+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.

Východní konference

Z V VP PP P Skóre B
1.  Metallurg Magnitogorsk 60 36 5 6 13 197:135 124
2.  Avangard OMSK 60 30 8 3 19 156:127 109
3.  AK Bars Kazaň 60 29 9 4 18 155:127 109
4.  Traktor Čeljabinsk 60 27 3 10 20 130:120 97
5.  Barys Astana 60 25 6 3 26 151:167 90
6.  Salavat Julajev Ufa 60 21 6 13 20 169:174 88
7.  Admiral Vladivostok 60 24 3 8 25 147:153 86
8.  HK Sibir Novosibirsk 60 20 8 7 25 133:138 83
9.  Red Star Kunlun 60 24 4 3 29 139:144 83
10.  Neftechimik Nižnekamsk 60 20 8 4 28 143:155 80
11.  Avtomobilist Jekatěrinburg 60 19 6 10 25 139:165 79
12.  Amur Chabarovsk 60 20 5 6 29 110:130 76
13.  Jugra Chanty-Mansijsk 60 18 4 4 34 112:148 66
14.  Lada Togliatti 60 16 5 7 32 146:180 65
15.  Metallurg Novokuzněck 60 8 6 4 42 97:194 40

Západní konference

Z V VP PP P Skóre B
1.  SKA Petrohrad 60 39 7 6 8 249:114 137
2.  CSKA Moskva 60 41 3 8 8 183:110 137
3.  Dynamo Moskva 60 29 10 5 16 164:111 112
4.  Lokomotiv Jaroslavl 60 32 4 6 18 163:130 110
5.  HC Dinamo Minsk 60 27 10 4 19 171:150 105
6.  Torpedo Nižnyj Novgorod 60 27 8 7 18 145:124 104
7.  Viťaz Moskevská oblast 60 26 7 5 22 162:158 97
8.  Jokerit Helsinky 60 23 6 12 19 149:165 93
9.  HC Soči 60 24 7 2 27 139:145 88
10.  HC Slovan Bratislava 60 22 7 5 26 144:166 85
11.  Severstal Čerepovec 60 18 5 10 27 133:163 74
12.  KHL Medveščak Zagreb 60 19 4 4 33 138:186 69
13.  Spartak Moskva 60 18 3 6 33 125:168 66
14.  Dinamo Riga 60 11 10 5 34 116:158 58

Kompletní program zápasů

23. srpna 2016
23. 8. • 14:00
Novokuzněck
Novokuzněck
4:2
ONLINE
-:-
LIVE
Astana
Astana
23. 8. • 14:30
Novosibirsk
Novosibirsk
3:5
ONLINE
-:-
LIVE
Jekatěrinburg
Jekatěrinburg
23. 8. • 15:05
OMSK
OMSK
1:0
ONLINE
-:-
LIVE
Jugra
Jugra
23. 8. • 16:00
Čeljabinsk
Čeljabinsk
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Petrohrad
Petrohrad
23. 8. • 16:00
Ufa
Ufa
3:2
ONLINE
-:-
LIVE
Čerepovec
Čerepovec
23. 8. • 17:00
Lada
Lada
2:3
ONLINE
-:-
LIVE
Medveščak
Medveščak
23. 8. • 18:00
Kazaň
Kazaň
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Slovan Bratislava
Slovan Bratislava
23. 8. • 18:30
Soči
Soči
3:1
ONLINE
-:-
LIVE
Riga
Riga
23. 8. • 18:30
Spartak Moskva
Spartak Moskva
1:2
ONLINE
-:-
LIVE
Jokerit
Jokerit
25. srpna 2016
25. 8. • 14:00
Novokuzněck
Novokuzněck
1:7
ONLINE
-:-
LIVE
Jugra
Jugra
25. 8. • 14:30
Novosibirsk
Novosibirsk
5:1
ONLINE
-:-
LIVE
Astana
Astana
25. 8. • 15:00
OMSK
OMSK
3:1
ONLINE
-:-
LIVE
Jekatěrinburg
Jekatěrinburg
25. 8. • 17:00
Lada
Lada
5:2
ONLINE
-:-
LIVE
Slovan Bratislava
Slovan Bratislava
25. 8. • 18:00
Kazaň
Kazaň
1:2
ONLINE
-:-
2:3 (p)
LIVE
Nižněkamsk
Nižněkamsk
25. 8. • 18:00
Čerepovec
Čerepovec
3:2
ONLINE
-:-
2:1 (p)
LIVE
Magnitogorsk
Magnitogorsk
25. 8. • 18:05
Novgorod
Novgorod
2:0
ONLINE
-:-
LIVE
Riga
Riga
25. 8. • 18:30
CSKA Moskva
CSKA Moskva
3:0
ONLINE
-:-
LIVE
Čeljabinsk
Čeljabinsk
25. 8. • 18:30
Petrohrad
Petrohrad
7:1
ONLINE
-:-
LIVE
Ufa
Ufa
25. 8. • 18:30
Soči
Soči
3:2
ONLINE
-:-
LIVE
Jokerit
Jokerit
26. srpna 2016
26. 8. • 10:30
Vladivostok
Vladivostok
3:4
ONLINE
-:-
0:1 (p)
LIVE
Jaroslavl
Jaroslavl
26. 8. • 11:30
Chabarovsk
Chabarovsk
2:3
ONLINE
-:-
LIVE
Dynamo Moskva
Dynamo Moskva
26. 8. • 18:00
Kazaň
Kazaň
1:3
ONLINE
-:-
LIVE
Medveščak
Medveščak
27. srpna 2016
27. 8. • 11:30
Vladivostok
Vladivostok
5:4
ONLINE
-:-
LIVE
Viťaz
Viťaz
27. 8. • 12:00
Novokuzněck
Novokuzněck
2:5
ONLINE
-:-
LIVE
Jekatěrinburg
