WTA Budapešť - Osmifinále -  ONLINE PŘENOS -  Su-Wei Hsieh : Lucie Šafářová - 22. února 2017   14:54

6

Černý den z pohledu českých hráček na Hungarian Ladies Open 2017 ukončila po vyřazení Denisy Allertové a Barbory Štefkové, které vypadly v prvním kole, Lucie Šafářová, která si během 56 minut snadno poradila s Su-Wei Hsieh a postoupila do čtvrtfinále!
Konec zápasu
1:6
Lucie Šafářová čelila druhému podání soupeřky, čehož využila, a raduje se z postupu do čtvrtfinále! To byla smršť! Jednoznačný zápas.
15-40
Su-Wei Hsieh sice první mečbol odvrátila, před sebou má ale téměř nemožný úkol. Obrat by se rovnal zázraku.
0-40
Hra je neskutečně rychlá a komentovat tento zápas je hodně těžké, nicméně nás těší, že Lucie Šafářová dominuje! Rodačka z Brna má k dispozici po necelé hodině hry tři mečboly!
0-30
Další skvělý return české tenistky, kterou dělí pouze dva míče od postupu do čtvrtfinále.
0-15
Lucie Šafářová nedává své soupeřce žádnou šanci a po skvělém returnu chce získat další brejk a tentokrát i zápas.
1:5
Rodačka z Brna zakončila výměnu esem a čistou hrou potvrdila předchozí brejk, po kterém už vede 5:1!
0-40
Lucie Šafářová opět skvěle podala a má k dispozici gembol.
0-30
Lucie Šafářová hraje skvěle a míří za udržením svého podání.
0-15
Lucie Šafářová začíná potvrzení druhého brejku ve druhém setu skvěle, kvalitním podáním na téčko.
1:4
Lucie Šafářová hned první ze dvou brejkbolů využila a ujímá se ve druhém setu po 50 minutách vedení 4:1!
15-40
Lucie Šafářová si vypracovala dva brejkboly! Hra je velice rychlá!
15-30
Su-Wei Hsieh se ocitá při podání v problémech, ale nyní výměnu naštěstí pro ní dokázala dotáhnout do konce.
0-30
Míček získává Šafářová.
0-15
Su-Wei Hsieh skvěle podala, jenže Lucie Šafářová předvedla ještě lepší return a výměnu skvěle ukončila.
1:3
Lucie Šafářová bez problému podržela své podání a opět vede s brejkem v zádech o dva gemy. Nyní 3:1.
15-40
Lucie Šafářová skvěle podává a nyní na servisu nemá žádný problém.
15-30
15-15
Su-Wei Hsieh dokázala dobře returnovat a po krátké výměně zahrála pěkný vítězný forhend.
0-15
Lucie Šafářová skvěle podala a vede 15:0.
1:2
Su-Wei Hsieh gembol využila a ani ve druhém setu neutrpí kanára, který dnes zřejmě nezazpívá.
A-40
Su-Wei Hsieh po odvrácení brejkbolu opět dobře podala a má k dispozici gembol na 1:2.
40-40
Su-Wei Hsieh si pomohla esem a vyrovnala na shodu.
30-40
Lucie Šafářová vyhrála tři míče v řadě a má rázem k dispozici brejkbol!
0:2
Lucie Šafářová s obrovskými problémy potvrdila brejk a ve druhém setu se ujímá vedení 2:0!
40-A
Lucie Šafářová musela jít po několikáté v zápase přes druhé podání, tentokrát ale situaci ustála a míč získala.
40-40
A další dobrý return, po kterém je tu rázem shoda.
30-40
První gembol Su-Wei Hsieh dokázala odvrátit, když využila druhého podání své české soupeřky.
15-40
Lucie Šafářová se ovšem nenechala rozhodit a má k dispozici gembol na potvrzení brejku a vedení 2:0!
15-30
Lucie Šafářová předvedla dvojchybu.
0-30
Další dobré podání české tenistky, na které Su-Wei Hsieh nedokázala odpovědět.
