Turnaj mistryň - dvouhra - Bílá skupina -  ONLINE PŘENOS -  Petra Kvitová : Caroline Wozniacká - 24. října 2014   11:12

6

To je ode mne vše, děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne.
Celkem bodů: 44 – 64
Utkání po hodině a devíti minutách končí výhrou dánské tenistky. Petra bohužel měla jeden ze svých dnů, kdy si je největší soupeřkou ona sama. Z prvního místa Bílé skupiny postupuje Caroline Wozniacká a z druhého místa ji doprovodí Agnieszka Radwaňská.
Konec zápasu
3:6
Utkání je bohužel u konce, Petra Kvitová utkání zakončila symbolicky dalekým autem a Turnaj mistryň pro ni po porážce 2:6 3:6 končí.
40-A
Další mečbol pro Wozniackou, který si připravila dobrým servisem.
40-40
Dobrý returnu, hráčky poté střílely od základní čáry a Petra dokázala Caroline přetlačit.
30-40
Třetí nevynucenou chybou daruje Wozniacké mečbol!
30-30
Další Petřina nevynucená chyba, příliš dlouhý úder.
30-15
Petra trefila čáru čímž se dostala do výhody a Wozniacká následně posílá míč do autu.
15-15
Aut Wozniacké, který potvrdilo jestřábí oko.
0-15
Ne. Dneska to nejde, včera by takové údery Petra hrála se zavřenýma očima, dnes další nevynucenou chybou trefuje jen síť.
3:5
Jenže vzápětí nevynucenou chybou posílá míč do sítě a Wozniacká bude podávat na vítězství v zápase!
15-40
První Petra odvrací díky dobrému úderu a následnému vítěznému úderu.
0-40
To je nepříjemné, Caroline propálila na síti stojící Kvitovou a má tři brejkboly!
0-30
Petra útočila, Caroline zahrála dlouhý obranný úder, který dopadl těsně k základní čáře a pokračovalo se dál, po pár úderech zkusila Petra zahrát kraťas, ale ten nepřeletěl hranici sítě.
0-15
Skvělý return Wozniacké, kterým získává úvodní fiftýn osmého gamu.
3:4
Konec přestávky, podávat bude Petra Kvitová.
3:4
Následuje přestávka a výměna stran.
3:4
Hned první využívá, Petra poslala svůj return jen do sítě.
15-40
Aut Kvitové a Wozniacká má dva gemboly.
15-30
Petra nestihla doběhnout míč po zkrácení hry.
15-15
Caroline se pomocí servisu dostala ke smeči, počkala si na pohyb Petry a umístila míč na druhou stranu.
15-0
Nevynucená chyba Wozniacké.
3:3
Petra znovu podáním mimo dvorec vyhnala soupeřku, následný úder ještě Wozniacká vrátila, ale na následující smeč neměla šanci.
40-30
Skvělý return Wozniacké.
40-15
Petře zafungoval servis i nyní, vyhnala dánku daleko z kurtu a poté umístila míč do volné poloviny kurtu. Dva gemboly.
30-15
První eso v zápase pro Petru Kvitovou.
15-15
Wozniacká se dobrým returnem dostala do výhody, následný úder do protipohybu však letěl do autu.
0-15
Těsný aut po bekhendovém úderu Kvitové.
2:3
2:3
2:3
Tentokrát páska pomohla Wozniacké, úder Kvitové vymrštila do vzduchu a balon bohužel doletěl až do autu.
30-40
Míč na tělo Wozniacké, která se nestihla na úder dobře připravit a posílá jej do sítě. Gembol Wozniacké.
15-40
Caroline umístila dobrý úder až k základní čáře a Petra si s těžkou pozicí nedokázala poradit. Dva gemboly Wozniacké.
15-30
Jenže Petra ji vzápětí napodobila.
15-15
Aut pro změnu od Caroline.
0-15
Woznická si pomohla dobrým servisem, dostala Petru pod tlak a donutila ji k chybě.
