OH - Box - Do 91 kg - odpolední čtvrtfinále (muži) -  ONLINE PŘENOS -  11. srpna 2016   00:30

Do 91 kg - odpolední čtvrtfinále (muži)

Ode mě je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek noci.
Čtvrtfinále ve váhové kategorii do 91 kilogramů jsou tedy u konce a do semifinále postupují Kazach Levit a Kubánec Savon.

Vasilij Levit (KAZ) – Kennedy St. Pierre (MRI) 3:0
Yamil Alberto Peralta (ARG) – Erislandy Savon (CUB) 0:3
Peralta nakonec získal ve třetím kole dvě desítky, ale to nic nemění na vítězství Kubánce Savona 3:0!
Utkání skončilo.
Půl minuty před koncem už Savon spíše hlídá soupeře, snaží se zaklesávat a nic mu nepovolit. Jde si pro postup do semifinále.
Ačkoliv se Peralta snaží převzít iniciativu, Savon mu to nehodlá dovolit.
Poslední kolo.
Potvrzují to i rozhodčí, kteří mu udělili tři desítky.
Druhé kolo už bez větších pochybností patřilo kubánskému boxerovi.
Do druhého kola Savon vstoupil velmi dobře a dotlačil soupeře krátce i do provazů. Navíc začíná opticky dominovat.
Ale v prvním kole rozhodčí nadělili tři desítky Kubáncovi. Jeho aktivita tak přinesla své ovoce, ač spousta úderů letěla mimo Argentince.
Peralta má výborný pohyb, vyhýbá se většině úderů a naopak Kubánce dokáže zasáhnout z protivýpadu.
Utkání začalo.
Oba boxeři přichází do ringu.
Druhým čtvrtfinálovým soubojem dnešního programu bude duel Peralty z Argentiny a Savona z Kuby.
Potřetí tři desítky a Kazach Levit vítězí 3:0 a postupuje už do semifinále!
Levit si hlídá soupeře a nepouští ho do žádné kombinace. Když cítí tlak, taklesne se do něho. Je si vědom, že mu zápas vychází.
Třetí kolo začalo.
Dle očekávání si Levit připisuje opět tři desítky. V tomto kole už byl rozdíl znatelnější.
Druhé kolo je u konce.
Levit se dostal do provazů, ale protiútokem z toho udělal vlastní výhodu.
Kazach zasahuje svého soupeře častěji, ačkoliv aktivita se Pierrovi upřít nedá.
U rozhodčích na plné čáře vyhrál Kazach. Tři desítky za první kolo.
Boxer z Mauricia se ovšem vyšším soupeřem nenechá zastrašit a první kolo je tak opticky velmi vyrovnané.
Kazach se po nějaké minutě a půl konečně dostal ke kombinaci rychlých háků, kterými se pokusil obejít soupeřův blok.
V ringu je doboxováno a na řadu konečně přichází námi sledované utkání mezi Levitem a St. Pierrem.
Souboj by neměl začít dříve než v 00:45.
Čeká se na dokončení předchozího programu.
Prvním soubojem v ringu bude střetnutí Kazacha Levita s Kennedym St. Pierrem z Mauriciu.
Čtvrtfinálové duely:
Vasilij Levit (KAZ) – Kennedy St. Pierre (MRI)
Yamil Alberto Peralta (ARG) – Erislandy Savon (CUB)
Boxerské soutěže se pomalu dostávají do finálových kol a v kategorii do 91 kilogramů se v odpoledním (nočním) programu v ringu představí celkem čtyři boxeři ve dvou čtvrtfinálových duelech.
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 00:30.