Ode mne je to tedy vše, loučím se s vámi ze ŠKO-ENERGO Arény, děkuji vám za pozornost a snad někdy u dalšího onlajnu napočtenou.
Je za námi druhé barážové utkání, které skončilo celkovým výsledkem 6:2 pro domácí a stav série je tedy vyrovnán na 1:1. Boleslav nezačala příliš šťastně, první třetinu prohrála 0:2 a byla celkově horším týmem s menším počtem střel a gólových příležitostí. Během první přestávky ale nastal obrat a zmrtvých vstání, Bruslaři dokázali otočit zápas a celé utkání dovést do vítězného konce. Série se tedy stěhuje do Chomutova, kdy spolu opět oba týmy změří síly.
Zásahy brankářů ve třetí třetině: Milan Řehoř (CHM) - 0 zásahů (celkem 23 zásahů) Tomáš Duba (CHM) - 6 zásahů (celkem 6 zásahů) Jaroslav Hübl (MBL) - 7 zásahů (celkem 29 zásahů)
60:00
59:49
Boleslavští fanoušci tleskají ve stoje, dnes je jejich tým přesvědčil o tom, že umí bojovat.
59:22
Vyloučen domácí Zdeněk Bahenský na 2 minuty za sekání.
58:08
Ještě Pulpánova střela, kterou Hubl schoval do výstroje. Poté ale chomutovský obránce fauloval a posedí si ještě 2 minuty za podražení.
57:10
Pabiška s Nouzou ještě pokoušeli změnit stav utkání a navýšit skóre, kotouč ale za Dubu dopravit nedokázal ani jeden z jmenovaných.
56:26
Zápas se spíše dohrává, puk teď na holích drží Boleslavští.
55:43
Boleslavský zimní stadion je na nohou, tribunami teď obíhá mexická vlna.
55:04
Gajovský teď uháněl a kličkoval mezi boleslavskými hráči. Na modré ale dostal "stopku", dál ho domácí nepustili.
Dnešní utkání sleduje 3890 diváků.
53:54
Po osobním souboji zůstal ležet za boleslavskou bránou domácí Chaloupka, ale s pomocí spoluhráčů a zdratovníků se staví na nohy.
53:35
Andrej Podkonický nastřelil Dubu a jeho pokus mohl tečovat ještě Goertzen, ale těsně minul kotouč, i když měl úplně odkrytou klec.
52:44
Mladá Boleslav právě vstřelila branku! Boleslav svou přesilovku využívá velmi rychle. Jaroslav BALAŠTÍK dává dnes svůj hattrick! Po přihrávce od Davida Výborného se vydal spolu s ním na bránu a v přečíslení dva na jednoho prostřelil Dubu přesně mířenou střelou do horního pravého růžku. Asistence: David Výborný.
52:18
Za sekání je vyloučen chomutovský Štěpán Hřebejk.
51:57
Jakub Grof si pohrál s boleslavskou obranou a prokličkoval se až k Hüblovi. Času měl dost, po celou dobu útočné akce mu nikdo nebránil. Hübl jeho pokus pokryl.
50:18
Po Mikulíkově akci jsou za společnou potyčku současně vyloučeni Milan Mikulík (MBL) a Tomáš Bartejs (CHM) - oba 2 minuty za hrubost.
49:49
Rýgl pálil od modré na teč Výbornému, toho ale dobře zblokoval chomutovský obránce.
49:30
Jakub Grof se prosmýkl útočným pásmem jako kulový blesk a zblízka dorážel puk za Hübla.
49:00
Aleš Pavlík otestoval Hübla střelou z mezikruží. Kotouč boleslavský gólman schoval do výstroje.
Abych nezapomněla, tak ihned po pátém gólu domácích došlo v bráně Chomutova ke střídání gólmanů a místo Milana Řehoře se mezi tři tyče postavil Tomáš Duba.
45:41
Chomutov bojuje o puk za boleslavskou bránou, nedaří se jim dostat se před Hübla.
44:56
Boleslav vyhazuje přes všechny čáry a střídá.
44:08
Martin Rýgl (MBL) vyloučen na 2 minuty za sekání.
