SESTŘIH: 45. kolo extraligy, BK Mladá Boleslav - HC Energie Karlovy Vary 4:5 sn

Pro dnešek je to z boleslavské ŠKOENERGO Arény vše, na počtenou se těším u onlajnů znovu v neděli. Pro tuto chvíli přeji hezký zbytek večera.
Jak už bylo řečeno, úvod zápasu patřil Mladé Boleslavi, jenže od druhé třetiny se hosté zlepšili a dokázali následující dvě dějství vyhrát, a připsat si tak cenné dva body do tabulky. Navíc Karlovarští protrhli své střelecké trápení a vstřelili pět branek, což je bezesporu jejich nadprůměr. Mladá Boleslav naopak zažila opět nepovedený návrat do herního zápřahu po reprezentační přestávce.
Nejlepší hráči utkání
Jakub Klepiš (MBL)
Marcel Haščák (KVA)
V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Energie Karlovy Vary.
Rozhodující samostatný nájezd obstaral RUDOLF HUNA.
Radan Lenc musel dát, jenže kličkoval až příliš a nedokázal pořádně zakončit.
Marcel Haščák dokázal zvednout kotouč nad beton nerozchytaného Martina Růžičky.
Boleslavští střídají brankáře. Do branky se postaví Martin Růžička.
Tomáš Hyka nedokázal překonat Tomáše Závorku střelou mezi betony. Hostující brankář je včas sklapl.
První nájezd obstaral Rudolf Huna, který se prosadil.
Samostatné nájezdy začínají.
Ani prodloužení rozuzlení zápasu nepřineslo. Nabídlo vyrovnaný hokej, a tak po krátké úpravě ledu přijdou na řadu samostatné nájezdy. Připomeňme, že po jasné první třetině, ve které dominovali Boleslavští, by takový scénář nejspíše málokdo očekával, jenže od druhého dějství se Energie zvedla a vyhrála obě závěrečné třetiny, a zaslouženě si tak vynutila prodloužení a samostatné nájezdy.
65:00
Prodloužení skončilo.
64:44
Rachůnka obral o puk Jarůšek.
64:08
Opuštěný puk se chvíli válel v brankovišti domácích, nejrychleji se k němu ale dostal David Rittich a posílá jej pryč.
63:07
Hosté byli vykázáni z pásma pro postavení útočícího hráče v brankovišti.
62:27
Hraje se nahoru dolů, oba týmy chtějí rozhodnout co nejdříve a připsat si důležitý druhý bod.
62:16
Sičákovu střelu zblokoval zodpovědně Lenc.
60:50
60:37
Do úniku se dostal Tomáš Urban, který ale svůj samostatný nájezd v gól nepřetavil. Mezi Závorkovy betony si kotouč cestu nenašel.
60:27
Karlovaršítí kombinují v útočném pásmu.
60:01
I ve třetí třetině byli víceméně lepší hosté, pomohly jim k tomu zejména četné přesilové hry. Z té poslední navíc dokázali vyrovnat, což jim zajistilo zisk minimálně jednoho bodu. Kdo se bude radovat v nastaveném čase? To se dozvíme po krátké přestávce. Připomínám, že prodloužení začne 50sekundovou přesilovou hrou pro Karlovy Vary.
60:00
59:57
Postaral se o ni až Martin Rohan od modré. Gólman Mladé Boleslavi chytil puk do své lapačky, zápas dospěje do prodloužení.
59:50
Ty ale ne a ne přijít...
59:21
Energie kombinuje před Davidem Rittichem, Jakub Svoboda navíc výborně cloní, už tomu chybí jen střely.
59:04
Z ledu se jen ztěžka zvedal reprezentant Tomáš Voráček, zdá se, že má problém s levou nohou. Snad bude tento klíčový bek Mladé Boleslavi v pořádku.
58:58
Radim Bičánek se nod modré netrefil mezi tři tyče.
58:50
Energetici k tomu mají jedinečnou příležitost. Sudí Hribik poslal na trestnou lavici na dvě minuty za podražení Marka Trončinského (MBL).
58:30
Mladá Boleslav se provinila znovu zakázaným uvolněním. Dokáží Západočeši rozhodnout ještě v základní hrací době, a postarat se tak o velké překvapení na ledě pátého týmu tabulky?
58:03
Energie se drží zkušeně v útočném pásmu, v posledních dvou minutách má tlak právě ona.
57:43
Od modré střílel z první Jan Tomeček, bylo to však hodně nepřesné.
57:34
Odpískán další icing Středočechů.
57:25
Martin Rohan vybídl ke skórování Rostislava Marosze, který se však z levého kruhu netrefil. Brankář Mladé Boleslavi se totiž včas přesunul.
56:53
Jakub Svoboda vystřelil od modré a David Rittich měl co dělat, aby puk směřující k levé tyči vyrazil.
56:43
Jenže nyní se domácí provinili zakázaným uvolněním, a tak se vhazuje po pravici Davida Ritticha.
56:14
Dominik Pacovský na poslední chvíli přenechal kotouč Tomáši Urbanovi, který jej chtěl z první sklepnout mezi tři tyče, jenže to se mu nepodařilo. Na ledové ploše stále dominují Bruslaři.
54:53
Středočeši mají velký tlak v útočném pásmu, jenže ani výborně hrající Richard Jarůšek puk u levé tyče neprostrčil.
54:18
Po střele Matěje Stříteského orazítkoval puk tyč, je možné, že kotouč ještě někdo tečoval.
53:39
Hraje se sice v obranném pásmu hostí, jenže puk mají na hokejkách hokejisté Karlových Varů.
52:17
Karlovy Vary právě vstřelily branku!
Využitá přesilovka. Západočeši nakonec kýžený vyrovnávací gól přeci jen vstřelili. Po výborné přihrávce se v pravém kruhu napřáhl Martin Rohan, přičemž jeho střelu tečoval bezchybně a nechytatelně přímo mezi tři tyče JAKUB SVOBODA. Asistence: Martin Rohan, Rostislav Marosz.
52:02
Vylučuje se. Menší trest za krosček dostal Matěj Stříteský (MBL). Dokáží Karlovy Vary vyrovnat? To se dozvíme po komerční přestávce.
51:29
Domácí znovu otočili a chtěli se dostat k Tomáši Závorkovi, i tentokrát je však zastavilo postavení mimo hru.
51:24
Hra nabírá na obrátkách, Západočeši hrozí stále více v útočném pásmu.
51:05
Další střelu z hole Vachovce zblokoval v mezikruží obětavě Ovčačík.
50:38
Ránu Vladimíra Sičáka vyrazil David Rittich v boleslavské svatyni.
50:20
Dlouhý pas obdržel Dominik Pacovský a mohl jet sám na branku, jenže ho zastavil hvizd čárového rozhodčího, který oznámil ofsajd. Tohle je škoda pro domácí, naopak štěstí pro Energetiky.
49:54
Gulaši vystřelil od modré, puk se ale zastavil u bránících hráčů.
49:31
Jakub Klepiš si s Janem Tomečkem vyřizoval u karlovské branky nějaké účty, ale nic vážnějšího to nebylo.
49:05
Dnešní utkání sleduje 3 547 diváků.
48:57
Exkarlovarský Radim Hruška si najel do pravého kruhu, odkud prověřil pozornost Tomáše Závorky.
47:51
Tomáše Rachůnka vychytal David Rittich v boleslavské brance.
47:09
Radim Bičánek trefil od modré jen jednoho z bránících hráčů.
47:03
Následuje komerční přestávka.
47:03
Střelu z hole Sebastiana Gorčíka tečoval Ctirad Ovčačík do ochranné sítě.
46:40
Pro změnu icing Karlových Varů, ke strhující třetí třetině se v Mladé Boleslavi zatím neschyluje.
46:03
Diváci sledují hokej plný nepřesností, bez vážnějších šancí, před malou chvílí také se zakázaným uvolněním Mladé Boleslavi.
44:35
Martin Látal si najel až před brankáře, jenže puk nedokázal dostat mezi tři tyče.
43:34
Jaroslav Kůs v levém kruhu netrefil puk, ke kterému se dostávají ihned Boleslavští.
42:59
Zatím se hraje bojovný hokej o každý kousek ledu, tím pádem ale trpí kvalita herního dojmu.
41:57
Odpískáno zakázané uvolnění na straně Karlových Varů.
41:07
Tomáš Hyka trefil puk tak, že prosvistěl brankovištěm, jenže žádný z Bruslařů jej netečoval do odkryté klece.
