OH - Box - Do 49 kg - dopolední předkola (muži) -  ONLINE PŘENOS -  8. srpna 2016   16:00

Do 49 kg - dopolední předkola (muži)

16:00 Dopolední předkola

Z tohoto bloku je to vše, díky za pozornost a večer u pokračování nejnižší váhové kategorie se těším na počtenou!
Joahnys Argilagos (CUB) – Galal Yafai (GBR) 2:1
Peter Mungai Warui (KEN) – Lu Pin (CHN) 2:1
Rogen Ladon (PHI) – Yurberjen Herney Martinez (COL) 0:3
Samuel Carmonna Heredia (ESP) – Patrick Barnes (IRL) 2:1
Do dalšího kola po dalším vyrovnaném kole postupuje Španěl Heredia, který obdržel dvě desítky a porazil tak Barnese 2:1!
Heredia nebo Barnes? Třetí kolo pomalu vrcholí!
Ir Barnes vrací úder, druhé kolo si podmanil a poprvé dnes uvidíme souboj o postup v závěrečném kole!
Španěl Heredia vyhrál první kolo 29:28.
Poslední zápas přinese duel Samuel Carmonna Heredia (ESP) – Patrick Barner (IRL).
Kolumbijec Martinez ovládl zápas a jako první ze všech postupujících boxerů zvítězil ve všech třech kolech. Postupuje do dalšího kola.
I druhé kolo bylo vyrovnané, ale znovu rozhodčí přiřkli prostřední část kolumbijskému boxerovi. Ten vyhrál opět 29:28.
Martinez byl v prvním kole o chloupek lepší a viděli to tak i rozhodčí. i když Ladon se rozhodně nemá za co stydět. Prozatím asi nejvyrovnanější kolo dnešního programu.
Souboj zahájen.
Filipínec Ladon a Kolumbijec Martinez obstarají předposlední souboj v tomto bloku v nejnižší váhové kategorii.
A my jdeme dál.
Warui ve třetím kole jen hlídal postup, Lu ho přeboxoval, ale výsledek zvrátit nemohl. Dál postupuje po výhře 2:1 Keňan!
Warui míří, podle očekávání, do dalšího kola! Druhé kolo ovládl se třemi desítkami a vede 2:0!
První kolo bylo vyrovnané. Číňan Lu si naklonil jednoho z rozhodčích, ale na body vyhrál Warui se dvěma desítkami.
První kolo druhého souboje začalo.
Velezkušený, pětatřicetiletý Keňan, Warui bude zápolit s o 14 let mladším Číňanem Luem. Druhý zápas tohoto bloku v nejnižší váhové kategorii následuje v rychlém sledu.
Závěrečné kolo sice vyhrál Brit Yafai, třemi desítkami, ale jeho tlak už výsledek zvrátit nemohl. Kubánec vítězí a postupuje do dalšího kola na body.
Jenže Kubánec obdržel za druhé kolo tři desítky a Yafai už má šanci pouze v případě, že by soupeře knockautoval. A to v této kategorii není zas tak obvyklé.
Devatenáctletý Kubánec má šanci potvrdit vše i v druhém kole, naopak Brit potřebuje zabrat.
Ale přeci jen Yafai dostal jednu desítku. Nicméně Argilagos dvě.
V prvním kole byl Kubánec aktivnější a zvládl svého soupeře uboxovat.
Do boxerského ringu jako první vstoupí Kubánec Argilagos a Brit Yafai.
Zápasy dopoledního programu:
Joahnys Argilagos (CUB) – Galal Yafai (GBR)
Peter Mungai Warui (KEN) – Lu Pin (CHN)
Rogen Ladon (PHI) – Yurberjen Herney Martinez (COL)
Samuel Carmonna Heredia (ESP) – Patrick Barner (IRL)
Jednat se bude o osmifinálové zápasy nejnižší mužské váhové kategorie, v nichž nás čekají zejména mrštné souboje plné techniky, než nějakých velkých ranových duelů.
V boxerském ringu nás během třetího soutěžního dne čeká 8 zápasů v kategorii do 49 kilogramů. Čtyři z nich se odboxují v dopoledním (odpoledním z hlediska středoevropského času) programu a čtyři v odpoledním.
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 16:00.