Jekatěrinburg
27. 8. • 12:30
Novosibirsk
Novosibirsk
2:0
ONLINE
-:-
LIVE
Jugra
Jugra
27. 8. • 13:00
OMSK
OMSK
3:1
ONLINE
-:-
LIVE
Astana
Astana
27. 8. • 16:00
CSKA Moskva
CSKA Moskva
3:1
ONLINE
-:-
LIVE
Ufa
Ufa
27. 8. • 16:00
Čerepovec
Čerepovec
2:7
ONLINE
-:-
LIVE
Čeljabinsk
Čeljabinsk
27. 8. • 16:00
Novgorod
Novgorod
3:1
ONLINE
-:-
LIVE
Jokerit
Jokerit
27. 8. • 16:00
Petrohrad
Petrohrad
4:2
ONLINE
-:-
LIVE
Magnitogorsk
Magnitogorsk
27. 8. • 16:00
Spartak Moskva
Spartak Moskva
4:3
ONLINE
-:-
LIVE
Riga
Riga
29. srpna 2016
29. 8. • 11:30
Chabarovsk
Chabarovsk
1:3
ONLINE
-:-
LIVE
Viťaz
Viťaz
29. 8. • 16:00
Jekatěrinburg
Jekatěrinburg
2:0
ONLINE
-:-
LIVE
Magnitogorsk
Magnitogorsk
29. 8. • 18:08
Jaroslavl
Jaroslavl
2:3
ONLINE
-:-
LIVE
Dynamo Moskva
Dynamo Moskva
29. 8. • 19:00
Medveščak
Medveščak
3:2
ONLINE
-:-
LIVE
Soči
Soči
29. 8. • 19:05
Slovan Bratislava
Slovan Bratislava
7:4
ONLINE
-:-
LIVE
Novgorod
Novgorod
30. srpna 2016
30. 8. • 16:00
Jugra
Jugra
2:3
ONLINE
-:-
LIVE
Ufa
Ufa
30. 8. • 18:00
Čerepovec
Čerepovec
3:4
ONLINE
-:-
3:4 (p)
LIVE
Lada
Lada
30. 8. • 18:30
CSKA Moskva
CSKA Moskva
4:1
ONLINE
-:-
LIVE
Nižněkamsk
Nižněkamsk
30. 8. • 18:30
Petrohrad
Petrohrad
5:6
ONLINE
-:-
1:2 (p)
LIVE
Kazaň
Kazaň
31. srpna 2016
31. 8. • 11:30
Chabarovsk
Chabarovsk
3:1
ONLINE
-:-
LIVE
Vladivostok
Vladivostok
31. 8. • 16:00
Jekatěrinburg
Jekatěrinburg
1:2
ONLINE
-:-
LIVE
Čeljabinsk
Čeljabinsk
31. 8. • 18:00
Jaroslavl
Jaroslavl
3:2
ONLINE
-:-
LIVE
OMSK
OMSK
31. 8. • 18:35
Dynamo Moskva
Dynamo Moskva
5:0
ONLINE
-:-
LIVE
Novokuzněck
Novokuzněck
31. 8. • 19:00
Medveščak
Medveščak
1:6
ONLINE
-:-
LIVE
Novgorod
Novgorod
31. 8. • 19:00
Slovan Bratislava
Slovan Bratislava
3:1
ONLINE
-:-
LIVE
Soči
Soči
1. září 2016
1. 9. • 11:30
Chabarovsk
Chabarovsk
1:2
ONLINE
-:-
LIVE
Kunlun
Kunlun
1. 9. • 16:00
Jugra
Jugra
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Magnitogorsk
Magnitogorsk
1. 9. • 18:05
Čerepovec
Čerepovec
0:2
ONLINE
-:-
LIVE
Nižněkamsk
Nižněkamsk
1. 9. • 18:30
CSKA Moskva
CSKA Moskva
4:2
ONLINE
-:-
LIVE
Kazaň
Kazaň
2. září 2016
2. 9. • 16:00
Jekatěrinburg
Jekatěrinburg
4:3
ONLINE
-:-
2:1 (p)
LIVE
Ufa
Ufa
2. 9. • 18:00
Jaroslavl
Jaroslavl
1:0
ONLINE
-:-
LIVE
Novokuzněck
Novokuzněck
2. 9. • 18:30
Dynamo Moskva
Dynamo Moskva
4:1
ONLINE
-:-
LIVE
Novosibirsk
Novosibirsk
2. 9. • 18:30
Petrohrad
Petrohrad
5:1
ONLINE
-:-
LIVE
Lada
Lada
2. 9. • 18:30
Viťaz
Viťaz
2:3
ONLINE
-:-
LIVE
OMSK
OMSK
2. 9. • 19:00
Medveščak
Medveščak
0:1
ONLINE
-:-
LIVE
Spartak Moskva
Spartak Moskva
4. září 2016
4. 9. • 14:00
Magnitogorsk
Magnitogorsk
4:1
ONLINE
-:-
LIVE
Chabarovsk
Chabarovsk
4. 9. • 14:30
Slovan Bratislava
Slovan Bratislava
1:2
ONLINE
-:-
LIVE
Spartak Moskva
Spartak Moskva
4. 9. • 16:00
CSKA Moskva
CSKA Moskva
6:1
ONLINE
-:-
LIVE
Lada
Lada
4. 9. • 16:00
Dynamo Moskva
Dynamo Moskva
2:3
ONLINE
-:-
2:3 (p)
LIVE
OMSK
OMSK
4. 9. • 16:00
Novgorod
Novgorod
3:1
ONLINE
-:-
LIVE
Soči
Soči
4. 9. • 16:00
Viťaz
Viťaz
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Novokuzněck
Novokuzněck
4. 9. • 16:30
Petrohrad
Petrohrad
5:1
ONLINE
-:-
LIVE
Nižněkamsk
Nižněkamsk
5. září 2016
5. 9. • 13:30
Kunlun
Kunlun
6:3
ONLINE
-:-
LIVE
Vladivostok
Vladivostok
5. 9. • 16:00
Jekatěrinburg
Jekatěrinburg
2:3
ONLINE
-:-
LIVE
Jugra
Jugra
5. 9. • 18:00
Jaroslavl
Jaroslavl
3:1
ONLINE
-:-
LIVE
Novosibirsk
Novosibirsk
6. září 2016
6. 9. • 16:00
Čeljabinsk
Čeljabinsk
1:2
ONLINE
-:-
LIVE
Jokerit
