domácí brankář se mezitím dokázal přemístit.
46:13
Hosté dostávají k dispozici přesilovou hru. Galvas (OLO) si odsedí dvě minuty za podražení.
46:11
Velká šance Litvínova! Černý dorážel sám před Konrádem, ten dokázal špičkou betonu puk dostat mimo tři tyče.
45:40
Domácí se provinili ofsajdem, vhazování na modré čáře.
45:26
Litvínov sice vyhrál vhazování, ale Kohouti jim dokázali puk odebrat ještě před tím, než vystřelili na domácího gólmana.
45:21
Hanáci si nyní nerozuměli při rozehrávce a je jim odpískáno zakázané uvolnění.
44:39
Ze skrumáže na modré čáře si puk vyvezli Litvínovští a nahazují na Konráda, ten je připraven.
44:02
Útočné snahy Litvínova zastavuje ofsajd.
43:51
Bratři Mikúšové znovu zaváží puk do útočného pásma.
43:21
Strapáč se pokoušel projít mezi dvěma spoluhráči, Gula mu ale odebral puk.
42:52
Hosté se nemohou dostat přes střední pásmo. Kohouti i nadále zodpovědně brání.
42:13
Škůrek rozehrává z vlastního pásma.
41:44
Olomouc právě vstřelila branku!
JAN EBERLE nejprvé hledal před brankou volného Petra Strapáče, toho nenašel, puk se k němu dostal nazpátek a domácí forvard přidává sedmou branku dnešního utkání. Asistence: David Ostřížek.
41:21
Tomáš Mikúš vystřelil z levého kruhu, Hübl vyrazil puk za branku.
40:52
Zakázané uvolnění Kohoutů, hra se stěhuje ke Konrádovi.
40:37
Domácí přidávají v úvodu třetiny šestou branku! MAREK LAŠ dostal za Hüblova záda odražený kotouč. Asistence: František Skladaný.
40:02
Úvodní vhazování pro hosty, kteří ihned vyráží do útoku a snaží se zvrátit nepříznivý vývoj utkání.
40:01
Třetí třetina za malou chvilku začne, oba týmy už jsou na ledové ploše.
Počet střel ve druhé třetině:
Olomouc – Litvínov 17:13
Ve druhé třetině jsme sledovali pohledný hokej, domácí dokázali přidat tři branky. Rovněž jsme viděli dvě trestná střílení – nejprve v podání Laše, následně Gerhát, ani jeden z nich nebyl úspěšný.
Třetí třetina začne přibližně v 18:43.
40:00
39:05
Konrád pomáhal s rozehrávkou, dostal se mimo branku, málem toho dokázal využít Lukeš.
38:07
Hosté hrají v plném počtu.
37:45
Litvínov se osvobozuje.
37:08
Tvrdou střelou od modré čáry se prezentoval Vyrůbalík, Hübl připraven.
36:30
Hosté vyhazují puk přes všechny čáry.
36:07
Druá přesilová hra pro domácí. Lukeš (LIT) vyloučen za podražení.
35:39
Kohouti pokračují v náporu, hosté se osvobozují jen za cenu zakázaného uvolnění.
35:03
Domácí odsakují na rozdíl pěti branek! JURAJ MIKÚŠ dostal přesnou přihrávku do mezikruží a svou střelou se nemýlil. Asistence: Miroslav Holec.
34:47
Kohouti znovu kontrolují puk.
34:03
Litvínov využívá toho, že domácí střídají a Hanzlové se ženou do útoku.
33:39
Škůrkova rána od modré mířila mimo tři tyče.
33:15
Ondrušek vybojoval puk v útočném pásmu.
32:57
Přechod Hübla a Lukeše do útoku zastavuje ofsajd.
32:37
Hosté zavřeli Kohouty v jejich pásmu, Hanáci se osvobozují jen za cenu zakázaného uvolnění.
31:57
Holec čekal na útočné modré čáře na přihrávku, ale při jejím zpracování se dostal až do ofsajdu.
31:43
Hosté rozjíždí útok z vlastního pásma.
31:18
Konrád raději ukryl puk před dojíždějícím Hořavou.
31:04
Laš posílá dopředu Skladaného, ten ale pouze nahazuje puk do útočného pásma a odjíždí střídat.
30:25
Gula pálil skrz klubko hráčů od modré čáry, Konrád si puk našel a skryl ho v lapačce.
30:05
Do velké šance se zničehonic dostal Hübl, nejprve trefil Konráda, ten puk vyrazil, ale dostal se mimo branku. Kotouč se znovu dostal k Hüblovi, který měl před sebou prázdnou branku, ale Škůrek zastoupil domácí brankáře a puk vyrazil pryč.
29:38
Litvínov kombinuje v útočném pásmu, ale nedostává se do střleckých pozic.
29:18
Miroslav Holec se dostal do samostaného úniku, na Hübla si ale nepřišel.
28:39
JAKUB MATAI dostal nabito na modré čáře, vypálil a přes klubko hráčů doputoval až do hostující branky. Asistence: František Skladaný.
28:25
Litvínov se dostává z obranného pásma jen za cenu zakázaného uvolnění a hra se vrací před Hübla.
28:09
Herman se dostal k dorážce, ale puk neusměrnil přesně.
28:01
Ostřížkovu střelu z levého kruhu Hübl vyrazil do ochranné sítě.
27:29
Gerhát jel pomalu, snažil se Konráda vymíchat, ale v rozhodující fázi mu puk lehce sklouzl a domácí brankář následně puk vyrazil.
27:29
Druhé trestné střílení v zápase! Gerhát byl v samostatném úniku podražen.
27:14
Hanáci se drželi v útočném pásmu, hosté se osvobozují jen za cenu zakázaného uvolnění.
26:58
Další útok Mory zastavuje ofsajd.
26:36
Kohouti vyhráli vhazování a hned přešli do útoku, Hübl ukryl v lapačce střelu Jakuba Mataie.
26:26
Michal Trávníček pálil ihned po přechodu útočné modré čáry, jeho střela byla vytečovaná do ochranné sítě. Vhazování po Konrádově pravé ruce.
26:17
Konrád pomáhá obráncům s rozehrávkou.
25:44
Ani jeden z týmů se nyní nemůže dostat s pukem na holi přes modrou čáru.
25:13
Hübl se málem dostal před Konrádem k puku, ale promáchl.
24:49
Gula nahazuje kotouč do útočného pásma.
24:40
Válek na chvíli vybojoval puk v útočném pásmu, ale následně o něj zase přišel.
24:20
Z levé strany pálil Fořt, hostující gólman vyráži puk betonem.
24:05
Galvas rozehrává zpoza vlastní branky.
23:28
Černý dostává puk z obranného pásma, ve středním pásmu jej sbírá Ostřížek a znovu vrací hru k Hüblovi.
23:05
Holec s Tomášem Mikúšem se dostali do úniku dva na jednoho, první jmenovaný vzal zodpovědnost na sebe, obhodil si obránce, ale jeho bekhendový pokus již neměl dostatečnou razanci, aby prošel pod Hüblovými betony.
22:29
Hanáci jsou i nadále aktivnějším týmem, z pravé strany střílel Juraj Mikúš.
22:23
Marek Laš své trestné střílení neproměňuje, najížděl si pomaleji a zkusil vystřelit nad lapačku, Hübl si jeho střelu pohlídal.
22:22
Další šance Olomouce. Laš se dostal do samostatného úniku, byl faulován a pojede trestné střílení!
21:50
Kohouti si připisují třetí branku. Eberle na sebe natáhl protihráče, poslal puk PETRU STRAPÁČOVI, který natřikrát z blízkosti dorazil puk za Hübla. Asistence: Jan Eberle.
21:14
Holec si dobře obhodil obránce, ale k finální střele už se nedostal.
20:56
Hübl na druhé straně pálil z levé strany, Konrád pozorný.
20:30
Litvínov znovu málem inkasoval v úvodu třetiny. Laš se objevil sám před Hüblem, ten dokázal puk vykopnout betonem.
20:14
Úvodní vhazování pro hosty, kteří zakládají první útok.
20:01
Oba týmy již bruslí na ledové ploše, za malou chvíli začne prostřední část hry.
Střely na branku v první třetině:
Olomouc – Litvínov 7:6
V první třetině se diváci dočkali dvou branek, hned v úvodu domácí zužitkovali tlak a zakončující Miroslav Holec poslal Kohouty do vedení. Posléze byli domácí i nadále aktivnějším týmem, oba týmy dostaly možnost přesilové hry, ale ani jeden ji nevyužil. Těsně před koncem první části přidali Hanáci další branku, když se prosadil Jan Knotek.
Druhá třetina začne přibližně v 17:48.
20:00
19:42
Po vhazování pálil Pavlík, domácí gólman ukryl puk pod betony.
19:38
Zakázané uvolnění Kohoutů, hra se stěhuje před Konráda.
19:25
Z nenápadné akce se domácí prosazují podruhé v utkání. JAN KNOTEK trefil přesně horní růžek Hüblovy branky. Asistence: František Skladaný.
19:14
Hübl pomáhá obráncům s rozehrávkou.
18:35
Herman se snažil před brankou hledat Fořta, ale ten na puk nedosáhl.
18:17
Přechod hostů do útoku zastavuje ofsajd.
18:05
Matai pálil hned po vhazování, ale jeho pokus byl ztečovaný a Litvínovští vyváží puk z obranného pásma.
18:01
Na druhé straně pálil Holec, Hübl ukryl jeho pokus ve výstroji.
17:51
Kokeš prověřil Konrádovu pozornost střelou od červené čáry.
17:23
Holec namazal Lukešovi, ale ten mířil mimo.
17:11
Domácí brankář si po lehké střele Hübla připisuje zákrok.
16:50
Gerhát ve středním pásmu připravil Fořta o puk a zaváží jej do útočného pásma.
16:20
Ondrušek zakládá akci z vlastního pásma.
15:55
Po několika nepřesnostech na modré čáře se Kohouti dostali k puku, který následně hosté získali na své hokejky, ale poslali ho na zakázané uvolnění, takže se hra vrací k Hüblovi.
15:13
Konrád pomáhá spoluhráčům s rozehrávkou.
14:44
Hanáci aktivně forčekují a Litvínovští mají problém vyjet s pukem z vlastního pásma.
14:32
Zakázané uvolnění hostujícího týmu, vhazování po Hüblově levé ruce.
14:17
Juraj Mikúš se ihned zapojuje do hry a nahazuje puk do útočného pásma.
13:55
Kohouti hrají v plném počtu.
13:51
Domácí se osvobozují.
13:25
Jaroměřský se položil do Gulovy rány. Domácí brankář zatím bez zákroku.
12:56
Střelu od modré si málem do vlastní klece ztečoval Herman, Konrád ale stihl sklapnout betony včas. Následná Kubátova střela byla vytečovaná až do ochranné sítě.
12:29
Litvínov kombinuje v útočném pásmu, Konrád zatím nemusel zasahovat.
12:09
Hned po buly domácí vyhazují puk až k Hüblovi.
11:55
První přesilovou hru si zahrají i hosté. Juraj Mikúš (OLO) si odsedí dvě minuty za hákování.
11:19
Mora znovu zodpovědně brání střední pásmo a hosté mají problém s přechodem do útoku.
10:55
Lukeš se snažil projít mezi třemi domácími hráči, neúspěšně.
10:26
Navrátivší se Kubát se snažil dojet vyhozený puk, ale Konrád u něj byl první.
10:05
Strapáč pálil z pravé strany od modré čáry, jeho pokus byl ztečovaný.
09:46
Hanáci se nemohou udržet v pásmu, Ondrušek znovu nahazuje puk.
09:20
Sklenička vyhazuje kotouč až za Konrádovu branku.
09:03
Vyrůbalík zachytil skákavý puk na modré čáře a Kohouti dál kombinují v pásmu.
08:45
Černý vyhazuje puk do středního pásma.
08:33
Od modré střílel Vyrůbalík, Hübl vyrazil, Knotek při dorážce mířil mimo tři tyče.
08:19
První přesilová hra pro domácí. Kubát (LIT) podrazil domácího útočníka v předbrankovém prostoru a odpyká si dvě minuty na trestné lavici.
07:50
Litvínovský Válek nahazuje puk za Konráda, zde jej ale sbírá Rašner a posílá domácí do útoku.
06:58
Knotek se Skladaným unikali dva na jednoho, Skladaný si připsal druhou gólovou šanci v zápase, ale ani tentokrát nebyl úspěšný. Knotkova bekhendová dorážka mířila těsně mimo branku.
06:20
Burian měl prostor na levé straně, ale jeho pokus Gula zblokoval mimo.
05:49
Strapč s Eberlem zavezli puk do útočného pásma, ale Kokeš jim kotouč odebral a otáčí hru.
05:20
Hosté mají problém s přechodem modré čáry, Kohouti jsou velmi důkladní při její obraně.
04:52
Reichel posílá puk do útočného pásma a jede střídat.
04:20
Hanáci si nyní nerozuměli při rozehrávce, ale hosté z toho nedokázali vytěžit střelu.
03:50
Martin Hanzl se hned po vhazování prosmýkl okolo domácích a bekhendem prověřil Konráda.
03:40
Vyrůbalík se snažil najít dlouhou přihrávkou z obranného pásma Laše, ale ten na puk nedosáhl a rozhodčí pískají zakázané uvolnění.
03:17
Ránu Lukeše Konrád vyrazil maskou.
02:58
Litvínovští se snaží odpovědět, ale Kohouti odpovědně brání.
01:37
Domácí proměňují úvodní tlak v branku. Před Hüblem se dostal ke střele Tomáš Mikúš, tu ještě hostující gólman vyrazil, ale pouze k MIROSLAVU HOLCOVI, který svou šanci proměnil. Asistence: Tomáš Mikúš, Jakub Matai.
01:20
Domácí Kohouti aktivnější, svírají hosty v pásmu.
01:00
Zakázané uvolnění Litvínova.
00:10
Velká šance pro Františka Skladaného, který se hned na úvod prosmýkl mezi obránci. Hübl úspěšnější.
00:05
Úvodní vhazování pro domácí, kteří zakládají první útok.
00:01
Utkání za malý okamžik začne, oba týmy už jsou na ledové ploše.

