OH - Lukostřelba - Jednotlivci - dopolední kvalifikace (ženy) -  ONLINE PŘENOS -  8. srpna 2016   14:26

Jednotlivci - dopolední kvalifikace (ženy)

Dopolední program právě skončil.
Číňance Wu stačily ve třetím setu tři devítky k tomu, aby vyhrála třetí sadu 27:24 a celkově ovládla zápas 6:0 na sety.
Ve druhém se sice o bod zhoršila, ale Rumunka předvedla ještě horší výkon. Dvě sedmičky a osmička jí stačily pouze na 23 bodů. Wu tak vede 4:0.
Číňanka Wu pro sebe těsně získala úvodní st poměrem 26:25. Ujímá se vedení 2:0.
Poslední souboj dnešního programu je tu. O osmifinále si to rozdají Moldavanka Mircová a Číňanka Wu.
Tak to byl závěr. Japonka Hajašiová sice trefila tři devítky a měla 27 bodů, ale Číňanka závěrečnou desítkou okučuje tento duel, když čtvrtou sadu vyhrává 28:27 a celkově vyhrála 7:1 na sety.
I třetí set jde za ní poměrem 27:25 a jediný bod ji dělí od postupu.
Ve druhé sadě se zlepšila výrazně Číňanka Wu a trefila dvě devítky a desítku a vyhrála 28:24.
První sada skončila mezi oběma lukostřelkyněmi nerozhodně a byla to strašná podívaná. Obě nastřílely pouze 22 bodů.
Další duel obstarají Japonka Hajaši a Číňanka Wu.
V ní každá trefila tři devítky a to znamená jediné. Mircová vítězí celkově 6 a medailistka z Londýna Romanová je z pavouka venku.
Čtvrtý set skončil nerozhodně 26:6 a bude tak muset rozhodnout až pátá závěrečná sada.
Třetí set jde ale za Moldovankou. Tentokrát selhala Romanová, která posbírala pouze 25 bodů.
Ve druhém setu Romanová zabral. Trefila dvě desítky a k nim jednu devítku, zatímco Mircová nastřádala pouze 25 bodů.
Mircová bere pro sebe první set poměrem 27:25. K vítězství v prvním setu ji stačily tři devítky.
Po dvou zápasech mužů přijdou na řadu zase dva zápasy žen. Mircová z Moldávie se utká s medailistkou z Lonýdna Romanovo z Mexika.
Číňanka Jü-chung Čchi ovládla i třetí set a to největším rozdílem o tři body poměrem 27:24 a postupuje do osmfinále. Slovenka Longová se tak s olympijským turnajem loučí ve druhém kole.
Obě lukostřelkyně ubraly o bod oproti předchozímu setu. I napodruhé ale vítězí Číňanka, tentokrát poměrem 28:26.
Číňanka na úvod trefila dvě desítky a devítku a to jí bohatě stačilo k vítězství 29:27 a vedení 2:0.
Longová ale nyní bude mít těžkou soupeřku. Proti ní se postaví Číňanka Jü-chung Čchi
Čtvrtou sadu bere pro sebe Longová 27:24 a celkově vítězí 7:1. Uvidíme ji tak ve druhém kole.
Třetí set zachránila Longová devítkou posledním šípem a skončil tak nerozhodně 26:26. Longová ale vede 5:1.
Stejně tak dopadl i druhý set, který Longová získává 28:26 a dostává se do vedení 4:0.
Longová zahájila skvěle třemi devítkami a bere pro sebe první ste 27:25.
Nyní už přijde na řadu Slovenka Longová s Indkou Majhiovou.
Čtvrtá sada potvrdila její dominanci a tři desítky ji dovedly k vítězství 30:26 a celkově ovládla zápas 7:1.
Třetí sadu ale stejně jako první ovládla Číňanka poměrem 28:25 a vede již 5:1.
Druhý set skončil nerozhodnou remízou 27:27 a Brazilka si připisuje první bod.
Číňanka ale bere pro sebe první set poměrem 28:25.
Po mužích už jsou na řadě opět ženy. Pozornost bude upřena hlavně na domácí Brazilku Canettovou, kterou čeká Číňanka Jü-chung Čchi
Brownová ale znervóznila v páté sadě, kdr trefila pouze osmičku a sedmičku a nakonec zaznamenala 25 bodů, což na 27 Htwe nestačilo. Ta se tak raduje z překvapivého postupu.
Američanka ještě bojuje a čtvrtou sadu získala pro sebe poměrem 26:25.
A ve třetím trefila tři desítky, zatímco její soupeřka nastřádala pouze 26 bodů. Htwe je blízko postupu.
Druhou sadu pro sebe překvapivě získává reprezntantka Myanmaru poměrem 26:28
První set mezi Brownovou a Htwe skončil nerozhodně 26:26.
Htwe ovládla shodně čtvrtý i pátý set poměrem 27:25 a může se radovat z postupu do druhého kola.
Třetí sada končí nerozhodně 26:26 a nerozhodný je stav zápasů 3:3. Jdeme do čtvrtého setu.
Finak ale odpovídá ve druhé sadě, kterou pro sebe bere poměrem 28:26.
První sadu bere jen těsně 26:25 pro sebe Htwe a ujímá se vedení 2:0.
O soupeřce Brownové ve druhém kole se rozhodne mezi Htwe z Myanmaru a Koupppaovou z Finska.
Italka neustála situaci v posledním setu a pouze dvě sedmičky jí vyřazují z olympijského turnaje. Američance Brownové stačilo k postupu 26 bodů a celkově vítězí 6:4.
Tento souboj bude napínavý až do konce.. Obě lukostřelkyně zaznamenaly 28 bodů a čtvrtá sada skončila remízou. O vítězce tak bude muset rozhodnout poslední pátý set.
Mandiová ztratila třetí set posledním šípem, když trefila osmičku a Brownová díky výhře 28:26 srovnává celkově na 3:3.
Druhá sada byla naprosto parádní. Obě lukostřelkyně zaznamenaly dvě desítky a až posledním šípem trefily devítky. Každá tak bere bod za remízu 29:29.
Mandiové stačily tři devítky k vítězství v prvním setu poměrem 27:26.
Jako první se proti sobě postaví Italka Mandiová, která už zde má bronz z týmové soutěže a proti ní nastoupí Američanka Brownová, jež zde pomýšlí na medaili právě mezi jednotlivci.