43:12
Mladá Boleslav právě vstřelila branku! Domácí jdou do třígólového vedení! David Stieler nastřelil Řehořův beton, Zdeněk BAHENSKÝ vyražený kotouč přizdvihl a zametl puk za Řehořova záda. Asistence: David Stieler.
42:26
Lukáš Endál měl ideální pozici pro střelu, hostující hráč si ale nezpracoval puk ideálně a ten mu přeskočil hůl a ze slibné akce nic nebylo.
41:01
Domácí hrají v plném počtu. Ubránili se hojnému počtu střel Chomutovských. Na modré vždy připravený Pulpán častoval boleslavského gólmana, sic jen mohl.
40:20
Pulpánova střela prosvištěla vedle pravé tyče Hüblovy brány.
40:01
Je mi tedy záhadou, co trenér Novák naordinoval Boleslavským, ale účel to zřejmě splnilo. Hra domácích se po první brance od základů změnila, jsou bojovnější, útočí a vytváří si šance. Chomutov tento nápor zřejmě nečekal, a tak jej Bruslaři ve druhé části přehrávali a hosté se stáhli a spíše vyčkávali, co Boleslav vymyslí. Uvidíme, co nám přinese třetí třetina, která začne přibližně v 19:42.
Zásahy brankářů ve druhé třetině: Milan Řehoř - 16 zásahů Jaroslav Hübl - 5 zásahů
40:00
39:31
Chomutov semkl Boleslavské v jeho pásmu. Jírova střela proletěla brankovištěm.
39:01
Vyloučen Lukáš Pabiška (MBL) za napadení. V témže čase udělen trest pro hráčskou lavici Mladé Boleslavi. Dvouminutový trest odpyká Milan Mikulík.
37:48
V témže čase vyloučen chomutovský Lukáš Endál na 2 minuty za hákování.
37:48
Mladá Boleslav právě vstřelila branku! Parádní akce Mladé Boleslavi. Lukáš PABIŠKA si prokličkoval mezi dvěma chomutovskými obránci a nekompromisně zakončil do pravého horního růžku Řehořovy brány. Asistence: Darell Hay.
37:19
Nebezpečně si teď před Hübla najížděl Diviš, jeho střelu vyráží boleslavský brankář ramenem.
36:37
Síly na ledě se nám vyrovnávají. Za sekání si jde na dvě minuty posedět Štěpán Hřebejk a hra se stěhuje před Řehoře.
35:55
První se do akce dostávají Boleslavští. Hayova střela od modré vyzkoušela Řehořovu pozornost.
35:31
Vyloučen domácí Martin Rýgl za hákování.
35:12
Hosté jsou v plném počtu.
34:31
Řehoř vytáhl parádní zákrok. Tomasovu dělovku lapil lapačkou jak chameleon mouchu svým jazykem
33:54
Tomas vydoloval puk zpoza brány a nabídl jej před bránu, chomutovská obrana ale zapracovala.
33:22
Výborného střelu tečoval někdo z Chomutovských. Kotouč letěl těsně vedle brány.
33:10
Milan Sikora vyloučen na 2 minuty za vysokou hůl.
32:47
Chomutovští jsou teď hodně rozhození. Boleslav toho využívá a hodně se tlačí do pásma a před Řehoře.
31:27
Výborný s Goertzenem v akci dva na dva. Výborný vystřelil, Řehoř jeho střelu pokryl, Goertzen byl ale až příliš důrazný a v rychlosti smetl bránu. Vhazuje se po řehořově levé ruce.
30:40
Mikulíkova střela jen olízla pravou tyč chomutovské brány. Boleslav teď nebezpečně dotírá.
29:20
Mladá Boleslav právě vstřelila branku! Tak tohle si bude chomutovský gólman asi hodně dlouho vyčítat. Nastřelený kotouč Jaroslava BALAŠTÍKA mu proklouzl skrz výstroj a tak tak, že doskákal za brankovou čáru. Bez asistence.
28:54
Boleslav semkla Chomutov před jeho bránou. Balaštík se pokoušel vystrkat puk zpod těla chomutovského gólmana, chomutovský obránce jej ihned zpacifikoval.
38:43
David Havíř vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění. Boleslav tedy dostává možnost hrát 20 vteřin přesilovku 5 na 3.
