SESTŘIH: 11. kolo extraligy, HC Dynamo Pardubice - HC Sparta Praha 2:4

Ode mě je to pro dnešek vše. Já se s vámi tímto loučím a přeji vám příjemný zbytek dne.
Dnešní utkání sledovalo 8667 diváků!
Je dobojováno, Pardubice pod novým trenérským duem podlehly pražské Spartě 2:4. V poslední třetině jsme viděli již jen dva góly, o které se postarali hosté. Nejprve ve 42. minutě mířil přesně Jaroslav Hlinka, 4 minuty před koncem zase překazil domácím naděje na bodový zisk Curtis Hamilton. Oba celky podaly hodně solidní výkon, domácím to ale na body nestačilo.

Nejlepší hráči:
Dynamo Pardubice – Petr Sýkora
Sparta Praha – Jaroslav Hlinka
Po konci zápasu se ještě do bitky pustili Robert Sabolič a Tomáš Marcinko. Bitka ale byla ukončena dřív, než stihl někdo zvítězit.
60:00
Tomáš Marcinko to na poslední chvíli zkoušel, jenže v osudný moment mířil mimo tři tyče Sparty. Z následné potyčky, která později vyústila v bitku, si jak Tomáš Marcinko (PCE), tak Robert Sabolič (SPA) odnesli menší trest za hrubost.
59:46
O snížení se pokoušel Jan Starý. Tomáš Pöpperle byl ale tentokrát pozorný a s přízemním projektilem Starého si poradil.
59:40
Juraj Mikuš to zkusil přes celé hřiště, odkrytou klec Dynama ale minul o několik centimetrů, tudíž se píská zakázané uvolnění. Dokáže Dynamo ve zbylých dvaceti sekundách alespoň snížit?
59:12
Robert Kristan opět míří na střídačku, jenže jeho kolegové na kluzišti už působí trochu odevzdaným dojmem.
59:05
Dynamu se nahození kotouče za branku Pöpperleho doopravdy nepovedlo. Odpískalo se zakázané uvolnění, hra se tak stěhuje před Kristana, který se opět musí vrátit do branky.
58:44
Robert Kristan opět míří na střídačku a Pardubice tak znovu do šesti.
58:34
Dynamo teď mělo veliké štěstí, jelikož Sparta se při průniku středním pásmem trochu zastavila, což vyústilo v ofsajd. Robert Kristan se tak vrací do klece.
58:15
Tomáš Marcinko byl v osudný moment skolen k zemi a Dynamo se opětovně musí vracet k prázdné brance, jelikož jde Sparta dopředu.
58:03
Dynamo má jednu z posledních šancí na snížení. Sparta se provinila zakázaným uvolněním.
57:31
Čajkovský netrefil ze středního pásma odkrytou klec! Následně to ještě zkoušel Hamilton, jenže jemu se do střely vložil Petr Čáslava.
57:02
Robert Kristan na střídačce – Dynamo hraje v šesti!
57:02
Pas Jakuba Svobody sice směřoval do předbrankového prostoru, jenže se ho ujal až Michal Šeda u modré čáry. Ten na nic nečekal a pálil. Tomáš Pöpperle na střelu ale viděl. Dynamo reaguje oddechovým časem.
56:08
Petr Sýkora vyslal hodně slibný pas před klec Pöpperleho, kde číhal Tomáš Rolinek. Pardubický útočník ale nedokázal usměrnit kotouč za záda brankáře Sparty.
55:50
Dělovou ránu Martina Štajnocha vyrazil Pöpperle pouze před sebe, kde se strhla pořádná mela o kotouč. Odnesl to Patrik Poulíček, který ale nakonec nebyl vážně zraněn. Dočasné oslabení Pardubic se pokusili hosté využít rychlým protiútokem, jenže zde se o slovo přihlásil Robert Kristan, který nepustil žádný kotouč za svá záda.
