+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.

Tabulka soutěže

Z V VP PP P Skóre B
1.  Bílí Tygři Liberec 52 33 8 3 8 181:112 118
2.  HC Sparta Praha 52 30 7 6 9 200:132 110
3.  Mountfield HK 52 24 4 8 16 143:138 88
4.  HC Škoda Plzeň 52 23 6 6 17 165:142 87
5.  HC Olomouc 52 22 5 9 16 117:115 85
6.  BK Mladá Boleslav 52 20 7 9 16 152:141 83
7.  PSG Zlín 52 21 6 6 19 129:128 81
8.  Piráti Chomutov 52 21 4 7 20 130:144 78
9.  HC Kometa Brno 52 19 4 4 25 132:149 69
10.  HC Oceláři Třinec 52 16 7 6 23 122:126 68
11.  HC Vítkovice Steel 52 17 6 3 26 143:149 66
12.  HC Dynamo Pardubice 52 16 2 5 29 113:156 57
13.  HC Verva Litvínov 52 10 10 5 27 110:138 55
14.  HC Energie Karlovy Vary 52 13 3 2 34 113:180 47

1. kolo

11. 9. • 17:30
TELH
Třinec
Třinec
3:0
ONLINE
-:-
LIVE
Chomutov
Chomutov
VIDEO
11. 9. • 17:30
TELH
Plzeň
Plzeň
5:1
ONLINE
-:-
LIVE
K. Vary
K. Vary
VIDEO
11. 9. • 17:30
TELH
Ml. Boleslav
Ml. Boleslav
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Pardubice
Pardubice
VIDEO
11. 9. • 17:30
TELH
Litvínov
Litvínov
4:0
ONLINE
-:-
LIVE
Zlín
Zlín
VIDEO
11. 9. • 18:00
TELH
Mountfield
Mountfield
3:4
ONLINE
-:-
0:2 (p)
LIVE
Vítkovice
Vítkovice
VIDEO
11. 9. • 18:08
TELH
Brno
Brno
5:2
ONLINE
-:-
LIVE
Liberec
Liberec
VIDEO
11. 9. • 18:30
TELH
Sparta
Sparta
4:1
ONLINE
-:-
LIVE
Olomouc
Olomouc
VIDEO

2. kolo

13. 9. • 15:20
TELH
Vítkovice
Vítkovice
5:1
ONLINE
-:-
LIVE
Brno
Brno
VIDEO
13. 9. • 15:30
TELH
K. Vary
K. Vary
2:5
ONLINE
-:-
LIVE
Třinec
Třinec
VIDEO
13. 9. • 16:00
TELH
Liberec
Liberec
4:1
ONLINE
-:-
LIVE
Litvínov
Litvínov
VIDEO
13. 9. • 17:00
TELH
Pardubice
Pardubice
1:4
ONLINE
-:-
LIVE
Plzeň
Plzeň
VIDEO
13. 9. • 17:00
TELH
Olomouc
Olomouc
0:2
ONLINE
-:-
LIVE
Mountfield
Mountfield
VIDEO
13. 9. • 17:00
TELH
Zlín
Zlín
3:5
ONLINE
-:-
LIVE
Sparta
Sparta
VIDEO
13. 9. • 17:30
TELH
Chomutov
Chomutov
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Ml. Boleslav
Ml. Boleslav
VIDEO

3. kolo

18. 9. • 17:00
TELH
Třinec
Třinec
1:2
ONLINE
-:-
LIVE
Zlín
Zlín
VIDEO
18. 9. • 17:10
TELH
Plzeň
Plzeň
2:4
ONLINE
-:-
LIVE
Liberec
Liberec
VIDEO
18. 9. • 17:30
TELH
Chomutov
Chomutov
3:1
ONLINE
-:-
LIVE
Pardubice
Pardubice
VIDEO
18. 9. • 17:30
TELH
Ml. Boleslav
Ml. Boleslav
1:2
ONLINE
-:-
0:1 (p)
LIVE
Olomouc
Olomouc
VIDEO
18. 9. • 18:00
TELH
Mountfield
Mountfield
6:4
ONLINE
-:-
LIVE
Litvínov
Litvínov
VIDEO
18. 9. • 18:00
TELH
Brno
Brno
4:2
ONLINE
-:-
LIVE
K. Vary
K. Vary
VIDEO
18. 9. • 18:30
TELH
Sparta
Sparta
6:2
ONLINE
-:-
LIVE
Vítkovice
Vítkovice
VIDEO

4. kolo

20. 9. • 15:00
TELH
Liberec
Liberec
4:2
ONLINE
-:-
LIVE
Mountfield
Mountfield
VIDEO
20. 9. • 17:00
TELH
Olomouc
Olomouc
3:2
ONLINE
-:-
LIVE
Plzeň
Plzeň
VIDEO
20. 9. • 17:00
TELH
Vítkovice
Vítkovice
0:3
ONLINE
-:-
LIVE
Chomutov
Chomutov
VIDEO
20. 9. • 17:00
TELH
Zlín
Zlín
2:4
ONLINE
-:-
LIVE
Ml. Boleslav
Ml. Boleslav
VIDEO
20. 9. • 17:30
TELH
Litvínov
Litvínov
2:3
ONLINE
-:-
LIVE
Brno
Brno
VIDEO
20. 9. • 18:00
TELH
Pardubice
Pardubice
4:1
ONLINE
-:-
LIVE
Třinec
Třinec
20. 9. • 18:20
TELH
K. Vary
K. Vary
6:3
ONLINE
-:-
LIVE
Sparta
Sparta
VIDEO

5. kolo

24. 9. • 17:20
TELH
Třinec
Třinec
3:1
ONLINE
-:-
LIVE
Vítkovice
Vítkovice
VIDEO
25. 9. • 17:30
TELH
Plzeň
Plzeň
4:3
ONLINE
-:-
LIVE
Litvínov
Litvínov
VIDEO
25. 9. • 17:30
TELH
Ml. Boleslav
Ml. Boleslav
3:1
ONLINE
-:-
LIVE
Liberec
Liberec
VIDEO
25. 9. • 17:30
TELH
Chomutov
Chomutov
2:1
ONLINE
-:-
1:0 (p)
LIVE
Zlín
Zlín
VIDEO
25. 9. • 18:00
TELH
Pardubice
Pardubice
4:3
ONLINE
-:-
LIVE
K. Vary
K. Vary
VIDEO
25. 9. • 18:00
TELH
Brno
Brno
2:3
ONLINE
-:-
0:1 (p)
LIVE
Olomouc
Olomouc
VIDEO
25. 9. • 18:30
TELH
Sparta
Sparta
4:3
ONLINE
-:-
3:2 (p)
LIVE
Mountfield
Mountfield
VIDEO

