Tipsport Extraliga - Základní část - 17. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Plzeň : Mountfield - 27. října 2017   17:30

Mountfield

Plzeň - Mountfield HK: Hollweg se vztekal a mlátil hokejkou, rozhodčí mu domlouval

To je ode mě pro dnešek vše, já se s vámi loučím, přeji příjemný zbytek dne a u dalších onlajnů z plzeňské Home Monitoring Arény se těším na počtenou!
Ke střele se už však Hradec Králové nedostal a Škoda Plzeň uhájila těsné vítězství 1:0! O fotbalovém výsledku rozhodla jediná branka, po chybě v rozehrávce se trefil Jaroslav Kracík. Ve třetí třetině útočila nejprve Plzeň, ale pojišťovací branku vstřelit nedokázala. Mountfield se dostal do tlaku až v závěru, ale ani v šesti nedostal puk za bezchybného Svobodu, který neobdržel branku už 122 minut! Ani Rybárův skvělý výkon dnes nestačil Hradci na body. Plzeň si tedy upevňuje první příčku, dost možná o ni přijde v neděli, jelikož duel 18. kola předehrál v úterý se Spartou. Dnešní duel nebyl bohatý na střely ani na góly. Ve třetí třetině měla Plzeň 4 střely (celkem 18), Hradec 5 (celkem 19).

