SESTŘIH: 34. kolo extraligy: HC Kometa Brno - HC Sparta Praha 2:4

To je pro tuto chvíli vše, přeji pěkný zbytek pátečního večera.
Fanoušci Komety i přes prohru zůstávají na svých místech a vychutnávají si kouzlo magického místa za Lužánkami.
Hráčem utkání je na straně Komety Marek Čiliak, na straně Sparty Jan Buchtele.
Zápas pod širým nebem před historickou a rekordní návštěvou nakonec ovládli hosté ze Sparty. Kometa přitom po dvou třetinách vedla a ztratila dvougólové vedení. Zlomová byla přesilovka hostů v závěru utkání, kterou využil v 58. minutě Čajkovský.
59:30
Čiliak na střídačce. Kometa v šesti!
58:41
Sparta právě vstřelila branku!
A je rozhodnuto! Brankář Čiliak dělal co mohl, ale jeho obránci ho v tom trochu nechali. Sparta uplatnila důraz a v brankovišti dorazil puk do brány LUKÁŠ KLIMEK. Asistence: Robert Sabolič.
58:21
Brněnští fanoušci by se jistě zasloužili alespoň vyrovnání, jejich bojovníci na ledě na to mají ovšem hodně málo času.
58:00
Dnešní utkání sleduje 21 500 diváků! To znamená historický rekord na hokejovém utkání v České republice a Československu!
57:45
Kometa promarnila dvoubrankový náskok a má necelé tři minuty na to, aby dokázala vyrovnat.
57:04
Sparta využívá přesilovku a otáčí skóre utkání. MICHAL ČAJKOVSKÝ dostal přihrávku na pravý kruh a z voleje zamířil přesně. Asistence: Robert Sabolič, Juraj Mikuš.
56:14
Nedorozumění v rozehrávce Sparty pomáhá Kometě ušetřit cenné vteřiny.
55:50
Sparta vystavila zámek, ale dlouho se odhodlávala ke střele.
55:10
Polášek dostal prostor na vrcholech kruhů a prudce vypálil. Bránu však minul.
55:04
Kritická chvíle pro Kometu. Vyloučen Jan Hruška (KOM) na dvě minuty za podražení Procházky.
54:40
Netíkova podařená střela z pravého kruhu. Čiliak si poradil. Začíná jít do tuhého.
54:20
Na tahu je Kometa, ovšem Burian se přihrávky před bránou nedočkal.
53:45
Sparta v náporu za Švrčkovou dělovkou se Čiliak pouze ohlédl.
53:10
Sabolić pálil, ale střela se mu příliš nepovedla a Čiliak puk vyrazil betony.
52:40
Zblokovaná střela teď nadělala Kometě pořádné problémy. Plachtící puk trefil golfově Přibyl, ale neprosadil se.
52:30
Další přerušení po zblokované střele Buchteleho.
52:17
Po přerušení hry roztržka. Vylučovat se však nebude. Dnes je to vůbec poměrně čistá hra, vylučovalo se pouze ve čtyřech případech.
51:50
Hruška vyzval Tona, který pálil jako správný kanonýr z první a málem nadělal svému bývalému klubu pořádné problémy. Puk nakonec proletěl pod lapačkou brankáře Lukáše a skončil vedle brány.
51:23
Zakázané uvolnění Sparty, vhazovat se bude před Lukášem.
51:00
Dragoun se snažil obtočit kolem brněnské brány, ale tento záměr se mu nezdařil.
50:40
Kometa začíná svůj další útok od své brány, nepovedlo se jí však přejít přes střední pásmo.
50:16
Litý boj u mantinelu, z kterého nakonec vítězně vzešla Sparta.
50:04
Lukáš se musel popasovat s tvrdou ranou brněnského beka Kováčika.
49:17
Fitty-fifty, tak by se nyní dala označit situaci na ledě. Každý z týmů má stejně blízko k vedení, oběma týmům rozhodně vyrovnaný stav nevyhovuje.
48:17
Hruška posílal puk před branku, k vedoucímu gólu to ale nevedlo.
47:59
Krásná kombinace Komety, kterou zakončoval obránce Trška od pravého mantinelu si najel až před Lukáše, kterého ale trefil do vystroje.
47:18
Sparta se ale nakonec málem dostala do nadějné situace. Brněnská obrana ovšem situaci před Čiliakem vyřešila.