6. kolo

27. 9. • 15:20
TELH
Litvínov
Litvínov
3:2
ONLINE
-:-
1:0 (p)
LIVE
Sparta
Sparta
VIDEO
27. 9. • 15:30
TELH
K. Vary
K. Vary
2:5
ONLINE
-:-
LIVE
Ml. Boleslav
Ml. Boleslav
VIDEO
27. 9. • 16:00
TELH
Liberec
Liberec
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Třinec
Třinec
VIDEO
27. 9. • 17:00
TELH
Mountfield
Mountfield
3:1
ONLINE
-:-
LIVE
Brno
Brno
VIDEO
27. 9. • 17:00
TELH
Olomouc
Olomouc
5:2
ONLINE
-:-
LIVE
Chomutov
Chomutov
VIDEO
29. 9. • 17:00
TELH
Vítkovice
Vítkovice
1:4
ONLINE
-:-
LIVE
Plzeň
Plzeň
VIDEO
1. 12. • 17:30
TELH
Zlín
Zlín
1:3
ONLINE
-:-
LIVE
Pardubice
Pardubice
VIDEO

7. kolo

30. 9. • 18:00
TELH
Liberec
Liberec
5:4
ONLINE
-:-
2:1 (p)
LIVE
Sparta
Sparta
VIDEO
2. 10. • 17:30
TELH
Litvínov
Litvínov
3:2
ONLINE
-:-
1:0 (p)
LIVE
Ml. Boleslav
Ml. Boleslav
VIDEO
2. 10. • 17:30
TELH
Plzeň
Plzeň
4:3
ONLINE
-:-
LIVE
Brno
Brno
VIDEO
2. 10. • 17:30
TELH
Chomutov
Chomutov
0:2
ONLINE
-:-
LIVE
K. Vary
K. Vary
VIDEO
2. 10. • 18:00
TELH
Pardubice
Pardubice
1:6
ONLINE
-:-
LIVE
Vítkovice
Vítkovice
VIDEO
2. 10. • 18:00
TELH
Mountfield
Mountfield
5:3
ONLINE
-:-
LIVE
Třinec
Třinec
VIDEO
27. 10. • 17:30
TELH
Zlín
Zlín
3:4
ONLINE
-:-
LIVE
Olomouc
Olomouc
VIDEO

8. kolo

4. 10. • 15:00
TELH
Liberec
Liberec
3:2
ONLINE
-:-
LIVE
Chomutov
Chomutov
VIDEO
4. 10. • 15:30
TELH
K. Vary
K. Vary
1:2
ONLINE
-:-
LIVE
Zlín
Zlín
VIDEO
4. 10. • 17:00
TELH
Mountfield
Mountfield
2:6
ONLINE
-:-
LIVE
Plzeň
Plzeň
VIDEO
4. 10. • 17:00
TELH
Olomouc
Olomouc
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Pardubice
Pardubice
VIDEO
4. 10. • 17:30
TELH
Litvínov
Litvínov
1:4
ONLINE
-:-
LIVE
Třinec
Třinec
VIDEO
4. 10. • 17:40
TELH
Brno
Brno
5:3
ONLINE
-:-
LIVE
Sparta
Sparta
VIDEO
8. 12. • 17:00
TELH
Vítkovice
Vítkovice
0:1
ONLINE
-:-
LIVE
Ml. Boleslav
Ml. Boleslav
VIDEO

9. kolo

9. 10. • 17:00
TELH
Třinec
Třinec
1:2
ONLINE
-:-
LIVE
Brno
Brno
VIDEO
9. 10. • 17:20
TELH
Chomutov
Chomutov
1:0
ONLINE
-:-
LIVE
Litvínov
Litvínov
VIDEO
9. 10. • 17:30
TELH
Zlín
Zlín
3:5
ONLINE
-:-
LIVE
Vítkovice
Vítkovice
VIDEO
9. 10. • 17:30
TELH
Ml. Boleslav
Ml. Boleslav
4:1
ONLINE
-:-
LIVE
Mountfield
Mountfield
VIDEO
9. 10. • 18:00
TELH
Pardubice
Pardubice
1:4
ONLINE
-:-
LIVE
Liberec
Liberec
VIDEO
9. 10. • 18:00
TELH
Olomouc
Olomouc
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
K. Vary
K. Vary
VIDEO
9. 10. • 18:30
TELH
Sparta
Sparta
5:4
ONLINE
-:-
LIVE
Plzeň
Plzeň
VIDEO

10. kolo

10. 10. • 17:00
TELH
Vítkovice
Vítkovice
6:1
ONLINE
-:-
LIVE
K. Vary
K. Vary
VIDEO
11. 10. • 15:00
TELH
Sparta
Sparta
7:5
ONLINE
-:-
LIVE
Třinec
Třinec
VIDEO
11. 10. • 16:00
TELH
Liberec
Liberec
0:1
ONLINE
-:-
LIVE
Olomouc
Olomouc
VIDEO
11. 10. • 16:30
TELH
Plzeň
Plzeň
3:1
ONLINE
-:-
LIVE
Ml. Boleslav
Ml. Boleslav
VIDEO
11. 10. • 17:00
TELH
Mountfield
Mountfield
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Zlín
Zlín
VIDEO
11. 10. • 17:30
TELH
Litvínov
Litvínov
1:2
ONLINE
-:-
LIVE
Pardubice
Pardubice
VIDEO
11. 10. • 19:00
TELH
Brno
Brno
6:4
ONLINE
-:-
LIVE
Chomutov
Chomutov

11. kolo

14. 10. • 17:00
TELH
Třinec
Třinec
5:1
ONLINE
-:-
LIVE
Plzeň
Plzeň
VIDEO
16. 10. • 17:20
TELH
Olomouc
Olomouc
2:3
ONLINE
-:-
LIVE
Vítkovice
Vítkovice
VIDEO
16. 10. • 17:30
TELH
Ml. Boleslav
Ml. Boleslav
4:0
ONLINE
-:-
LIVE
Brno
Brno
16. 10. • 17:30
TELH
Chomutov
Chomutov
2:1
ONLINE
-:-
1:0 (p)
LIVE
Mountfield
Mountfield
VIDEO
16. 10. • 17:30
TELH
Zlín
Zlín
1:3
ONLINE
-:-
LIVE
Liberec
Liberec
16. 10. • 18:00
TELH
K. Vary
K. Vary
2:3
ONLINE
-:-
LIVE
Litvínov
Litvínov
VIDEO
16. 10. • 18:00
TELH
Pardubice
Pardubice
2:4
ONLINE
-:-
LIVE
Sparta
Sparta
VIDEO

12. kolo

18. 10. • 15:00
TELH
Třinec
Třinec
4:3
ONLINE
-:-
2:1 (p)
LIVE
Ml. Boleslav
Ml. Boleslav
VIDEO
18. 10. • 17:00
TELH
Sparta
Sparta
4:0
ONLINE
-:-
LIVE
Chomutov
Chomutov
VIDEO
18. 10. • 17:20
TELH
Plzeň
Plzeň
3:2
ONLINE
-:-
2:0 (p)
LIVE
Zlín
Zlín
VIDEO
18. 10. • 17:30
TELH
Litvínov
Litvínov
3:2
ONLINE
-:-
1:0 (p)
LIVE
Olomouc
Olomouc
VIDEO
19. 10. • 17:30
TELH
Mountfield
Mountfield
3:1
ONLINE
-:-
LIVE
K. Vary
K. Vary
20. 10. • 17:20
TELH
Brno
Brno
6:1
ONLINE
-:-
LIVE
Pardubice
Pardubice
VIDEO
20. 10. • 18:00
TELH
Liberec
Liberec
4:1
ONLINE
-:-
LIVE
Vítkovice
Vítkovice
VIDEO

13. kolo

23. 10. • 17:00
TELH
Vítkovice
Vítkovice
1:0
ONLINE
-:-
LIVE
Litvínov
Litvínov
VIDEO
23. 10. • 17:20
TELH
Pardubice
Pardubice
2:5
ONLINE
-:-
LIVE
Mountfield
Mountfield
VIDEO
23. 10. • 17:30
TELH
Zlín
Zlín
2:3
ONLINE
-:-
LIVE
Brno
Brno
VIDEO
23. 10. • 17:30
TELH
Chomutov
Chomutov
7:5
ONLINE
-:-
LIVE
Plzeň
Plzeň
VIDEO
23. 10. • 17:30
TELH
Ml. Boleslav
Ml. Boleslav
4:3
ONLINE
-:-
LIVE
Sparta
Sparta
VIDEO
23. 10. • 18:00
TELH
Olomouc
Olomouc
6:0
ONLINE
-:-
LIVE
Třinec
Třinec
VIDEO
23. 10. • 18:00
TELH
K. Vary
K. Vary
4:5
ONLINE
-:-
LIVE
Liberec
Liberec
VIDEO

14. kolo

25. 10. • 15:30
TELH
K. Vary
K. Vary
0:6
ONLINE
-:-
LIVE
Plzeň
Plzeň
VIDEO
25. 10. • 15:30
TELH
Zlín
Zlín
3:2
ONLINE
-:-
2:0 (p)
LIVE
Litvínov
Litvínov
VIDEO
25. 10. • 17:00
TELH
Olomouc
Olomouc
1:3
ONLINE
-:-
LIVE
Sparta
Sparta
VIDEO
25. 10. • 17:00
TELH
Pardubice
Pardubice
5:1
ONLINE
-:-
LIVE
Ml. Boleslav
Ml. Boleslav
VIDEO
25. 10. • 17:30
TELH
Chomutov
Chomutov
4:5
ONLINE
-:-
LIVE
Třinec
Třinec
VIDEO
25. 10. • 18:00
TELH
Liberec
Liberec
3:2
ONLINE
-:-
LIVE
Brno
Brno
VIDEO
28. 10. • 15:30
TELH
Vítkovice
Vítkovice
2:3
ONLINE
-:-
LIVE
Mountfield
Mountfield
VIDEO

15. kolo

30. 10. • 17:00
TELH
Třinec
Třinec
2:3
ONLINE
-:-
LIVE
K. Vary
K. Vary
VIDEO
30. 10. • 17:20
TELH
Ml. Boleslav
Ml. Boleslav
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Chomutov
Chomutov
VIDEO
30. 10. • 17:30
TELH
Litvínov
Litvínov
2:5
ONLINE
-:-
LIVE
Liberec
Liberec
VIDEO
30. 10. • 17:30
TELH
Plzeň
Plzeň
4:2
ONLINE
-:-
LIVE
Pardubice
Pardubice
VIDEO
30. 10. • 18:00
TELH
Mountfield
Mountfield
2:0
ONLINE
-:-
LIVE
Olomouc
Olomouc
VIDEO
30. 10. • 18:00
TELH
Brno
Brno
2:3
ONLINE
-:-
LIVE
Vítkovice
Vítkovice
VIDEO
6. 1. • 18:30
TELH
Sparta
Sparta
4:2
ONLINE
-:-
LIVE
Zlín
Zlín

16. kolo

1. 11. • 15:20
TELH
Zlín
Zlín
0:3
ONLINE
-:-
LIVE
Třinec
Třinec
VIDEO
1. 11. • 15:30
TELH
Vítkovice
Vítkovice
4:3
ONLINE
-:-
2:1 (p)
LIVE
Sparta
Sparta
VIDEO
1. 11. • 15:30
TELH
K. Vary
K. Vary
5:3
ONLINE
-:-
LIVE
Brno
Brno
VIDEO
1. 11. • 16:00
TELH
Liberec
Liberec
4:5
ONLINE
-:-
0:1 (p)
LIVE
Plzeň
Plzeň
VIDEO
1. 11. • 17:00
TELH
Pardubice
Pardubice
4:1
ONLINE
-:-
LIVE
Chomutov
Chomutov
VIDEO
1. 11. • 17:00
TELH
Olomouc
Olomouc
3:6
ONLINE
-:-
LIVE
Ml. Boleslav
Ml. Boleslav
VIDEO
1. 11. • 17:30
TELH
Litvínov
Litvínov
1:5
ONLINE
-:-
LIVE
Mountfield
Mountfield
VIDEO

17. kolo

14. 10. • 18:30
TELH
Sparta
Sparta
1:2
ONLINE
-:-
0:1 (p)
LIVE
K. Vary
K. Vary
VIDEO
11. 11. • 17:20
TELH
Třinec
Třinec
0:1
ONLINE
-:-
LIVE
Pardubice
Pardubice
VIDEO
11. 11. • 17:30
TELH
Plzeň
Plzeň
3:5
ONLINE
-:-
LIVE
Olomouc
Olomouc
VIDEO
11. 11. • 17:30
TELH
Chomutov
Chomutov
4:0
ONLINE
-:-
LIVE
Vítkovice
Vítkovice
VIDEO
11. 11. • 17:30
TELH
Ml. Boleslav
Ml. Boleslav
0:1
ONLINE
-:-
1:2 (p)
LIVE
Zlín
Zlín
VIDEO
8. 12. • 18:00
TELH
Mountfield
Mountfield
3:4
ONLINE
-:-
LIVE
Liberec
Liberec
15. 12. • 18:00
TELH
Brno
Brno
1:3
ONLINE
-:-
LIVE
Litvínov
Litvínov
VIDEO