40:01
Ve druhém dějství se konaly ve ŠKOENERGO Aréně gólové hody. Poté, co byli v prvním dějství jasně lepší hokejisté Bruslařského klubu, proběhla v kabině Karlových Varů nejspíše pořádná bouře a hosté si otevřeli na ledě boleslavské ŠKOENERGO Aréně střelnici. Ve druhém dějství se prosadili hned třikrát, poslední branka navíc padla těsně před sirénou ohlašující konec druhé třetiny. Závěr utkání tak může být ještě pořádně zajímavý, proto se mají diváci i čtenáři bezesporu na co těšit.
Další třetina začne přibližně v 19:16.
40:00
39:55
Ale Energie přeci jen vstřelila Bruslařskému klubu gól do šatny. V mezikruží se napřáhl MARCEL HAŠČÁK, který nasměroval kotouč do pravého horního rohu. Asistence: Michal Gulaši.
39:30
Kalovarským hokejistům zatím třetí přesilovka v pořadí nejde, u puku jsou většinou dříve domácí hráči.
39:04
Energetici se ani tentokrát před Davidem Rittichem moc neohřáli, domácí dokázali vyhodit.
38:36
Ihned po buly posílají Středočeši kotouč přes všechny čáry.
38:34
Opět trest pro Bruslařský klub, dvě minuty za krosček obdržel Tomáš Urban (MBL).
37:56
Z velkého úhlu zkusil stěší kapitán domácích David Výborný, puk překvapivě prosvištěl brankovištěm a potrápil Tomáše Závorku.
37:21
Střelecký pokus Sebastiana Gorčíka z levého kruhu David Rittich s menšími obtížemi lapil.
37:00
36:55
Bičánkova střela z dálky šla hodně vysoko, orazítkovala plexisklo.
36:32
Západočeši kombinovali v útočné třetině, dlouho se tam však nezdrželi, protože Bruslaři dokázali dostat puk znovu do střední třetiny.
36:12
Po odpískání útočícího hráče hostů v brankovišti si Radan Lenc vyřizoval ještě nějaké účty s Rostislavem Maroszem, oba kohouty od sebe ale rozhodčí včas odehnali.
35:49
Vladimír Sičák namazal Ctiradu Ovčačíkovi, což znamená, že se hosté jen tak do útočné třetiny nedostanou.
35:32
Ve vlastním oslabení dokázal vyvézt puk Tomáš Voráček a do jízdy ho naservíroval Jakubu Klepišovi, který prověřil Tomáše Závorku střelou mezi betony. Karlovarský brankář měl co dělat, aby udržel kotouč mezi betony.
35:11
Jakub Klepiš zavezl kotouč do středního pásma.
35:00
Středočeši jdou navíc znovu do čtyř. Dvouminutový trest za podražení dostal Dominik Pacovský (MBL). Trest započne po komerční přestávce.
34:49
V útoku jsou znovu Karlovarští, kteří se ve druhém dějství střelecky probudili.
33:07
33:04
Haščákova dorážka z bezprostřední blízkosti za zády boleslavského brankáře neskončila.
32:37
Západočeši si nemohou vytvořit tlak v pásmu, Bruslaři se bez problémů osvobozují.
31:30
Od modré pálil z první Michal Gulaši, David Rittich jen s obtížemi vyrazil.
31:07
Menší trest za nedovolené bránění obdržel Michal Bárta (MBL), následuje tak první početní výhoda v tomto zápase pro Karlovy Vary.
30:37
Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Využitá přesilovka. JAKUB KLEPIŠ prožívá opravdu skvělý návrat po své nemoci, v tomto utkání si připisuje už čtvrtý kanadský bod! Mezi modrou čárou a levým kruhem se boleslavský útočník napřáhl a trefil se mezi levou tyč a brankáře. Asistence: Marek Trončinský, Dominik Pacovský.
30:02
Dominik Pacovský se snažil usilovně procpat kotouč pod betony Tomáše Závorky, jenže brankář celku z lázeňského města nedoupustil další zásah domácích.
29:47
Na hranici brankoviště byl připraven Lukáš Pabiška, který obdržel kotouč a pálil z první, puk však skončil trestuhodně v ochranné síti za Závorkovou svatyní.
29:35
Domácí okupují útočné pásmo a kombinují, zatím tomu chybí jen střely.