Jokerit
6. 9. • 16:00
Ufa
Ufa
2:3
ONLINE
-:-
1:2 (p)
LIVE
Riga
Riga
6. 9. • 17:00
Lada
Lada
2:1
ONLINE
-:-
1:0 (p)
LIVE
Dynamo Moskva
Dynamo Moskva
6. 9. • 18:00
Nižněkamsk
Nižněkamsk
3:2
ONLINE
-:-
1:0 (p)
LIVE
Medveščak
Medveščak
6. 9. • 18:30
Kazaň
Kazaň
1:3
ONLINE
-:-
LIVE
CSKA Moskva
CSKA Moskva
6. 9. • 18:30
Soči
Soči
7:2
ONLINE
-:-
LIVE
Chabarovsk
Chabarovsk
6. 9. • 18:30
Spartak Moskva
Spartak Moskva
4:2
ONLINE
-:-
LIVE
Minsk
Minsk
6. 9. • 18:30
Viťaz
Viťaz
2:1
ONLINE
-:-
2:1 (p)
LIVE
Čerepovec
Čerepovec
8. září 2016
8. 9. • 16:00
Magnitogorsk
Magnitogorsk
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Riga
Riga
8. 9. • 16:00
Ufa
Ufa
2:3
ONLINE
-:-
LIVE
Jokerit
Jokerit
8. 9. • 17:05
Lada
Lada
2:3
ONLINE
-:-
0:1 (p)
LIVE
Jaroslavl
Jaroslavl
8. 9. • 18:00
Novgorod
Novgorod
0:1
ONLINE
-:-
LIVE
Chabarovsk
Chabarovsk
8. 9. • 18:30
Kazaň
Kazaň
4:1
ONLINE
-:-
LIVE
Dynamo Moskva
Dynamo Moskva
8. 9. • 18:30
Nižněkamsk
Nižněkamsk
2:1
ONLINE
-:-
1:0 (p)
LIVE
Viťaz
Viťaz
8. 9. • 18:30
Spartak Moskva
Spartak Moskva
1:2
ONLINE
-:-
LIVE
Vladivostok
Vladivostok
9. září 2016
9. 9. • 14:05
Novokuzněck
Novokuzněck
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Slovan Bratislava
Slovan Bratislava
9. 9. • 14:35
Novosibirsk
Novosibirsk
3:0
ONLINE
-:-
LIVE
Medveščak
Medveščak
9. 9. • 15:40
Astana
Astana
3:2
ONLINE
-:-
LIVE
Jugra
Jugra
9. 9. • 18:30
CSKA Moskva
CSKA Moskva
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Petrohrad
Petrohrad
10. září 2016
10. 9. • 13:30
Ufa
Ufa
1:2
ONLINE
-:-
LIVE
Minsk
Minsk
10. 9. • 14:00
Magnitogorsk
Magnitogorsk
3:1
ONLINE
-:-
LIVE
Jokerit
Jokerit
10. 9. • 16:00
Kazaň
Kazaň
3:2
ONLINE
-:-
2:0 (p)
LIVE
Viťaz
Viťaz
10. 9. • 16:00
Nižněkamsk
Nižněkamsk
1:3
ONLINE
-:-
LIVE
Dynamo Moskva
Dynamo Moskva
10. 9. • 16:00
Soči
Soči
6:5
ONLINE
-:-
LIVE
Vladivostok
Vladivostok
10. 9. • 16:00
Spartak Moskva
Spartak Moskva
1:0
ONLINE
-:-
LIVE
Chabarovsk
Chabarovsk
10. 9. • 16:30
Novgorod
Novgorod
3:1
ONLINE
-:-
LIVE
Kunlun
Kunlun
11. září 2016
11. 9. • 12:00
Novokuzněck
Novokuzněck
3:5
ONLINE
-:-
LIVE
Medveščak
Medveščak
11. 9. • 12:30
Novosibirsk
Novosibirsk
7:1
ONLINE
-:-
LIVE
Jugra
Jugra
11. 9. • 13:00
OMSK
OMSK
3:4
ONLINE
-:-
LIVE
Slovan Bratislava
Slovan Bratislava
11. 9. • 13:05
Astana
Astana
3:4
ONLINE
-:-
LIVE
Jekatěrinburg
Jekatěrinburg
11. 9. • 13:30
Čeljabinsk
Čeljabinsk
3:0
ONLINE
-:-
LIVE
Riga
Riga
11. 9. • 16:00
CSKA Moskva
CSKA Moskva
5:2
ONLINE
-:-
LIVE
Čerepovec
Čerepovec
12. září 2016
12. 9. • 16:00
Kazaň
Kazaň
0:2
ONLINE
-:-
LIVE
Jaroslavl
Jaroslavl
12. 9. • 16:00
Nižněkamsk
Nižněkamsk
2:1
ONLINE
-:-
3:2 (p)
LIVE
Chabarovsk
Chabarovsk
12. 9. • 16:00
Čeljabinsk
Čeljabinsk
2:3
ONLINE
-:-
LIVE
Minsk
Minsk
12. 9. • 17:00
Lada
Lada
3:0
ONLINE
-:-
LIVE
Viťaz
Viťaz
12. 9. • 18:00
Novgorod
Novgorod
2:3
ONLINE
-:-
1:2 (p)
LIVE
Vladivostok
Vladivostok
12. 9. • 18:30
Soči
Soči
3:1
ONLINE
-:-
LIVE
Kunlun
Kunlun
13. září 2016
13. 9. • 14:30
Novosibirsk
Novosibirsk
3:2
ONLINE
-:-
2:1 (p)
LIVE
Slovan Bratislava
Slovan Bratislava
13. 9. • 15:05
OMSK
OMSK
4:1
ONLINE
-:-
LIVE
Medveščak
Medveščak
13. 9. • 16:00
Magnitogorsk
Magnitogorsk
5:4
ONLINE
-:-
LIVE
Minsk
Minsk
13. 9. • 18:30
Riga
Riga
1:3
ONLINE
-:-
LIVE
Jokerit
Jokerit
13. 9. • 18:30
Petrohrad
Petrohrad
4:0
ONLINE
-:-
LIVE
Čerepovec
Čerepovec
14. září 2016
14. 9. • 16:00
Jekatěrinburg
Jekatěrinburg
3:2
ONLINE
-:-
2:1 (p)
LIVE
Astana
Astana
14. 9. • 16:00
