+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
Fotbal
30. 9. • 13:30
Huddersfield Town
Huddersfield Town
0:4
ONLINE
-:-
LIVE
Tottenham
Tottenham
30. 9. • 16:00
Bournemouth
Bournemouth
0:0
ONLINE
-:-
LIVE
Leicester
Leicester
30. 9. • 16:00
Manchester Utd.
Manchester Utd.
4:0
ONLINE
-:-
LIVE
Crystal Palace
Crystal Palace
30. 9. • 16:00
Stoke
Stoke
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Southampton
Southampton
30. 9. • 16:00
West Brom
West Brom
2:2
ONLINE
-:-
LIVE
Watford
Watford
30. 9. • 16:00
West Ham
West Ham
1:0
ONLINE
-:-
LIVE
Swansea
Swansea
30. 9. • 18:30
Chelsea
Chelsea
0:1
ONLINE
-:-
LIVE
Manchester City
Manchester City
30. 9. • 13:00
La Coruňa
La Coruňa
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Getafe
Getafe
30. 9. • 16:15
Sevilla
Sevilla
2:0
ONLINE
-:-
LIVE
Málaga
Málaga
30. 9. • 18:30
Levante
Levante
0:2
ONLINE
-:-
LIVE
D. Alavés
D. Alavés
30. 9. • 20:45
CD Leganés
CD Leganés
0:0
ONLINE
-:-
LIVE
Atlético
Atlético
30. 9. • 15:30
Frankfurt
Frankfurt
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Stuttgart
Stuttgart
30. 9. • 15:30
Augsburg
Augsburg
1:2
ONLINE
-:-
LIVE
Dortmund
Dortmund
30. 9. • 15:30
Wolfsburg
Wolfsburg
1:1
ONLINE
-:-
LIVE
Mainz
Mainz
30. 9. • 15:40
Mgladbach
Mgladbach
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Hannover
Hannover
30. 9. • 18:30
Hamburger
Hamburger
0:0
ONLINE
-:-
LIVE
Werder
Werder
30. 9. • 17:00
Paris SG
Paris SG
6:2
ONLINE
-:-
LIVE
Bordeaux
Bordeaux
30. 9. • 20:00
Dijon
Dijon
1:1
ONLINE
-:-
LIVE
Strasbourg
Strasbourg
30. 9. • 20:00
Guingamp
Guingamp
1:1
ONLINE
-:-
LIVE
Toulouse
Toulouse
30. 9. • 20:00
Nantes
Nantes
1:0
ONLINE
-:-
LIVE
Metz
Metz
30. 9. • 20:00
Rennais
Rennais
0:1
ONLINE
-:-
LIVE
Caen
Caen
30. 9. • 10:15
Třinec
Třinec
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Znojmo
Znojmo
30. 9. • 16:00
Příbram
Příbram
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
30. 9. • 16:00
Táborsko
Táborsko
0:3
ONLINE
-:-
LIVE
Pardubice
Pardubice
30. 9. • 10:15
Písek
Písek
5:0
ONLINE
-:-
LIVE
Štěchovice
Štěchovice
30. 9. • 10:15
Chrudim
Chrudim
4:1
ONLINE
-:-
LIVE
Benátky n/J
Benátky n/J
30. 9. • 10:30
Litoměřicko
Litoměřicko
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Dobrovice
Dobrovice
30. 9. • 10:30
Králův Dvůr
Králův Dvůr
1:0
ONLINE
-:-
LIVE
Benešov
Benešov
30. 9. • 16:05
Ústí n/O
Ústí n/O
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Čížová
Čížová
30. 9. • 15:00
Hodonín
Hodonín
0:5
ONLINE
-:-
LIVE
Vel. Meziříčí
Vel. Meziříčí
30. 9. • 15:00
Mohelnice
Mohelnice
0:2
ONLINE
-:-
LIVE
Hlučín
Hlučín
30. 9. • 15:00
Hulín
Hulín
2:3
ONLINE
-:-
LIVE
HFK Olomouc
HFK Olomouc
30. 9. • 15:00
Petřkovice
Petřkovice
0:4
ONLINE
-:-
LIVE
Prostějov
Prostějov
30. 9. • 15:00
MFK Vyškov
MFK Vyškov
2:0
ONLINE
-:-
LIVE
Rýmařov
Rýmařov
30. 9. • 15:00
Uh. Brod
Uh. Brod
0:0
ONLINE
-:-
LIVE
Uničov
Uničov
30. 9. • 15:00
Líšeň
Líšeň
2:0
ONLINE
-:-
LIVE
Kroměříž
Kroměříž
Hokej
30. 9. • 11:30
Red Star Kunlun
Red Star Kunlun
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Jekatěrinburg
Jekatěrinburg
30. 9. • 13:30
Čeljabinsk
Čeljabinsk
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Astana
Astana
30. 9. • 16:00
Jaroslavl
Jaroslavl
2:3
ONLINE
-:-
LIVE
OMSK
OMSK
30. 9. • 16:00
Soči
Soči
2:3
ONLINE
-:-
LIVE
Jugra
Jugra
30. 9. • 16:00
K. Vary
K. Vary
3:0
ONLINE
-:-
LIVE
Litoměřice
Litoměřice
30. 9. • 16:00
Kladno
Kladno
3:4
ONLINE
-:-
LIVE
Přerov
Přerov
30. 9. • 17:00
Benátky n. Jizerou
Benátky n. Jizerou
3:5
ONLINE
-:-
LIVE
Kadaň
Kadaň
30. 9. • 17:00
Frýdek-M.
Frýdek-M.
4:1
ONLINE
-:-
LIVE
Prostějov
Prostějov
30. 9. • 17:30
Vsetín
Vsetín
1:4
ONLINE
-:-
LIVE
Č. Budějovice
Č. Budějovice
30. 9. • 17:30
Třebíč
Třebíč
4:2
ONLINE
-:-
LIVE
Havířov
Havířov
30. 9. • 18:15
Ústí n. Labem
Ústí n. Labem
1:2
ONLINE
-:-
LIVE
Slavia
Slavia
30. 9. • 12:00
Třemošná
Třemošná
4:2
ONLINE
-:-
LIVE
Ústí n. Labem
Ústí n. Labem
30. 9. • 12:00
HC Plzeň
HC Plzeň
12:1
ONLINE
-:-
LIVE
Kladno
Kladno
30. 9. • 12:00
Havlíčkův Brod
Havlíčkův Brod
5:1
ONLINE
-:-
LIVE
Letňany
Letňany
30. 9. • 12:00
Č. Budějovice
Č. Budějovice
4:2
ONLINE
-:-
LIVE
Brno
Brno
30. 9. • 12:00
Technika
Technika
1:0
ONLINE
-:-
LIVE
Poruba
Poruba
30. 9. • 12:00
Zlín
Zlín
5:2
ONLINE
-:-
LIVE
Přerov
Přerov
30. 9. • 13:00
Ml. Boleslav
Ml. Boleslav
7:4
ONLINE
-:-
LIVE
Pardubice
Pardubice
30. 9. • 14:00
Žďár n/S
Žďár n/S
4:3
ONLINE
-:-
LIVE
Mountfield
Mountfield
30. 9. • 14:00
Warrior Brno
Warrior Brno
3:6
ONLINE
-:-
LIVE
HK MD Šumperk
HK MD Šumperk
30. 9. • 15:00
Jihlava
Jihlava
1:5
ONLINE
-:-
LIVE
Liberec
Liberec
30. 9. • 15:00
Třinec
Třinec
8:1
ONLINE
-:-
LIVE
Vsetín
Vsetín
30. 9. • 16:00
HC Litvínov
HC Litvínov
6:2
ONLINE
-:-
LIVE
Slavia
Slavia
30. 9. • 16:30
Sparta
Sparta
5:3
ONLINE
-:-
LIVE
Chomutov
Chomutov
Házená
30. 9. • 16:30
Dukla
Dukla
23:20
ONLINE
-:-
LIVE
Zubří
Zubří
30. 9. • 17:00
Královo Pole
Královo Pole
31:28
ONLINE
-:-
LIVE
Jičín
Jičín
30. 9. • 17:00
Nové Veselí
Nové Veselí
25:17
ONLINE
-:-
LIVE
Lovosice
Lovosice
30. 9. • 18:00
Kopřivnice
Kopřivnice
30:21
ONLINE
-:-
LIVE
Strakonice
Strakonice









Klasická verze
Mobilní verze