2:2
Další nevynucená chyba. Petra poslala míč pouze do sítě a ani ve druhém setu jí výhoda brejku dlouho nevydržela.
30-40
Nevynucená chyba Kvitové a Wozniacká má brejkbol.
30-30
Wozniacká dostala Petru pod tlak, ta zkusila poslat míč po čáře, ale balon letěl až za základní čáru.
30-15
Auz z returnu Wozniacké.
15-15
Zabijácký forhend Kvitové. Míč se lehce otřel o pásku a dopadl přesně k čáře.
0-15
Dobrý return Wozniacké a následný úder české hráčky letí daleko mimo kurt.
2:1
2:1
2:1
Dobrý servis Wozniacké se kterým toho Petra nemohla moc udělat.
15-40
Petra dostala soupeřku postupným útokem pod tlak a donutila ji k chybě.
0-40
Stejná situace jako při předchozí výměně.
0-30
Petra znovu na returnu riskoavala, tentokráte se jí to nevyplatilo.
0-15
Přímý bod z podání Wozniacké.
2:0
Krásný úder na čáru od Petry, Caroline jí míč ještě vrátila, ale Petra si mezitím doběhla na síť a jednoduchým volejem vše dokončila.
40-30
Wozniacká míč špatně trefila a Petra má gembol.
30-30
Srovnáno na 30-30.
15-30
Veliké štěstí pro Petru! Byla pod tlakem, běhala z jedné strany na druhou, ale trefila pásku od které se míč překulil na opačnou stranu hřiště a Wozniacká k němu nestihla doběhnout včas.
0-30
Další aut, tentokrát z těžké pozice kdy byla Petra pod tlakem.
0-15
Nezačíná dobře, těsný aut po jednom z jejích úderů.
1:0
Wozniacká trefila prasátko, míč před Petrou zpomalil a mohla si tak připravit vítězný úder, který neomylně poslala k základní čáře a stejně jako v prvním setu bere na úvod soupeřce podání. Snad to dokáže potvrdit i na servisu.
A-40
Wozniacká z pokleku posílá míč do autu. Třetí brejkbol.
40-40
Přímý bod z podání pro Wozniackou.
40-30
Další return na riziko, tentokráte však míč nemířil ani do území pro čtyřhru.
40-15
A znovu fantastický return, který přináší dva brejkboly!
30-15
Další return byl příliš daleký a skončil za základní čárou.
30-0
Parádní return Kvitové na který její soupeřka nemohla dosáhnout.
15-0
Úvodní míč druhého setu pro Petru. Caroline z těžké pozice mířila jen do sítě.
0:0
Bohužel výkon Petra Kvitová ani náhodou nepřipomíná včerejší jízdu proti Šarapovové. Uvidíme jestli ve druhém setu přijde zlepšení.
2:6
Jenže naopak přišel fantastický return Wozniacké, který dopadl přesně do rohu a Caroline Wozniacká získává první set poměrem 6:2.
30-40
Return Wozniacké do sítě. Ještě jeden dobrý servis by to chtělo.
15-40
První z nich je odvrácen. Wozniacká až příliš optimisticky se pokoušela zahrát velmi náročný úder.
0-40
Wozniacká zahrála krátký míč na síť, Petra míč doběhla a dostala se k voleji, ale poslala ho pouze do autu. Tři setboly pro Caroline Wozniackou.
0-30
Vzápětí navíc přichází dvojchyba.
0-15
Petra trefuje z bekhendu pouze pásku. Na nevynucené chyby "vede" už 14:4.
2:5
2:5
2:5
Petra byla ve výměně aktivnější, nabíhala na síť, čehož si všimla její soupeřka a poslala jí míč přímo pod nohy. Petra si s těžkým volejem bohužel nedokázala poradit a zahrála jej pouze do sítě.
40-A
Dobré podání Wozniacké a následný vítězný úder k čáře. Gembol.
40-40
Wozniacká však trefuje čáru, která ovlivnila odskok míče a Petra následný úder posílá do autu.