Nejlepší hráči utkání:
Plzeň – Peter Čerešňák
Hradec Králové – Dominik Graňák
59:49'
Domácí nedokázali vyhodit.
59:30'
Posledních třicet vteřin, vhazuje se ve střední pásmu, neboť Hradec srazil vyhození domácích mimo hrací plochu.
59:21'
Bednář byl osamocený na levém kruhu, ale nepropálil přemisťujícího se Svobodu!
59:01'
Domácí znovu dokázali vyhodit!
58:49'
Po nepřesné střele Bergera se Hradec sám vyhodil z pásma.
58:33'
Červený vypálil z otočky, Svoboda kryje a ještě se snažil rozehrát, rozhodčí však hru přerušili.
58:12'
Hradec vyhrál buly a je u kotouče, ale jen za bránou Plzně.
58:06'
Je to tak, Rybár zůstává na střídačce a Hradec to zkouší v šesti!
58:06'
Hradec si však bere timeout. Uvidíme, jestli už Rybár zůstane na střídačce.
58:06'
Domácí vyhazují na zakázané uvolnění, na ledě musí zůstat čtvrtá domácí pětka.
57:51'
Jarůšek zachytil nahození hradeckého obránce a vypálil bekhendem, Svoboda dokázal vyrazit.
57:33'
Hollweg po buly vybojoval kotouč, ale jen ho vyhodil na zakázané uvolnění.
57:10'
Mountfield v tlaku, Bednář s Kukumbergem rozjeli kolotoč. První jmenovaný to poté zkoušel zpoza brány, ale na Svobodu si nepřišel. Hra je přerušena, neboť plzeňský brankář při zákroku nechtěně vyrazil bránu z kolíků.
56:43'
Jones pálil po buly od modré, ale Rybár dobře viděl a neměl se zákrokem problém.
56:38'
Straka zachytil hostující rozehrávku, hledal najíždějícího Kodýtka, ale nepřihrál přesně. Mountfield poté vyhodil na zakázané uvolnění.
56:25'
Škoda se snažila znovu dostat do pásma, ale byla zastavena ofsajdem.
56:04'
Domácí vybojovali kotouč za bránou, dopředu se řítil Kubalík a získal cenné vteřiny pro svůj tým.
55:35'
Hradec rozjíždí útočnou akci od vlastní brány, má něco přes čtyři minuty na srovnávající branku.
54:54'
O kotouč se dlouho bojovalo u mantinelu. Získali ho domácí a vyhodili do středního pásma, už potřebovali vystřídat.
54:08'
Velká šance Kukumberga! Hradecký útočník dostal přihrávku před bránu, mířil do horní části branky, ale Svoboda předvedl výtečný zákrok vyrážečkou.
53:54'
Tečovaná střela Vopelky skončila v ochranné síti, vhazovat se bude po pravici Miroslava Svobody.
52:51'
Další velká šance Škodovky! Stach se probil před bránu, přihrál Kubalíkovi, který však nedokázal Rybára propálit mezi betony.
52:40'
Dnešní utkání sleduje 7010 diváků.
52:40'
Poslední komerční přestávka v utkání.
52:40'
Plzeň dosáhla druhé branky, hra už však byla dávno přerušena, neboť za bránou zůstával ležet Oskars Cibulskis. Schleissova branka tedy nemůže být uznána, což se hodně nelíbí plzeňským fanouškům.
52:07'
Schleiss hledal před bránou Mertla, Hradec kotouč srazil a osvobodil se.
51:44'
Domácí pokračují v tlaku, Mertl vybízel k teči Kodýtka, ten však kotouč minul.
51:09'
Preisinger nabil na modrou Kindlovi, který však trefil jen hostujícího obránce.
50:31'
Dobrá rána Kaňáka skončila těsně mimo a Mountfield vyhazuje do středního pásma.
49:55'
Hradec začal hrát více ofenzivně, což domácím činí veliké problémy. Nyní indiáni jen vyhodili do středního pásma.
49:19'
Nepíská se ani zákrok na Indráka, který byl poslán k zemi u mantinelu. To se samozřejmě nelíbí domácím fanouškům, kteří hlasitě protestují.
48:30'
Poté byl Schleiss poslán k zemi, ale rozhodčí nepíská. Přesto dokázal přihrát Jonesovi, kterého však vychytal ve velké šanci Rybár!
48:09'
Schleiss dohrál hostujícího obránce, ale kotouč vybojoval jen na okamžik.
47:54'
Zblokovaná střela Hradce do ochranné sítě. Po komerční přestávce se bude vhazovat před brankou zatím stoprocentního Miroslava Svobody.
47:41'
47:38'
Svoboda si připisuje další skvělý zákrok proti střele Kukumberga a domácí vyhazují!
47:21'
Ke střele z mezikruží se dostal Graňák, Svoboda vyráží.
46:41'
To se domácím povedlo až teď a Mountfield musí začínat od Rybára.
46:26'
Dvě nepřesné přihrávky Hradce, ale Plzeň se nedokázala osvobodit.
45:45'
Domácí vyhazují ihned po buly.
45:41'
Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Matěj Chalupa – 2 min., vysoká hůl).
45:37'
Chalupa přišel o kotouč, fauloval a ještě při výhodě střílel nebezpečně Pavlík, těsně nad.
44:57'
Červený to zkusil z úhlu a orazítkoval levou tyč! Svoboda ale u ní byl přitisknutý a otázka, jestli vůbec kotouč měl šanci proniknout do brány.
44:11'
Hradec opět chyboval v rozehrávce, čehož se snažil využít Mertl. Natlačil se před bránu, ale o puk byl čistě připraven.
43:51'
Čerešňákova sražená rána skončila mimo.
43:26'
Hra se stěhuje před Svobodu kvůli zakázanému uvolnění Západočechů.
42:55'
Mountfield se dostal z pásma. Po boji o kotouč u mantinelu je hra přerušena pro přihrávku rukou, vhazovat se bude ve středním pásmu.
42:08'
Veliký tlak Plzně, Indrák přihrával před bránu, tam však nebyl nikdo z domácích. Poté se k zakončení dostal Kubalík, ale minul. Ještě byl podražen, ale rozhodčí zůstávají v klidu.
41:39'
Kotouč mimo hřiště, vhazuje se ve středním pásmu.
41:16'
Vydareného tečovaná střela prosvištěla těsně vedle levé tyče!
40:46'
Jones to zkoušel od modré, ale ani on nemířil přesně.
40:10'
Kodýtek nahazoval z úhlu před bránu, nikým netečovaný kotouč skončil mimo branku.
40:01'
Dvě třetiny duelu jsou u konce a diváci v Home Monitoring Aréně se dočkali první branky. Ještě předtím mohl jít do vedení Hradec, a to v oslabení. Koukal vypálil a domácí si poté málem srazili kotouč do vlastní brány. Poté už přišla zmiňovaná branka. Petr Koukal předvedl nevídanou chybu v rozehrávce a Jaroslav Kracík nekompromisně zavěsil. Mountfield poté začal hrát aktivnější, ale k šanci už se nedostal. Uvidíme, co přinese třetí třetina, která začne přibližně v 19:11. Na tahu jsou hosté.

Střely na branku ve druhé třetině (celkem):
Plzeň – 9 (14)
Hradec Králové – 8 (13)
40:00'
39:47'
Dominik Kubalík střílel hned po buly, ale nejlepší střelec extraligy v dobré pozici těsně minul!
39:44'
Kvasnička se snažil prostrčit puk na najíždějícího Kubalíka, ten ho však nedokázal tečovat a Rybár raději uklidňuje situaci.
39:19'
Až teď se indiáni dostávají z tlaku a mohou prostřídat.
39:04'
Preisinger srazil střelu do rohu, ale Mountfield drží útočné pásmo.
38:52'
Oddechový čas pro Západočechy. Domácí čtvrtá formace totiž byla dlouho na ledě a trenérské duo Čihák – Straka nechává hráče odpočinout.
38:52'
Kodýtek schytal tvrdou ránu a domácí vyhodili na zakázané uvolnění, proti čemuž s tedy hodně ohrazují. Hollweg byl totiž v souboji s hradeckým obráncem na stejné linii a dostával se před něj.
38:18'
Látal nabil na modrou Vydarenému, který pálil nepřesně. Následuje však tlak Hradce.
37:45'
Ani Plzeň nerozehrála dobře, zakázané uvolnění.
37:37'
Graňák se protlačil až ke střele, kterou však srazila domácí obrana.
36:43'
Dopředu vyrazili Červený, Svoboda kryje jeho tvrdou ránu.
36:29'
První útočná formace Plzně si nyní vytvořila mírný tlak, ale k zakončení se nedostala.
35:48'
Hradec se dostal do tlaku, ale domácí se na okamžik zmocnili kotouče a vyhodili ho až na branku hostů.
35:09'
Velká šance indiánů! Indrák dobře uvolnil Jonese, který nahodil z pravé strany. Tečovaný puk poskakoval před bránou, dorážet se snažil Stach, ale kotouč za Rybára nedostal.
34:52'
Nepovedená rozehrávka Hradce Králové, zakázané uvolnění.
34:43'
Straka alespoň vypíchl kotouč do útočného pásma.
34:36'
Dá se očekávat, že se teď obrázek hry změní. Hradec především bránil a byl potrestán za útočnou neaktivitu. Nyní musí Mountfield vyvinout tlak a zkusit srovnat.
34:36'
Bergerova střela sražená do ochranné sítě, přestávka na čištění ledu.
33:56'
Plzeň právě vstřelila branku!
Chyba v rozehrávce Hradce a indiáni se dostávají do zaslouženého vedení! JAROSLAV KRACÍK (4+4) vystihl rozehrávku Petra Koukala, na nic nečekal a z otočky zavěsil pod víko. Bez asistence.
32:54'
Jonesovo dobré nahození se ještě snažil dorážet Schleiss, ale neuspěl. K další dobré střele z mezikruží se dostal Jakub Kindl, Rybár vyráží.
32:42'
Kubalík hledal na modré Jonese, ten si však kotouč nezpracoval. Avšak Hradec znovu jen vyhazuje na icing.
32:23'
Hosté vyhodili kotouč přes všechny čáry na zakázané uvolnění.
31:56'
Rosandić se protlačil k bekhendovému zakončení, tečovaný pokus skončil v ochranné síti.
31:35'
Se schovanou střelou Milana Gulaše měl Rybár veliké problémy, ale dokázal ji vyrazit.
31:29'
Preisinger nahodil kotouč před bránu, tam si ho málem hradečtí srazili za Rybára! Dorážet se ještě snažil Kodýtek, ale hostující gólman udržel puk ve výstroji.
31:11'
Západočeši dlouho drželi kotouč v útočném pásmu, jsou z něj však vykázáni pro přihrávku rukou.
30:29'