28:11
Podkonický nikým neblokován stál sám před chomutovskou bránou, odražený kotouč ale nezpracoval včas.
27:04
Vyloučen hostující Zdeněk Ondřej na 2 minuty za vražení na hrazení.
25:56
Chaloupkova dělovka jen těsně minula chomutovskou klec.
25:15
Mladá Boleslav právě vstřelila branku! A máme vyrovnáno! Milan Řehoř dlouho držel šance Chomutova, ale nad takovým počtem střel, jež na něj nyní mířily, byl tento gól už na snadě. Na 2:2 vyrovnává Jaroslav BALAŠTÍK. Asistence: Milan Mikulík.
24:58
V předchozí třetině si střelnici vytvářeli spíše hosté, nyní se častými střelami prezentují i domácí borci a diváky tato hra velmi baví a oceňují ji potleskem.
24:15
Chaloupka vystřelil od modré a puk mu vypadl z výstroje, Boleslav ale výhodu v podobě dezorientovaného brankáře nevyužila naplno.
22:55
Milan Kraft si sjížděl spolu s Petrem Jírou v akci dva na jednoho. Prvně jmenovaný vzal vše na svou vlastní zodpovědnost a vystřelil. Hüblovi sice puk vypadl, ale boleslavský obránce puk došťouchl do jeho lapačky.
21:49
Mladá Boleslav právě vstřelila branku! Lukáš PABIŠKA vlévá Boleslavským krev do žil. Jeho dělovka od modré propálila vše, co jí stálo v cestě. Asistence: Martin Rýgl, Milan Mikulík.
21:33
Výborný dorážel z ostrého úhlu.
20:45
Mozíkovo nahození, které Řehoř vyrazil mohl dorážet ještě Tomas, ale na puk nedosáhl.
20:18
Vyloučen chomutovský Štěpán Hřebejk - 2 minuty za nedovolené bránění.
20:01
Máme za sebou první třetinu dnešního utkání a při pohledu na prozatímní výsledek zřejmě není potřeba cokoli dodávat. Severočeši vedou na ledě Bruslařů 2:0, a to především díky aktivnější a sebevědomější hře. Uvidíme, co trenér domácích naordinuje svým svěřencům do žil.
Zásahy brankářů v 1.třetině: Milan Řehoř (CHM) - 7 zásahů Jaroslav Hübl (MBL) - 17 zásahů
20:00
19:55
V první třetině už se nic zajímavého nestane, puk drží na holích Boleslavští.
19:00
Postup Boleslavi do útočného pásma je příliš krkolomný, zatímco Chomutov se velmi snadno dostává do brejků z nich pak hrozí.
17:35
Milan Sikora se dostal až za posledního domácího obránce a sám uháněl na Hübla, ten kotouč chytil do lapačky.
Hra dále pokračuje v pěti na obou stranách.
16:41
Tomáš Nouza potrestán osobním trestem.
16:12
Martin Rýgl si lehl do chomutovské dělovky.
15:51
Ihned po vhazování to od modré zkoušel David Havíř.
15:37
Na druhé straně to v oslabení zkoušel Výborný, ale jeho střelecký úhel byl minimální, Řehoř pravou půlku své klece perfektně pokryl.
14:59
Hřebejk v nebezpečné šanci! Jeho nastřelený skákavý puk tak tak minul boleslavskou bránu!
13:55
Boris Žabka vyloučen na 2 minuty za držení protihráče.
13:55
Sikora s Hřebejkem teď zavařili Hüblovi. Ten až napodruhé schoval puk do lapačky.
13:19
Hra se trochu uklidnila a bojuje se hlavně o střední pásmo.
11:57
Jíra nadvakrát nepřekonal Hübla! Ten jeho první střelu jen vyrazil před sebe a Jíra se pokoušel dorážet k pravé tyči.
11:44
Goertzen v parádní šanci mířil nad!
11:33
10:27
Chomutov skvěle brání a kryje střely boleslavských hráčů, Boleslav se jen velmi ztěží dostává do šancí.
10:12
Hraje se nyní ve čtyřech na obou stranách.
09:31
A opět Mozík. Tentokrát se puk schoval do výstroje chomutovského brankáře.
09:12
Mozíkovu střelu vykopl Řehoř betonem.
08:58
Chomutov vyhazuje.
08:40
Mozík to zkoušel z mezikruží, jeho střelu zblokoval hokejkou chomutovský obránce.
08:12
Lukáš Pulpán (CHM) vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.
07:30
Jakub Čutta (MBL) dostává 5 minut + do konce utkání hrubost. 2 minuty za hrubost dostává ještě Andrej Podkonický. Za Chomutov vyloučen 2+2 minuty + do konce utkání Jaroslav Mrázek. Macháček vyloučen na 2 minuty za hrubost.
07:30
Po gólu se u střídačky hostí strhla hromadná bitka a rozhodčí nyní udělují tresty.
07:30
Piráti právě vstřelili branku! Beňovič couval před Lukášem PULPÁNEM, ten prostřelil nejen jeho, ale i Jaroslava Hübla, který se poté jen bezmocně podíval do sítě. Asistence: Petr Jíra.
06:59
Kraft nabídl puk Jírovi, toho ale spacifikoval Beňovčič.
06:14
Bahenský z otočky zkoušel propasírovat puk skrz houšť těl před Řehořovou bránou, bez úspěchu.
05:39
Gajovský se zmocnil puku na modré čáře, zasekl se a nabídl ho přijíždějícímu spoluhráči. Boleslavská obrana zareagovala naštěstí velmi rychle.
05:11
Velmi nepovedená přesilovka domácích.
04:44
Boleslav stále v rohu, nedaří se jí dostat se před Řehořovu bránu, Chomutov se osvobozuje vyhozením.
04:00
Boleslavi se nedaří dostat se i s pukem do útočného pásma.
03:24
Vyloučen Petr Jíra za sekání.
03:15
Výborný vybojoval puk za Řehořovou bránou, nabídku ale nikdo nepřijal a tak se puku zmocnili Chomutovští.
02:49
01:43
Gajovský byl naprosto sám před bránou, ale nastřelil jen boční síť.
01:23
Boleslav se osvobozuje vyhozením kotouče.
01:04
Piráti právě vstřelili branku! Chomutovu se podařilo vstřelit gól už v momentě, když jsem si myslela, že to byla tyč. Rozhodčí zkoumali videozáznam a uznali první gól. Vrací se čas. Střelcem byl označen Jakub GROF. Asistence: Pulpán Lukáš.
01:47
Chomutovští si v útočném pásmu vytvořili vlastní střelnici, nebezpečnou dělovkou to zkouší Jakub Grof.
01:10
Boleslavskou bránu rozezvučila tyč!
01:00
Od modré nepříjemně sřílel Pulpán.
00:45
Přesně o šest vteřin později jde Boleslav do tří, dvěmi minutami je potrestán Boris Žabka taktéž za sekání.
00:39
Čutta vyloučen za hákování.
00:39
Hřebejk si u mantinelu pohrál s Čuttou, který nepřesně rozehrál a mohla z toho být obrovská šance pro Chomutov.
00:01
Oba celky již nastupují na ledovou plochu, začátek druhé barážové bitvy je na spadnutí.
Vítáme Vás u sledování online přenosu druhého barážového utkání mezi týmem BK Mladá Boleslav a Piráty Chomutov. Včerejší utkání nedopadlo pro domácí příliš šťastně. Zatímco Boleslavští tvrdě budovali svůj dvoubrankový náskok, během pár minut o něj přišli a Severočeši se nakonec radovali z výhry 3:2. Stav barážové série je tedy 1:0 pro Piráty.
Úvodní sestavy: BK Mladá Boleslav: Hübl (Valent) - Dudáš, Mozík, Chaloupka, Beňovič, Hay, Žabka, Rýgl, Baldwin, Čutta - Balaštík, Podkonický, Mikulík, Tomas, Bahenský, Loskot, Výborný, Pabiška, Stieler, Goertzen, Nouza Piráti Chomutov: Řehoř (Duba) - Pulpán, Havíř, Mrázek, Pavlas, Jillson, Macháček, Bartejs, Grof - Seman, Hromas, Diviš, Ondřej, Fiala, Endál, Hřebejk, Hruška, Kraft, Sikora, Jíra, Gajovský Rozhodčí: Hradil, Polák - Bádal, Pouzar.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.