0-15
Lucie Šafářová na druhý pokus dobře podala a ve druhém gemu druhého setu vede 15:0.
0:1
Lucie Šafářová brejkbol využila, když předvedla nádherný return, a ujímá se v úvodu druhé sady vedení 1:0!
30-40
Po dvojchybě přichází nevynucená chyba z forhendu, po které má Lucie Šafářová k dispozici další brejkbol!
30-30
Není všechno zlato, co se třpytí. Su-Wei Hsieh vzápětí po parádním podání předvedla dvojchybu!
30-15
Su-Wei Hsieh navíc nyní vystřihla parádní eso!
15-15
Su-Wei Hsieh si ovšem vzápětí pomohla dobrým servisem a po krásném forhendu předvedla vítězný míč.
0-15
Lucie Šafářová předvedla skvělý return.
2:6
Lucie Šafářová druhý setbol využila a ujímá se v zápase po 21 minutách vedení 1:0 na sety! Úžasný vstup do utkání.
40-A
Lucie Šafářová skvěle podala a má k dispozici druhý setbol.
40-40
Lucie Šafářová ho ale skvělým podáním odvrací.
A-40
Su-Wei Hsieh dokázala výměnu ukončit vítězným míčem a má k dispozici brejkbol.
40-40
Su-Wei Hsieh zabojovala po dalším skvělém returnu a setbol Lucie Šafářové dokázala odvrátit.
30-40
Lucie Šafářová si ale pomohla skvělým podáním a má k dispozici za stavu 40:30 první setbol!
30-30
To je neuvěřitelné! Su-Wei Hsieh předvedla další úžasný return a ještě se může dostat k brejkbolu.
15-30
Su-Wei Hsieh předvedla po druhém podání své soupeřky skvělý return a je zpět ve hře.
0-30
Lucie Šafářová předvedla další kvalitní podání a míří za ziskem prvního setu, který vyznívá v její prospěch.
0-15
Lucie Šafářová na druhý pokus skvěle podala.
2:5
Su-Wei Hsieh si pomohla fantastickým podáním a ještě se udržela v prvním setu, který má jednoznačný průběh.
40-30
Su-Wei Hsieh skvěle podala a má k dispozici gembol.
30-30
A další skvělý return, po kterém se Su-Wei Hsieh začíná ocitat při vlastním podání ve velkých problémech.
30-15
Lucie Šafářová ale nyní předvedl úžasný return, po kterém se Su-Wei Hsieh pouze ohlédla za míčem.
30-0
Su-Wei Hsieh předvedla další kvalitní servis, po kterém vede při svém podání už 30:0.
15-0
Su-Wei Hsieh skvěle podala a vede 15:0.
1:5
Lucie Šafářová otočila gem ze stavu 0:30 a ujímá se vedení 5:1! Su-Wei Hsieh jde podávat na setrvání v prvním setu.
30-40
Další kvalitní servis v podání Lucie Šafářové, která má gembol na 5:1! Přitom před chvíli prohrávala 0:30!
30-30
Lucie Šafářová opět skvěle podala a return Su-Wei Hsieh byl příliš dlouhý.
30-15
Lucie Šafářová předvedla skvělé podání a svým třetím esem v utkání zabránila nejhoršímu, tedy brejkbolu.
30-0
Su-Wei Hsieh předvedla kvalitní return a tentokrát donutila Lucii Šafářovou k chybě.
15-0
Lucie Šafářová musela jít přes druhé podání a Su-Wei Hsieh se při jejím servisu ujímá vedení 15:0. Dvojchyba!
1:4
Další dobrý servis a Su-Wei Hsieh proti druhé nasazené hráčce turnaje získává v dnešním zápase první gem!
40-30
Su-Wei Hsieh si pomohla dobrým podáním a je na cestě k zisku prvního gemu dnešního zápasu.
30-30
Je to zatím jako na houpačce v tomto gemu. Po zisku fiftýnu Su-Wei, přichází dobrý return Lucie Šafářové.
30-15
Su-Wei Hsieh si pomohla dobrým podáním na tělo své české soupeřky, ta ovšem předvedla skvělý return a krátkou výměnu dotáhla do vítězného konce.
30-0
Su-Wei Hsieh si pomohla skvělým prvním servisem a vede při svém podání již 30:0.
15-0
Su-Wei Hsieh si pomohla dobrým podáním, přestože musela jít přes druhý servis. Lucie Šafářová toho nevyužila.
0:4
Lucie Šafářová podržela s mírnými problémy servis a po potvrzení druhého brejku už vede 4:0!
30-40
Lucie Šafářová navíc vzápětí předvedla své druhé eso v utkání a po kvalitním servisu má k dispozici gembol na 4:0!
30-30
Lucie Šafářová si pomohla vzápětí dobrým podáním a odvrátila hrozbu brejkbolu. Dobrá práce.
30-15
Su-Wei Hsieh si vyžádala challenge, která potvrdila, že míč z rakety Lucie Šafářové skončil v autu.
15-15
Su-Wei Hsieh dobře odpověděla a po skvělém returnu vyrovnává čtvrtý gem úvodní sady na 15:15.
0-15
Lucie Šafářová začíná potvrzení svého druhého brejku dobře, ačkoliv musela jít přes druhé podání.
0:3
Su-Wei Hsieh předvedla v nejméně vhodnou dobu dvojchybu a darovala své soupeřce podruhé své podání.
15-40
Lucie Šafářová skvěle returnovala a má k dispozici hned tři brejkboly! Rodačka z Brna hraje zatím famózně!
15-30
Su-Wei Hsieh musela jít přes druhé podání, čehož Lucie Šafářová využila a míří za dalším brejkbolem!
15-15
Su-Wei Hsieh ovšem odpovídá kvalitním podáním.
0-15
Lucie Šafářová předvedla nádherný return a ujímá se vedení 15:0.
0:2
Lucie Šafářová si trochu zkomplikovala situaci na podání, nicméně, předchozí brejk potvrdila a vede v úvodu zápasu 2:0!
30-40
Su-Wei Hsieh sice využila druhého podání své soupeřky, která dobře zabojovala, nicméně, poslední její míč skončil v autu.
15-40
Lucie Šafářová si ale vzápětí pomohla dobrým servisem a vede 40:30.
15-30
Su-Wei Hsieh zabojovala a dokázala snížit.
0-30
Lucie Šafářová skvěle podala na téčko a zaznamenala své první eso v dnešním zápase.
0-15
Lucie Šafářová sice musela podávat na druhý pokus, vůbec ji to ale nevadilo, protože challenge potvrdila, že její úder přesně na čáru byl dobrý.
0:1
Lucie Šafářová úvodní brejkbol dnešního zápasu využila a ujímá se v prvním setu vedení 1:0!
30-40
Lucie Šafářová předvedla famózní return, po kterém si vypracovala první brejkbol dnešního zápasu!
30-30
Su-Wei Hsieh musela jít přes druhé podání, čehož Lucie Šafářová využila a vyrovnala na 30:30.
30-15
Lucie Šafářová se z forhendu zbytečně vyhodila a Su-Wei Hsieh otáčí vývoj úvodního gemu dnešního duelu.
15-15
Su-Wei Hsieh si ale pomohla dobrým servisem a následný úder české tenistky skončil v autu.
0-15
Su-Wei Hsieh musela jít v úvodu zápasu přes druhý servis, čehož Lucie Šafářová využila a ujala se vedení 15:0.
0:0
Druhá nasazená Lucie Šafářová bude v posledním zápase s českou účastí na Hungarian Ladies Open usilovat o postup do čtvrtfinále a její soupeřkou bude dobře známá Su-Wei Hsieh, se kterou se střetla v roce 2015 ve Wimbledonu a o rok později na Prague Open. Rodačka z Brna dokázala oba zápasy vyhrát a navíc ve dvou setech. Bude se radovat znovu?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.