Jugra
Jugra
1:0
ONLINE
-:-
LIVE
Novokuzněck
Novokuzněck
14. 9. • 16:00
Ufa
Ufa
4:2
ONLINE
-:-
LIVE
Vladivostok
Vladivostok
14. 9. • 18:30
Nižněkamsk
Nižněkamsk
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Jaroslavl
Jaroslavl
15. září 2016
15. 9. • 11:30
Chabarovsk
Chabarovsk
3:1
ONLINE
-:-
LIVE
Kunlun
Kunlun
15. 9. • 16:00
Čeljabinsk
Čeljabinsk
5:3
ONLINE
-:-
LIVE
Magnitogorsk
Magnitogorsk
15. 9. • 18:30
Minsk
Minsk
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Riga
Riga
15. 9. • 18:30
Dynamo Moskva
Dynamo Moskva
1:2
ONLINE
-:-
LIVE
Soči
Soči
15. 9. • 18:30
Kazaň
Kazaň
1:0
ONLINE
-:-
LIVE
OMSK
OMSK
15. 9. • 18:30
Viťaz
Viťaz
5:2
ONLINE
-:-
LIVE
Spartak Moskva
Spartak Moskva
16. září 2016
16. 9. • 15:30
Astana
Astana
3:5
ONLINE
-:-
LIVE
Petrohrad
Petrohrad
16. 9. • 16:00
Jekatěrinburg
Jekatěrinburg
2:4
ONLINE
-:-
LIVE
CSKA Moskva
CSKA Moskva
16. 9. • 16:00
Jugra
Jugra
2:1
ONLINE
-:-
1:0 (p)
LIVE
Čerepovec
Čerepovec
16. 9. • 18:30
Jaroslavl
Jaroslavl
1:2
ONLINE
-:-
LIVE
Novgorod
Novgorod
17. září 2016
17. 9. • 13:30
Čeljabinsk
Čeljabinsk
4:2
ONLINE
-:-
LIVE
Ufa
Ufa
17. 9. • 15:00
Jokerit
Jokerit
3:4
ONLINE
-:-
0:2 (p)
LIVE
OMSK
OMSK
17. 9. • 16:00
Riga
Riga
3:4
ONLINE
-:-
LIVE
Novosibirsk
Novosibirsk
17. 9. • 16:00
Minsk
Minsk
4:2
ONLINE
-:-
LIVE
Novokuzněck
Novokuzněck
17. 9. • 16:00
Viťaz
Viťaz
4:3
ONLINE
-:-
LIVE
Soči
Soči
17. 9. • 16:00
Spartak Moskva
Spartak Moskva
2:3
ONLINE
-:-
0:1 (p)
LIVE
Dynamo Moskva
Dynamo Moskva
17. 9. • 17:00
Slovan Bratislava
Slovan Bratislava
3:2
ONLINE
-:-
3:2 (p)
LIVE
Medveščak
Medveščak
18. září 2016
18. 9. • 09:00
Vladivostok
Vladivostok
0:0
ONLINE
-:-
LIVE
Nižněkamsk
Nižněkamsk
18. 9. • 09:00
Chabarovsk
Chabarovsk
3:2
ONLINE
-:-
LIVE
Kazaň
Kazaň
18. 9. • 13:00
Astana
Astana
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Čerepovec
Čerepovec
18. 9. • 13:35
Kunlun
Kunlun
4:2
ONLINE
-:-
LIVE
Lada
Lada
18. 9. • 14:00
Jugra
Jugra
0:2
ONLINE
-:-
LIVE
CSKA Moskva
CSKA Moskva
18. 9. • 16:30
Jaroslavl
Jaroslavl
0:3
ONLINE
-:-
LIVE
Novgorod
Novgorod
19. září 2016
19. 9. • 09:00
Chabarovsk
Chabarovsk
0:0
ONLINE
-:-
LIVE
Kazaň
Kazaň
19. 9. • 16:00
Jekatěrinburg
Jekatěrinburg
3:2
ONLINE
-:-
2:1 (p)
LIVE
Petrohrad
Petrohrad
19. 9. • 17:30
Jokerit
Jokerit
0:4
ONLINE
-:-
LIVE
Novosibirsk
Novosibirsk
19. 9. • 18:30
Riga
Riga
5:1
ONLINE
-:-
LIVE
Novokuzněck
Novokuzněck
19. 9. • 18:30
Minsk
Minsk
1:2
ONLINE
-:-
LIVE
OMSK
OMSK
20. září 2016
20. 9. • 11:30
Chabarovsk
Chabarovsk
1:0
ONLINE
-:-
LIVE
Lada
Lada
20. 9. • 11:30
Vladivostok
Vladivostok
3:4
ONLINE
-:-
0:1 (p)
LIVE
Kazaň
Kazaň
20. 9. • 13:30
Kunlun
Kunlun
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Nižněkamsk
Nižněkamsk
20. 9. • 15:30
Astana
Astana
4:0
ONLINE
-:-
LIVE
CSKA Moskva
CSKA Moskva
20. 9. • 16:00
Magnitogorsk
Magnitogorsk
4:2
ONLINE
-:-
LIVE
Slovan Bratislava
Slovan Bratislava
20. 9. • 16:00
Ufa
Ufa
1:3
ONLINE
-:-
LIVE
Soči
Soči
20. 9. • 18:00
Jaroslavl
Jaroslavl
6:3
ONLINE
-:-
LIVE
Spartak Moskva
Spartak Moskva
20. 9. • 18:30
Viťaz
Viťaz
3:0
ONLINE
-:-
LIVE
Novgorod
Novgorod
21. září 2016
21. 9. • 16:00
Jekatěrinburg
Jekatěrinburg
2:4
ONLINE
-:-
LIVE
Čerepovec
Čerepovec
21. 9. • 16:00
Jugra
Jugra
2:4
ONLINE
-:-
LIVE
Petrohrad
Petrohrad
21. 9. • 16:00
Čeljabinsk
Čeljabinsk
3:0
ONLINE
-:-
LIVE
Medveščak
Medveščak
21. 9. • 17:30
Jokerit
Jokerit
5:1
ONLINE
-:-
LIVE
Novokuzněck
Novokuzněck
21. 9. • 18:30
Riga
Riga
1:2
ONLINE
-:-
LIVE
