23. června 2018 • 16:43

Plzeň v přípravě přejela Klatovy 6:0. Poprvé se trefil Ekpai

0
Bořil v ofsajdu? Asi ano, ale žádný záběr není stoprocentní. Nejasná ČK pro Petráka
SESTŘIH: Boston - Toronto 2:3. Pastrňák dal první gól v play off, rozhodl ale Matthews

Fotbalisté Plzně deklasovali Klatovy 6:0 a v letní přípravě i podruhé jasně zvítězili. Premiérový gól za Viktorii vstřelila nigerijská posila Ubong Ekpai. Úřadující mistři navázali na úterní triumf 7:0 nad dalším divizním soupeřem Doubravkou.

Svěřenci Pavla Vrby se k výhře v Klatovech přiblížili už v prvním poločase, kdy se trefili krajní obránci Jan Kovařík s Milanem Havlem a nejlepší střelec minulé sezony Michael Krmenčík.

V 51. minutě se z první branky v plzeňském dresu mohl radovat Ekpai, který nastoupil na levém kraji zálohy. Výhru hostů ještě zvýraznili útočníci Jakub Řezníček a Tomáš Chorý.

Plzeňský tým čeká další přípravný zápas ve středu proti Sokolovu, příští neděli vyzve České Budějovice a 6. července Západočeši odjedou na desetidenní soustředění do Rakouska, kde změří síly s Těrekem Groznyj, Innsbruckem a Dynamem Kyjev.

SK Klatovy - Viktoria Plzeň 0:6 (0:3)

Branky: 14. Kovařík, 22. Krmenčík, 27. Havel, 51. Ekpai, 59. Řezníček, 66. Chorý.

Sestava Plzně:

I. poločas: Kozáčik - Havel, Řezník, Pernica, Kovařík - Kopic, Hrošovský, Kolář, Navrátil - Bakoš, Krmenčík.

II. poločas: Hruška - Petržela, Hubník, Procházka, Limberský - Štursa, Hořava, Čermák, Ekpai - Řezníček, Chorý. Trenér: Vrba.

Posila Plzně Procházka: Vrba se mnou o přestupu mluvil už v zimě

Plzeňské posily na hřišti. Viktoria začala přípravu i s Pernicou či Ekpaiem

0

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2023/2024

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA se i v sezoně 2023/2024 odehraje ve formátu s nadstavbou. Vrací se skupina o Evropu, protože české týmy budou mít v nadcházející sezoně opět pět pohárových účastníků. Titul obhajuje Sparta Praha.

Základní část - tabulka a rozpis zápasů Dresy iSport Index Sestřihy zápasů VIDEO momenty Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Bohemians 1905