40-30
Petra má brejkbol a může si vzít ztracený servis zpět.
30-30
Srovnáno. Dočkáme se gembolu nebo brejkbolu?
2:4
Bohužel Wozniacká bere Petře servis a jde do vedení 4:2.
30-30
Wozniacká zahrála poprvé v zápase stopbal, který však Petra doběhla a oplatila jí to stejnou mincí. Dánka byla u míče o vteřinku později.
15-30
Dánka bekhendem poslala Kvitovou až do rohu hřiště a Petra poslala míč z těžké pozice do sítě.
15-15
Return Wozniacké se nevešel do dvorce.
0-15
Dlouhá výměna od základních čar byla jen otázkou kdo udělá chybu. Bohužel to byla česká hráčka, která poslala míč příliš daleko.
2:3
2:3
2:3
Obrovská škoda. Petra nabíhala na síť pro volej, který ovšem zbytečně poslala do autu. Dánka hecuje fanoušky a povzbuzuje je k větší aktivitě.
40-A
Dánka Petru k dalšímu brejkbolu nepouští.
40-40
Špatný odskok míče zmátl Wozniackou, která poté míč poslala jen do sítě.
40-A
Wozniacká má výhodu.
40-40
Další aut Kvitové, tentokrát mnohem zbytečnější.
40-30
Wozniacká tlačila, Petra se dobře bránila a z těžké pozice dokázala vypálit zajímavý úder, jenže skončil těsně v autu.
40-15
Konečně si Petra uhrála fiftýn především díky své hře. Dokázala Wozniackou přetlačit a má dva brejkboly.
30-15
Tentokrát se zbytečně vyhodila Wozniacká.
15-15
První dvojchyba utkání.
0-15
Ani na returnu se situace nelepší. Znovu aut.
2:2
Bohužel, Petra nedokázala potvrdit brejk a čtyřmi vlastními chybami darovala soupeřce svůj servis.
15-40
Ale ne. Petra kazí třetí míč po sobě a Caroline má dva brejkboly.
15-30
Příliš dlouhý míč z rakety Petry.
15-15
Škoda. Kvitová trefuje síť, kdyby ji míč přeletěl Wozniacká by neměla šanci.
15-0
Petra dobře umístila svůj úder do rohu a Wozniacká posílá míč pouze do autu.
2:1
2:1
Dobrý return, který Wozniacká sice stihla doběhnout, ale z těžké pozice trefila pouze síť. První brejk a skvělý vstup Kvitové do zápasu!
40-30
Nádherný úder za běhu po čáře na který Wozniacká nemohla dosáhnout! Brejkbol.
30-30
Tentokrát do sítě zahrála z returnu česká hráčka.
30-15
Kvitová zamířila z returnu na tělo Wozniacké, která následný bekhend posílá do sítě.
15-15
Daleký aut z returnu Kvitové.
15-0
Wozniacká netrefila míč čistě a je to fiftýn pro rodačku z Fulneku.
1:1
Dobrý servis do bekhendu soupeřky, která poslala return příliš dlouhý.
40-30
Nevynucená chyba Kvitové.
40-15
Dánka se bránila co to šlo, několik úderů odvrátila, ale Kvitová si v závěru došla na síti pro smeč, kterou bez problémů výměnu dokončila.
30-15
Petra zahrála příliš dlouhý míč, první bod pro hráčku na returnu.
30-0
Podruhé už Wozniacké returnem síť překonala, ale míč letěl i přes základní čáru
15-0
Dobrý servis české hráčky, soupeřka nedokázala return dostat přes sít.
0:1
Dobrý servis dánky, kterým si připravila pozici pro vítězný úder na který Petra nemohla dosáhnout.
0-40
První eso zápasu zaznamenala Caroline Wozniacká.
0-30
Jestřábí oko odhalilo aut Kvitové, lajnový rozhodčí nic nehlásil.
0-15
Dánka zahrála obranný lob do výšky, Petra chtěla této možnosti k útoku využít, ale poslala svůj úder až za základní čáru.
