Fortuna liga 2018 - 2019 - 1. fotbalová liga | iSport.cz

1. kolo

2. kolo

3. kolo

4. kolo

5. kolo

6. kolo

7. kolo

8. kolo

9. kolo

10. kolo

11. kolo

12. kolo

13. kolo

14. kolo

15. kolo

16. kolo

17. kolo

18. kolo

19. kolo

20. kolo

21.kolo

22.kolo

23.kolo

24.kolo

25.kolo

26.kolo

27.kolo

28.kolo

29.kolo

30.kolo

Tabulka 2018/2019
Z V R P Skóre B
1. Slavia 20 17 1 2 50:16 52
2. Plzeň 20 14 4 2 30:16 46
3. Ostrava 21 11 5 5 28:17 38
4. Jablonec 20 11 3 6 40:19 36
5. Sparta 20 10 5 5 31:16 35
6. Zlín 21 9 3 9 27:26 30
7. Liberec 21 7 7 7 22:19 28
8. Slovácko 21 9 0 12 24:31 27
9. Ml. Boleslav 21 7 5 9 39:37 26
10. Teplice 21 7 4 10 21:29 25
11. Opava 20 7 3 10 27:31 24
12. Příbram 21 6 5 10 27:49 23
13. Olomouc 21 6 4 11 19:34 22
14. Bohemians 1905 21 4 7 10 18:29 19
15. Karviná 21 4 4 13 25:40 16
16. Dukla 20 4 4 12 16:35 16
  • Skupina o titul
  • Skupina o účast v EL
  • Skupina o záchranu

Tabulka střelců

Hráč Góly
1.  Nikolaj Komličenko Ml. Boleslav 20
2.  Miroslav Stoch Slavia 11
3.  Jean-David Beauguel Plzeň 10
4.  Martin Doležal Jablonec 9
5.  Benjamin Tetteh Sparta 9
6.  Michal Trávník Jablonec 8
7.  Michael Krmenčík Plzeň 7
8.  David Vaněček Teplice 7
9.  Guélor Kanga Sparta 6
10.  Nemanja Kuzmanović Ostrava 6
11.  Tomáš Souček Slavia 6
12.  Tomáš Wágner Karviná 6
13.  Milan Baroš Ostrava 5
14.  Lukáš Budínský Karviná 5
15.  Jan Chramosta Jablonec 5
16.  Vlastimil Daníček Slovácko 5
17.  Dame Diop Ostrava 5
18.  Antonín Fantiš Příbram 5
19.  Jakub Hora Teplice 5
20.  Abdalláh Júsuf Hilál Bohemians 1905 5
21.  Martin Nešpor Olomouc 5
22.  Roman Potočný Liberec 5
23.  Milan Škoda Slavia 5
24.  Tomáš Smola Opava 5
25.  Pavel Vyhnal Zlín 5
26.  Uroš Djuranović Dukla 4
27.  Josef Hušbauer Slavia 4
28.  Jan Kuchta Slovácko 4
29.  Lukáš Masopust Jablonec 4
30.  Jan Matoušek Příbram 4
31.  Peter Olayinka Slavia 4
32.  Tomáš Poznar Zlín 4
33.  Roman Procházka Plzeň 4
34.  Jan Rezek Příbram 4
35.  Ivan Schranz Dukla 4
36.  Miroslav Slepička Příbram 4
37.  Nicolae Stanciu Sparta 4
38.  Ladislav Takács Ml. Boleslav 4
39.  Jaromír Zmrhal Slavia 4
40.  Vladimír Coufal Slavia 3
41.  Martin Fillo Ostrava 3
42.  Dávid Guba Karviná 3
43.  Tomáš Holeš Jablonec 3
44.  Joel Ngandu Kayamba Opava 3
45.  Ondřej Kúdela Slavia 3
46.  Roman Květ Příbram 3
47.  Tomáš Ladra Ml. Boleslav 3
48.  Jakub Nečas Bohemians 1905 3
49.  Jakub Považanec Jablonec 3
50.  Tomáš Přikryl Ml. Boleslav 3
51.  Ondřej Šašinka Ostrava 3
52.  Josef Šural Sparta 3
53.  Stanislav Tecl Slavia 3
54.  Tomáš Zajíc Slovácko 3
55.  Adriel D´Avila Ba Loua Karviná 2
56.  Alexandru Baluta Slavia 2
57.  Lukáš Bartošák Zlín 2
58.  Tomáš Chorý Plzeň 2
59.  Ján Ďurica Dukla 2
60.  Pavel Dvořák Olomouc 2
61.  Martin Frýdek Sparta 2
62.  Michal Frydrych Slavia 2
63.  Martin Hašek Bohemians 1905 2
64.  Marek Havlík Slovácko 2
65.  Stanislav Hofmann Slovácko 2
66.  Daniel Holzer Ostrava 2
67.  David Houska Olomouc 2
68.  Matěj Hybš Liberec 2
69.  Václav Juřena Opava 2
70.  Jan Kopic Plzeň 2
71.  Jan Kovařík Plzeň 2
72.  David Lischka Jablonec 2
73.  Petr Mareš Ml. Boleslav 2
74.  Róbert Matejov Zlín 2
75.  Marek Matějovský Ml. Boleslav 2
76.  Ruslan Mingazov Příbram 2
77.  Pavel Moulis Teplice 2
78.  Filip Oršula Liberec 2
79.  Jan Pázler Liberec 2
80.  Jakub Pešek Liberec 2
81.  Jakub Plšek Olomouc 2
82.  Jakub Podaný Dukla 2
83.  Matěj Pulkrab Sparta 2
84.  David Puškáč Opava 2
85.  Eric Ramírez Karviná 2
86.  Jakub Řezníček Plzeň 2
87.  Lukáš Sadílek Slovácko 2
88.  Martin Sladký Olomouc 2
89.  Vojtěch Smrž Karviná 2
90.  Jiří Texl Olomouc 2
91.  Petr Zapalač Opava 2
92.  Pavel Zavadil Opava 2
93.  Jan Záviška Bohemians 1905 2
94.  Patrik Žitný Teplice 2
95.  Rafael Acosta Jablonec 1
96.  Emmanuel Antwi Příbram 1
97.  Vít Beneš Olomouc 1
98.  Frederik Bilovský Dukla 1
99.  Jan Bořil Slavia 1
100.  Aleš Čermák Plzeň 1
101.  Alexandru Chipciu Sparta 1
102.  Murphy Dorley Liberec 1
103.  David Douděra Dukla 1
104.  Adnan Džafić Ml. Boleslav 1
105.  Šimon Falta Olomouc 1
106.  Jiří Fleišman Ostrava 1
107.  Petr Galuška Karviná 1
108.  Filip Hašek Bohemians 1905 1
109.  Milan Havel Plzeň 1
110.  Matěj Helebrand Opava 1
111.  Libor Holík Zlín 1
112.  Lukáš Holík Dukla 1
113.  Tomáš Hořava Plzeň 1
114.  Jan Hošek Teplice 1
115.  David Hovorka Jablonec 1
116.  Petr Hronek Zlín 1
117.  Patrik Hrošovský Plzeň 1
118.  Robert Hrubý Ostrava 1
119.  Lukáš Hůlka Ml. Boleslav 1
120.  Tomáš Jablonský Příbram 1
121.  Alexander Jakubov Zlín 1
122.  Jakub Janetzký Opava 1
123.  Adam Jánoš Ostrava 1
124.  Václav Jemelka Olomouc 1
125.  Michal Jeřábek Teplice 1
126.  Josef Jindřišek Bohemians 1905 1
127.  Vladimir Jovović Jablonec 1
128.  Václav Jurečka Opava 1
129.  Tomáš Jursa Opava 1
130.  Taras Kačaraba Liberec 1
131.  Ibrahim Keita Příbram 1
132.  Tiémoko Konaté Ml. Boleslav 1
133.  Martin Koscelník Liberec 1
134.  Libor Kozák Liberec 1
135.  Antonín Křapka Ml. Boleslav 1
136.  Miloš Kratochvíl Jablonec 1
137.  Daniel Krch Bohemians 1905 1
138.  Jan Krob Teplice 1
139.  Filip Kubala Slovácko 1
140.  Vojtěch Kubista Jablonec 1
141.  Tomáš Malinský Liberec 1
142.  Dominik Mašek Bohemians 1905 1
143.  Elvis Mashike Sukisa Liberec 1
144.  Jan Moravec Karviná 1
145.  Jan Navrátil Slovácko 1
146.  Aleš Nešický Liberec 1
147.  Filip Panák Karviná 1
148.  Lukáš Pazdera Ostrava 1
149.  Milan Petržela Plzeň 1
150.  Srdjan Plavšić Sparta 1
151.  Uroš Radaković Sparta 1
152.  Petr Reinberk Slovácko 1
153.  Rudolf Reiter Bohemians 1905 1
154.  Radim Řezník Plzeň 1
155.  Jakub Šašinka Ostrava 1
156.  Petr Ševčík Liberec 1
157.  Dominik Simerský Opava 1
158.  Martin Šindelář Ostrava 1
159.  Rudolf Skácel Příbram 1
160.  Bronislav Stáňa Ostrava 1
161.  Patrizio Stronati Ostrava 1
162.  Jan Sýkora Slavia 1
163.  Jevhen Szachow Zlín 1
164.  Daniel Tetour Dukla 1
165.  Daniel Trubač Teplice 1
166.  Mick Van Buren Slavia 1
167.  Michal Vepřek Olomouc 1
168.  Radek Voltr Příbram 1
169.  Tomáš Vondrášek Teplice 1
170.  Vukadin Vukadinović Sparta 1
171.  Lukáš Železník Zlín 1

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci s novým herním systémem. Ligový titul obhajuje Viktoria Plzeň, nováčky jsou Baník Ostrava a Příbram, nově mohou spadnout až tři týmy.

Po základní části, ve které se všech 16 klubů utká dvoukolově každý s každým, se týmy rozdělí v nadstavbové části do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky.

Skupina o titul: prvních šest týmů si proti sobě zahraje jednou, přičemž první tři týmy budou mít výhodu tří z pěti zápasů v domácím prostředí.

Skupina o baráž o Evropskou ligu: týmy na 7. až 10. místě se utkají o sedmou příčku znamenající účast v baráži o Evropskou ligu s týmem na čtvrtém, či pátém místě ze skupiny o titul. Tato skupina se bude hrát vyřazovacím způsobem dvoukolově.

Skupina o udržení: týká se týmů na 11. až 16. místě, hraje se jednokolovým systémem stejně jako skupina o titul, poslední sestupuje přímo do druhé ligy, 14. a 15. tým čeká baráž s druhým a třetím týmem z druhé ligy.

Tabulka Fortuna ligy 2018/2019
Články odjinud


Články odjinud