OMSK
OMSK
21. 9. • 18:30
Minsk
Minsk
5:4
ONLINE
-:-
LIVE
Novosibirsk
Novosibirsk
22. září 2016
22. 9. • 11:30
Vladivostok
Vladivostok
5:2
ONLINE
-:-
LIVE
Lada
Lada
22. 9. • 11:35
Chabarovsk
Chabarovsk
4:1
ONLINE
-:-
LIVE
Nižněkamsk
Nižněkamsk
22. 9. • 13:30
Kunlun
Kunlun
2:3
ONLINE
-:-
LIVE
Kazaň
Kazaň
22. 9. • 16:00
Ufa
Ufa
6:3
ONLINE
-:-
LIVE
Slovan Bratislava
Slovan Bratislava
22. 9. • 18:30
Dynamo Moskva
Dynamo Moskva
0:1
ONLINE
-:-
LIVE
Novgorod
Novgorod
23. září 2016
23. 9. • 16:05
Magnitogorsk
Magnitogorsk
6:1
ONLINE
-:-
LIVE
Medveščak
Medveščak
23. 9. • 17:30
Jokerit
Jokerit
3:2
ONLINE
-:-
1:0 (p)
LIVE
CSKA Moskva
CSKA Moskva
23. 9. • 18:30
Petrohrad
Petrohrad
9:4
ONLINE
-:-
LIVE
Jugra
Jugra
23. 9. • 18:30
Viťaz
Viťaz
3:2
ONLINE
-:-
LIVE
Novosibirsk
Novosibirsk
23. 9. • 18:30
Soči
Soči
2:3
ONLINE
-:-
LIVE
Jaroslavl
Jaroslavl
24. září 2016
24. 9. • 13:00
OMSK
OMSK
4:2
ONLINE
-:-
LIVE
Novokuzněck
Novokuzněck
24. 9. • 13:30
Čeljabinsk
Čeljabinsk
1:3
ONLINE
-:-
LIVE
Slovan Bratislava
Slovan Bratislava
24. 9. • 16:00
Dynamo Moskva
Dynamo Moskva
0:3
ONLINE
-:-
LIVE
Minsk
Minsk
25. září 2016
25. 9. • 13:30
Ufa
Ufa
4:5
ONLINE
-:-
1:2 (p)
LIVE
Medveščak
Medveščak
25. 9. • 15:00
Lada
Lada
4:0
ONLINE
-:-
LIVE
Riga
Riga
25. 9. • 16:00
CSKA Moskva
CSKA Moskva
3:0
ONLINE
-:-
LIVE
Vladivostok
Vladivostok
25. 9. • 16:00
Čerepovec
Čerepovec
2:0
ONLINE
-:-
LIVE
Kunlun
Kunlun
25. 9. • 16:00
Nižněkamsk
Nižněkamsk
3:2
ONLINE
-:-
2:1 (p)
LIVE
Jokerit
Jokerit
25. 9. • 16:00
Novgorod
Novgorod
3:1
ONLINE
-:-
LIVE
Jugra
Jugra
25. 9. • 16:00
Petrohrad
Petrohrad
4:1
ONLINE
-:-
LIVE
Chabarovsk
Chabarovsk
25. 9. • 16:00
Soči
Soči
1:0
ONLINE
-:-
1:0 (p)
LIVE
Jekatěrinburg
Jekatěrinburg
25. 9. • 16:00
Spartak Moskva
Spartak Moskva
5:4
ONLINE
-:-
LIVE
Astana
Astana
26. září 2016
26. 9. • 15:00
OMSK
OMSK
1:3
ONLINE
-:-
LIVE
Magnitogorsk
Magnitogorsk
26. 9. • 18:00
Kazaň
Kazaň
3:5
ONLINE
-:-
LIVE
Minsk
Minsk
26. 9. • 18:30
Dynamo Moskva
Dynamo Moskva
4:3
ONLINE
-:-
LIVE
Jaroslavl
Jaroslavl
27. září 2016
27. 9. • 14:00
Novokuzněck
Novokuzněck
0:3
ONLINE
-:-
LIVE
Ufa
Ufa
27. 9. • 14:30
Novosibirsk
Novosibirsk
2:1
ONLINE
-:-
2:0 (p)
LIVE
Čeljabinsk
Čeljabinsk
27. 9. • 15:00
OMSK
OMSK
0:3
ONLINE
-:-
LIVE
Magnitogorsk
Magnitogorsk
27. 9. • 18:00
Čerepovec
Čerepovec
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Chabarovsk
Chabarovsk
27. 9. • 18:00
Novgorod
Novgorod
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Jekatěrinburg
Jekatěrinburg
27. 9. • 18:30
CSKA Moskva
CSKA Moskva
3:0
ONLINE
-:-
LIVE
Kunlun
Kunlun
27. 9. • 18:30
Petrohrad
Petrohrad
3:2
ONLINE
-:-
1:0 (p)
LIVE
Vladivostok
Vladivostok
27. 9. • 18:30
Soči
Soči
3:6
ONLINE
-:-
LIVE
Astana
Astana
27. 9. • 18:30
Spartak Moskva
Spartak Moskva
2:3
ONLINE
-:-
LIVE
Jugra
Jugra
28. září 2016
28. 9. • 17:00
Lada
Lada
2:3
ONLINE
-:-
LIVE
Minsk
Minsk
28. 9. • 18:00
Kazaň
Kazaň
4:2
ONLINE
-:-
LIVE
Jokerit
Jokerit
28. 9. • 18:00
Nižněkamsk
Nižněkamsk
3:1
ONLINE
-:-
LIVE
Riga
Riga
28. 9. • 18:30
Dynamo Moskva
Dynamo Moskva
3:0
ONLINE
-:-
LIVE
Viťaz
Viťaz
29. září 2016
29. 9. • 14:00
Novokuzněck
Novokuzněck
1:2
ONLINE
-:-
LIVE
Čeljabinsk
Čeljabinsk
29. 9. • 14:30
Novosibirsk
Novosibirsk
0:3
ONLINE
-:-
LIVE
Magnitogorsk
Magnitogorsk
29. 9. • 15:00
OMSK
OMSK
2:5
ONLINE
-:-
LIVE
Ufa
Ufa
29. 9. • 18:00
Čerepovec
Čerepovec
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Vladivostok
Vladivostok
29. 9. • 18:00
Novgorod
