VIDEO: RAMS zamíchali kartami! Kdo je nejblíž baráži a kdo postupuje? | iSport.cz
18. května 2020 • 09:50

VIDEO: RAMS zamíchali kartami! Kdo je nejblíž baráži a kdo postupuje?

Autor: Jiří Novák – Sazka eLEAGUE
Vstoupit do diskuse
0
PALM1 předvedl parádní výkon
TOP VIDEA
TOP góly 25. kola: Holíkův volej nebo Kalvachova jedovka
Sparta - Plzeň: Beauguel bombou pod víko zvyšuje na 2:0 pro Viktorii!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Sazka eLEAGUE čeká poslední herní víkend. Čtyři týmy mají zajištěné play-off. Sinners, Gunrunners, Sampi a Brute se podívají do Top 6, první dva týmy dokonce rovnou postupují do semifinále. Dolní čtyřka je neskutečně vyrovnaná, týmy dělí tři body. Mezinárodní celek RAMS byl před 6. kolem hlavním kandidátem na baráž, nyní se karty obrátily. RAMS v předchozích pěti kolech ligy získali pouhé dva body za remízy proti eSubě a Enterprise. V nejdůležitějším zápase svého dosavadního působení v Sazka eLEAGUE se setkali s Defeaters, slovenským celkem, který neprožívá, co se týče výsledků, zrovna nejlepší období. 

V týdnu opustil RAMS Simon „kwertzz“ Horák, přidal se k Davidu „Kaparzo“ Lacinovi v Team Gravity. Nahradil jej Robert „manguss“ Kasper. Další změna v mezinárodní sestavě a mnoho diváků nevěřilo ve výhru borců z RAMS. 

Opak byl ale pravdou. „Dnes sme predviedli peknú hru, zmena kwertza bola pre nás očividne krokom vpred,“ hodnotil změny v sestavě kapitán týmu Juraj "nelv1" Minár. RAMS totiž po dvou vyrovnaných mapách a parádním výkonu Alexe "PALM1" Palma zvítězili nad Defeaters 2:0. Rázem se stali hlavními aspiranty na postup do vyřazovacích bojů. 

Pokud Sinners nezkolabují v posledním kole a porazí Defeaters, RAMS se budou radovat z postupu. Na samotné RAMS čeká Team Brute, který neukázal v posledních zápasech dobrou formu, i tak bude favoritem. Dalším postupujícím scénářem je pro RAMS remíza ve špílu Enterprise vs. eSuba. 

Vstoupit do diskuse
0

Esport

FIFA 21 (vychází 25. září)
Trailer a demo Režim kariéry Bude PES 2021 lepší než FIFA?

Vše o oblíbených hrách
DOTA 2 Counter-Strike

Více o česko-slovenském esportu na sazkaeleague.cz.

Herní počítače * Herní sluchátka * Herní myši na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud