Tipsport Extraliga - Základní část - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Jihlava : Třinec - 12. září 2017   17:30

Jihlava
Jihlava
0:2
(0:1, 0:1, 0:0)
Třinec
03:28' Adamský  (Polanský, M. Doudera) • 25:59' Jank  (Rákos, Martin Růžička)
Jihlava
Volden (Škarek) – E. de la Rose, Suchánek, Šidlík, Bryhnisveen, Ulrych, Kajínek, Váňa – Macík, J. Skořepa (A), Jiránek – Čachotský (C), F. Seman, Rys – Žálčík, Hlinka, Anděl – Protasenja, R. Hubáček, Diviš (A).
Sýkora, Pešina – Jindra, Zíka
Horácký zimní stadion, Jihlava
5 296 diváků
Třinec

Jihlava - Třinec: Bohumil Jank dělovkou propálil Voldena, 0:2

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek úterního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou.
Střely na branku: 18 -21
Je dobojováno. Dukla ve třetí třetině marně sahala po kontaktním gólu. Hosté byli prakticky u všeho dříve, velmi dobře své dvoubrankové vedení bránili a ani v závěru nedopustili, aby Jihlava snížila na rozdíl jediné branky. V této části hry tak žádný gól nepadl a hosté si tak z Horáckého zimního stadionu v Jihlavě odvezou všechny tři body. Dukal naopak odejde s prázdnou.
59:37'
Martin Růžička ze středního pásma nahodil žabku na prázdnou jihlavskou klec, ale zhruba o deset centimetrů ji minul. Už to ale vypadá, že hosté své vedení udrží.
59:29'
Zakázané uvolnění hostů, hra se stěhuje zpět do jejich pásma a Jihlava je stále v šesti hráčích v poli.
59:22'
Volden je na střídačce a domácí zkusí powerplay.
59:00'
Hosté mají kotouč na svých holích a je tu poslední minuta v této části hry. Dukla už má pramálo času na to, aby se zápasem ještě něco udělala.
58:34'
Irgl je na ledě a Třinec je v plném počtu.
58:04'
Hosté se znovu dokázali osvobodit a znovu tak míří k dalšímu ubráněnému oslabení. Ještě je tu ale útok Dukly, která už je v pásmu Třince.
58:00'
Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:28'
Hra je přerušena. Protasenja byl postaven v brankovišti a hlavní sudí vykazuje hru zpět do středního pásma.
56:34'
Zbyněk Irgl oslabuje svůj tým, dostává dvě minuty za vysokou hůl a je tu opět šance snížit na rozdíl jediného gólu. Podaří se to Dukle?
56:34'
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Zbyněk Irgl – 2 min., vysoká hůl).
56:08'
Radoslav Macík se prosmýkl mezi obránci Třince a poté se z levé strany chtěl dostat ke střele, jenže z toho nic nebylo. Tomáš Linhart o o kotouč obral a posílá ho pryč od vlastní branky.
55:09'
I nadále jsou hosté usazeni v pásmu Dukly, ale ke střele před Voldenem se nedostali. Nicméně neustále obléhají prostor před jeho brankou a ten tak musí být stále pozorný.
54:50'
Zbyněk Irgl číhal před brankou domácích, poté na něho mířil kotouč po střele spoluhráče, ale jeho teč skončila jen na betonech Larse Voldena.
54:25'
Bohumil Jank je zpět na ledové ploše a Třinec ubránil další oslabení. Je tedy v plném počtu.
53:40'
V další šanci se ocitl Lukáš Žálčík, ale opět na Hrubce nevyzrál. Dnes je hodně aktivní před jeho brankou, ovoce to ovšem nenese.
53:11'
Další vyhození kotouče hráči Třince a ti tak své oslabení zatím zvládají na jedničku. Domácí se tak musí vrátit zpět a založit akci od své branky.