29:03
V tuto chvíli nemohlo následovat nic jiného než dvě minuty pro Martina Rohana (KVA), který fauloval Tomáše Klimentu. Trest byl kvalifikován jako držení protihráče.
28:11
Střela Radana Lence mířená z levého kruhu skončila v lapačce Tomáše Závorky.
27:40
Ve ŠKOENERGO Aréně probíhá komerční přestávka.
27:24
Energie je stále při chuti, na ledě Mladé Boleslavi totiž vstřelila už dva góly, což je vzhledem k mizerné produktivitě hostí úspěch.
25:37
Jenže hosté rychle snižují. Před branku si najel MICHAL VACHOVEC, který přízemní střelou bez problémů vstřelil další gól Energie. Asistence: Rudolf Huna, Radim Bičánek.
25:37
Ve velké skrumáži u branky si jeden z hostí nejprve málem sklepl puk do branky a nedorozumění karlovarské obrany pečetil ještě RADAN LENC, který se prosadil z dorážky. Asistence: Tomáš Hyka, Tomáš Voráček.
24:43
Velká šance Karlových Varů. Vojtěch Tomeček už málem poslal puk nad Rittichův beton a téměř ho tam taky srazil i Martin Rýgl, jenže boleslavský brankář jen se štěstím udržel těsné vedení domácích.
23:45
David Výborný přenechal puk Dominiku Pacovskému, který si s ním najel před brankáře a chtěl ho vymíchat a zakončit podél levé tyče. To se mu však nezdařilo.
22:47
Ofsajd Mladé Boleslavi.
22:01
Západočeši vstoupili do druhého dějství lépe a zničehonic snižují. Do levého kruhu si najel MARCEL HAŠČÁK, který završil svůj únik střelou mezi levou tyč a brankáře, přičemž kotouč se s pomocí brankové konstrukce dostal až za Rittichova záda. Bez asistence.
21:28
Tomáš Urban poslal zpoza brány puk do mezikruží, kde se jej ujmuli Energetici.
21:00
Napravil to až Martin Rohan, který prověřil Rittichovu práci s lapačkou, když vystřelil od modré.
20:49
Energetici se dostali do pásma, ale střelu si zatím nevypracovali.
20:01
První dějství je za námi. Úvod utkání sice nenabídl žádnou strhující hokejovou podívanou, Boleslavští ale využili z dobré práce v útočném pásmu, také byli více "hokejovější" a využili své šance. Hosté naopak vystřelili pouze třikrát na branku, a tak se nemohou divit, že zatím nevstřelili žádný gól.
Další třetina začne přibližně v 18:20.
20:00
19:37
Odpískán ještě jeden ofsajd na straně Energie.
18:52
Středočeši sice operují v útočném pásmu, jenže ani zkušení hráči jako třeba David Výborný si momentálně nevědí s obrannou hrou Karlových Varů rady. Hokejisté z lázeňského města dobře napadají.
18:15
Tomáš Voráček se neudržel s kotoučem v útočném pásmu.
17:46
Dvojnásobná přesilovka se týmu od soutoku řek Jizery a Klenice nevydařila, naopak Karlovarští hrají oslabeně sebevědomě, nevypadá to jako výkon posledního celku v tabulce.
17:31
17:25
Rýglova střela od modré byla tečována mimo tři tyče.
17:10
Boleslavští se znovu vracejí pro kotouč až do obranné třetiny.
16:41
Západočeši hrají ve čtyřech mužích.
16:32
Energie se osvobozuje, toto už asi zvládne.
16:09
Domácí se stěhují do středního pásma, nemohou si vytvořit tlak, který by se při takové početní výhodě očekával.
15:54
Střela Matěje Stříteského téměř od modré skončila u brankáře Karlových Varů.
15:42
Tentokrát už jsou Středočeši důraznější v útočné třetině a značně zaměstnávají hostující obranu.
15:31
Energetici jdou do tří na 70 sekund. Menší trest za hru zlomenou holí dostal Michal Gulaši (KVA).
15:17
Tomáš Hyka chtěl sklepnout puk k levé tyči, jenže Závorka jej stačil vytěsnit.
15:03
Domácí se znovu nemohou usadit v útočné řetině, hosté vyhazují.
14:41
Další vyloučení. Dvě minuty za vysokou hůl dostal Tomáš Rachůnek (KVA).
14:33
Richard Jarůšek si sjížděl na mpřihrávku od mantinelu, jenže byl moc rozjetý a nestihl kotouč zpracovat.
14:11
Po další komerční přestávce se bude vhazovat před Davidem Rittichem.
14:07
Bez jakéhokoliv rozmýšlení chtěl srazit Radan Lenc odražený puk mezi levou tyč a brankáře. Tomáš Zárovku tím bezesporu překvapil, černý kus pryže ale mezi tři tyče potřetí v tomto utkání nezapadl.
13:46
13:27
Dominik Pacovský toho v pravém kruhu moc nevymyslel a nasměroval kotouč jen na brusli jednoho z bránících hráčů, který opět poslal puk pryč z pásma.
12:50
Pabiška ani Hyka nedokázali z bezprostřední blízkosti srazit puk pod břevno. Následně se hosté znovu osvobozují.
11:52
Krátce po buly se Energetici osvobozují a posílají puk až za boleslavského gólmana.
11:46
Menší trest za hákování dostal Petr Koblasa (KVA). Početní výhoda začne po komerční přestávce.
11:34
Stále trvá dlouhá výhoda Bruslařského klubu, domácí střílejí ze všech možných pozic.
11:05
Ve výhodě pálil od modré Matěj Stříteský, hostující brankář stěží vyrazil.
10:32
Skóre je po pomalém začátku už ve znamení dvougólového rozdílu. Do úniku se dostal TOMÁŠ HYKA, který uspěl skvěle provedeným blafákem a poslal puk ke vzdálenější tyči. Asistence: Jakub Klepiš, Ctirad Ovčačík.
10:12
Z pravého kruhu zkusil uspět Rudolf Huna, do střely se ale vložil jeden z domácích obránců a zblokoval ji.
09:15
Richard Jarůšek naservíroval puk zpoza brány do mezikruží Davidu Výbornému, který ale v rozhodujícím momentu nedokázal Tomáše Závorku v karlovarské svatyni překonat.
08:56
V útočném pásmu jsou stále boleslavští hokkejisté, kteří chtějí přidat další gól.
07:48
Jakub Klepiš vystřelil z otočky v pravém kruhu, a způsobil tak značný rozruch před brankou Karlových Varů. Tomáš Závorka totiž kotouč jen vyrazil a toho využil RADAN LENC, který jej uklidil do odkryté klece. Asistence: Jakub Klepiš.
07:10
Z hranice kruhů se snažil skrz bránící hráče prosadit Martin Látal, puk byl však jedním z hráčů zblokován.
06:47
Až od mantinelu vystřelil Dominik Pacovský, kotouč ale mezi tři tyče nemířil.
05:51
K Davidu Rittichovi si sjel Rostislav Marosz a snažil se vermomocí prostrčit puk pod brankářovými betony. To se mu však nepodařilo.
05:23
K dorážce si sjížděl Petr Koblasa, Boleslavští ale zavezli kotouč včas do bezpečí.
05:12
Střela Martina Rohana od modré šla mimo tři tyče.
04:55
Znovu postavení mimo hru – tentokrát na straně Bruslařského klubu. Diváci ve ŠKOENERGO Aréně stále čekají na lepší hokejovou podívanou.
04:48
Západočeši se hnali s pukem k Davidu Rittichovi, opět je ale zastavil ofsajd.
04:38
V útočné třetině se nacházejí Boleslavští, jenže Jakub Klepiš se ke střele nedostal.
04:00
Odpískán ofsajd Karlových Varů.
03:52
Zatím se nehraje v žádném strhujícím tempu, vynucená pauza způsobená reprezentační přestávkou je znát.
03:03
Energie operuje v útočném pásmu, jenže na přímé ohrožení Rittichovy branky se zatím nezmohla.
02:08
Do přečíslení se dostal Ctirad Ovčačík a jel sám na Tomáše Závorku, svůj blafák ale boleslavský obránce do zdárného konce nedotáhl. Brankář kotouč vyrazil a hosté se mohli hodně strachovat o inkasování. Karlovarskou svatyni však dostal mimo svou polohu Petr Koblasa, a tak se hra přerušila.
01:10
Z mezikruží vystřelil Martin Rohan, jenže hostující obránce nebyl přesný.
