OH - Badminton - Celodenní liveblog -  ONLINE PŘENOS -  13. srpna 2016   13:00

Celodenní liveblog

04:07
Z dnešního badmintonového programu je to vše. Přeji hezký den.
04:06
V posledním utkání dne si podle předpokladů Isara, Amitrapai (THA) poradily s párem Middleton, Choová (AUS) 21:13, 21:18.
03:47
Olverová, Smthová (GBR) – Poon, Tse (HKG) 21:17, 18:21, 21:16.
03:46
Zetchiriová (BUL) – Jaquet (SUI) 21:17, 21:15.
03:44
Stoevová, Stoevová (BUL) – Goliszewskiová, Nelteová (GER) 21:14, 21:19.
03:43
Leverdez (FRA) – Must (EST) 21:18, 18:21, 21:12.
03:40
Abian (ESP) – Yu (BRU) 21:12, 21:10.
03:38
Luo, Luo (CHN) – Leeová, Obananaová (USA) 21:14 21:15.
03:36
Endo, Hayakawa (JPN) – Attri, Reddy (IND) – 21:23, 11:21.
02:26
Otevřený zápas byl až do posledního míčku v zápase Foo Kuneová (MRI) – Chenová (AUS). Ten nakonec dopadl lépe pro ženu z Mauricia.21:16, 21:19.
02:21
Domácí diváci hnali De Oliveiru (BRA) za vítězstvím v zápase s Evansem (IRL). Ten mu však povolil pouze druhý set. 8:21, 21:19, 8:21.
02:00
První debl večerního programu nedopadl dobře dvojici Endo, Hayakawa (JPN), která nestačila na pár Attri, Reddy (IND) 21:23, 11:21.
01:56
Marinová (ESP) nenechala nikoho na pochybách o svých kvalitách a těžkou soupeřku Kjaersfeldtovou (DEN) porazila 21:16, 21:13.
01:53
Luo, Luo (CHN) porazily Leeová, Obananaová (USA) 21:14, 21:15.
01:50
Perminová (RUS) potvrzuje vzestup badmintonu v Rusku a Baldaufovou (AUT) porazila 21:17, 21:8.
00:06
V posledním utkání odpoledního programu prohrál Tan (BEL) s Zilbermanem (ISR) 20:22, 12:21.

23:23
Z odpoledních zápasů sice čekáme ještě na poslední výsledek, ale už nyní bychom se mohli podívat na rozpis utkání, které nás čekají večer brazilského času.
23:11
Lee, Chau (HKG) – Fuchs, Michelsová (GER) – tento mix dopadl podle očekávání 21:17, 21:14.
23:09
Zhang, Zhao (CHN) – Jordan, Susanto (INA) 21:11, 21:18
23:07
Liová poráží Maďarku Sarosiovou 21:11 a 21:8 a nepotřebovala na to ani půl hodiny.
22:45
Jung, Shin (KOR) prohrávají s Dánkami Pedersenová, Rytter Juhlová 16:21 a 18:21. Za tři dny se jedná teprve o sedmou výhru evropského zástupce nad asijským.
22:41
Arends, Pieková (NED) si poradili s mixem Chew, Subandhiová (USA) 21:15, 21:19.
22:38
Hurskainen (SWE) neměl Munozem (MEX) problémy a došel si pro vítězství 21:12, 21:11.
21:50
Ellis, Langridge (GBR) vítězí na dvojicí Cwalina, Wacha (POL) 21:18, 21:16 a Poláci tak mohou začít balit.
21:48
Dvojice Kim, Kim (KOR) vyhrává debla 21:15, 21:18 a pár Boe, Mogensen (DEN) tak ještě bude muset zabojovat o postup ze skupiny.
21:46
Bayraková (TUR) vyhrává důležité klání nad Cicogniniovou (ITA) 21:14, 21:9.

20:56
Adcock, Adcocková (GBR) – Mateusiak, Ziebavová (POL)
21:18, 25:27, 9:21.
20:52
Domácí příliš nepotěšil výsledek utkání Ulitinová (UKR) – Vicentová (BRA) 21:13, 21:13.
20:50
Fanetri (INA) snadno prohrála Vu (VIE) 12:21 a 11:21.
19:51
Posledním již skončeným utkáním byl další tříseťák Martins (POR) – Giuffre (CAN) 21:14, 22:24, 26:21.
19:49
Guerrero (CUB) – Shu (USA) 21:16, 21:15.
19:48
Další odehraný zápas, kde byl úspěšný na této olympiádě evropský zástupce již popáté. Lee, Yoo (KOR) – Ivanov, Sozonov (RUS) 17:21, 21:19, 16:21.
19:39
Mezitím co jsme sledovali Petrův zápas, byl odehrán i ženský debl Supajirakul, Taerattanachai (THA) – Gutta, Ponnappa (IND) 21:17, 21:15.
19:31
Petr i ve třetím setu nakonec ukázal, že účast na olympiádě byla oprávněná. Japonec Sasaki však byl i přesto nad jeho síly. Petr nakonec utkání prohrál po setech 21:10, 16:21, 21:12.
19:17
Petr bohužel znovu propadl nervozitě a za stavu 3:11 pro Japonce působí bezradným, nicméně bojovným dojmem.
19:07
Petrovi se podařilo zlepšit především na síti ale i v útoku a vyhrává druhý set 21:16. Toto klání tak bude muset rozhodnout třetí set.
19:01
Petr Koukal otáčí nepříznivé skóre a aktuálně vede 16:12.
18:46
Sho Sasaki si bohužel pohlídal Petrův útok a přidával postupně bod po bodu. Sasaki nakonec zvítězil v prvním setu 21:10.
18:38
Petr Koukal vstoupil do zápasu hůře, ale náskok Japonce dokázal stáhnout. Aktuálně však prohrává 11:8.
18:26
nyní už bychom se konečně měli dočkat utkání Petra Koukala. Ačkoliv postupová matematika umožňuje v případě druhého místa ve skupině postup do osmifinále, je nutno podotknou, že ze 13 skupin, postupují z druhého místa pouze 3 nejlepší. Je tedy dosti pravděpodobné, že se jedná o poslední utkání trojnásobného olympionika v kariéře.
18:23
Nejdelší utkání dne (hodinu a 23 minut) Lee (KOR) – Ponsana (THA) si nakonec Thajec podle předpokladů pohlídal a po výhře 21:19, 17:21, 21:16 postupuje do osmifinále turnaje.
17:03
Ahmad, Natsir (INA) – Chan, Goh (MAS) 21:19, 21:19
16:53
Fuchs, Schoettler (GER) potvrdili, že jsou favority tohoto utkání a Chew, Pongnairat (USA) poráží 21:14, 21:14.

16:55
Ulitinová (UKR) – Vicentová (BRA) – dvouhra ženy.
16:20
Liang (SIN) poráží Lansacovou (FRA) 21:7 a 21:15.
Dánský mix Fischer Nielsen, Pedersenová (DEN) po velkém boji nakonec za hodinu a 21minut podlehl Xu, Ma (CHN) 24:22, 14:21, 16:21.
Ko, Kim (KOR) si po boji poradili s párem Kazuno, Kurihara (JPN) 25:23, 21:17.
15:29
Indonéský mužský pár Ahsan, Setiavan podlehl čínské dvojici 15:21, 17:21.
15:26
Polský reprezentant Adrian Dziolko neměl šanci proti Long Chenovi (CHN) a prohrál snadno 21:12, 21:9 a s turnajem se loučí.
15:24
Skončil i první třísetový zápas Tang, Yu (CHN) – Chang, Lee (KOR) 18:21, 21:14, 11:21.
Kristina bohužel nakonec prohrává i druhý set především zásluhou více než 10 nevynucených chyb v řadě. Celkově nakonec Kristina Gavnholt prohrála 21:15.
14:18
Ted se nám to líbí! Kristina ještě více zpestřila svoji hru a ve druhém setu vede 11:5.
14:11
To je velká škoda! Kristina vedla 20:18 a měla dva setboly. Přesto nedokázala dotáhnout první set k vítěznému konci a prohrála 22:20.
14:01
I přes pomalejší nástup dokázala Kristina několika body v řadě srovnat stav a udržet vyrovnanou hru se svojí soupeřkou. Aktuální stav je však výhodnější pro Malajku 11:10.
13:46
Na kurt už nastupuje Kristina Gavnholt ke svému zápasu proti Tee Jing Yi.
13:45
Skončila i první čtyřhra mužů
Lee, TSai (TPE) – Chau, Serasinghe (AUS) 21:14, 21:19.
13:42
Bylo skončeno první utkání dne Matsutomo, Takahashi (JPN) – Muskensová, Pieková (NED) 21:9 – 21:11.