Novgorod
3:2
ONLINE
-:-
LIVE
Astana
Astana
29. 9. • 18:30
CSKA Moskva
CSKA Moskva
1:2
ONLINE
-:-
1:2 (p)
LIVE
Chabarovsk
Chabarovsk
29. 9. • 18:30
Petrohrad
Petrohrad
3:0
ONLINE
-:-
LIVE
Kunlun
Kunlun
29. 9. • 18:30
Soči
Soči
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Jugra
Jugra
29. 9. • 18:30
Spartak Moskva
Spartak Moskva
3:0
ONLINE
-:-
LIVE
Jekatěrinburg
Jekatěrinburg
30. září 2016
30. 9. • 17:00
Lada
Lada
5:2
ONLINE
-:-
LIVE
Jokerit
Jokerit
30. 9. • 18:00
Jaroslavl
Jaroslavl
3:1
ONLINE
-:-
LIVE
Viťaz
Viťaz
30. 9. • 18:00
Kazaň
Kazaň
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Riga
Riga
30. 9. • 18:00
Nižněkamsk
Nižněkamsk
2:4
ONLINE
-:-
LIVE
Minsk
Minsk
30. 9. • 19:30
Medveščak
Medveščak
6:0
ONLINE
-:-
LIVE
Slovan Bratislava
Slovan Bratislava
1. října 2016
1. 10. • 12:00
Novokuzněck
Novokuzněck
5:4
ONLINE
-:-
2:1 (p)
LIVE
Magnitogorsk
Magnitogorsk
1. 10. • 12:35
Novosibirsk
Novosibirsk
1:2
ONLINE
-:-
LIVE
Ufa
Ufa
1. 10. • 13:00
OMSK
OMSK
3:1
ONLINE
-:-
LIVE
Čeljabinsk
Čeljabinsk
1. 10. • 16:00
Čerepovec
Čerepovec
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Dynamo Moskva
Dynamo Moskva
1. 10. • 16:00
Spartak Moskva
Spartak Moskva
0:1
ONLINE
-:-
LIVE
Kunlun
Kunlun
2. října 2016
2. 10. • 15:00
Jokerit
Jokerit
4:3
ONLINE
-:-
LIVE
Jaroslavl
Jaroslavl
2. 10. • 17:00
Medveščak
Medveščak
5:4
ONLINE
-:-
LIVE
Petrohrad
Petrohrad
2. 10. • 17:00
Slovan Bratislava
Slovan Bratislava
1:2
ONLINE
-:-
LIVE
CSKA Moskva
CSKA Moskva
3. října 2016
3. 10. • 15:35
Astana
Astana
5:4
ONLINE
-:-
LIVE
Nižněkamsk
Nižněkamsk
3. 10. • 16:00
Jekatěrinburg
Jekatěrinburg
1:4
ONLINE
-:-
LIVE
Kazaň
Kazaň
3. 10. • 16:00
Jugra
Jugra
4:1
ONLINE
-:-
LIVE
Lada
Lada
3. 10. • 18:30
Riga
Riga
2:4
ONLINE
-:-
LIVE
Dynamo Moskva
Dynamo Moskva
4. října 2016
4. 10. • 11:30
Chabarovsk
Chabarovsk
3:1
ONLINE
-:-
LIVE
Spartak Moskva
Spartak Moskva
4. 10. • 11:30
Vladivostok
Vladivostok
5:2
ONLINE
-:-
LIVE
Novgorod
Novgorod
4. 10. • 13:30
Kunlun
Kunlun
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Soči
Soči
4. 10. • 14:00
Novokuzněck
Novokuzněck
3:2
ONLINE
-:-
LIVE
Novosibirsk
Novosibirsk
4. 10. • 16:00
Magnitogorsk
Magnitogorsk
3:2
ONLINE
-:-
2:1 (p)
LIVE
Ufa
Ufa
4. 10. • 17:30
Jokerit
Jokerit
3:4
ONLINE
-:-
0:2 (p)
LIVE
Viťaz
Viťaz
4. 10. • 18:35
Minsk
Minsk
2:0
ONLINE
-:-
LIVE
Jaroslavl
Jaroslavl
4. 10. • 19:00
Medveščak
Medveščak
2:5
ONLINE
-:-
LIVE
CSKA Moskva
CSKA Moskva
4. 10. • 19:00
Slovan Bratislava
Slovan Bratislava
0:6
ONLINE
-:-
LIVE
Petrohrad
Petrohrad
5. října 2016
5. 10. • 15:30
Astana
Astana
0:4
ONLINE
-:-
LIVE
Kazaň
Kazaň
5. 10. • 16:00
Jekatěrinburg
Jekatěrinburg
3:4
ONLINE
-:-
LIVE
Lada
Lada
5. 10. • 16:00
Jugra
Jugra
0:2
ONLINE
-:-
LIVE
Nižněkamsk
Nižněkamsk
5. 10. • 17:30
Jokerit
Jokerit
1:2
ONLINE
-:-
LIVE
Dynamo Moskva
Dynamo Moskva
6. října 2016
6. 10. • 11:30
Chabarovsk
Chabarovsk
0:1
ONLINE
-:-
LIVE
Novgorod
Novgorod
6. 10. • 11:30
Vladivostok
Vladivostok
1:0
ONLINE
-:-
LIVE
Soči
Soči
6. 10. • 13:30
Kunlun
Kunlun
4:2
ONLINE
-:-
LIVE
Spartak Moskva
Spartak Moskva
6. 10. • 15:00
OMSK
OMSK
2:1
ONLINE
-:-
2:1 (p)
LIVE
Novosibirsk
Novosibirsk
6. 10. • 16:00
Magnitogorsk
Magnitogorsk
4:3
ONLINE
-:-
LIVE
Čeljabinsk
Čeljabinsk
6. 10. • 18:30
Riga
Riga
3:2
ONLINE
-:-
3:2 (p)
LIVE
Jaroslavl
Jaroslavl
6. 10. • 18:30
Minsk
Minsk
2:3
ONLINE
-:-
LIVE
Viťaz
Viťaz
6. 10. • 18:30
Petrohrad
Petrohrad
2:0
ONLINE
-:-
LIVE
CSKA Moskva
CSKA Moskva
6. 10. • 19:00
Slovan Bratislava
Slovan Bratislava
3:2
ONLINE
-:-
LIVE
Čerepovec
Čerepovec
7. října 2016
7. 10. • 15:30
Astana
Astana
2:4
ONLINE
-:-
LIVE
Lada
Lada
7. 10. • 16:00
Jekatěrinburg
Jekatěrinburg
3:2
ONLINE
-:-
LIVE
Nižněkamsk
Nižněkamsk
7. 10. • 16:00
Jugra
Jugra
3:6
ONLINE
-:-
LIVE
Kazaň
Kazaň
8. října 2016
8. 10. • 09:00
Chabarovsk
Chabarovsk
3:2
ONLINE
-:-
LIVE
Soči
Soči
8. 10. • 09:00
Vladivostok
Vladivostok
6:3
ONLINE
-:-
LIVE
Spartak Moskva
Spartak Moskva
8. 10. • 10:30
Kunlun
Kunlun
2:4
ONLINE
-:-
LIVE
Novgorod
Novgorod
8. 10. • 12:30
Novosibirsk
Novosibirsk
3:2
ONLINE
-:-
LIVE
Novokuzněck
Novokuzněck
8. 10. • 13:30
Ufa
Ufa
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Čeljabinsk
Čeljabinsk
8. 10. • 16:00
Riga
Riga
0:0
ONLINE
-:-
LIVE
Viťaz
Viťaz
8. 10. • 16:00
Minsk
Minsk
2:0
ONLINE
-:-
LIVE
Dynamo Moskva
Dynamo Moskva
8. 10. • 16:00
Petrohrad
Petrohrad
6:0
ONLINE
-:-
LIVE
Jokerit
Jokerit
8. 10. • 17:00
Medveščak
Medveščak
7:3
ONLINE
-:-
LIVE
Čerepovec
Čerepovec
10. října 2016
10. 10. • 16:00
Magnitogorsk
Magnitogorsk
6:0
ONLINE
-:-
LIVE
Jekatěrinburg
Jekatěrinburg
10. 10. • 18:30
Dynamo Moskva
Dynamo Moskva
5:1
ONLINE
-:-
LIVE
Medveščak
Medveščak
10. 10. • 18:30
Jaroslavl
Jaroslavl
2:3
ONLINE
-:-
LIVE
Slovan Bratislava
Slovan Bratislava
10. 10. • 18:30
Petrohrad
Petrohrad
6:2
ONLINE
-:-
LIVE
Minsk
Minsk
11. října 2016
11. 10. • 13:30
Ufa
Ufa
2:3
ONLINE
-:-
LIVE
Jugra
Jugra
11. 10. • 16:00
Čeljabinsk
Čeljabinsk
3:4
ONLINE
-:-
LIVE
Astana
Astana
11. 10. • 17:00
Lada
Lada
2:3
ONLINE
-:-
LIVE
Kunlun
Kunlun
11. 10. • 18:00
CSKA Moskva
CSKA Moskva
3:6
ONLINE
-:-
LIVE
Jokerit
Jokerit
11. 10. • 18:00
Čerepovec
Čerepovec
4:3
ONLINE
-:-
LIVE
Riga
Riga
11. 10. • 18:00
Kazaň
Kazaň
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Chabarovsk
Chabarovsk
11. 10. • 18:00
Nižněkamsk
Nižněkamsk
1:3
ONLINE
-:-
LIVE
Vladivostok
Vladivostok
11. 10. • 18:30
Novgorod
Novgorod
1:3
ONLINE
-:-
LIVE
Novosibirsk
Novosibirsk
11. 10. • 18:30
Soči
Soči
3:2
ONLINE
-:-
LIVE
Novokuzněck
Novokuzněck
11. 10. • 18:30
Spartak Moskva
Spartak Moskva
2:3
ONLINE
-:-
LIVE
OMSK
OMSK
13. října 2016
13. 10. • 16:00
Magnitogorsk
Magnitogorsk
3:1
ONLINE
-:-
LIVE
Astana
Astana
13. 10. • 16:00
Čeljabinsk
Čeljabinsk
0:2
ONLINE
-:-
LIVE
Jugra
Jugra
13. 10. • 16:00
Ufa
Ufa
5:1
ONLINE
-:-
LIVE
Jekatěrinburg
Jekatěrinburg
13. 10. • 17:00
Lada
Lada
5:1
ONLINE
-:-
LIVE
Chabarovsk
Chabarovsk
13. 10. • 18:00
Čerepovec
Čerepovec
4:3
ONLINE
-:-
LIVE
Jokerit
Jokerit
13. 10. • 18:00
Kazaň
Kazaň
3:0
ONLINE
-:-
LIVE
Vladivostok
Vladivostok
13. 10. • 18:00
Nižněkamsk
Nižněkamsk
4:3
ONLINE
-:-
LIVE
Kunlun
Kunlun
13. 10. • 18:00
Novgorod
Novgorod
3:2
ONLINE
-:-
LIVE
OMSK
OMSK
13. 10. • 18:30
CSKA Moskva
CSKA Moskva
7:2
ONLINE
-:-
LIVE
Minsk
Minsk
13. 10. • 18:30
Petrohrad
Petrohrad
4:1
ONLINE
-:-
LIVE
Riga
Riga
13. 10. • 18:30
Soči
Soči
6:2
ONLINE
-:-
LIVE
Novosibirsk
Novosibirsk
13. 10. • 18:30
Spartak Moskva
Spartak Moskva
2:3
ONLINE
-:-
LIVE
Novokuzněck
Novokuzněck
15. října 2016
15. 10. • 12:00
Spartak Moskva
Spartak Moskva
2:1
ONLINE
-:-
2:1 (p)
LIVE
Novosibirsk
Novosibirsk
15. 10. • 13:30
Čeljabinsk
Čeljabinsk
3:2
ONLINE
-:-
LIVE
Jekatěrinburg
Jekatěrinburg
15. 10. • 13:30
Ufa
Ufa
5:2
ONLINE
-:-
LIVE
Astana
Astana
15. 10. • 14:00
Magnitogorsk
Magnitogorsk
2:3
ONLINE
-:-
LIVE
Jugra
Jugra
15. 10. • 15:00
Lada
Lada
2:3
ONLINE
-:-
LIVE
Vladivostok
Vladivostok
15. 10. • 16:00