00:41
Navrátilec do boleslavské sestavy kapitán David Výborný přenechal kotouč Richardu Jarůškovi, jehož vychytal maskovaný muž v karlovarské brance.
00:09
O první střelu na branku se postaral ze střední třetiny reprezentant Tomáš Voráček, Tomáš Závorka puk vyrazil.
00:01
Hráči obou týmů už jsou na ledě, těšme se na další povedený hokejový zápas.

BK Mladá Boleslav: Rittich (Růžička) – Voráček, Stříteský, Trončinský, Holub, Ovčačík, Rýgl – Jarůšek, Výborný, Pabiška – Látal, Urban, Pacovský – Hyka, Klepiš, Lenc – Bárta, Hruška, Klimenta

HC Energie Karlovy Vary: Závorka (Habal) – Bičánek, Tomeček, Gulaši, Rohan, Sičák, Redlihs, Baránek – Rachůnek, Marosz, Haščák – Vachovec, Kůs, Huna – Gorčík, Gríger, Svoboda – Koblasa, Osmík, Tomeček

Rozhodčí: Hribik, Lacina – Kajinek, Zavřel.
Vzájemné zápasy
Ve středu se bude jednat o poslední vzájemné měření sil obou soupeřů v této sezóně. Z tohoto hlediska mají navrch hokejisté Mladé Boleslavi. Ti nejdříve vyhráli v Karlových Varech 5:2, doma zdolali Energii 4:3 po prodloužení, ovšem poslední vzájemný duel byl v režii Západočechů. Karlovarští doma zvítězili 4:1.
BK Mladá Boleslav
Svěřenci trenérů Františka Výborného a Mariana Jelínka se drží po celou základní část v popředí extraligové tabulky. Aktuálně se nacházejí na 5. místě se 72 body a usilují o přímý postup do play off. I Bruslaři si však vybrali slabší zápasy – například se jim herně nevydařil prosinec a ani úvod nového kalendářního roku. Na přelomu měsíců leden a únor měli také problém s produktivitou. Branku nevstřelili Třinci, Spartě či Olomouci.

Poslední extraligové vystoupení před reprezentační přestávkou se Mladé Boleslavi na jednu stranu povedlo, na druhou ale ne. Ještě po druhé třetině totiž drželi na ledě suverénně prvního Liberce skóre 4:2, jenže závěr utkání nezvládli, a tak nakonec odjeli z regionálního derby poraženi výsledkem 5:4 po prodloužení.

Nadechnou se Středočeši k tak povedenému finiši základní části jako loni, nebo se budou ještě strachovat o přímý postup do play off? Leccos napoví právě středeční utkání.
HC Energie Karlovy Vary
Od té doby, co Karlovy Vary získaly v roce 2009 mistrovský titul, nedokázaly už nikdy takový úspěch zopakovat. V posledních sezónách jsou tradičními účastníky bojů o udržení – právě ze skupin o sestup/udržení v Tipsport extralize se oba středeční soupeři znají. Jenže Mladá Boleslav se po svém pádu do 1. ligy dokázala vrátit zpět mezi hokejovou elitu a od té doby se zatím drží v horní polovině tabulky. Energetici sice nesestoupili, jenže jejich výkony se příliš nemění a víceméně okupují chvost extraligové tabulky.

Letošní forma Západočechů, obzvláště v poslední době, je opravdu špatná. Z posledních dvanácti zápasů dokázali hráči z lázeňského města zvítězit jen dvakrát. Jednou porazili trápící se Kometu Brno a v derby zvítězili i nad Litvínovem. Karlovarští hokejisté mají problém také s produktivitou. V některých z posledních zápasů nevstřelili branku Olomouci, Plzni, Třinci a před reprezentační pauzou ani Pardubicím.
Nadechne se Energie v závěru sezóny k finiši a pokusí se odpoutat od sestupových pozic, nebo i nadále setrvá na posledním místě tabulky?
Reprezentační přestávka je u konce a to znamená další pokračování nejvyšší tuzemské hokejové soutěže. Tipsport extraliga jde do finiše. Ve středu večer bude sehráno už 45. kolo. Na ledě boleslavské ŠKOENERGO Arény se představí BK Mladá Boleslav a HC Energie Karlovy Vary.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.