0:0
Losování před zápasem vyhrála Wozniacká a zvolila si podání.
Hráčky právě vchází do potemnělé areny.
Tabulka Bílé skupiny
1. Wozniacká 2-0 4-1
2. Kvitová 1-1 2-2
3. Radwaňská 1-2 3-4
4. Šarapovová 1-2 3-5
Maria Šarapovová po více než třech hodinách hry poráží po setech 7:5 6:7 6:2 Agnieszku Radwaňskou a za pár minut konečně bude moci být zahájen duel, který budeme sledovat. Výsledek právě skončeného zápasu dává jistotu postupu Caroline Wozniacké a také zaručuje, že pokud Petra dnešní zápas vyhraje, doprovodí svou soupeřku do semifinále. Pokud Petra prohraje, do semifinále postoupí Agnieszka Radwaňská.
Agnieszka Radwaňská získává druhý set v tiebreaku 7:4 a utkání po dvou a půl hodinách půjde do třetí sady. Zápas Kvitová-Wozniacká tak bude značně posunut, odhadem na 11:00.
Druhý set utkání Šarapovová-Radwaňská dospěl do tiebreaku.
Radwaňská se skvělým způsobem vrátila do zápasu! Za stavu 5:7 1:5 stála proti mečbolu, nyní je stav v druhém setu 5:5 a je jasné, že zápas Petry Kvitové bude znovu posunut. O kolik, to se uvidí podle výsledku koncovky druhého setu úvodního zápasu.
Šarapovová zatím nedotáhla zápas do vítězného konce, Radwaňská snížila na 3:5 a půjde podávat. Předbězný odhad začátku zápasu, který budeme sledovat se posouvá o dalších deset minut.
Úvodní zápas Bílé skupiny se blíží ke konci. Maria Šarapovová má proti Radwaňské za stavu 7:5 5:1 mečbol. Zápas české hráčky se posouvá zatím na 9:40.
Maria Šarapovová vede ve druhém setu nad Radwaňskou 7:5 1:0, což je pozitivní pro českou hráčku. Jelikož se zápas české hráčky uskuteční až po tomto utkání, je start zápasu posunut prozatím na 9:30. O dalším případném posunu budeme včas informovat.
Vzájemné zápasy
Tento zápas bude jubilejní desátý, pozitivní skóre 5:4 má Petra. Z posledních pěti zápasů dokázala vyhrát čtyři, ten poslední však loni vyhrála Wozniacká.

Cincinnati – Kvitová – Wozniacká 6:3 2:6 3:6

Petra ukázala na Turnaji mistryň obě své tváře. Nejdříve po velmi nepovedeném výkonu hladce podlehla Agnieszce Radwaňské 2:6 3:6, ve včerejším utkání, ale zničila Marii Šarapovovou podobným skóre 6:3 6:2. Petra by si sama zajistila postup jestli vyhraje 2:0, pokud by vyhrála 2:1, nesměla by Radwaňská porazit Šarapovovou. Pokud by Šarapovová vyhrála 2:0, stačila by Petře i porážka 1:2.

Caroline oba předchozí zápasy dokázala vyhrát, ani tak nemá zatím jistotu postupu. Potřebuje vyhrát alespoň jeden set, pokud prohraje 0:2, bude muset doufat, že Radwaňská neporazí stejným poměrem setů Šarapovovou. Dánka zatím na turnaji předvádí velmi pohledný tenis a její pohyb na kurtu vypadá velmi dobře. Postupně porazila Marii Šarapovovou 7:6 6:7 a 6:2, včera si poradila s Agnieszkou Radwaňskou 7:5 6:3.
Pěkné dopoledne všem tenisovým fanouškům! V pátek jsou na programu závěrečné zápasy skupinové fáze Turnaje mistryň, v tomto online přenosu budeme sledovat zápas mezi naší Petrou Kvitovou a Caroline Wozniackou. Zápas začne po skončení zápasu Šarapovová-Radwaňská.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 09:00.