5 důvodů, proč mohou vyhrát Sampi: zkušený kouč či mladá puška Bery | iSport.cz
15. října 2020 • 12:30

5 důvodů, proč mohou vyhrát Sampi: zkušený kouč či mladá puška Bery

Autor: Jiří Novák – Sazka eLEAGUE
Vstoupit do diskuse
0
Martin "bery" Beránek
TOP VIDEA
KARLOS SHOW: Baník, pi*o! Ruda z Ostravy bavil s Kadlecem a Matějovským
Sakkariová po postupu do semifinále: Chci projít do světové TOP 10
VŠECHNA VIDEA ZDE

Po divokém prvním splitu přichází klidnější časy. Sampi se od začátku splitu drží ve stejné sestavě a volba přináší ovoce. Borci zopakovali třetí místo z úvodního splitu, rozpoložení týmu je i podle slov Dominika "Fraged" Herze mnohem lepší. Co by mohlo dovést tým Jakuba Jankta k titulu?Aim, aim, aim

Soupeři Sampi vidí největší sílu tohoto týmu jasně: aim. Individuální skill Sampi je nezpochybnitelný. Pokud je vaším nejhorším hráčem ve statistice K/D Martin „Pechyn“ Pechoušek, víte, že v týmu máte opravdovou sílu.

Mladá puška Bery

Martin „bery“ Beránek se nejednou stal MVP zápasů Sampi. Nebojácný talent dosáhl 1.12 K/D a každým kolem se zlepšoval. Pokud dokáže Bery v play off ukázat svůj plný potenciál, mohou Sampi pomýšlet na nejvyšší příčky. 

Přirozená sebedůvěra

„Prostě je jdeme všechny rozbít.“ Fraged vidí play off jasně. Sampi jdou vyhrát. Prohra není možností. Ví, že šanci mají. Každý v play off má šanci na vítězství. Sinners nejsou neporazitelní a Sampi si to uvědomují. 

NEPŘEHLÉDNĚTE: Na naší scéně mají na Top 30 tři týmy: Sinners, eSuba a my, říká Fraged ze Sampi

Trenér se zkušenostmi

Extatus, Brute, Gravity. Jen pár týmů, jejichž součástí byl Jozef „d0di“ Kiss. Trénerských zkušeností má na rozdávání, od března pracuje u Sampi a výsledky se dostavují. Podobného kouče má jen málokterý tým u nás, i on je jedním z faktorů úspěchu Sampi v základní části. Tým dokáže uklidnit a připravit na důležité špíly.

6 týdnů neporažení

Od prvního kola Sazka eLEAGUE CS:GO nepoznali Sampi přemožitele. Pouze ze začátku nezastavitelná eSuba obrala Sampi o všechny tři body, ani Sinners na borce v modrém nestačili.

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud