OH - Lukostřelba - Jednotlivci - dopolední kvalifikace (muži) -  ONLINE PŘENOS -  8. srpna 2016   14:00

Jednotlivci - dopolední kvalifikace (muži)

Dopolední program právě skončil.
Obrovské překvapení je na světě. Nasazené jednička Kim prohrál čtvrtý set 27:28 a končí v olympijském turnaji. V kvalifikaci sice nastřílel světový rekord, ale ten mu olympijské zlato nepřinese. Ega Agatha vyhrál 7:1 a to je nečekaný konec dnešního programu mužů.
Ega Agtha ovládl třetí set poměrem 27:24 a je blízko velkému překvapení.
Ega Agatha, ale trefil nyní dvě desítky, kdežto Kim nastřílel pouze 27 bodů. Jesrovnáno 2:2.
Kim je bezchybný. Trefil dvě desítky a devítku, zatímco Ega Agatha trefil pouze tři devítky. První set jde za Korejcem.
Poslední duel dopoeldního programu obstarají Korejec Kim a Ega Agatha z Indonésie.
Čtvrtý set bere pro sebe Ega Agatha 28:26 a lukostřelec se raduje z vítězství 7:1.
Ve třetím setu došlo k remíze. Oba trefil shodně 27 bodů.
I nyní stačilo Indonésanovi 27 bodů, naopak Sing si o bod pohoršil a nasbíral jen 24 bodů za tři osmičky.
Ega Agatha trefil tři devítky ty u proti Singovi stačily na vedení 2:0.
Jako další půjdou proti sobě Ega Agatha s Indonésie a Číňan Sing.
Kim si pohlídal i třetí set poměrem 28:25 a v nejkratší době postupuje do druhého kola.
Sutherland ve druhém setu přidal nastřílel 26 bodů. Kim sice troch polevil, ale i jeho 28 mu stačilo na vítězství ve druhém setu.
Woojin Kim neměl v prvnímsetu problém proti Sutherlandovi ze Zimbabwe, kterého porazil 27:22.
I třetí sada končí vítězstvím Nespoliho tentokrát 28:25 a Ital tak poráží Kazacha jasně 6:0.
Nespoli je zatím bezchybný a ve druhém setu trefil dvě desítky, ke kterým přidal devítku. Druhá sada končí jeho vítězstvím 29:25.
Nespoli bere pro sebe úvodní set poměrem 28:25. Kazach měl hodně neklidné ruce v prvním sadě.
Po dvou zápasech žen je na řadě opět mužský zápas. O třetí kolo se nyní utkají vítězové předešlých zápasů Kazach Duzelbajev a Ital Nespoli.
Nespoli ale ustál situaci a pátý set získal poměrem 27:26 díky třem devítkám. Postupuje tak do druhého kola.
Wijaja zabral ve čtvrté sadě a tentokrát už 29 bodů stačilo k vítězství. Nespoli trefil totiž dvě devítky a osmičku. Indonésan snižuje na 3:5.
Wijaja se chytil až ve třetí sadě. I skvělých 29 bodů ale stačilo pouze na remízu a Nespoli je blízko k postupu.
Ve druhém setu trefil dvě desítky a jednu devítku, to mu stačilo k výhře 29:25 a vedení 4:0.
Nespoli ovládl první set poměrem 27:25.
Mezi 64 nejlepších budou chtít postoupit určitě také Indonésan Wijaja a Ital Nespoli.
Duzlebajev získal těsným poměrem 27:26 pátý set a celkově vyhrál 6:4. Za pár minut se tak může těšit na druhé kolo.
Ve čtvrtém setu vítězí zase o bod Číňan a srovnává na 4:4. Čeká nás velmi zajímavá koncovka tohoto setu.
Kazach Duzelbajev trefil ve třetím setu tři desítky a bere pro sebe třetí sadu poměrem 30:27. Parádní výkon od Kazacha.
Sue-sung vyhrál těsně druhý set 28:27 a srovnává na 2:2.
Kazach bere pro sebe první set poměrem 27:25.
Süe-sung Ku z Číny z KAzachem Duzelbajevem se utkají jako další. Začínáme ale znovu od prvního kola.
Rozstřel nakonec vyšel pro Thajce a ten je tak ve třetím kole.
Thamwong ovládl pátý set 28:27 a o vítězi tak bude muset rozhodnou rozstřel.
Wei ovládl i čtvrtý set poměrem 29:25 a dostává se do vedení 5:3. Jde se do posledního pátého setu.
Třetí sadu ovládl Tchaj-wanec 27:25 a od postupu ho dělí jediný bod.
Druhá sada skončila nerozhodně poměrem 27:27 a stále tak vede Tchaj-wanec Wei 3:1
Thamwong bere pro sebe první sadu poměrem 28:26.
O postup mezi nejlepších šestnáct se nyní utkají Tchaj-wanec Wei a Thajec Thamwong.
I pátá sada jde za Thajcem, který trefil desítku a dvě devítky a vítězí v ní 28:26 a celkově 7:3. Nyní jdou na řadu ženy.
Thajec Thamwong s postupem času začal střílet lépe a čtvrtou sadu vyhrál 29:26. Dělí ho tak jeden bod od postupu.
Třetí set skončil nerozhodně 28:28. Oba lukostřelci už seřídily svá mířidla a rozstřílely se k parádním výkonům. Každý bere jeden bod a stav je nyní 3:3.
Thamwang se ve druhé sadě zlepšil. Trefil desítku a dvě devítky. Druhou sadu tak bere pro sebe poměrem 28:24 a srovnává na 2:2.
První set pro sebe bere Mongolec Jancen, který ho ovládl těsně 27:26, když trefil desítku, devítku a osmičku. Jeho soupeř si neodpustil menší zaváhání a trefil dvě osmičky.
K dalšímu zápasu nastoupí Thajec Thamwong a Mongolec Jancan.
Wei s přehledem ovládl třetí set 29:25 a v nejkratší možné době postupuje světová desítka do druhého kola.
Také druhý set jde za lukostřelcem z Tchaj-wanu, když ho Wei ovládl 27:24 a dva body ho dělí od postupu.
Tchaj-wanec Wei ovládl první set poměrem 29:26, když trefil dvě desítky a ujímá se vedení 2:0 nad Edlerem z Fidži.