55:01
Sparta právě vstřelila branku!
Tohle už bude mít Dynamo těžké, Sparta odskakuje na rozdíl dvou branek! Petr Sýkora nedokázal ubránit CURTISE HAMILTONA, který po pasu od Réwaye posílá hosty do dvoubrankového vedení. Asistence: Martin Réway.
54:40
Rolinek se Sýkorou se pokoušeli založit útok v pásmu Sparty. První jmenovaný byl ale sražen čistým zákrokem k zemi, zatímco druhý si kotouče vůbec nevšiml.
53:36
Střelu Tybora vyrazil Pöpperle pouze před sebe, odkud se pokoušel dorážet Michal Šeda! Pardubický obránce ale netrefil kotouč, jelikož mu jej stihl pohotovým zákrokem vypíchnout Vladimír Eminger.
53:12
Jakub Svoboda se pokoušel vyrovnat od mantinelu a do kotouče se pořádně opřel. Tomáš Pöpperle ale na střelu viděl a poradil si s ní.
52:25
Petr Sýkora vyslal své klasické dělo od modré čáry, jenže tentokrát vůbec netrefil klec Pöpperleho. Následně se poté dostal do akce Tyler Redenbach, ten byl ale zbaven kotouče dříve, než stihl vystřelit.
52:09
Petr Čáslava nastřelil pouze nohu Lukáše Cingla, který se okamžitě vydal do úniku! Kapitán Pardubic napravil svoje zaváhání poctivým obranným zákrokem, Robert Kristan se tedy nemusel vůbec namáhat. Následuje komerční přestávka.
51:52
Sparťané se provinili dalším zakázaným uvolněním, vhazování se opět přesouvá před pravici Pöpperleho.
51:18
Patrik Poulíček selhal v útočném pásmu, když nedokázal nalézt žádného ze svých spoluhráčů. Dynamo ztratilo kotouč a musí se opětovně stěhovat do obrany.
51:02
Robert Kristan výtečně podržel svůj tým! Nadvakrát zlikvidoval dorážku Lukáše Pecha a drží tak Dynamo nad vodou.
50:18
Pardubičtí se zmocnili puku a snažili se prodrat se k Pöpperlemu. Kotouč si u sparťanského brankáře sebral Marek Hrbas, jenže ten vyhodil na zakázané uvolnění.
49:07
Na druhé straně opět zahrozili hosté! Cingelův projektil jen těsně přeletěl klec Kristana. Zatím sledujeme hodně rychlý hokej, šance jsou na obou stranách.
48:14
Ladislav Havlík předvedl skvělý obranný zákrok, díky kterému se do samostatného úniku dostal Petr Sýkora! Jenže obávaný střelec nedokázal naservírovanou šanci zužitkovat.
47:24
Do akce se ale opět dostávají hostující hráči. Ti opětovně obklopují pardubickou třetinu a snaží se počtvrté vyzrát nad Kristanem.
46:50
Radoslav Tybor se nadvakrát nedokázal prodrat do útočného pásma, až přišlo nahození ze středního pásma na Pöpperleho. Sparťanský gólman musel kotouč přidržet, tudíž Dynamo získalo vhazování v útočném pásmu.
46:16
Lukáš Pech ve výtečné šanci mířil mimo klec Kristana! Po projektilu Kumstáta měl centr první sparťanské lajny dobrou možnost navýšit vedení Prahy, jenže ji nezužitkoval.
45:25
Hostující Sparta se stále drží u kotouče v pásmu Pardubic, domácí ale poctivě brání a hosty do výraznější akce nepouštějí.
44:42
Střela Michala Čajkovského Kristana evidentně zaskočila, neboť slovinský gólman zasahoval dosti nejistým zákrokem. Kotouč ale i přesto za svá záda nepustil.
44:14
Tyler Redenbach si v mezikruží nedokázal zpracovat kotouč a vystřelit, k puku se tedy dostal Adam Polášek. Sparťanský bek se ale zmohl pouze na zakázané uvolnění.
