19. srpna 2020 • 19:00

Entropiq představil CS:GO sestavu. Tato pětka v neděli nastoupí proti mistrům Sinners

Autor: Jiří Novák – Sazka eLEAGUE
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Gudasova proměna: Z průšviháře do kliďase. Už si nic nedokazuje, líčí Salfický
SESTŘIH: Česko - Rakousko 4:0. Nula pro Mrázka a jisté čtvrtfinále
VŠECHNA VIDEA ZDE

SOUPISKA ENTROPIQ | Entropiq je jednou z nejnovějších a zároveň nejrychleji rostoucích esportových organizací na česko-slovenské scéně. Po druhém týmu Valorant sekce přichází celek v Counter-Strike: Global Offensive. Ten bude bojovat v letošním ročníku Sazka eLEAGUE, který začíná již tuto neděli.V CS:GO sekci budou barvy Entropiqu reprezentovat Zdeněk „daxen“ Dušek, Lukáš „capseN“ Koláčný, Filip „AJTT“ Dolenský, Jan „HONES“ Urválek a kapitán týmu Michal „leckr“ Kadlíček. Jejich trenérem bude Matěj „Forji“ Kmiť.

Michalovi „leckr“ Kadlíčkovi, o kterého dlouhou dobu usilovalo mnoho českých a slovenských organizací, se splnilo také jedno dlouholeté přání, a sice působit s Forjim bok po boku v jednom týmu.

„Jsem velmi rád, že se po zahraničním angažmá budu moci znovu ukázat domácím fanouškům a hned jako reprezentant Entropiqu. Každý, kdo esport alespoň trochu sleduje, si musel všimnout, že i když je organizace na světě jen několik měsíců, žene to kupředu neskutečnou rychlostí. No a to ještě stále není všechno! Pokud vím, tak mnoho dalšího je naplánováno a jedna velká pecka bude představena ještě teď v létě,“ říká s úsměvem kapitán CS:GO týmu Kadlíček.

„Máme za sebou poměrně dlouhá a náročná vyjednávání, ale věřím, že vše nakonec dopadlo dobře k spokojenosti všech. CS:GO je stále jeden z nejpopulárnějších multiplayer titulů a my jsme rádi, že jsme mohli splnit očekávání našich fanoušků a opět představit to nejlepší, co bylo možné. O tom také svědčí spojení jedinečného in-game leadera „leckra“ a „Forjiho“, který je díky svým dlouholetým zkušenostem považován za jednoho z nejlepších CS:GO koučů u nás,“ sděluje k oznámení nového týmu výkonný ředitel Entropiqu Ondřej Drebota. 

První zápas odehraje nová sestava již ve čtvrtek v rámci CS:GO Fight Night proti Sinugularity, v neděli se pak v prvním kole Sazka eLEAGUE postaví jarním šampionům ze Sinners.

Sestava Entropiq pro druhý split Sazka eLEAGUE CS:GO:
Michal „leckr“ Kadlíček
Zdeněk „daxen“ Dušek
Jan „HONES“ Urválek
Filip „AJTT“ Dolenský
Lukáš „capseN“ Koláčný
---
Matěj „Forji“ Kmiť - kouč

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud