Fortuna liga 2018/2019 | iSport.cz

Tabulka soutěže

Z V R P Skóre B
1.  FC Viktoria Plzeň 30 20 6 4 55:23 66
2.  SK Slavia Praha 30 17 8 5 50:19 59
3.  FK Jablonec 30 16 8 6 49:27 56
4.  SK Sigma Olomouc 30 15 10 5 41:22 55
5.  AC Sparta Praha 30 14 11 5 43:25 53
6.  FC Slovan Liberec 30 13 7 10 37:35 46
7.  Bohemians 1905 30 9 11 10 30:29 38
8.  FK Teplice 30 8 10 12 32:40 34
9.  FK Mladá Boleslav 30 9 7 14 31:43 34
10.  FC Fastav Zlín 30 8 9 13 31:48 33
11.  FK Dukla Praha 30 9 5 16 32:55 32
12.  FC Baník Ostrava 30 7 10 13 36:43 31
13.  1. FC Slovácko 30 6 13 11 23:32 31
14.  MFK Karviná 30 7 9 14 32:40 30
15.  FC Vysočina Jihlava 30 8 6 16 30:48 30
16.  FC Zbrojovka Brno 30 6 6 18 20:43 24

1. kolo

2. kolo

3. kolo

4. kolo

5. kolo

6. kolo

7. kolo

8. kolo

9. kolo

10. kolo

11. kolo

12. kolo

13. kolo

14. kolo

15. kolo

16. kolo

17. kolo

18. kolo

19. kolo

20. kolo

21. kolo

22. kolo

23. kolo

24. kolo

25. kolo

26. kolo

27. kolo

28. kolo

29. kolo

30. kolo

Tabulka 2017/2018
Z V R P Skóre B
1.  Plzeň 30 20 6 4 55:23 66
2.  Slavia 30 17 8 5 50:19 59
3.  Jablonec 30 16 8 6 49:27 56
4.  Olomouc 30 15 10 5 41:22 55
5.  Sparta 30 14 11 5 43:25 53
6.  Liberec 30 13 7 10 37:35 46
7.  Bohemians 1905 30 9 11 10 30:29 38
8.  Teplice 30 8 10 12 32:40 34
9.  Ml. Boleslav 30 9 7 14 31:43 34
10.  Zlín 30 8 9 13 31:48 33
11.  Dukla 30 9 5 16 32:55 32
12.  Ostrava 30 7 10 13 36:43 31
13.  Slovácko 30 6 13 11 23:32 31
14.  Karviná 30 7 9 14 32:40 30
15.  Jihlava 30 8 6 16 30:48 30
16.  Brno 30 6 6 18 20:43 24

Tabulka střelců

Hráč Góly
1.  Michael Krmenčík Plzeň 16
2.  Jakub Plšek Olomouc 11
3.  Milan Škoda Slavia 11
4.  Stanislav Tecl Slavia 11
5.  Davis Ikaunieks Jihlava 10
6.  Matěj Pulkrab Liberec 10
7.  David Vaněček Teplice 10
8.  Milan Baroš Ostrava 9
9.  Josef Šural Sparta 9
10.  Tomáš Wágner Karviná 9
11.  Lukáš Budínský Karviná 8
12.  Tomáš Zajíc Slovácko 8
13.  Martin Doležal Jablonec 7
14.  Ubong Moses Ekpai Zlín 7
15.  Vladimir Jovović Jablonec 7
16.  Jan Chramosta Jablonec 6
17.  Jan Holenda Dukla 6
18.  Václav Kadlec Sparta 6
19.  Daniel Kolář Plzeň 6
20.  Jan Kopic Plzeň 6
21.  Dominik Mašek Bohemians 1905 6
22.  Golgol Mebrahtu Ml. Boleslav 6
23.  Jakub Řezníček Olomouc 6
24.  Michal Škoda Brno 6
25.  Nicolae Stanciu Sparta 6
26.  Pavel Dvořák Jihlava 5
27.  Martin Fillo Teplice 5
28.  Tomáš Hořava Plzeň 5
29.  David Houska Olomouc 5
30.  Robert Hrubý Ostrava 5
31.  Jan Kalabiška Karviná 5
32.  Milan Kerbr Liberec 5
33.  David Lafata Sparta 5
34.  Ondřej Mihálik Jablonec 5
35.  Jan Rezek Teplice 5
36.  Mick Van Buren Slavia 5
37.  Jaromír Zmrhal Slavia 5
38.  Aleš Čermák Plzeň 4
39.  Šimon Falta Olomouc 4
40.  Martin Graiciar Liberec 4
41.  Martin Hašek Bohemians 1905 4
42.  Marek Havlík Slovácko 4
43.  Lukáš Holík Dukla 4
44.  Jevgenij Kabajev Bohemians 1905 4
45.  Guélor Kanga Sparta 4
46.  Nikolaj Komličenko Ml. Boleslav 4
47.  Lukáš Masopust Jablonec 4
48.  Mirzad Mehanović Zlín 4
49.  Roman Potočný Liberec 4
50.  Ivan Schranz Dukla 4
51.  Miroslav Stoch Slavia 4
52.  Patrik Žitný Teplice 4
53.  Jean-David Beauguel Zlín 3
54.  Radim Breite Liberec 3
55.  Jeremie Broh Slavia 3
56.  Matěj Chaluš Ml. Boleslav 3
57.  Tomáš Chorý Plzeň 3
58.  Vlastimil Daníček Slovácko 3
59.  Dame Diop Ostrava 3
60.  Uroš Djuranović Dukla 3
61.  Jakub Fulnek Jihlava 3
62.  Josef Hušbauer Slavia 3
63.  Ondřej Kušnír Dukla 3
64.  Lukáš Magera Ml. Boleslav 3
65.  Tomáš Necid Slavia 3
66.  Filip Panák Karviná 3
67.  Jakub Považanec Jablonec 3
68.  Tomáš Poznar Ostrava 3
69.  Tomáš Přikryl Ml. Boleslav 3
70.  Rudolf Reiter Bohemians 1905 3
71.  Tomáš Souček Slavia 3
72.  Antonín Vaníček Bohemians 1905 3
73.  Tomáš Zahradníček Olomouc 3
74.  Ondřej Zahustel Sparta 3
75.  Lukáš Železník Zlín 3
76.  Dyjan Carlos de Azevedo Ostrava 3
77.  Rafael Acosta Brno 2
78.  Marek Bakoš Plzeň 2
79.  David Bartek Bohemians 1905 2
80.  Vladimír Coufal Liberec 2
81.  Adnan Džafić Zlín 2
82.  Martin Hála Olomouc 2
83.  Lukáš Hejda Plzeň 2
84.  Marek Hlinka Ostrava 2
85.  Stanislav Hofmann Slovácko 2
86.  Daniel Holzer Zlín 2
87.  Jakub Hora Teplice 2
88.  Petr Hronek Zlín 2
89.  Patrik Hrošovský Plzeň 2
90.  Matěj Hybš Liberec 2
91.  Milan Jirásek Ostrava 2
92.  Jiří Krejčí Jihlava 2
93.  Filip Kubala Slovácko 2
94.  David Lischka Jablonec 2
95.  Tomáš Mičola Ostrava 2
96.  Branislav Milošević Dukla 2
97.  Ruslan Mingazov Ml. Boleslav 2
98.  Pavel Moulis Olomouc 2
99.  Zinedin Mustedanagić Dukla 2
100.  Milan Petržela Plzeň 2
101.  Tomáš Pilík Brno 2
102.  Srdjan Plavšić Sparta 2
103.  Jakub Podaný Dukla 2
104.  Dominik Preisler Dukla 2
105.  Radim Řezník Plzeň 2
106.  Martin Šindelář Ostrava 2
107.  Martin Sladký Olomouc 2
108.  Michal Šmíd Bohemians 1905 2
109.  Jan Sýkora Slavia 2
110.  Benjamin Tetteh Bohemians 1905 2
111.  Jiří Texl Olomouc 2
112.  Petr Tlustý Jihlava 2
113.  Ibrahim Benjamin Traoré Zlín 2
114.  Michal Trávník Jablonec 2
115.  Jiří Valenta Ml. Boleslav 2
116.  Vukadin Vukadinovič Zlín 2
117.  Jan Záviška Jihlava 2
118.  Halil Altintop Slavia 1
119.  Musefiu Olansunkanmi Ashiru Brno 1
120.  Konstantin Bazeljuk Brno 1
121.  Miloš Bosančić Liberec 1
122.  Patrik Brandner Dukla 1
123.  Marek Červenka Teplice 1
124.  Eldar Civič Sparta 1
125.  Nikolas Daníček Jihlava 1
126.  Danny Slavia 1
127.  Simon Deli Slavia 1
128.  Jaroslav Diviš Jablonec 1
129.  Murphy Dorley Liberec 1
130.  Václav Drchal Sparta 1
131.  Pavel Dreksa Karviná 1
132.  Jiří Fleišman Ostrava 1
133.  Alvin Fortes Brno 1
134.  Martin Frýdek Sparta 1
135.  Michal Frydrych Slavia 1
136.  Denis Granečný Ostrava 1
137.  Tomáš Hájek Plzeň 1
138.  Milan Havel Plzeň 1
139.  Filip Havelka Liberec 1
140.  Tomáš Holeš Jablonec 1
141.  David Hovorka Sparta 1
142.  Michal Hubínek Ml. Boleslav 1
143.  Tomáš Hübschman Jablonec 1
144.  Lukáš Hůlka Bohemians 1905 1
145.  Marek Janečka Karviná 1
146.  Marc Janko Sparta 1
147.  Václav Jemelka Olomouc 1
148.  Petr Jiráček Zlín 1
149.  Jakub Jugas Slavia 1
150.  Martin Juhar Brno 1
151.  Jan Juroška Slovácko 1
152.  Ondřej Karafiát Liberec 1
153.  Jiří Klíma Jihlava 1
154.  Tiémoko Konaté Ml. Boleslav 1
155.  Róbert Kovaľ Dukla 1
156.  Alex Král Teplice 1
157.  Antonín Křapka Ml. Boleslav 1
158.  Miloš Kratochvíl Brno 1
159.  Ladislav Krejčí Brno 1
160.  Tomáš Kučera Teplice 1
161.  Marek Kysela Jablonec 1
162.  David Limberský Plzeň 1
163.  Admir Ljevaković Teplice 1
164.  Kamso Mara Jihlava 1
165.  Petr Mareš Ml. Boleslav 1
166.  Marek Matějovský Ml. Boleslav 1
167.  Jan Moravec Karviná 1
168.  Jakub Nečas Bohemians 1905 1
169.  Michael Ngadeu Slavia 1
170.  Lukáš Pauschek Ml. Boleslav 1
171.  Lukáš Pazdera Ostrava 1
172.  Jakub Petr Slovácko 1
173.  Václav Pilař Plzeň 1
174.  Marin Popović Jihlava 1
175.  Václav Procházka Ostrava 1
176.  Eric Ramírez Karviná 1
177.  Petr Reinberk Slovácko 1
178.  Tomáš Rosický Sparta 1
179.  Antonín Růsek Brno 1
180.  Lukáš Sadílek Slovácko 1
181.  Jakub Šašinka Ostrava 1
182.  Petr Ševčík Liberec 1
183.  Jan Šisler Karviná 1
184.  Eduard Sobol Slavia 1
185.  Bronislav Stáňa Ostrava 1
186.  Lukáš Štetina Sparta 1
187.  Patrizio Stronati Ml. Boleslav 1
188.  Ondřej Štursa Plzeň 1
189.  Daniel Tetour Dukla 1
190.  Jozef Urblík Jihlava 1
191.  Radek Voltr Liberec 1
192.  Tomáš Vondrášek Teplice 1
193.  Lukáš Vraštil Brno 1
194.  Tomáš Weber Karviná 1
195.  Jaroslav Zelený Jablonec 1
196.  Martin Zikl Brno 1
197.  Lukáš Zoubele Jihlava 1

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci s novým herním systémem. Ligový titul obhajuje Viktoria Plzeň, nováčky jsou Baník Ostrava a Příbram, nově mohou spadnout až tři týmy.

Po základní části, ve které se všech 16 klubů utká dvoukolově každý s každým, se týmy rozdělí v nadstavbové části do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky.

Skupina o titul: prvních šest týmů si proti sobě zahraje jednou, přičemž první tři týmy budou mít výhodu tří z pěti zápasů v domácím prostředí.

Skupina o baráž o Evropskou ligu: týmy na 7. až 10. místě se utkají o sedmou příčku znamenající účast v baráži o Evropskou ligu s týmem na čtvrtém, či pátém místě ze skupiny o titul. Tato skupina se bude hrát vyřazovacím způsobem dvoukolově.

Skupina o udržení: týká se týmů na 11. až 16. místě, hraje se jednokolovým systémem stejně jako skupina o titul, poslední sestupuje přímo do druhé ligy, 14. a 15. tým čeká baráž s druhým a třetím týmem z druhé ligy.








Klasická verze
Mobilní verze