52:42'
Jenže hosté se hned ve vlastním pásmu chopili kotouče a vyhodili ho až před domácí branku. Lars Volden okamžitě bere puk a posílá ho zpět dopředu.
52:25'
Jank tvrdě zakročil na brankovišti a krosčekoval soupeře. Dostává za to dvě minuty a je tu přesilovka pro Jihlavu. Jedna z posledních šancí dostat se Třinci na dostřel jediné branky.
52:25'
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Bohumil Jank – 2 min., krosček).
52:25'
Na řadě je další komerční přestávka.
52:03'
Proti střele Tomáše Marcinka se zaskvěl dalším zákrokem Lars Volden, jenž jeho střelu vyrazil do bezpečí. Následně pak jdou do útoku domácí hráči.
51:48'
Slibně se rozvíjející akci Ocelářů zastavil ofsajd a hra je vykázána zpět do středního pásma, kde se bude za malý okamžik vhazovat.
51:31'
Z levého kruhu vyslal vzdušnou střelu Tomáš Linhart, ale s tou Lars Volden neměl vůbec problém a hned na to ji lapil do své lapačky.
51:18'
Martin Růžička se prodral do útočného pásma, pak byl ale sražen jedním z domácích hráčů a neudržel stabilitu. Skončil tedy na zemi. Vylučovat se ale nebude, vše bylo v rámci pravidel a v pořádku.
50:39'
Tomáš Jiránek střílel nebezpečně před hostující brankou, ale jeho střelu dokázala znovu zablokovat obrana třineckých Ocelářů, kteří tak stále drží dvoubrankový náskok.
50:11'
Poslední desetiminutovka ve třetí třetině a hosté mají kotouč na svých holích. Nikam se už ale bezhlavě neženou a spíše kontrolují hru.
49:24'
Na druhé straně pálil Tomáš Marcinko, ale jeho rána byla sražena obranou domácích, kteří tak vybojovali puk a už s ním míří před třineckou klec.
48:50'
Jenže hráči Jihlavy ho znovu nedokázali udržet a kotouč míří až před jejich branku. Zatím se tedy snížení stavu skóre na domácí straně opět nekoná.
48:31'
Vhazuje se v útočném pásmu Dukly po levé ruce Šimona Hrubce.
47:56'
Tomáš Linhart nahodil puk směrem k brance Dukly, ale tam nikdo jeho přihrávku nepřevzal. Ale poté se znovu Oceláři dostali ke střele, ta z hole Jiřího Polanského ale končí jen v ochranné síti.
47:34'
A před Larsem Voldenem budou hosté hrozit i nyní, neboť se Dukla dopustila dalšího zakázaného uvolnění.
47:11'
Marcinko dostal přihrávku od Davida Musila, ale prvně jmenovaný pak svou střelu poslal jen mimo branku Dukly. Nicméně hosté udrželi útočné pásmo i pro tyto chvíle.
46:20'
Neúspěšná souhra Dukly v útočném pásmu znamenala, že kotouč se dostal až do teritoria Třince. Hosté už za pukem spěchají a založí tak další útok.
46:01'
Je tu další komerční přestávka.
45:32'
Střelu od modré čáry chtěl před Šimonem Hrubcem tečovat Erik de la Rose, ale dobře nezpracoval puk a ten odskočil mimo branku hostů.
45:08'
Zakázané uvolnění na straně Třince. Hra se stěhuje zpět před Šimona Hrubce, kde se bude vhazovat po jeho levé ruce.
44:25'
Hosté opět nepustili hráče Dukly do zakončení a poté se sami dostali znovu před branku Larse Voldena. Střela Polanského ale zamířila pouze vysoko nad jeho svatyni.
43:54'
Dnešní utkání sleduje na Horáckém zimním stadionu 5 296 diváků.
43:30'
Další akce Třince, ale ta měla jepičí život. Třinečtí Oceláři se dopustili postavení mimo hru a ta se tedy stěhuje zpět do středního pásma, kde se bude vhazovat.
42:56'
Dravecký se řítil na Larse Voldena, jeho střela mu ale nesedla a brankář Dukly znovu podržel puk a hned ho poslal na hokejky svých spoluhráčů.
42:06'
Po vhazování v útočném pásmu Třince nahodil Ondřej Kovařčík před branku, kde byl připravený David Cienciala, ale jeho přízemní střela branku Dukly minula.
41:44'
Na druhé straně zahrozili domácí hráči. Tomáš Čachotský se napřáhl ke střele z pravé strany, ale kotouč poslal pouze do připraveného Šimona Hrubce.
41:00'
Třinečtí zakládají svou akci z hloubi vlastního obranného pásma a už procházejí do toho útočného. Tam poté střílel Daniel Rákos, ale ani on se mezi tři tyče netrefil.
40:36'
Tomáš Jiránek se v blízkosti třinecké branky dostal ke střele, ale tu srazila obrana Ocelářů do bezpečí. Konkrétně Bohumil Jank, který si připsal další dobrý obranný zákrok.
40:08'
Poskakující kotouč raději Lars Volden schoval do své lapačky a raději přerušil hru. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
40:01'
Střely na branku: 9 – 13
Také druhá třetina je už minulostí. V ní Oceláři přidali další branku v šestadvacáté minutě, kdy Bohumil Jank od modré čáry propálil doslova vše, co mu stálo v cestě a náskok Třince tak pojistil. Dukla poté sáhla k oddechovému času a poté se její hra zlepšila. Domácí se více tlačili před branku Hrubce, ale ten své dosavadní čisté konto udržel i v této části hry. Třetí třetina začne přibližně v 19:16 a uvidíme, zda hráči Dukly s utkáním ještě něco udělají.
40:00'
39:58'
Jiránek je na ledě a Dukla je kompletní.
39:45'
Přesilovka hostů je u konce a vypadá to, že i Dukla své oslabení zvládne. Další kotouč vyhodili hráči domácích směrem k Šimonu Hrubcovi a teď už to zvládnou.
39:28'
Další osvobození Dukly a Oceláři se tak ke střele před Larsem Voldenem nedostali.
39:00'
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
38:33'
Dukla se v úvodu početní nevýhody dobře brání a vyhazuje puky až před branku hostů. Šetří tak cenné vteřiny oslabení a následně pak mohla i vystřídat.
37:58'
Přesilovka pro Třinec. Tomáš Jiránek dostává dvě minuty za hákování a hosté tak mohou ještě pojistit své dvoubrankové vedení.
37:58'
Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Tomáš Jiránek – 2 min., hákování).
37:24'
Suchánek vyslal od modré čáry prudkou střelu, kterou odrazil Milan Doudera před sebe, následná dorážka ale přes třineckého obránce stejně neprošla.
36:33'
Od modré čáry pálil David Kajínek, kotouč se odrazil k volnému Lukáši Žálčíkovi, ale nakonec skončil na obraně Třince. Hosté tak ubránili útok Dukly a míří do útoku.
35:54'
Ondřej Kovařčík se prodral do útočného pásma, ale narazil na dva obránce Dukly, kteří jeho snahu zastavili. Poté už Jakub Suchánek zaváží puk do útočného pásma.
34:58'
Ale už jsou hosté znovu v útočném pásmu a snaží se před brankou Larse Voldena, který je znovu pod tlakem. A i nyní musel zakročit za brankou a vyhodil puk směrem dopředu.
34:44'
Zakázané uvolnění hostů znamená, že se hra přestěhuje zpět do obranného pásma Třince, kde se bude vhazovat po pravé ruce Šimona Hrubce.
33:58'
Anděl našel z levé strany před brankou Ocelářů úplně volného Lukáše Žálčíka, ten ale tváří v tvář Šimona Hrubce nepřekonal.
32:48'
Na ledové ploše se ocitl v nehokejové pozici Radek Hubáček, byl mírně otřesený po nešťastné srážce se soupeřem. Už ale opouští led na nohou za pomoci lékaře. Vypadá to, že bude v pořádku.
32:05'
Po střele Daniela Rákose zasahoval domácí brankář a ten poté raději přerušil hru. Vhazovat se bude v jeho těsné blízkosti, ale to až po další komerční pauze, která právě následuje.
31:47'
Hosté jsou už v plném počtu.
31:35'
Dukla znovu svírá hosty v jejich pásmu, ale ani tato situace ke kontaktní brance nevede. Hosté se znovu osvobozují a vypadá to, že se znovu ubrání.
30:59'
Delší dobu okupovali hráči Dukly útočnou třetinu, ale po několika střelách se znovu nepodařilo ohrozit Šimona Hrubce. Hosté jsou pod tlakem, ale dokázali se vymanit a vyhazují puk až před Larse Voldena.
30:19'
Hráči Dukly se zatím nedokázali dostat do útočného pásma a hosté tak šetří cenné vteřiny ze svého oslabení. Dukla nyní zakládá svou akci z hloubi svého obranného pásma.
29:47'
Další šance pro Duklu, která bude hrát přesilovou hru. Dravecký inkasuje dvě minuty za podražení a už sedí na trestné lavici.
29:47'
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Vladimír Dravecký – 2 min., podražení).
29:21'
Marcinko s Rákosem si nerozuměli v rozehrávce a domácí hráči tak mohou znovu zaútočit. Petr Šidlík už zaváží kotouč do útočné třetiny.
28:45'
Po střele Semana musel zasahovat Hrubec. Domácím oddechový čas pomohl. Ti nyní zvýšili tempo hry a před Hrubcem si vytvářejí šance. Zatím to ale ke snížení stavu skóre nevede.
28:12'
Suchánek vyslal kotouč do útočného pásma ze středu hřiště, k němu si hned nabruslil Anatolij Protasenja, ale akce končí. Protasenja podklouzl a k puku se pak dostali hosté a míří směrem dopředu.
27:38'
Rys střílel na hostující branku a mířil k bližší tyči. Lapačka Šimona Hrubce byla ale na svém místě a brankář Třince tak udržel své čisté konto.
26:10'
Následuje další komerční přestávka.
25:59'
Domácí si berou oddechový čas.
25:59'
Třinec právě vstřelil branku!
BOHUMIL JANK pálil od modré čáry a svou dělovkou pak doslova propálil domácího brankáře Larse Voldena. Před ním sice clonil Tomáš Marcinko, ale k dorážce se nedostal. Byl to tedy čistý průstřel Janka – 0:2. Asistence: Daniel Rákos a Martin Růžička.
25:21'
Martin Adamský se dostal do slibné střelecké pozice těsně před domácí brankou, kam mu poslal kotouč Vladimír Svačina. Ale Lars Volden další nebezpečnou akci před svou brankou ustál.
24:55'
A znovu se bude vhazovat před Larsem Voldenem. Domácí se dopustili zakázaného uvolnění a hra se tak stěhuje zpět do obranného pásma Dukly.
24:05'
Zbyněk Irgl dorážel střelu Michala Kovařčíka, ale Lars Volden mezi třemi tyčemi čaroval. Po svém zákroku pak raději přerušil hru.
23:55'
Hosté jsou v plném počtu.
23:40'
Další vyhození kotouče až před Larse Voldena a další osvobození třineckých Ocelářů. Ti se tak budou v oslabení bránit už jen dvacet vteřin. Tedy pokud nepadne branka.
23:13'
Znovu jsou hráči Třince ve vlastním oslabení hodně pozorní a Duklu zatím k pořádné střele nepustili. Nyní se zase osvobozují a ukrajují další část početní nevýhody.
21:58'
Hosté jsou už ve čtyřech a pokračuje už klasická početní výhoda Dukly.