CSKA Moskva
CSKA Moskva
3:2
ONLINE
-:-
LIVE
Riga
Riga
15. 10. • 16:00
Čerepovec
Čerepovec
3:4
ONLINE
-:-
0:1 (p)
LIVE
Minsk
Minsk
15. 10. • 16:00
Kazaň
Kazaň
2:0
ONLINE
-:-
LIVE
Kunlun
Kunlun
15. 10. • 16:00
Novgorod
Novgorod
6:1
ONLINE
-:-
LIVE
Novokuzněck
Novokuzněck
15. 10. • 16:00
Soči
Soči
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
OMSK
OMSK
17. října 2016
17. 10. • 11:30
Chabarovsk
Chabarovsk
4:5
ONLINE
-:-
0:2 (p)
LIVE
Ufa
Ufa
17. 10. • 15:00
OMSK
OMSK
2:3
ONLINE
-:-
LIVE
CSKA Moskva
CSKA Moskva
17. 10. • 17:30
Jokerit
Jokerit
4:1
ONLINE
-:-
LIVE
Novgorod
Novgorod
17. 10. • 18:30
Riga
Riga
1:2
ONLINE
-:-
1:2 (p)
LIVE
Spartak Moskva
Spartak Moskva
17. 10. • 18:30
Soči
Soči
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Minsk
Minsk
17. 10. • 19:00
Medveščak
Medveščak
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Kazaň
Kazaň
17. 10. • 19:00
Slovan Bratislava
Slovan Bratislava
2:5
ONLINE
-:-
LIVE
Nižněkamsk
Nižněkamsk
18. října 2016
18. 10. • 14:00
Novokuzněck
Novokuzněck
1:2
ONLINE
-:-
LIVE
Čerepovec
Čerepovec
18. 10. • 14:30
Novosibirsk
Novosibirsk
1:2
ONLINE
-:-
LIVE
Petrohrad
Petrohrad
18. 10. • 15:30
Astana
Astana
1:0
ONLINE
-:-
LIVE
Dynamo Moskva
Dynamo Moskva
18. 10. • 16:00
Jekatěrinburg
Jekatěrinburg
3:6
ONLINE
-:-
LIVE
Jaroslavl
Jaroslavl
18. 10. • 16:00
Jugra
Jugra
1:2
ONLINE
-:-
LIVE
Viťaz
Viťaz
19. října 2016
19. 10. • 11:30
Chabarovsk
Chabarovsk
4:2
ONLINE
-:-
LIVE
Čeljabinsk
Čeljabinsk
19. 10. • 11:30
Vladivostok
Vladivostok
3:0
ONLINE
-:-
LIVE
Magnitogorsk
Magnitogorsk
19. 10. • 14:00
Kunlun
Kunlun
3:2
ONLINE
-:-
LIVE
Ufa
Ufa
19. 10. • 17:30
Jokerit
Jokerit
2:3
ONLINE
-:-
LIVE
Soči
Soči
19. 10. • 18:30
Riga
Riga
1:2
ONLINE
-:-
0:1 (p)
LIVE
Novgorod
Novgorod
19. 10. • 18:30
Minsk
Minsk
1:5
ONLINE
-:-
LIVE
Spartak Moskva
Spartak Moskva
19. 10. • 19:00
Medveščak
Medveščak
4:1
ONLINE
-:-
LIVE
Nižněkamsk
Nižněkamsk
19. 10. • 19:00
Slovan Bratislava
Slovan Bratislava
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Kazaň
Kazaň
20. října 2016
20. 10. • 14:00
Novokuzněck
Novokuzněck
0:6
ONLINE
-:-
LIVE
Petrohrad
Petrohrad
20. 10. • 14:30
Novosibirsk
Novosibirsk
3:2
ONLINE
-:-
1:0 (p)
LIVE
CSKA Moskva
CSKA Moskva
20. 10. • 15:00
OMSK
OMSK
5:2
ONLINE
-:-
LIVE
Čerepovec
Čerepovec
20. 10. • 15:30
Astana
Astana
5:0
ONLINE
-:-
LIVE
Viťaz
Viťaz
20. 10. • 16:00
Jekatěrinburg
Jekatěrinburg
3:2
ONLINE
-:-
1:0 (p)
LIVE
Dynamo Moskva
Dynamo Moskva
20. 10. • 16:00
Jugra
Jugra
0:1
ONLINE
-:-
LIVE
Jaroslavl
Jaroslavl
21. října 2016
21. 10. • 11:30
Chabarovsk
Chabarovsk
1:5
ONLINE
-:-
LIVE
Magnitogorsk
Magnitogorsk
21. 10. • 11:30
Vladivostok
Vladivostok
2:3
ONLINE
-:-
1:2 (p)
LIVE
Ufa
Ufa
21. 10. • 14:00
Kunlun
Kunlun
2:3
ONLINE
-:-
LIVE
Čeljabinsk
Čeljabinsk
21. 10. • 17:30
Jokerit
Jokerit
3:2
ONLINE
-:-
LIVE
Spartak Moskva
Spartak Moskva
21. 10. • 18:30
Riga
Riga
2:3
ONLINE
-:-
0:1 (p)
LIVE
Soči
Soči
21. 10. • 18:30
Minsk
Minsk
3:2
ONLINE
-:-
2:0 (p)
LIVE
Novgorod
Novgorod
21. 10. • 19:00
Slovan Bratislava
Slovan Bratislava
3:2
ONLINE
-:-
LIVE
Lada
Lada
22. října 2016
22. 10. • 12:00
Novokuzněck
Novokuzněck
2:4
ONLINE
-:-
LIVE
CSKA Moskva
CSKA Moskva
22. 10. • 12:30
Novosibirsk
Novosibirsk
2:4
ONLINE
-:-
LIVE
Čerepovec
Čerepovec
22. 10. • 13:00
Astana
Astana
1:8
ONLINE
-:-
LIVE
Jaroslavl
Jaroslavl
22. 10. • 13:00
OMSK
OMSK
2:3
ONLINE
-:-
1:2 (p)
LIVE
Petrohrad
Petrohrad
22. 10. • 13:30
Jugra
Jugra
0:1
ONLINE
-:-
LIVE