Kvasnička zavezl kotouč do útočného pásma. Tam o něj sice přišel, ale hosté vyhodili puk jen na střídačku.
30:10'
29:55'
Kodýtek dostal přihrávku do pásma, tam však nic nevymyslel.
29:36'
29:26'
Mountfield znovu vyhazuje přes všechny čáry.
27:53'
Místo prvního gólu Plzně tu byla šance pro Hradec! Hosté vyrazili do přečíslení tří proti dvěma, ke střele se dostal Koukal, Svoboda jen vyrazil a domácí si málem srazili kotouč do sítě.
27:36'
Vyloučení v týmu Mountfield HK (René Vydarený – 2 min., podražení).
27:02'
Hollweg s Preisingerem zavezli kotouč do pásma. První jmenovaný poté přihrával zpět na modrou, ale nepřesně.
26:45'
Plzeň v plném počtu a Svoboda kryje nahození z levé strany. Následuje přestávka na čištění ledu.
26:35'
Domácí znovu vyhazují.
26:18'
Indiáni teď dokázali vyhodit kotouč až k hradecké brance.
25:49'
Hosté se nakonec nepřesností dostali z pásma. To je veliká škoda pro Mountfield, protože domácí obrana už byla na ledě přes minutu.
25:21'
Střela Gregorce sražená, ale domácí se nedokáží osvobodit.
24:59'
Červený se probojoval přes plzeňskou obranu a nebezpečně vypáli, Svoboda ramenem vyráží.
24:46'
Domácí hned po buly vyhazují.
24:41'
Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Michal Moravčík – 2 min., podražení). První klasická přesilovka pro Mountfield, ta první trvala jen minutu a půl.
24:29'
Na druhé straně ujížděl Mertl, ale kotouč si nedokázal zpracovat a blíže k němu měl Patrik Rybár.
24:15'
Dragoun se dostal k zakončení, Svoboda nic neviděl, ale dokázal zakončit.
23:57'
Preisinger zavezl kotouč do pásma a nabil Petru Kodýtkovi, který dobře vypálil. Rybár zvládl lapačkou vyrazit kotouč do sítě. Rozhodčí chtěl vykázat buly do středního pásma, ale hradecký gólman se přiznal.
23:01'
Jonesova střela sražená a Mountfield se dostal z pásma. Avšak jen na okamžik, na Richarda Jarůška si počíhal Jakub Kindl a čistým bodyčkem ho poslal k zemi.
22:39'
Z ničeho nic se kotouč dostal před hradeckou bránu, Moravčík ani Kubalík ale nedokázali překonat pozorného Rybára! Zejména Kubalík měl velkou možnost, avšak forhendem promáchl a jeho bekhendové zakončení už nemělo takovou razanci.
22:15'
Stach se snažil proháčkovat hradeckou obranou, byl lehce zahákován a o kotouč přišel, faul se však nepíská.
21:48'
První útočná formace domácích se znovu dostala do pásma, ke střele ale už ne.
21:16'
Milan Gulaš zavezl kotouč do pásma, tam byl však poslán k zemi.
20:58'
Kotouč mimo hrací plochu, vhazuje se ve středovém kruhu.
20:32'
Za Plzeň v úvodu druhé části nastoupila čtvrtá lajna, která se však v útočném pásmu neohřála dlouho.
20:01'
První třetina je u konce, zatím čekáme na úvodní branku. O něco aktivnější byli Západočeši, ale mnoho šancí k vidění také nebylo. Největší měl plzeňský Petr Straka, ale únik nezakončil vůbec dobře. Oba týmy měly k dispozici jednu přesilovou hru, ale ani ta nepřinesla vedoucí branku. Uvidíme, co přinese druhá část, která začne přibližně v 18:17.

Střely na branku v první třetině:
Plzeň – 5
Hradec Králové – 5
20:00'
19:41'
Závěr třetiny dohrává v tlaku Mountfield.
18:58'
Opět se předvedl Ryan Hollweg, který za bránou poslal k zemi Rosandiće. Domácí z toho však nic nevytěžili.
18:35'
Chalupa přišel o kotouč a musel se rychle vracet, unikajícího Pavlíka zastavil na hranici pravidel.
18:11'
Sražená střela Pavlíka a dopředu míří Západočeši.
17:49'
Indiánům se teď nedaří založit útok, Hradec dobře brání střední pásmo.
16:43'
Po nahození Bergera ještě dorážel Cingel, Svoboda pozorný a Plzeň se alespoň dostala z pásma. Dobré hradecké střídání.
16:01'
Cingel se natahoval po přihrávce před branku. Kotouč lehce tečoval, ale jen mimo domácí bránu.
15:41'
Látal nepřesně přihrál před bránu, ale ani plzeňská protiakce nepřinesla šanci.
15:17'
Rosandić natlačil Gulaše do brány. Hra je přerušena a vhazovat se bude po pravici Patrika Rybára.
15:06'
Čerešňák ještě zachytil kotouč v pásmu, elegantně se zbavil dvou soupeřů a nabil Kvasničkovi. Jeho rána však nenadělala Rybárovi žádné problémy.
14:41'
Čerešňák nahodil kotouč do pásma a domácí jsou v tlaku. Střelu Straky vyráží Rybár do rohu.
14:10'
Domácí v plném počtu a hned se dostali do brejku! Hostující obraně ujel Petr Straka, ale s velkou šancí si neporadil dobře. Střelou zápěstím mířil jen doprostřed brány.
13:45'
Bednář nahazoval kotouč na bránu, ale trefil jen obránce a indiáni se znovu osvobozují.
13:19'
Špatný přechod Hradce do pásma, ofsajd.
13:05'
Po nepřesné střele Gregorce domácí vyhazují.
12:38'
12:32'
Přechod domácích do útoku zastavil ofsajd, následuje další přestávka na čištění ledu.
12:05'
Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Jaroslav Kracík – 2 min., podražení). Přesilovka indiánů končí. 33 vteřin se bude hrát 4 na 4, poté následuje zkrácená hradecká přesilovka.
11:56'
Znovu Kubalík, tentokrát kotouč netrefil dobře.
11:04'
Další rána Kubalíka skončila vysoko nad.
10:56'
Kubalík zavezl kotouč do pásma, chtěl vypálit, ale kotouč mu sjel z čepele.
10:42'
Hosté se osvobozují.
10:38'
Vyloučení v týmu Mountfield HK (Roman Kukumberg – 2 min., držení protihráče). Až teď je první komerční přestávka, po které si domácí zahrají první přesilovku v utkání.
10:19'
Hra se přerušila až nyní, Mountfield nerozehrál dobře, zakázané uvolnění.
09:51'
Hollweg u mantinelu tvrdě srazil Jaroslava Bednáře, za což si vysloužil potlesk domácího publika.
09:19'
Na druhé straně nebezpečně pálil Jarůšek, těsně minul domácí branku.
08:55'
Stach si dobře stáhl kotouč do pásma, ale poté už v těžké pozici nedokázal vymyslet nic kloudného.
07:47'
Ke střele se dostal Blaž Gregorc, Svoboda vyráží.
07:09'
Hraje se dlouho bez přerušení, Mountfield rozehrává.
06:07'
Indiáni se ubránili krátkému hradeckému tlaku a znovu vyrazili dopředu, Kodýtek těsně před hradeckou brankou tečoval nahození z levé strany těsně mimo.
05:18'
Do další akce vyrazil Petr Straka, byl proti němu akorát Gregorc. Straka si ho obhodil a Gregorc se ještě pokusil kotouč odpálit. To se mu povedlo, ale málem si ho srazil do vlastní brány, hosty podržel Rybár.
04:47'
Stach s Indrákem dlouho bojovali o kotouč v útočném pásmu. Nakonec z toho byl velký tlak indiánů. Střela Indráka ale byla sražená.
04:02'
Nahození domácích vyrazil Rybár a dopředu vyrazil Vydarený, který střelou od modré prověřil pozornost Miroslava Svobody, ten s lehkými obtížemi kryje.
03:38'
Mountfield bojoval o kotouč za brankou domácích neúspěšně, u puku Plzeň.
03:09'
Znovu Čerešňák, tentokrát jeho střelu srazili obránci.
02:56'
Petr Straka nebezpečně vypálil, Rybár vyrážel jen před sebe. K dorážce se ještě dostal Chalupa, ale minul, Následnou střelu Čerešňáka ukryl hradecký gólman v lapačce.
01:55'
Ale domácí výborně napadají, což činí Mountfieldu veliké problémy a ten jen odevzdal kotouč.
01:38'
Moravčíkovo nahození zablokováno, Hradec u kotouče.
01:11'
Plzeň se nepřesností sama dostala z pásma, ale jinak je to dobrý vstup do utkání od Západočechů.
00:57'
Hradec vyhodil kotouč přes všechny čáry na zakázané uvolnění.
00:31'
Zajímavá akce modrobílých! Mertl zavezl kotouč do pásma, vracel ho Gulašovi, kterému se však střela nevyvedla podle představ a Rybár zasahuje.
00:11'
Plzeň vyhrála buly a hned se tlačí dopředu, Čerešňákova střela sražená.
00:01'
Plzeň dnes bude hrát v modrobílých dresech, Hradec v bíločervených.
Home Monitoring Aréna se pomalu zaplňuje a hráči obou družstev právě nastupují na ledovou plochu.

HC Škoda Plzeň: M. Svoboda (Sochůrek) – J. Kindl, Jones, Kvasnička, Čerešňák, Moravčík, L. Kaňák – Schleiss, Mertl, Gulaš (C) – D. Kubalík (A), Stach, Indrák (A) – Straka, Kracík, M. Chalupa – Kodýtek, Preisinger, Hollweg.

Mountfield HK: Rybár (J. Sedláček) – Gregorc, Cibulskis, Graňák, Rosandić, Vydarený, Pláněk, Čáp – Vopelka, Dragoun, Köhler (A) – Látal, Kukumberg, Jaroslav Bednář (C) – Červený, Koukal (A), Cingel – R. Pavlík, Berger, Jarůšek.

Rozhodčí: Pražák, Souček – Brejcha, Jelínek.
Kdo dokáže ovládnout tento důležitý souboj? Dotáhne se Hradec na čelo tabulky, nebo dokáže v domácím prostředí silná Škodovka vyhrát i bez mnoha důležitých hráčů? Sledujte v našem on-line přenosu!
První vzájemný zápas:
Tyto týmy se proti sobě postavily už v rámci 4. kola. Na ledě Hradce šla Plzeň v první třetině do vedení. Po druhé třetině už to bylo 2:2. Ve 44. minutě poslal Koukal Mountfield do vedení, ale Západočeši se nevzdali a po gólu Kubalíka utkání dospělo do prodloužení. V tom se radoval domácí Hradec. Andris Džerinš ujel po levé straně a trefil se mezi betony Miroslava Svobody.
Mountfield HK 4:3 pr. HC Škoda Plzeň
Branky a nahrávky: 30. Cibulskis (Jaroslav Bednář, Gregorc), 40. Kukumberg (Vopelka), 44. Koukal (Zigo, Jarůšek), 64. Džerinš (Jarůšek, Gregorc) – 7. Hollweg (D. Sklenička, Preisinger), 33. D. Kubalík, 56. D. Kubalík (Stach, Gulaš)
Poslední sehraná utkání:
Plzeň se naposledy představila v předehrávce 18. kola na ledě Sparty, a to v úterý. Přestože Západočechy trápí četná zranění (Kadlec, Kratěna, Pulpán, D. Kindl, Hylák), dokázali v televizním utkání porazit Spartu 2:0. O třech bodech rozhodli indiáni už v první třetině, kdy po gólech Schleisse a Straky šli do kabin veselejší. Poté Svoboda zavřel bránu a s velikou pomocí výtečné obrany zavřel bránu.
HC Sparta Praha 0:2 HC Škoda Plzeň
Branky a nahrávky: 10. Schleiss (Mertl, L. Kaňák), 17. Straka

Hradec Králové poslední utkání sehrál v neděli. Doma vyzval poslední Litvínov, který se však zvedá a doma dokázal vyhrát za dva body proti vedoucímu Brnu i Plzni. Domácí šli bleskově do vedení. V čase 29:16 po gólu Vopelky vedli už 3:0, ale o dvacet vteřin později Trávniček snížil a do konce třetiny dokonce srovnal na 3:3! Ve třetí se Litvínov dostal do vedení zásluhou Jánského. Hradec se však nevzdal a Petr Koukal srovnal v 50. minutě. Duel dospěl až do samostatných nájezdů, ve kterých se hosté trefili třikrát, a Mountfield jen jednou.
Mountfield HK 4:5 s.n. HC Verva Litvínov
Branky a nahrávky: 2. Jarůšek (Látal, Cibulskis), 24. Dragoun, 30. Vopelka (Pláněk, Dragoun), 50. Koukal (Červený, Rosandić) – 30. Trávníček (K. Pilař, L. Doudera), 37. Jánský (F. Lukeš, Sörvik), 38. Gerhát (Vandas, Trávníček), 46. Jánský (Gula, V. Hübl), rozh. náj. Ihnačák
HC Škoda Plzeň

Postavení v tabulce: 1. místo
Počet bodů: 34
Skóre 64:39

Nejproduktivnější hráč: Dominik Kubalík – 22 bodů (15+7)
Nejlepší střelec: Dominik Kubalík – 15 branek
Nejlepší nahrávač: Milan Gulaš – 11 asistencí
Nejproduktivnější obránce: Petr Kadlec (zraněný) – 6 bodů (0+6), Michal Moravčík – 5 bodů (2+3)
Nejtrestanější hráč: Nick Jones, Milan Gulaš, Petr Straka – všichni 26 minut
Nejlepší hráči v bodování +/-: Michal Moravčík (+19)
Nejhorší hráči v bodování +/-: Tomáš Vracovský -2
Nejlepší hráč v Radegast indexu: Michal Moravčík – 61 (+19, 21 hitů, 21 zblokovaných střel)

Skóre: 39:30

Nejproduktivnější hráč: Jaroslav Bednář – 12 bodů (4+8)
Nejlepší střelec: Bedřich Köhler – 8 branek
Nejlepší nahrávač: Jaroslav Bednář, Filip Pavlík – 8 asistencí
Nejproduktivnější obránce: Blaž Gregorc – 9 bodů (2+7)
Nejtrestanější hráč: Bedřich Köhler – 20 minut
Nejlepší hráč v bodování +/-: René Vydarený +11
Nejhorší hráči v bodování +/-: Andris Džerinš -4
Nejlepší hráč v Radegast indexu: Martin Pláněk – 36 (+9, 11 hitů, 16 zblokovaných střel)

Gólmani:
Patrik Rybár – 550 minut / pr. 1,09 | 95,12 %
Jakub Sedláček – 402 minut / pr. 2,39 | 90,06 %
Jaroslav Pavelka – 20 minut / pr. 0,00 | 100,00 %
Přeji krásný páteční podvečer, vítejte u šlágru 17. kola hokejové Tipsport extraligy, ve kterém vedoucí HC Škoda Plzeň vyzve čtvrtý Mountfield Hradec Králové. Utkáním vás provede Matěj Vybíral, příjemnou zábavu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.