18. kolo

13. 11. • 16:30
TELH
Vítkovice
Vítkovice
7:0
ONLINE
-:-
LIVE
Třinec
Třinec
VIDEO
13. 11. • 17:20
TELH
Olomouc
Olomouc
1:4
ONLINE
-:-
LIVE
Brno
Brno
VIDEO
13. 11. • 17:30
TELH
Litvínov
Litvínov
1:3
ONLINE
-:-
LIVE
Plzeň
Plzeň
VIDEO
13. 11. • 17:30
TELH
Zlín
Zlín
2:1
ONLINE
-:-
1:0 (p)
LIVE
Chomutov
Chomutov
VIDEO
13. 11. • 18:00
TELH
Mountfield
Mountfield
2:5
ONLINE
-:-
LIVE
Sparta
Sparta
VIDEO
13. 11. • 18:00
TELH
K. Vary
K. Vary
3:2
ONLINE
-:-
LIVE
Pardubice
Pardubice
VIDEO
13. 11. • 18:00
TELH
Liberec
Liberec
6:4
ONLINE
-:-
LIVE
Ml. Boleslav
Ml. Boleslav
VIDEO

19. kolo

20. 10. • 18:30
TELH
Sparta
Sparta
2:3
ONLINE
-:-
0:1 (p)
LIVE
Litvínov
Litvínov
VIDEO
15. 11. • 15:00
TELH
Pardubice
Pardubice
2:3
ONLINE
-:-
LIVE
Zlín
Zlín
VIDEO
15. 11. • 17:00
TELH
Plzeň
Plzeň
3:2
ONLINE
-:-
LIVE
Vítkovice
Vítkovice
VIDEO
15. 11. • 17:20
TELH
Třinec
Třinec
2:3
ONLINE
-:-
LIVE
Liberec
Liberec
VIDEO
15. 11. • 17:30
TELH
Chomutov
Chomutov
2:0
ONLINE
-:-
LIVE
Olomouc
Olomouc
VIDEO
15. 11. • 17:30
TELH
Ml. Boleslav
Ml. Boleslav
4:3
ONLINE
-:-
LIVE
K. Vary
K. Vary
VIDEO
24. 11. • 17:20
TELH
Brno
Brno
5:1
ONLINE
-:-
LIVE
Mountfield
Mountfield
VIDEO

20. kolo

17. 11. • 15:30
TELH
Vítkovice
Vítkovice
4:5
ONLINE
-:-
LIVE
Pardubice
Pardubice
VIDEO
17. 11. • 15:30
TELH
K. Vary
K. Vary
2:4
ONLINE
-:-
LIVE
Chomutov
Chomutov
VIDEO
17. 11. • 17:00
TELH
Olomouc
Olomouc
3:2
ONLINE
-:-
LIVE
Zlín
Zlín
VIDEO
17. 11. • 17:00
TELH
Třinec
Třinec
1:2
ONLINE
-:-
LIVE
Mountfield
Mountfield
VIDEO
17. 11. • 17:20
TELH
Plzeň
Plzeň
1:0
ONLINE
-:-
LIVE
Brno
Brno
VIDEO
17. 11. • 17:30
TELH
Ml. Boleslav
Ml. Boleslav
5:3
ONLINE
-:-
LIVE
Litvínov
Litvínov
VIDEO
18. 11. • 18:30
TELH
Sparta
Sparta
5:4
ONLINE
-:-
2:1 (p)
LIVE
Liberec
Liberec
VIDEO

21. kolo

20. 11. • 17:00
TELH
Třinec
Třinec
4:2
ONLINE
-:-
LIVE
Litvínov
Litvínov
VIDEO
20. 11. • 17:20
TELH
Ml. Boleslav
Ml. Boleslav
4:2
ONLINE
-:-
LIVE
Vítkovice
Vítkovice
VIDEO
20. 11. • 17:30
TELH
Zlín
Zlín
3:5
ONLINE
-:-
LIVE
K. Vary
K. Vary
VIDEO
20. 11. • 17:30
TELH
Plzeň
Plzeň
3:4
ONLINE
-:-
0:1 (p)
LIVE
Mountfield
Mountfield
VIDEO
20. 11. • 17:30
TELH
Chomutov
Chomutov
3:2
ONLINE
-:-
LIVE
Liberec
Liberec
VIDEO
20. 11. • 18:00
TELH
Pardubice
Pardubice
4:3
ONLINE
-:-
2:0 (p)
LIVE
Olomouc
Olomouc
VIDEO
19. 1. • 18:30
TELH
Sparta
Sparta
9:3
ONLINE
-:-
LIVE
Brno
Brno

22. kolo

22. 11. • 15:20
TELH
K. Vary
K. Vary
1:2
ONLINE
-:-
LIVE
Olomouc
Olomouc
22. 11. • 15:30
TELH
Brno
Brno
3:2
ONLINE
-:-
LIVE
Třinec
Třinec
22. 11. • 15:30
TELH
Litvínov
Litvínov
3:2
ONLINE
-:-
2:0 (p)
LIVE
Chomutov
Chomutov
22. 11. • 16:30
TELH
Plzeň
Plzeň
2:4
ONLINE
-:-
LIVE
Sparta
Sparta
22. 11. • 17:00
TELH
Liberec
Liberec
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Pardubice
Pardubice
22. 11. • 17:00
TELH
Mountfield
Mountfield
1:2
ONLINE
-:-
0:1 (p)
LIVE
Ml. Boleslav
Ml. Boleslav
24. 11. • 17:00
TELH
Vítkovice
Vítkovice
3:2
ONLINE
-:-
2:0 (p)
LIVE
Zlín
Zlín
VIDEO

23. kolo

24. 11. • 18:00
TELH
Pardubice
Pardubice
3:4
ONLINE
-:-
0:1 (p)
LIVE
Litvínov
Litvínov
VIDEO
27. 11. • 17:00
TELH
Třinec
Třinec
4:2
ONLINE
-:-
LIVE
Sparta
Sparta
VIDEO
27. 11. • 17:20
TELH
Olomouc
Olomouc
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Liberec
Liberec
VIDEO
27. 11. • 17:30
TELH
Zlín
Zlín
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Mountfield
Mountfield
VIDEO
27. 11. • 17:30
TELH
Chomutov
Chomutov
4:2
ONLINE
-:-
LIVE
Brno
Brno
VIDEO
27. 11. • 17:30
TELH
Ml. Boleslav
Ml. Boleslav
7:6
ONLINE
-:-
2:1 (p)
LIVE
Plzeň
Plzeň
VIDEO
27. 11. • 18:00
TELH
K. Vary
K. Vary
1:3
ONLINE
-:-
LIVE
Vítkovice
Vítkovice
VIDEO

24. kolo

29. 11. • 15:30
TELH
Vítkovice
Vítkovice
4:0
ONLINE
-:-
LIVE
Olomouc
Olomouc
29. 11. • 15:30
TELH
Litvínov
Litvínov
1:4
ONLINE
-:-
LIVE
K. Vary
K. Vary
29. 11. • 16:00
TELH
Liberec
Liberec
5:1
ONLINE
-:-
LIVE
Zlín
Zlín
29. 11. • 17:00
TELH
Mountfield
Mountfield
2:4
ONLINE
-:-
LIVE
Chomutov
Chomutov
29. 11. • 17:00
TELH
Sparta
Sparta
3:0
ONLINE
-:-
LIVE
Pardubice
Pardubice
29. 11. • 17:20
TELH
Plzeň
Plzeň
3:2
ONLINE
-:-
2:1 (p)
LIVE
Třinec
Třinec
1. 12. • 18:00
TELH
Brno
Brno
3:0
ONLINE
-:-
LIVE
Ml. Boleslav
Ml. Boleslav
VIDEO

25. kolo

4. 12. • 17:00
TELH
Vítkovice
Vítkovice
1:3
ONLINE
-:-
LIVE
Liberec
Liberec
VIDEO
4. 12. • 17:20
TELH
Olomouc
Olomouc
3:0
ONLINE
-:-
LIVE
Litvínov
Litvínov
VIDEO
4. 12. • 17:30
TELH
Zlín
Zlín
4:2
ONLINE
-:-
LIVE
Plzeň
Plzeň
VIDEO
4. 12. • 17:30
TELH
Chomutov
Chomutov
3:1
ONLINE
-:-
LIVE
Sparta
Sparta
VIDEO
4. 12. • 17:30
TELH
Ml. Boleslav
Ml. Boleslav
4:1
ONLINE
-:-
LIVE
Třinec
Třinec
VIDEO
4. 12. • 18:00
TELH
K. Vary
K. Vary
1:2
ONLINE
-:-
LIVE
Mountfield
Mountfield
VIDEO
4. 12. • 18:00
TELH
Pardubice
Pardubice
3:1
ONLINE
-:-
LIVE
Brno
Brno
VIDEO

26. kolo

6. 12. • 15:00
TELH
Třinec
Třinec
1:4
ONLINE
-:-
LIVE
Olomouc
Olomouc
VIDEO
6. 12. • 15:20
TELH
Plzeň
Plzeň
4:0
ONLINE
-:-
LIVE
Chomutov
Chomutov
VIDEO
6. 12. • 15:30
TELH
Brno
Brno
1:2
ONLINE
-:-
LIVE
Zlín
Zlín
VIDEO
6. 12. • 16:00
TELH
Liberec
Liberec
7:1
ONLINE
-:-
LIVE
K. Vary
K. Vary
VIDEO
6. 12. • 17:00
TELH
Mountfield
Mountfield
4:1
ONLINE
-:-
LIVE
Pardubice
Pardubice
VIDEO
6. 12. • 17:00
TELH
Sparta
Sparta
4:3
ONLINE
-:-
LIVE
Ml. Boleslav
Ml. Boleslav
VIDEO
6. 12. • 17:30
TELH
Litvínov
Litvínov
3:1
ONLINE
-:-
LIVE
Vítkovice
Vítkovice
VIDEO

27. kolo

11. 12. • 17:00
TELH
Třinec
Třinec
4:3
ONLINE
-:-
2:1 (p)
LIVE
Chomutov
Chomutov
VIDEO
11. 12. • 17:30
TELH
Plzeň
Plzeň
1:3
ONLINE
-:-
LIVE
K. Vary
K. Vary
VIDEO
11. 12. • 17:30
TELH
Ml. Boleslav
Ml. Boleslav
2:4
ONLINE
-:-
LIVE
Pardubice
Pardubice
VIDEO
11. 12. • 17:30
TELH
Litvínov
Litvínov
3:2
ONLINE
-:-
LIVE
Zlín
Zlín
VIDEO
11. 12. • 18:00
TELH
Mountfield
Mountfield
5:2
ONLINE
-:-
LIVE
Vítkovice
Vítkovice
VIDEO
11. 12. • 18:00
TELH
Olomouc
Olomouc
5:1
ONLINE
-:-
LIVE
Sparta
Sparta
VIDEO
11. 12. • 18:20
TELH
Brno
Brno
1:2
ONLINE
-:-
3:4 (p)
LIVE
Liberec
Liberec
VIDEO

28. kolo

13. 12. • 15:30
TELH
Vítkovice
Vítkovice
0:1
ONLINE
-:-
LIVE
Brno
Brno
VIDEO
13. 12. • 15:30
TELH
Zlín
Zlín
4:0
ONLINE
-:-
LIVE
Sparta
Sparta
VIDEO
13. 12. • 15:30
TELH
K. Vary
K. Vary
2:0
ONLINE
-:-
LIVE
Třinec
Třinec
VIDEO
13. 12. • 16:00
TELH
Liberec
Liberec
1:0
ONLINE
-:-
LIVE
Litvínov
Litvínov
VIDEO
13. 12. • 17:00
TELH
Pardubice
Pardubice
2:4
ONLINE
-:-
LIVE
Plzeň
Plzeň
VIDEO
13. 12. • 17:30
TELH
Chomutov
Chomutov
7:6
ONLINE
-:-
LIVE
Ml. Boleslav
Ml. Boleslav
VIDEO
13. 12. • 18:20
TELH
Olomouc
Olomouc
1:2
ONLINE
-:-
LIVE
Mountfield
Mountfield
VIDEO

29. kolo

22. 12. • 17:00
TELH
Třinec
Třinec
3:1
ONLINE
-:-
LIVE
Zlín
Zlín
VIDEO
22. 12. • 17:20
TELH
Plzeň
Plzeň
1:3
ONLINE
-:-
LIVE
Liberec
Liberec
VIDEO
22. 12. • 18:00
TELH
Mountfield
Mountfield
5:1
ONLINE
-:-
LIVE
Litvínov
Litvínov
VIDEO
22. 12. • 18:00
TELH
Brno
Brno
3:4
ONLINE
-:-
0:2 (p)
LIVE
K. Vary
K. Vary
VIDEO
23. 12. • 17:20
TELH
Sparta
Sparta
5:0
ONLINE
-:-
LIVE
Vítkovice
Vítkovice
VIDEO
23. 12. • 17:30
TELH
Chomutov
Chomutov
4:1
ONLINE
-:-
LIVE
Pardubice
Pardubice
VIDEO
23. 12. • 17:30
TELH
Ml. Boleslav
Ml. Boleslav
3:0
ONLINE
-:-
LIVE
Olomouc
Olomouc
VIDEO

30. kolo

26. 12. • 15:30
TELH
Vítkovice
Vítkovice
5:4
ONLINE
-:-
LIVE
Chomutov
Chomutov
26. 12. • 15:30
TELH
K. Vary
K. Vary
3:5
ONLINE
-:-
LIVE
Sparta
Sparta
26. 12. • 16:00
TELH
Liberec
Liberec
5:4
ONLINE
-:-
LIVE
Mountfield
Mountfield
26. 12. • 17:00
TELH
Zlín
Zlín
4:3
ONLINE
-:-
2:0 (p)
LIVE
Ml. Boleslav
Ml. Boleslav
26. 12. • 17:00
TELH
Pardubice
Pardubice
1:3
ONLINE
-:-
LIVE
Třinec
Třinec
26. 12. • 17:00
TELH
Olomouc
Olomouc
1:3
ONLINE
-:-
LIVE
Plzeň
Plzeň
26. 12. • 17:30
TELH
Litvínov
Litvínov
0:1
ONLINE
-:-
LIVE
Brno
Brno

31. kolo

28. 12. • 17:00
TELH
Třinec
Třinec
3:0
ONLINE
-:-
LIVE
Vítkovice
Vítkovice
28. 12. • 17:30
TELH
Plzeň
Plzeň
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Litvínov
Litvínov
28. 12. • 17:30
TELH
Ml. Boleslav
Ml. Boleslav
3:5
ONLINE
-:-
LIVE
Liberec
Liberec
28. 12. • 17:30
TELH
Chomutov
Chomutov
1:5
ONLINE
-:-
LIVE
Zlín
Zlín
28. 12. • 18:00
TELH
Pardubice
Pardubice
3:0
ONLINE
-:-
LIVE
K. Vary
K. Vary
28. 12. • 18:00
TELH
Brno
Brno
4:3
ONLINE
-:-
LIVE
Olomouc
Olomouc
28. 12. • 18:00
TELH
Sparta
Sparta
5:2
ONLINE
-:-
LIVE
Mountfield
Mountfield

32. kolo

30. 12. • 16:10
TELH
Liberec
Liberec
3:1
ONLINE
-:-
LIVE
Třinec
Třinec
VIDEO
30. 12. • 17:00
TELH
Vítkovice
Vítkovice
2:4
ONLINE
-:-
LIVE
Plzeň
Plzeň
VIDEO
30. 12. • 17:30
TELH
Zlín
Zlín
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Pardubice
Pardubice
VIDEO
30. 12. • 17:30
TELH
Litvínov
Litvínov
3:1
ONLINE
-:-
LIVE
Sparta
Sparta
VIDEO
30. 12. • 18:00
TELH
Mountfield
Mountfield
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Brno
Brno
VIDEO
30. 12. • 18:00
TELH
Olomouc
Olomouc
2:1
ONLINE
-:-
3:2 (p)
LIVE
Chomutov
Chomutov
VIDEO
30. 12. • 18:00
TELH
K. Vary
K. Vary
4:1
ONLINE
-:-
LIVE
Ml. Boleslav
Ml. Boleslav
VIDEO

33. kolo

3. 1. • 13:05
TELH
Brno
Brno
5:2
ONLINE
-:-
LIVE
Plzeň
Plzeň
VIDEO
3. 1. • 15:00
TELH
Sparta
Sparta
5:2
ONLINE
-:-
LIVE
Liberec
Liberec
VIDEO
3. 1. • 15:30
TELH
Zlín
Zlín
4:2
ONLINE
-:-
LIVE
Olomouc
Olomouc
VIDEO
3. 1. • 17:20
TELH
Pardubice
Pardubice
4:3
ONLINE
-:-
LIVE
Vítkovice
Vítkovice
VIDEO
3. 1. • 17:30
TELH
Ml. Boleslav
Ml. Boleslav
2:0
ONLINE
-:-
LIVE
Litvínov
Litvínov
VIDEO
3. 1. • 17:30
TELH
Chomutov
Chomutov
3:1
ONLINE
-:-
LIVE
K. Vary
K. Vary
VIDEO
5. 1. • 17:00
TELH
Třinec
Třinec
7:6
ONLINE
-:-
1:0 (p)
LIVE
Mountfield
Mountfield
VIDEO

34. kolo

8. 1. • 17:00
TELH
Vítkovice
Vítkovice
4:1
ONLINE
-:-
LIVE
Ml. Boleslav
Ml. Boleslav
VIDEO
8. 1. • 17:30
TELH
Litvínov
Litvínov
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Třinec
Třinec
VIDEO
8. 1. • 18:00
TELH
K. Vary
K. Vary
1:2
ONLINE
-:-
0:2 (p)
LIVE
Zlín
Zlín
VIDEO
8. 1. • 18:00
TELH
Mountfield
Mountfield
1:3
ONLINE
-:-
LIVE
Plzeň
Plzeň
VIDEO
8. 1. • 18:00
TELH
Liberec
Liberec
7:1
ONLINE
-:-
LIVE
Chomutov
Chomutov
VIDEO
8. 1. • 18:00
TELH
Olomouc
Olomouc
4:3
ONLINE
-:-
LIVE
Pardubice
Pardubice
VIDEO
8. 1. • 18:20
TELH
Brno
Brno
2:4
ONLINE
-:-
LIVE
Sparta
Sparta
VIDEO

35. kolo

10. 1. • 15:00
TELH
Pardubice
Pardubice
2:3
ONLINE
-:-
LIVE
Liberec
Liberec
VIDEO
10. 1. • 15:00
TELH
Třinec
Třinec
1:2
ONLINE
-:-
LIVE
Brno
Brno
VIDEO
10. 1. • 15:30
TELH
Zlín
Zlín
3:1
ONLINE
-:-
LIVE
Vítkovice
Vítkovice
VIDEO
10. 1. • 17:00
TELH
Sparta
Sparta
1:2
ONLINE
-:-
LIVE
Plzeň
Plzeň
VIDEO
10. 1. • 17:00
TELH
Olomouc
Olomouc
3:0
ONLINE
-:-
LIVE
K. Vary
K. Vary
VIDEO
10. 1. • 17:20
TELH
Ml. Boleslav
Ml. Boleslav
2:3
ONLINE
-:-
0:1 (p)
LIVE
Mountfield
Mountfield
VIDEO
10. 1. • 17:30
TELH
Chomutov
Chomutov
2:3
ONLINE
-:-
LIVE
Litvínov
Litvínov
VIDEO

36. kolo

12. 1. • 18:00
TELH
Brno
Brno
3:1
ONLINE
-:-
LIVE
Chomutov
Chomutov
12. 1. • 18:30
TELH
Sparta
Sparta
4:3
ONLINE
-:-
LIVE
Třinec
Třinec
15. 1. • 17:00
TELH
Vítkovice
Vítkovice
5:2
ONLINE
-:-
LIVE
K. Vary
K. Vary
VIDEO
15. 1. • 17:20
TELH
Litvínov
Litvínov
3:2
ONLINE
-:-
1:0 (p)
LIVE
Pardubice
Pardubice
VIDEO
15. 1. • 17:30
TELH
Plzeň
Plzeň
1:3
ONLINE
-:-
LIVE
Ml. Boleslav
Ml. Boleslav
VIDEO
15. 1. • 18:00
TELH
Mountfield
Mountfield
3:1
ONLINE
-:-
LIVE
Zlín
Zlín
VIDEO
15. 1. • 18:00
TELH
Liberec
Liberec
4:0
ONLINE
-:-
LIVE
Olomouc
Olomouc
VIDEO

37. kolo

17. 1. • 15:30
TELH
K. Vary
K. Vary
4:3
ONLINE
-:-
LIVE
Litvínov
Litvínov
VIDEO
17. 1. • 15:30
TELH
Zlín
Zlín
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Liberec
Liberec
VIDEO
17. 1. • 16:30
TELH
Plzeň
Plzeň
1:3
ONLINE
-:-
LIVE
Třinec
Třinec
VIDEO
17. 1. • 17:00
TELH
Olomouc
Olomouc
3:2
ONLINE
-:-
2:1 (p)
LIVE
Vítkovice
Vítkovice
VIDEO
17. 1. • 17:00
TELH
Pardubice
Pardubice
4:6
ONLINE
-:-
LIVE
Sparta
Sparta
VIDEO
17. 1. • 18:20
TELH
Ml. Boleslav
Ml. Boleslav
4:1
ONLINE
-:-
LIVE
Brno
Brno
VIDEO
2. 2. • 17:30
TELH
Chomutov
Chomutov
2:0
ONLINE
-:-
LIVE
Mountfield
Mountfield

38. kolo

22. 1. • 17:00
TELH
Třinec
Třinec
7:0
ONLINE
-:-
LIVE
Ml. Boleslav
Ml. Boleslav
VIDEO
22. 1. • 17:30
TELH
Litvínov
Litvínov
1:2
ONLINE
-:-
LIVE
Olomouc
Olomouc
VIDEO
22. 1. • 17:30
TELH
Plzeň
Plzeň
1:4
ONLINE
-:-
LIVE
Zlín
Zlín
22. 1. • 18:00
TELH
Mountfield
Mountfield
4:2
ONLINE
-:-
LIVE
K. Vary
K. Vary
22. 1. • 18:00
TELH
Brno
Brno
2:3
ONLINE
-:-
LIVE
Pardubice
Pardubice
22. 1. • 18:20
TELH
Liberec
Liberec
2:0
ONLINE
-:-
LIVE
Vítkovice
Vítkovice
VIDEO
22. 1. • 18:30
TELH
Sparta
Sparta
7:1
ONLINE
-:-
LIVE
Chomutov
Chomutov
VIDEO

39. kolo

24. 1. • 15:30
TELH
Zlín
Zlín
4:1
ONLINE
-:-
LIVE
Brno
Brno
VIDEO
24. 1. • 15:30
TELH
K. Vary
K. Vary
2:7
ONLINE
-:-
LIVE
Liberec
Liberec
VIDEO
24. 1. • 15:30
TELH
Vítkovice
Vítkovice
5:4
ONLINE
-:-
1:0 (p)
LIVE
Litvínov
Litvínov
24. 1. • 17:00
TELH
Olomouc
Olomouc
1:2
ONLINE
-:-
LIVE
Třinec
Třinec
VIDEO
24. 1. • 17:20
TELH
Pardubice
Pardubice
3:2
ONLINE
-:-
LIVE
Mountfield
Mountfield
VIDEO
24. 1. • 17:30
TELH
Chomutov
Chomutov
4:3
ONLINE
-:-
LIVE
Plzeň
Plzeň
VIDEO
24. 1. • 17:30
TELH
Ml. Boleslav
Ml. Boleslav
0:2
ONLINE
-:-
LIVE
Sparta
Sparta
VIDEO

40. kolo

26. 1. • 17:00
TELH
Vítkovice
Vítkovice
1:2
ONLINE
-:-
LIVE
Mountfield
Mountfield
VIDEO
26. 1. • 17:30
TELH
Zlín
Zlín
4:1
ONLINE
-:-
LIVE
Litvínov
Litvínov
VIDEO
26. 1. • 17:30
TELH
Chomutov
Chomutov
4:2
ONLINE
-:-
LIVE
Třinec
Třinec
VIDEO
26. 1. • 18:00
TELH
Liberec
Liberec
2:0
ONLINE
-:-
LIVE
Brno
Brno
VIDEO
26. 1. • 18:00
TELH
K. Vary
K. Vary
0:3
ONLINE
-:-
LIVE
Plzeň
Plzeň
VIDEO
26. 1. • 18:00
TELH
Pardubice
Pardubice
0:5
ONLINE
-:-
LIVE
Ml. Boleslav
Ml. Boleslav
VIDEO
26. 1. • 18:30
TELH
Sparta
Sparta
2:1
ONLINE
-:-
2:1 (p)
LIVE
Olomouc
Olomouc
VIDEO

41. kolo

29. 1. • 17:00
TELH
Třinec
Třinec
2:0
ONLINE
-:-
LIVE
K. Vary
K. Vary
29. 1. • 17:20
TELH
Ml. Boleslav
Ml. Boleslav
5:2
ONLINE
-:-
LIVE
Chomutov
Chomutov
29. 1. • 17:30
TELH
Litvínov
Litvínov
2:3
ONLINE
-:-
0:1 (p)
LIVE
Liberec
Liberec
29. 1. • 17:30
TELH
Plzeň
Plzeň
4:1
ONLINE
-:-
LIVE
Pardubice
Pardubice
29. 1. • 18:00
TELH
Mountfield
Mountfield
4:3
ONLINE
-:-
2:1 (p)
LIVE
Olomouc
Olomouc
29. 1. • 18:00
TELH
Brno
Brno
5:2
ONLINE
-:-
LIVE
Vítkovice
Vítkovice
3. 2. • 18:30
TELH
Sparta
Sparta
4:3
ONLINE
-:-
2:0 (p)
LIVE
Zlín
Zlín
VIDEO

42. kolo

31. 1. • 15:00
TELH
Pardubice
Pardubice
3:1
ONLINE
-:-
LIVE
Chomutov
Chomutov
VIDEO
31. 1. • 15:30
TELH
Vítkovice
Vítkovice
2:3
ONLINE
-:-
LIVE
Sparta
Sparta
VIDEO
31. 1. • 15:30
TELH
Zlín
Zlín
1:2
ONLINE
-:-
LIVE
Třinec
Třinec
VIDEO
31. 1. • 15:30
TELH
K. Vary
K. Vary
5:3
ONLINE
-:-
LIVE
Brno
Brno
VIDEO
31. 1. • 15:30
TELH
Litvínov
Litvínov
5:1
ONLINE
-:-
LIVE
Mountfield
Mountfield
VIDEO
31. 1. • 17:00
TELH
Olomouc
Olomouc
1:0
ONLINE
-:-
LIVE
Ml. Boleslav
Ml. Boleslav
VIDEO
31. 1. • 17:20
TELH
Liberec
Liberec
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Plzeň
Plzeň
VIDEO

43. kolo

5. 2. • 17:00
TELH
Třinec
Třinec
3:2
ONLINE
-:-
3:2 (p)
LIVE
Pardubice
Pardubice
VIDEO
5. 2. • 17:30
TELH
Plzeň
Plzeň
3:2
ONLINE
-:-
2:1 (p)
LIVE
Olomouc
Olomouc
VIDEO
5. 2. • 17:30
TELH
Chomutov
Chomutov
3:5
ONLINE
-:-
LIVE
Vítkovice
Vítkovice
VIDEO
5. 2. • 17:30
TELH
Ml. Boleslav
Ml. Boleslav
3:1
ONLINE
-:-
LIVE
Zlín
Zlín
VIDEO
5. 2. • 18:00
TELH
Mountfield
Mountfield
5:1
ONLINE
-:-
LIVE
Liberec
Liberec
VIDEO
5. 2. • 18:00
TELH
Brno
Brno
1:6
ONLINE
-:-
LIVE
Litvínov
Litvínov
VIDEO
5. 2. • 18:30
TELH
Sparta
Sparta
6:1
ONLINE
-:-
LIVE
K. Vary
K. Vary
VIDEO

44. kolo

7. 2. • 15:30
TELH
K. Vary
K. Vary
0:3
ONLINE
-:-
LIVE
Pardubice
Pardubice
VIDEO
7. 2. • 15:30
TELH
Zlín
Zlín
4:1
ONLINE
-:-
LIVE
Chomutov
Chomutov
VIDEO
7. 2. • 15:30
TELH
Litvínov
Litvínov
3:1
ONLINE
-:-
LIVE
Plzeň
Plzeň
VIDEO
7. 2. • 16:00
TELH
Liberec
Liberec
5:4
ONLINE
-:-
LIVE
Ml. Boleslav
Ml. Boleslav
VIDEO
7. 2. • 17:00
TELH
Mountfield
Mountfield
4:2
ONLINE
-:-
LIVE
Sparta
Sparta
7. 2. • 17:00
TELH
Olomouc
Olomouc
5:2
ONLINE
-:-
LIVE
Brno
Brno
VIDEO
7. 2. • 18:20
TELH
Vítkovice
Vítkovice
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Třinec
Třinec
VIDEO

45. kolo

16. 2. • 17:00
TELH
Třinec
Třinec
0:3
ONLINE
-:-
LIVE
Liberec
Liberec
17. 2. • 17:20
TELH
Pardubice
Pardubice
1:2
ONLINE
-:-
LIVE
Zlín
Zlín
VIDEO
17. 2. • 17:30
TELH
Chomutov
Chomutov
5:2
ONLINE
-:-
LIVE
Olomouc
Olomouc
VIDEO
17. 2. • 17:30
TELH
Ml. Boleslav
Ml. Boleslav
4:5
ONLINE
-:-
0:2 (p)
LIVE
K. Vary
K. Vary
VIDEO
17. 2. • 17:30
TELH
Plzeň
Plzeň
9:3
ONLINE
-:-
LIVE
Vítkovice
Vítkovice
VIDEO
17. 2. • 18:00
TELH
Brno
Brno
3:0
ONLINE
-:-
LIVE
Mountfield
Mountfield
VIDEO
17. 2. • 18:30
TELH
Sparta
Sparta
5:0
ONLINE
-:-
LIVE
Litvínov
Litvínov
VIDEO

46. kolo

19. 2. • 17:00
TELH
Vítkovice
Vítkovice
6:4
ONLINE
-:-
LIVE
Pardubice
Pardubice
VIDEO
19. 2. • 17:30
TELH
Litvínov
Litvínov
4:5
ONLINE
-:-
LIVE
Ml. Boleslav
Ml. Boleslav
VIDEO
19. 2. • 17:30
TELH
Liberec
Liberec
2:5
ONLINE
-:-
LIVE
Sparta
Sparta
VIDEO
19. 2. • 18:00
TELH
Olomouc
Olomouc
1:2
ONLINE
-:-
0:1 (p)
LIVE
Zlín
Zlín
VIDEO
19. 2. • 18:00
TELH
Brno
Brno
4:5
ONLINE
-:-
0:1 (p)
LIVE
Plzeň
Plzeň
VIDEO
19. 2. • 18:00
TELH
Mountfield
Mountfield
3:2
ONLINE
-:-
LIVE
Třinec
Třinec
VIDEO
19. 2. • 18:00
TELH
K. Vary
K. Vary
1:6
ONLINE
-:-
LIVE
Chomutov
Chomutov
VIDEO

47. kolo

21. 2. • 15:00
TELH
Pardubice
Pardubice
0:3
ONLINE
-:-
LIVE
Olomouc
Olomouc
VIDEO
21. 2. • 15:00
TELH
Třinec
Třinec
3:0
ONLINE
-:-
LIVE
Litvínov
Litvínov
VIDEO
21. 2. • 15:30
TELH
Zlín
Zlín
3:5
ONLINE
-:-
LIVE
K. Vary
K. Vary
VIDEO
21. 2. • 16:30
TELH
Plzeň
Plzeň
6:2
ONLINE
-:-
LIVE
Mountfield
Mountfield
VIDEO