46:50
Sparta bojuje v útočném pásmu, ale hraje se především kolem mantinelu. Kometa nepouští hosty ke střelbě.
46:40
Saboličova střela přizvednuta Kubošem. Hra je přerušena. Na řadě je komerční přestávka.
46:13
A jsme opět na začátku. V psychické pohodě nyní bude Sparta, uvidíme, zda toho dokáže využít.
45:45
Vyrovnáno! DANIEL PŘIBYL vyjel zpoza brány nikým nehlídán a střelou švihem se prosadil pod vyrážečku brankáře Čiliaka. Asistence: Jan Buchtele.
45:27
Od hostujícího obránce Emingera se teď puk dostal na jednu ze střídaček. Hra je přerušena.
44:45
Tlak Komety nyní ukončila další střela Kuboše, i s tou si dokázal Lukáš poradit. Formace Burian, Vondráček, Koreis nadělala Spartě pořádné problémy.
44:24
...Kometa zůstala v tlaku a Lukáš musel zasahovat proti dotírajícímu Koreisovi.
44:08
Kubošova svižná střela od modré, kterou musel Lukáš vyrazit...
43:53
Zakázané uvolnění Sparty teď zabránilo hostům vystřídat. Vhazuje se v obranném pásmu Sparty.
43:40
Hra se nyní přelévá z jedné strany na druhou. Žádný z týmů teď nemá nějaký výraznější tlak.
42:50
Právě Malec nyní rozehrává útočnou akci Komety. Ke střele se dostal Němec a situaci přijel k Lukášovi ještě zkontrolovat Káňa, což se obráncům Spartu nikterak nelíbilo.
42:40
Nahození ještě ve středním pásmu skryl Marek Čiliak do své Lapačky. Nastřelení měl na svědomí Buchtele, který si posléze ještě něco vyříkával s obráncem Komety Malcem.
42:30
Sparta otočila hru a po jedné z akcí se dostala branka Komety ze svého postavení.
42:10
Lukáš teď raději podržel puk v lapačce a přerušil hru. Vhazuje se v útočném pásmu Komety.
41:50
Ostřižek hledal v útočném pásmu své spoluhráče v modrobílém, našel ale jen sparťanskou hokejku.
41:29
Na začátku třetiny se čekal tlak Sparty, ten ale zatím nepřichází, Kometa hraje aktivně.
41:00
Střela od modré Richarda Stehlíka, kterou teď musel skrýt do své výstroje Lukáš.
40:45
Němec udělal kličku jednomu z hostujících hráčů a následně se ocitl na ledě. Možná trochu spornější moment ale rozhodčí nechávají bez povšimnutí. Byli hodně blízko celé situaci.
40:23
Jak se hraje brněnské obraně a konkrétně obránci Komety Petru Kubošovi na užším kluzišti? To prozradil v druhé přestávce: „Musíme rychle k odraženému puku, nic nevymýšlet, zkrátka hrát jednoduše. Takový kanadský styl hokeje. Momentálně nám to vyhovuje.“
40:10
Třetí třetina odstartovala, uvidíme, jestli bude závěrečnou v tomto utkání. Úspěšnější na vhazování byla Sparta, která se tak může pustit do útočení.
40:01
Druhá dvacetiminutovka nabídla podstatně větší porci zajímavých momentů a také gólů. Vzhledem k vývoji úvodní třetiny šli do vedení možná trochu překvapivě domácí. Kuboš využil ve 22. minutě přesilovku a načal tak povedenou pasáž Komety, kterou doplnil druhou brankou Čermák. Sparta se dostala na koně v 35. minutě, kdy snížil Hamilton a následoval velký tlak hostů, kterému ale Jihomoravané odolali.
40:00
39:32
Kometa tráví závěr třetiny na sparťanském území, což je pro ní samozřejmě velice dobře. Tlak Sparty byl v závěru otupen.
39:10
Kováčik na chvíli ztratil hokejku. Kometa se ale i přesto ubránila a teď šetří vteřiny v útočném pásmu Sparty.
38:40
Buchtele zavezl puk do útočného pásma a začíná další fáze tlaku Sparty.
38:00
Ton s Hruškou teď trochu odlehčili přetížené brněnské obraně, kdy se snažili v útočné fázi něco kloudného vymyslet.
37:16
Sparta vyprodukovala v posledních vteřinách velký tlak. Kometa už by si přála konec třetiny.
36:48
Domácí si oddechli. Těžkou situaci vyřešili a stále drží těsné vedení.
36:20
Čiliak bez hokejky, Koreis bez hokejky, to jsou horké chvíle pro Kometu! Buchtele i Forman se snažili o vyrovnání, ani jednomu se to však nepovedlo.
35:44
Střely na bránu stále v moci Sparty a to konkrétně 24:14. Hraje se však na góly a těch má o jeden více Kometa.
35:15
Čiliaka teď zachránila tyč! Sparta byla blízko vyrovnání, které měl na hokejce Hrbas!
34:51
Tak Sparta se konečně dočkala a byl to hodně šťastný gól. Prudkou střelu Švrčka od modré tečoval se štěstím těsně před Čiliakem CURTIS HAMILTON. Asistence: Jan Švrček.
34:30
Teď už Čiliak musel zasahovat. Nahození bývalého hráče Komety Jana Švrčka však nebylo z kategorie nebezpečných.
34:16
Kometa je v plném počtu, Sparta za celou přesilovku ani jednou nevystřelila na bránu. To je další rána do pohody Pražanů. Kometu to naopak logicky posiluje.
33:46
Sparta zatím čeká ve své přesilovce na střelecký pokus, Čiliak nemusel doposud zasahovat.
33:28
...Procházka se odhodlal ke střele, která mu však vůbec ale vůbec nesedla.
33:10
Teď se to povedlo a Sparta může začít kombinovat...
32:50
Kdepak Spartě se přesilovka vůbec nedaří a marně se snaží dostat do útočného pásma.
32:33
Spartě se nepovedla rozehrávka a je z toho bohužel pro Pražany zakázané uvolnění.
32:23
Čermák vyhrál vhazování a vyslal Káňu dokonce do útoku. Sparta si však poradila. Káňa byl proti přesile.
32:17
Vyloučen Vilém Burian (KOM) na dvě minuty za nedovolené bránění.
31:32
Mikuš se dostal ke střele, ale jeho pokus byl sražen. Sparta teď pochopitelně v nepohodě, musí dotahovat, přičemž první třetina se jí povedla.
31:00
Nějaké problémy teď zkoumají rozhodčí u brány Čiliaka, nejspíše problém s ledem. Hraje se ale dále.
30:33
Kometa právě vstřelila branku!
...Ovšem Kometa se opět vrhla do útočného pásma. Mrázek našel před bránou volného LEOŠE ČERMÁKA, který nejprve napálil Lukáše, ale na podruhé už puk dotlačil do brány. Asistence: Petr Mrázek, Hynek Zohorna.
30:10
Sparta v plném počtu, ale Kometa stále v jejím obranném pásmu. Puk létal po mantinelu a Sparta se nakonec alespoň na chvíli osvobodila...
29:53
Ostřižek byl mezi kruhy úplně sám! V dobré pozici ale netrefil bránu. Kometa byla blízko druhému přesilovkovému gólu.
29:40
Kometa opět v útočném pásmu, ale o puk musí hodně bojovat....
29:10
Domácí vytvořili zámek. Nakonec pálil Kováčik, střelu mu však příliš nesedla a Lukáš neměl s likvidováním střely velké problémy.
28:37
Kometa si v této přesilovce dává na čas. V té úvodní skórovala hodně rychle. Němec pálil. Střela zaduněla o mantinel.
28:13
Sparta v úvodu oslabení ustála střelecký pokus a ihned poté se osvobodila.
27:56
Vyloučen Martin Procházka (SPA) na dvě minuty za sekání.
27:41
Spolupráce Němec – Káňa. Káňa chtěl svému spoluhráči ještě vylepšit pozici, což se ale nepovedlo.
27:15
Dragoun hledal Netíka, ale spolupráce neklapla. Kometa se ubránila a útoky na ledě se mění.
26:40
Sparta po delší době v útočném pásmu. Pech byl v dobré střelecké pozici, ale puk na bránu nepropasíroval.
26:09
Kometě se v posledních chvílích velice daří na vhazování, z čehož plyne i tlak. Tentokrát se ale Brno ke střeleckému pokusu nedostalo.