HC Olomouc: Konrád (Falter) – Vyrůbalík, Škůrek, Ondrušek, Jaroměřský, Rašner, Matai, J. Galvas – Laš, J. Knotek, Skladaný – Holec, J. Mikúš, T. Mikúš – Strapáč, Ostřížek, Eberle – Burian, Herman, Fořt.

HC VERVA Litvínov: J. Hübl (Petrásek) – Kubát, Gula, Sörvik, T. Pavelka, Z. Sklenička, F. Pavlík, Kokeš – Lukeš, V. Hübl, Gerhát – J. Černý, R. Hanzl, M. Hanzl – Trávníček, Reichel, M. Hořava – J. Doležal, Válek, Jurčík.

Rozhodčí: Šír, Pavlovič – Blümel, Zavřel.
Vzájemné zápasy v letošní sezoně:

Oba týmy se zatím střetly dvakrát, úspěšnější je Litvínov, který si ze vzájemných střetnutí odvezl pět bodů ze šesti možných.

HC VERVA Litvínov:

Litvínovští mají na svém kontě 52 bodů po sedmadvaceti odehraných zápasech, v tabulce jim patří třetí místo. Stejně jako Kohouti i Severočeši získali z posledních tří utkání šest bodů – nejprve zastavili vítěznou sérii mistrovského Liberce, následně porazili Pardubice. Nejproduktivnějším hráčem Litvínova je František Lukeš, který dosud nasbíral bodů pětadvacet (11 gólů + 14 asistencí).
Poslední tři zápasy HC Olomouc:

24. kolo: Olomouc – Zlín 3:1
25. kolo: Vítkovice – Olomouc 3:1
26. kolo: Olomouc – Kometa 5:2
HC Olomouc:

Kohouti mají po pětadvaceti odehraných zápasech na svém kontě třicet jedna bodů, za což jim v tabulce náleží desáté místo. Z posledních tří zápasů dokázali vytěžit šest bodů za výhry nad Zlínem a brněnskou Kometou. Nejproduktivnějším hráčem Hanáků je Juraj Mikúš, který si připsal čtrnáct bodů za osm gólů a šest asistencí.
Dobrý den, vítám Vás u online přenosu z utkání 27. kola nejvyšší domácí hokejové soutěže, podrobně se podíváme na zápas HC Olomouc – HC VERVA Litvínov. Zápas začíná na olomouckém zimním stadionu v 17:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.