21:55'
David Musil fauloval kolenem Protasenju a ten se jen těžko zvedá z ledu. Dukla bude hrát tři vteřiny přesilovku pět na tři.
21:55'
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (David Musil – 2 min., faul kolenem).
20:56'
Oceláři se dostali k puku a hned ho vyhazují do bezpečí, tedy až před branku Larse Voldena. Domácím se zatím početní výhoda příliš nedaří.
20:12'
Volden musel být nyní opatrný. Při špatné rozehrávce se Třinečtí dostali ve vlastním oslabení ke střele, ale Volden ji dokázal pokrýt.
20:01'
Střely na branku: 5 – 6
První třetina je u konce. V ní aktivně začala Dukla a před Třincem si vytvořila několik akcí. Jenže hosté brzy srovnali hru a ve čtvrté minutě se dokonce dostali do vedení. Martin Adamský dorazil odražený kotouč za záda Larse Voldena a Třinec vedl o jednu branku. Ve třinácté minutě pak měl velkou šanci Lukáš Žálčík, ale jeho střela na levou tyč hostující branky skončila jen těsně vedle ní. Dukla bude mít šanci srovnat, v úvodu druhého dějství bude hrát přesilovku. Uvidíme, zda se v další části hry dočkáme srovnání stavu, nebo zda hosté své vedení pojistí. Druhá třetina začne přibližně v 18:24.
20:00'
19:58'
Bohumil Jank zašlápl kotouč a dostává dvě minuty za zdržování hry. Třinec tak na začátku druhé třetiny bude hrát v oslabení a Jihlava naopak přesilovou hru.
19:58'
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Bohumil Jank – 2 min., zdržování hry / zašlapování puku).
19:25'
Další slibná akce Jihlavy, před brankou dobře clonil Radoslav Macík, ale v těsné blízkosti Šimona Hrubce nedokázal branku Třince prostřelit.
19:00'
Hraje se poslední minuta první třetiny.
17:45'
Martin Růžička se odhodlal ke střele z větší dálky, ale kotouč skončil jen za brankou Dukly. Nakonec ho do své moci získal Daniel Rákos a Třinec v pásmu Jihlavy ještě zůstane.
17:16'
Tomáš Marcinko poslal kotouč směrem na domácí branku a ten mířil mezi tři tyče. Jenže tam byl připravený Lars Volden, jenž ukrývá kotouč do své lapačky.
16:49'
Do útoku se vrhli opět hosté a po střele Michala Kovařčíka musela pomoci obrana Dukly svému brankáři, který nakonec nemusel zasahovat.
16:17'
Milan Doudera skáče na ledovou plochu a Třinec je tedy v plném počtu.
15:48'
Hosté se osvobozují a ukrajují další cenné vteřiny ze svého oslabení.
15:25'
Hosté se zatím velmi dobře brání a domácí hráči nemohou zatím najít recept na Hrubce. Čachotský pak střílel z pravé strany, ale Hrubec kotouč vyrazil.
14:17'
Domácí budou hrát přesilovku, Doudera inkasuje dvě minuty za krosček a také Marcinko a Ulrych dvě minuty za hrubost. Po faulu Doudery se strhla mezi oběma tábory menší potyčka.
14:17'
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Tomáš Marcinko – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Milan Doudera – 2 min., krosček).
Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Petr Ulrych – 2 min.).
13:46'
Jiří Rys se po vhazování ve středním pásmu snažil prodrat do útočného pásma, ale přes dva obránce Třince to nešlo. Hosté v obraně hrají velmi dobře a i nyní nepustili domácí do šance.
12:45'
Vladimír Roth pálil od modré čáry a obětavým zákrokem šel do pokleku Anatolij Protasenja, jenž dostal pukem zřejmě do kolene. Okamžitě tak spěchá na střídačku.
12:38'
12:12'
Lukáš Žálčík byl ve velké šanci před brankou Hrubce, mířil na bližíš tyč, ale kotouč branku hostů jen o kousek minul. Dosud největší šance na straně Dukly Jihlava.
11:57'
Lars Volden po dalekonosné střele Třince raději ukryl puk pod svojí lapačkou a hra je přerušena. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.
11:14'
Nicolai Bryhnisveen si sjel před branku Třince, ale jeho přízemní střela Hrubce neohrozila. Následně pak se ke kotouči dostali znovu hosté a ti už mění směr hry.
10:24'
Hosté měli slibně se rozvíjející akci, ale zastavilo je postavení mimo hru. Ta se tak stěhuje zpět do středního pásma, kde se za malou chvilku bude vhazovat.
10:09'
Kotouč vylétl do hlediště a zmizel z dohledu sudích. Vhazovat se tedy bude ve středním pásmu.
09:32'
Ale opět došlo před Hrubcem ke špatné rozehrávce Dukly a rázem tak přichází znovu o kotouč. David Musil, odchovanec Dukly v dresu Třince, ho už posílá směrem dopředu a jeho tým může jít do útoku.
09:10'
Ondřej Kovařčík si sjel na levou stranu a vyslal na domácí branku střelu švihem. Ta ale končí na obraně Dukly, která míří znovu do teritoria třineckých Ocelářů.
08:12'
Erik de la Rose se dostal ke střele od modré čáry, nikdo z domácích ale nebyl před brankou Třince, aby jeho střelu tečoval. Třinečtí tak míří zase zpět před branku Dukly Jihlava.
07:58'
Přichází první komerční přestávka tohoto utkání.
07:58'
Před dotírajícím Jiřím Rysem raději Šimon Hrubec ukryl kotouč pod svojí lapačku a přerušil hru. Vhazovat se tak bude po jeho pravé ruce a Dukla v útočné třetině zůstane.
07:34'
Daniel Rákos se sice dostal k puku v útočném pásmu, ale přihrál ho do míst, kde byl postavený Nicolai Bryhnisveen a ten pak vyhodil kotouč do středního pásma šikovně tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění.
06:38'
Jiří Polanský chtěl střílet od pravého mantinelu, z otočky ale trefil jen brusli jednoho z domácích obránců a hráči Jihlavy tak spěchají na opačný konec kluziště.
05:40'
Erik De La Rose nahrál svému spoluhráči na modrou čáru a Suchánek pak střílel z velké dálky. K odraženému kotouči se pak dostal Žálčík, ale před Hrubcem úspěšný nebyl.
05:00'
Domácí se snažili hned o srovnání, dostali se do útočného pásma, ale jejich střela neměla gólové parametry. Naopak hosté po vstřelené brance ožili a derou se znovu do útočného pásma.
03:28'
Hosté jdou do vedení. Milan Doudera poslal kotouč na branku domácích, jenže kotouč se po střele Polanského jen odrazil před Larse Voldena a MARTIN ADAMSKÝ neměl problém dopravit ho do odkryté části branky – 0:1. Asistence: Jiří Polanský a Milan Doudera.
03:07'
Lars Volden vytáhl kotouč po střele hostů na ochrannou síť a dalším zákrokem podržel svůj tým. Vhazovat se bude po jeho pravici.
02:57'
Před Hrubcem tentokráte ale nic nevymysleli a do rychlého protiútoku míří hráči Třince.
02:20'
Hra se zase otáčí na druhou stranu a hráči Dukly za mohutného skandování domácích fanoušků míří zase do útočného pásma, kde se pokusí ohrozit Šimona Hrubce.
01:55'
David Cienciala na druhé straně vyslal jedovatou střelu na brankáře Larse Voldena. Tomu pomohl i obránce Petr Ulrych a vhazovat se tentokráte bude před brankářem Dukly Jihlava.
01:07'
Další střelu vyslal Petr Ulrych a obrana Třince se musela mít opět na pozoru. Dukla zatím začala utkání dobře a rozhodně je aktivnější, než třinečtí Oceláři.
00:44'
Petr Šidlík zachytil ve středním pásmu kotouč, zatáhl ho do jihlavské třetiny a nechá vystřídat své spoluhráče. Na ledě jsou tak čerstvé síly a Dukla jde dopředu.
00:18'
Tomáš Jiránek se dostal k zajímavé střelecké pozici, ale Hrubce překonat nedokázal. Po dalším vhazování v pásmu Třince se hosté dostávají ven a míří do útočného pásma.
00:07'
Po vhazování ve středním pásmu se hostům nepovedla rozehrávka a kotouč zamířil až za zadní čáru před brankou Jihlavy. Následuje stěhování do teritoria Třince, kde se bude vhazovat.
00:01'
Na Horáckém zimním stadionu je už vše připraveno k utkání. Za malou chvilku na led nastoupí oba celky včetně rozhodčích a zápas tak bude moci za chvíli začít.

HC Dukla Jihlava: Volden (Škarek) – De La Rose, Suchánek, Šidlík, Bryhnisveen, Ulrych, Kajínek, Váňa – Macík, J. Skořepa (A), Jiránek – Čachotský (C), F. Seman, Rys – Žálčík, Hlinka, Anděl – Protasenja, R. Hubáček, Diviš (A).

HC Oceláři Třinec: Hrubec (Hamerlík) – Linhart, Adámek, Jank, Roth, M. Doudera, D. Musil – Rákos, Marcinko, Martin Růžička (C) – Adamský (A), Polanský, Svačina – Dravecký, M. Kovařčík, Irgl – O. Kovařčík, Cienciala, Hrňa.

Rozhodčí: Sýkora, Pešina – Jindra, Zíka.
Ze zápasu je pro Vás připraven online přenos, kterým Vás mile ráda provedu. Takže o nejdůležitější momenty a také videa z gólových příležitostí tak rozhodně nepřijdete. Přeji tedy všem příjemnou počtenou a hokejovou zábavu.
HC Oceláři Třinec:
Třinečtí hokejisté se na Horácký zimní stadion vrací po dvanácti letech a nyní sem jedou jako průběžně čtvrtý tým tabulky se ziskem čtyř bodů. Podobně jako Jihlava, také Oceláři mohli mít větší bodový zisk. V prvním kole na ledě Komety totiž vedli necelých sedm minut před koncem 4:2, ovšem nakonec se museli spokojit s bodem za porážku na nájezdy. Ve druhém extraligovém dějství si ale napravili chuť, když doma během utkání vedli nad Plzní již 4:0 a nakonec vyhráli 5:2. Třinec nebere zápas v Jihlavě na lehkou váhu, do dějiště zápasu přijel již v pondělí navečer.
HC Dukla Jihlava:
Červenožlutí zažívají poměrně dobrý vstup do sezony. V prvním domácím utkání nebyli daleko od tříbodové výhry, když ještě necelé tři minuty před koncem drželi proti Mladé Boleslavi stav 3:2. Ačkoliv "Bolka" vzápětí srovnala, Dukla se nakonec radovala v prodloužení. Ve druhém kole na ledě Sparty předvedli jihlavští hokejisté sympatický výkon. Byť Pražané brzy vedli, Jihlava stihla srovnat a ve druhé třetině se dokonce dostat do vedení. Ovšem Sparta v čase 39:11 vyrovnala, ve třetím dějství vstřelila další dvě branky a snížení Tomáše Jiránka už stačilo pouze na korekci stavu 3:4 v jihlavský neprospěch.
Dobrý den, ještě jednou vítejte u třetího kola Tipsport extraligy ledního hokeje, ve kterém se nováček soutěže HC Dukla Jihlava utká s třineckými Oceláři. Zápas startuje na Horáckém zimním stadionu v Jihlavě přesně v 17:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.