26:05
Máme před sebou komerční přestávku. Kometu vedoucí gól nabudil a hraje rozhodně lepší part než v první třetině.
25:55
Nyní pálil Kuboš a Lukáš to měl hodně svízelné, protože toho opravdu moc neviděl. Přesto dobře zasáhl a následně se strhla menší roztržka.
25:44
Kometa vyhrála vhazování a Burian se prezentoval zdařilou střelou švihem, kterou Lukáš vyrazil svojí maskou.
25:40
Branka Sparty se dostala ze své pozice, hra je přerušena.
25:20
Sparta však v útočné třetině dlouho nezůstala. Na druhé straně se dostal ke střeleckému pokusu Mrázek, ale pálil mimo.
24:54
Spartu zastavil ofsajd. Následné hosté vyhráli vhazování a Dragoun se protlačil do útočného pásma.
24:46
Nyní bojoval Kováčik na druhé straně, tedy v obranném pásmu Komety, poradil si výborně a vyšla mu i riskantní rozehrávka.
24:19
Kováčik dostal nabito na modrou čáru a pořádným nápřahem pálil jen těsně vedle brány Sparty.
24:00
Postavení hráče Sparty v brankovišti Komety, hra se tak přerušuje.
23:20
Vzápětí pálil i Mikuš, ale opět to nebylo nic nebezpečného. Sparty by potřebovala nějakou opravdu pořádnou šanci.
23:00
Buchtele proklouzl středním pásmem, jeho pokus však skončil na mantinelu.
22:25
Domácí publikum pochopitelně ve varu a žádá si ještě jeden gól v síti Sparty.
21:50
Sparta chtěla ihned odpovědět. Střelu od modré tečoval před Čiliakem Dragoun a puk šel jen těsně vedle brány!
21:37
Kometa využívá přesilovku bleskurychle. PETR KUBOŠ napřáhl od modré a puk končí až za zády Lukáše, kterému clonil ve výhledu brněnský útočník Němec. Asistence: Jan Káňa.
21:22
Přesilovka pro Kometu. Jan Švrček (SPA) vyloučen na dvě minuty za podražení.
21:10
Jak snáší mrazivé podmínky se o přestávce svěřil sparťanský útočník Daniel Přibyl: „Musím říct, že jsem stále ve vysoké teplotě. Takže zatím v pohodě.“
21:00
Chyba Komety v rozehrávce a do šance se řítil Přibyl. Remízový stav ale stále trvá. Posléze byl v dobré pozici Forman, ale promáchl.
20:42
Do útoku nyní pro změnu vyrazila Sparta, ale chytal se do pasti za bránou.
20:22
Kaberle nahazoval na bránu, ale puk se až ke sparťanské brance nedostal.
20:04
Druhé dějství odstartovalo. Úspěšnější na vhazování byla Kometa, která se tak může pustit do útočení.
20:01
První třetinu v ledovém království za Lužánkami máme za sebou. Napěchované tribuny v ní branku neviděly a i velkých příležitostí bylo jako šafránu. I přes vyrovnané skóre však měla více ze hry Sparta. Především ve střeleckých pokusech nad svým soupeřem jasně dominovala.
20:00
19:56
V závěru první třetiny se řítil na bránu Petr Ton, ovšem zamířil pouze nad bránu.
19:27
Dvojité pokusy Komety. První měl na svědomí Ostřižek, tu druhou vyslal Malec, skóre se však nemění ani tentokrát.
18:54
Závěrečné minuty první třetiny jednoznačně patří Spartě. Čiliak se musel vytáhnout proti dalšímu pokusu Sparty. Forman pálil z mezikruží do betonu brněnského brankáře.
18:26
Sparta ztratila svůj tlak poté, co se dostala z útočného pásma a následně byl pískán ofsajd.
18:19
Další pokus Sparty po vyhraném vhazování.
18:12
Kdo si rozhodně nemůže stěžovat na mrazivé počasí, je brněnský brankář Čiliak, který nyní likviduje jednu z mnoha střel Sparty.
17:25
Netík vymýšlel velice šikovnou přihrávku na Pecha. Obrana Komety nyní zasáhla výborně a znemožnila tuto slibně rozvíjející se akci.
17:00
Střely na bránu výrazně lépe pro Spartu. Ta na ně nyní vede 12:3!
16:32
Z nejhoršího už jsou Jihomoravané venku. Povedlo se jim vystřídat.
16:06
Pražané svírají Kometu v obranném pásmu. Domácí nemohou vystřídat, což je pro ní nyní obrovský problém.
15:37
Sparta vyhrála vhazování a střílel Buchtele, jeho pokus šel mimo bránu.
15:29
Kometa se ubránila i následnému tlaku soupeře po návratu Jana Hrušky do hry. Zakázané uvolnění.
14:59
Až teď dokázala utvořit Sparta zámek a z vrcholu levého kruhu pálil Procházka. Jeho pokus byl zblokován.
14:36
Nu tuhle přesilovku si tedy hosté za rámeček nedají...
13:56
Brňané hrají oslabení dobře, dokonce se řítili do přečíslení. Sparťané se ale dokázali bleskurychle vrátit.
13:33
Kometa první vteřiny v oslabení zvládá velice dobře, ovšem před sebou má ještě minutu a půl možná svízelných momentů.
13:02
První přesilová hra dnešního utkání. Vyloučen je Jan Hruška (KOM) na dvě minuty za zdržování hry.
12:31
Polášek nedostal ideální přihrávku na modrou a nemohl tak hned pálit a puk si musel zpracovat, z toho plynula i méně nebezpečná střela.
12:26
Před brankou hostí se nejprve z ničeho nic objevil Vondráček a puk šikovně tečoval, Lukáš byl však pozorný. Na druhé straně naopak pořádně "zatopil" Čiliakovi Klimek.
11:34
Brněnští fanoušci své svěřence neúnavně povzbuzují. Jde vidět, že se tímto utkáním nesmírně baví.
10:44
V mrazivém počasí stále čekáme na nějakou třaskavou akci, která by početné publikum zahřála. To však nikterak neznamená, že by se jinak nehrál zajímavý hokej.
10:04
Špirko byl atakován, ovšem vše v rámci fair-play. Hraje se dále.
09:45
Sparta znesnadňuje Kometě rozehrávku z obranného pásma. Kometě se ale povedlo vymanit ze sevření.
09:05
David Ostřížek pálil z levého kruhu, ovšem i jeho pokus zastavila teč a puk nakonec proletěl vedle brány Sparty.
08:56
Zakázané uvolnění vrátilo hru před brněnskou bránu. Ovšem Kometa se ubránila a založila nebezpečný útok.
08:32
Sparta se na delší chvíli usadila v útočném pásmu. Obránce Polášek pálil z otočky. Puk se však k Čiliakovi nedostal.
08:00
V první komerční přestávce se vehementně pracovalo na odstranění zamlžení plexiskel u mantinelu. Technická podpora dělá, co může.
07:50
Hraje se delší čas bez přerušení. Nyní je to hlavně o přechodu středního pásma, což se oběma týmům aktuálně příliš nedaří.
07:00
Změnit to chtěl Mrázek. Střelecký pokus z jeho hole však byl zblokovaný a puk se dostal až za bránu Pražanů, kde se o něj urputně bojovalo.
06:23
Domácí zatím marně čekají na nějakou větší šanci, výrazně ohrozit Lukáše se nedaří a nedaří.
05:47
Sparťanští hráči si nyní nerozuměli ve středním pásmu, ale Špirkovi se tohoto zaváhání nepovedlo využít.
05:00
Hruška se pokusil založit útok nahozením od mantinel, ovšem puk skončil přímo u brankáře Lukáše, který v poklidu rozehrál.
04:44
Puk skončil na střídačce, takže se hra přerušila. Bude se vhazovat ve středovém kruhu.
04:00
Hraje se opravdu svižně, teď se pokusil prosadit do útočného pásma brněnský mladík Mrázek, ale bez úspěchu.
03:30
Závar před brněnskou bránou, Netík ale puk do brány neprocpal a do brejku mohla jít tentokrát Kometa, ovšem Lukáš mohl být klidný.
03:00
Trška pálil od modré čáry, ale posléze Kometa opět pustila Spartu do brejku a Čiliak si připsal další zásah. Pražané jsou zatím rozhodně nebezpečnější.
02:30
Kometa v náporu, ale nepovedla se ji ho nijak zužitkovat. Naopak na druhou stranu se řítil Buchtele, ale na Čiliaka si nepřišel.
02:08
...Následně to byl Dragoun, který prověřil brněnského gólmana, ten má zatím více práce než jeho kolega naproti.
02:00
Procházka to zkusil z úhlu, Čiliak se ale nachytat nenechal...
01:38
Burian pálil od levého mantinelu, ovšem nic nebezpečného pro Lukáše.
01:20
Sparta se dostala do přečíslení. Netík to zkusil bekhendem. Čiliak si připsal úspěšný zásah.
00:57
Čiliak nyní nechtěně sražen soupeřem. Hra se musí přerušit.
00:34
Špirko poslal puk za bránu hostů, kde se chvíli bojovalo. Po chvíli se pokusil o střelu Kováčik.
00:22
Přibyl vedl první akci hostů a Marek Čiliak si připsal první zákrok. Bude se vhazovat právě před brněnským gólmanem.
00:10
Souboj odvěkých rivalů v opravdu speciálním extraligovém utkání právě odstartoval. Věřme v napínavý a férový souboj!
00:01
Nyní přichází za Lužánkami uctění památky nedávno zesnulého Bronislava Dandy – legendy československého hokeje a legendy Komety Brno, v jejímž dresu získal všech jedenáct mistrovských titulů, které klub doposud vybojoval. Bronislav Danda odešel do hokejového nebe ve věku 85 let. Čest jeho památce!
Tribuny jsou opravdu našlapané, ostatně jen se plní předpoklady, které slibovaly opravdu ojedinělou návštěvu. Menším neduhem je aktuálně větší zamlžování plexiskel u mantinelů.
Začátek očekávaného utkání se nezadržitelně blíží. Za Lužánkami nyní probíhá světelná show, atmosféra je fantastická!

HC Kometa Brno: Čiliak – Kaberle, Kuboš, Malec, Kováčik, Trška, Stehlík, Šnajnar – Ostřížek, Hruška, Ton – J. Káňa, V. Němec, Špirko – Mrázek, Čermák (C), H. Zohorna – Vondráček, Koreis, Burian. Trenér: Alois Hadamczik.

HC Sparta Praha: Lukáš (Pöpperle) – Polášek, Eminger, Čajkovský, Švrček, Hrbas, Mikuš, Kalina – Buchtele, Přibyl, Forman – Sabolič, Klimek, Hamilton – Kumstát, Pech, Netík – Kudrna, Dragoun, Procházka. Trenér: Josef Jandač.

Rozhodčí: Fraňo, Šindler – Lhotský, Svoboda.
Skvělou zprávu pro fanoušky modrobílých barev přinesl na čtvrtečním potréninkovém rozhovoru Alois Hadamczik. „Jsme rádi, že Petr Ton a Rastislav Špirko přicházejí konečně do hry. Uvidíme, co předvedou na ledě. Jsou to technicky vybavení hráči, kteří mají geneticky dáno, že umějí dávat góly,“ chválí hlavní lodivod Komety dva vracející se forvardy. Zároveň se bývalý reprezentační kouč vyjadřuje k pražskému soupeři.
Po pěti dnech přijíždí na provizorní stadion druhý soupeř. Sparta se musí před utkáním v Brně vyrovnat s náročným programem. Hokejisté z hlavního města mají v nohách těžký zápas se Zlínem a hned dva dny na to se utkají v bouřlivém prostředí za Lužánkami s výběrem Aloise Hadamczika. Hráči v dresech rudé barvy si vedou v letošní sezóně zatím skvěle. Pražané se po středeční výhře nad ševci vyhoupli na druhou příčku tabulky.
Padne další rekord? Je to více než pravděpodobně. Kometa – Plzen 18514 diváků a první historický přepis návštěvnosti v české nejvyšší soutěži. Vypadá to ale, že nebude poslední. Pokud bude vyprodáno, měli by organizátoři nahlásit 21 500 diváků. To se ještě nechejme překvapit.
Krásný páteční podvečer přejeme z brněnské hokejová bašty za Lužánkami. V legendárním místě, kde Kometa získala všech jedenáct mistrovských titulů se dnes v rámci Hokejových her Brno 2016 uskuteční třaskavé utkání mezi Kometou a Spartou. Bezesporu se jedná o vrchol těchto her a zápasů pod širým nebem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:20.