43:28
Robert Sabolič si několikrát vyměnil kotouč s Petrem Kumstátem, až druhý jmenovaný pálil z bezprostřední blízkosti. Na Roberta Kristana si ale sparťanský útočník nepřišel.
43:17
Dynamo tahle šance trochu nakopla. Domácí jsou hned o něco aktivnější a derou se za vyrovnáním skóre.
42:56
Radoslav Tybor se dostal do stoprocentní šance! Slovenský útočník těsně minul klec Pöpperleho. Veliká škoda po Dynamo.
42:23
Tlak pražského celku se stále navyšuje. Dynamo se aktuálně stíhá pouze bránit.
41:20
Sparta jde po oku lahodící kombinaci do vedení! Daniel Přibyl stál před Kristanem, ovšem místo střely se raději rozhodl pro pas na JAROSLAVA HLINKU, který už měl naprosto triviální úlohu, když před ním byla zcela odkrytá klec. Asistence: Daniel Přibyl, Jan Buchtele.
40:41
Tyler Redenbach hledal zpoza sparťanské klece nějakého spoluhráče, jenže nalezl pouze Daniela Přibyla, který okamžitě vyváží kotouč pryč.
40:10
Třetí periodu odstartovali aktivněji hosté. Rána Michala Barinky skončila až v ochranné síti nad Kristanem.
40:01
Je za námi hodně hektická prostřední dvacetiminutovka. Dynamo se nejprve dostalo do vedení po brankách Petra Sýkory a Jana Starého. Tlak domácích ale ukončil ve čtyřicáté minutě Jaroslav Hlinka, který dotlačil volný kotouč do klece Dynama. Většinu třetiny mělo ale Dynamo více ze hry, Sparta zabrala až po oddechovém čase. Který z celků bude nakonec slavit?
40:00
39:45
Sparta ale bleskurychle srovnává! Střelu Mikuše od modré Kristan sice zastavil, ovšem kotouč mu vypadl z výstroje, čehož si všiml JAROSLAV HLINKA. Kapitán Sparty měl už jednoduchou úlohu. Asistence: Juraj Mikuš.
39:07
Sparta měla možnost srovnat, jenže střelu Lukáše Pecha zablokoval Ladislav Havlík. Dynamo je nyní hodně při chuti.
38:22
Dynamo právě vstřelilo branku!
Obrat dokonán! JAN STARÝ se v mezikruží zmocnil kotouče po pasu Marcinka a nádhernou střelou do levé šibenice posílá Dynamo do vedení. Asistence: Tomáš Marcinko, Jan Kolář.
37:49
Radoslav Tybor zas a znovu! Šikovný pardubický útočník si nejprve obehrál Piskáčka, jenže bekhendovou střelou neměl šanci Pöpperleho ohrozit. Ovšem následnou dorážkou už ano. Tomáš Pöpperle ale předvedl brilantní zákrok.
37:07
Daniel Přibyl dlouho experimentoval s kotoučem, až se rozhodl pálit k bližší tyčce, což Robert Kristan nečekal. Naštěstí pro Pardubice nezamířil hráč Sparty moc přesně.
36:45
Po delší době se přerušuje, když se Spartě nepovedl přechod do útočného pásma, jelikož kousek černé pryže opustil hrací plochu.
35:56
Sparta pokazila rozehrávku a ke slovu se tak dostalo Dynamo! Jenže Nahodilův pas nedokázal Patrik Poulíček usměrnit do sparťanské klece.
35:04
Slovo si vzal Martin Réway, který se po nádherné individuální akci dostal do možnosti pálit. Jenže kotouč mu stihl ujet dříve, než sparťanský útočník vypálil.
34:31
Nyní se zakázaným uvolněním provinily Pardubice. Dynamo rozehrálo nepřesně, dokáže Sparta toto potrestat?
33:49
Sparta po dlouhé době zaměstnala Kristana. Jenže rozhodčí odpískal postavení útočícího hráče v brankovišti, hra se tak stěhuje do středního pásma.
33:16
Spartu oddechový čas zjevně nakopl, neboť jsme již delší dobu nebyli svědky žádné šance na domácí straně.
32:31
Po nepřesné sparťanské rozehrávce se ke kotouči opětovně dostal Martin Štajnoch. Ani tentokrát nedokázal pardubický zadák zamířit přesně.
32:00
Hosté se opět zmohli pouze na zakázané uvolnění, navíc si Josef Jandač vyžádal oddechový čas.
31:43
Jaroslav Hlinka nedokázal vyhodit kotouč, čehož se snažil využít Tyler Redenbach. Jenže ten po několika přihrávkách s Rolinkem nedokázal vytvořit gólovou šanci pro domácí celek.
31:08
Pardubický tlak neustává. Po kombinacích v útočném pásmu se kotouč sice dostal k brance Kristana, jenže zde se pouze odpískalo zakázané uvolnění.
30:20
Další šanci si připsal Tomáš Marcinko, který pálil z mezikruží. Z výhodné pozice mířil útočník Dynama několik centimetrů vedle klece Sparty Praha.
29:40
Po Sýkorově pasu se dostal do skvělé palebné pozice Jan Ščotka! Pardubický bek mířil vedle klece Sparty, gólový stav se tedy nemění.
29:11
Radoslav Tybor se zpoza obou kruhů v pásmu Sparty dostal ke střele! Tomáš Pöpperle jeho projektil jen tak tak vyrazil. Michal Vladimír Eminger se následně zmocnil pouze na vyhození přes všechny čáry, tudíž zakázané uvolnění.
28:41
Do gólové šance se dostali hosté. Konkrétně Petr Kumstát hledal Michala Čajkovského, který skončil po tvrdém zákroku na ledě a vyndal branku Pardubic ze správného postavení. Hra se tedy přerušuje, trestné lavice zůstávají prázdné.
28:26
28:15
Tvrdou ranou se prezentoval Petr Čáslava. Jeho projektil Pöpperle lapil do lapačky s kapkou štěstí, navíc byl rozhodčí nucen přerušit hru, neboť se v brankovišti Sparty ocitl Tomáš Marcinko.
27:35
Dynamo si na ledě vytváří solidní tlak, který se pokoušel zužitkovat Martin Štajnoch ranou od modré čáry. Jenže Tomáš Pöpperle na kotouč viděl, tudíž jej bez problému zastavil.
27:14
Redenbachův pas se na Rolinka sice dostal, jenže od hole Rolinka si to kotouč zamířil přímo do hlediště pardubické arény. Hra se tedy opět přerušuje.
26:50
Následný atak pardubického Dynama zastavil až rozhodčí. Ten odpískal ofsajd, vhazovat se tedy bude ve středním pásmu.
26:32
Petr Sýkora obdržel na modré kotouč a vložil veškeré své síly do následné střely. Tomáš Pöpperle tuto ránu vyrazil pouze do ochranné sítě nad sebou.
26:26
Martin Štajnoch se ocitl v dobré šanci, což se nelíbilo Jurajovi Mikušovi (SPA), který faulem beka Pardubic zastavil. Faul rozhodčí viděl, tudíž Dynamo čeká další přesilová hra.
25:32
Tlak Dynama neustává a domácí se stále drží u kotouče. Momentálně ale Tomáš Pöpperle nemusel hasit žádnou výraznou šanci.
24:49
Tomáš Rolinek se podél mantinelu propracoval až do útočného pásma. Odtud hledal před klecí Petra Sýkoru, který si chtěl rozšířit gólový účet. Pardubický sniper ale pálil mimo.
24:09
Ke slovu se po delší odmlce dostala Sparta. Pražští hokejisté obklopovali pásmo Pardubic, což donutilo domácí Dynamo k vyhození na zakázané uvolnění.
23:13
23:11
Radoslav Tybor se na modré čáře zmocnil kotouče a pálil! Tomáš Pöpperle byl sice trochu dezorientovaný, jenže útočník Dynama mířil akorát tak do jeho betonů.
22:29
Dynamu to ale není málo a nadále kombinuje v pásmu Sparty. Pöpperle tentokrát nekapituloval, navíc musejí domácí vyklidit pásmo, jelikož se Jakub Svoboda ocitl v brankovišti.
21:43
Srovnáno! Tomáš Pöpperle se za svou brankou zmocnil kotouče a snažil se jej vyhodit z pásma. Jeho vyhození doputovalo na modrou čáru, kde už stál připravený PETR SÝKORA. Věhlasný střelec tak srovnává stav tohoto utkání ranou do odkryté klece. Bez asistence.
21:13
Pardubičtí si mohou vyzkoušet dvojnásobnou početní převahu ještě jednou. Na dvě minuty si jde sednout Lukáš Cingel (SPA) za podražení.
20:35
Tři střely ve dvojnásobné početní převaze kýžený gól nepřinesly, Sparta už je ve čtyřech. Dynamo se ale nadále drží kotouče.
20:08
Domácí se ihned přenesli do útočného pásma a zahajují kombinace.
20:01
Je za námi první třetina tohoto atraktivního duelu. Po dvaceti minutách vede Sparta Praha na půdě Dynama 0:1, když se v sedmnácté minutě trefil domácím fanouškům dobře známý Jan Buchtele. Na víc se hosté se už ani jeden z celků nezmohl. Dynamo ale nezaostává, k vidění byly šance na obou stranách a nás tak čeká ještě zajímavých 40 minut hry. Dynamo navíc vstupuje do druhé periody v dvojnásobné početní převaze.
20:00
19:59
Od modré to zkoušel obávaný Petr Sýkora. Jenže i tento zkušený střelec mířil mimo klec Sparty. V této třetině tak žádný gól už nepadne.
19:46
Hosté jdou do třech! Andrej Kudrna (SPA) se provinil zdržováním hry – vyhození puku mimo hřiště.
19:28
Pálit z levého kruhu zkoušel Jan Ščotka, jenže ten klec Pöpperleho absolutně netrefil. Následně to zkoušel ještě Tyler Redenbach, Kanaďan ve službách Dynama nalezl pouze lapačku gólmana Sparty.
18:31
Michal Čajkovský (SPA) si jde sednout na dvě minuty za napadení. Využije Dynamo tuto početní výhodu?
17:32
Domácí se ale nevzdávají a snaží se vyrovnat. Aktuálně ale veškerá jejich snaha končí na nepřesné koncovce.
16:42
Přesilovka využita, do vedení jde Sparta! Hosté dokonale vyšachovali obranu Pardubic. Jaroslav Hlinka poté našel zcela volného JANA BUCHTELEHO, který odkrytou klec Dynama trefil bez potíží. Asistence: Jaroslav Hlinka, Martin Réway.
16:33
Adam Polášek vyzkoušel ranou od modré pozornost Slovince Roberta Kristana. Pardubický gólman zkouškou prošel.
16:06
Při první slibné akci pro hosty se přerušuje hra pro postavení útočícího hráče v brankovišti, vhazovat se tedy bude ve středním pásmu.
15:42
Domácí Dynamo se zatím skvěle brání ve čtyřech, sparťanští hokejisté ještě neměli možnost ohrozit Kristana v této přesilovce.
15:14
Další početní výhoda pro hosty. Radoslav Tybor (PCE) si jde sednout na dvě minuty za podražení.
14:35
Tyler Redenbach nedokázal přes Čajkovského poslat kotouč na osamoceného Rolinka, dopředu tak šli hosté. Ti se usadili v pásmu Dynama a kombinují.
14:09
Tomáš Rolinek se s Petrem Sýkorou dostal do přečíslení dva na jednoho! Jenže druhý jmenovaný nedokázal zachytit pas a ztratil následně kotouč. Následuje komerční přestávka.
13:42
13:11
Těsně před Kristanovou klecí se zničehonic zmocnil kotouče Jan Buchtele! Bývalý útočník Dynama pálil těsně nad klec Kristana.
12:07
Do nebezpečné palebné pozice se dostal Juraj Mikuš! Střelu tohoto útočníka zastavilo až zadní plexisklo, jelikož Kristanovy tři tyče sparťanský obránce přestřelil.
11:42
Další šance pro Spartu Praha. Na dvě minuty si jde za vysokou hůl sednout Martin Štajnoch (PCE).
11:24
Ve veliké šanci se ocitl Curtis Hamilton! Jenže ten z mezikruží netrefil kotouč, Následně to zkoušel ještě Robert Sabolič, jeho ránu zastavila Kristanova vyrážečka.
10:18
David Tomášek si dlouho držel kotouč a snažil se najít Jana Koláře. Jenže Dynamo ve finále ztratilo pásmo a navíc musel následnou šanci Sparty likvidovat pardubický Kristan.
09:52
09:20
Po několika přihrávkách se od modré pokoušel pálit Martin Štajnoch. Jeho projektil nakonec musel zastavit až Tomáš Pöpperle. Pardubičtí nyní mají rozhodně více ze hry.
08:21
08:07
Lukáš Cingel se po chybě v defenzívě Pardubic dostal do skvělé šance! Naštěstí pro Pardubice nedokázal zamířit přesně.
07:52
Na druhé straně ihned uháněli Redenbach s Rolinkem. Druhého jmenovaného fauloval Michal Čajkovský (SPA), který si jde sednout na dvě minuty.
07:28
Lukáš Pech poprvé ohrozil branku Kristana v této početní výhodě! Jeho projektil letěl těsně mimo.
06:45
Michal Barinka nedokázal na modré zpracovat kotouč a Sparta musela opět vyklízet pásmo Pardubic. Souvislejší tlak si zatím hosté nedokáží vytvořit.
06:21
Početní výhodu si zkusí hosté. Michal Šeda (PCE) je vyloučen na dvě minuty za držení protihráče.
05:27
Tyler Redenbach se místo střely rozhodl pro přihrávku na Rolinka. Kdyby pardubickému útočníkovi nepřeskočil kotouč hůl, měl by Tomáš Pöpperle co dělat.
05:02
Jan Starý našel pohlednou žabičkou Patrika Poulíčka, jenže ten s pasem evidentně moc nepočítal. Dopředu tak šli ihned sparťanští, ovšem ti branku Kristana nijak závažně neohrozili.
04:53
04:09
Tomáš Rolinek to nadvakrát zkoušel zpoza brány, jenže Tomáš Pöpperle byl se svým betonem vždy rychlejší.
03:34
Radoslav Tybor zkoušel nahodit kotouč ze středního pásma, jenže trefil akorát lapačku Pöpperleho. Vhazovat se ta bude před klecí Sparty.
03:10
Pardubice sice mají přesilovku, ovšem u kotouče je Sparta. Hostující celek se snaží držet domácí co nejdál od kotouče.
02:53
Šance pro Pardubice, Michal Barinka (SPA) je vyloučen na dvě minuty za podražení.
02:37
Na protější straně se dostal do akce Petr Sýkora! Jenže forhendová klička zkušenému matadorovi Pardubic nevyšla a skóre se tak zatím nemění.
02:02
Sledujeme hodně rychlou hru, chvíli se v pásmu Pardubic zdržela pražská Sparta, Robert Kristan ale zasahovat nemusel.
01:11
Nyní zahrozilo Dynamo! Projektil Tybora zkoušel dorážet Lukáš Nahodil, jenže netrefil klec Pöpperleho.
00:37
Ihned po buly zkoušel pálit Daniel Přibyl. Naneštěstí pro pražského útočníka mu sjel kotouč z hole.
00:08
Úvodní buly vybojovali hokejisté Sparty. Lukáš Pech ihned zakládá útočnou akci v pásmu Pardubic.
00:01
Hráči obou celků jsou již na ledě, utkání začne za pár okamžiků.

HC Dynamo Pardubice: Kristan (Maxwell) – Ščotka, Čáslava (C), Štajnoch, Šeda, Bokroš, L. Havlík, Nedbal, Zdráhal – Sýkora, Redenbach, Rolinek – Tybor, Nahodil, Svoboda – Poulíček, Marcinko, Starý – A. Havlík, Tomášek, Kolář

HC Sparta Praha: Pöpperle (Lukáš) – Barinka, Čajkovský, Eminger, Piskáček, Hrbas, Mikuš, Polášek, Kalina – Kumstát, Pech, Sabolič – Buchtele, Hlinka (C), Přibyl – Hamilton, Cingel, Réway – Klimek, Černoch, Kudrna

Rozhodčí: Šír, Polák – Komárek, Ondráček..
VZÁJEMNÉ ZÁPASY

V loňské sezóně spolu tyto dva tradiční kluby hrály celkem čtyřikrát, z toho třikrát zvítězila Sparta.

28. září 2014 Dynamo Pardubice – Sparta Praha 0:3
23. listopadu 2014 Sparta Praha – Dynamo Pardubice 4:2
09. ledna 2015 Dynamo Pardubice – Sparta Praha 6:3
22. února 2015 Sparta Praha – Dynamo Pardubice 2:1

HC SPARTA PRAHA

Hostující Sparta se po deseti zápasech nachází na třetím místě tabulky Tipsport extraligy. Do pardubické Tipsport areny si hosté jedou jednoznačně pro vítězství. Sparta má sice 19 bodů, jenže stejný počet bodů má i Liberec, Olomouc a brněnská Kometa. Na první Plzeň ztrácí pražský klub dva body. Poslední utkání navíc hostům moc nevyšlo, v předehrávce 17. kola hostili doma karlovarskou Energii. Sparta ale zaváhala a po prohře 1:2 na nájezdy brala pouze bod, když v nájezdech vstřelil rozhodující gól Rostislav Marosz. Podaří se Spartě ulovit 3 body v Pardubicích, nebo bude brát body domácí celek, ve kterém se událo veliké zemětřesení po špatném úvodu sezony?

HC DYNAMO PARDUBICE

Domácím se absolutně nevyvedl vstup do sezóny, devět zápasů a pouze tři výhry? Navíc jedenácté místo v tabulce? To je na Dynamo tristně málo. Klub po špatných výkonech odvolal trenérskou dvojici a generálního manažera. V týmu skončili Miloš Říha ml., Václav Baďouček a Ondřej Šebek. Novým hlavním trenérem se stal Richard Král, kterému bude asistovat Marek Zadina. Oba druhým rokem trénovali juniorský tým Dynama. Na pozici generálního manažera klubu usedl Pavel Rohlík, který působil třetí sezonu na pozici sportovního ředitele mládeže a pomohl navrátit pardubické mládeži renomé. V útočných řadách také došlo ke změně, klub již v utkání na půdě Litvínova nastoupil s kanadskou posilou – Tylerem Redenbachem. Ten si z utkání na půdě aktuálního mistra, kde Pardubice vyhrály 1:2, odvezl jeden bod za asistenci. Jak si povede Dynamo dnes?
Příjemný podvečer z pardubické Tipsport areny u sledování 11. kola Tipsport extraligy. HC Dynamo Pardubice přivítá na svém ledě celek HC Sparta Praha. Zápasem dvou tradičních celků vás provede Karel Janeba.