17. května 2022 • 15:45

Ninjas in Pyjamas hýří na PGL Majoru sebevědomím, jdeme si pro finále vzkazují

Autor: David Randuška
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Kinský? Fakt rána. Největší zklamání Ševčík, co Chaloupek ve Slavii?
Od nájezdů s Finy po zlatou trefu Pastrňáka. Podívejte se na všechny české góly na MS
VŠECHNA VIDEA ZDE

"I'm going for the final, man," vyhlásil sebejistě útok na největší metu v Antverpách Hampus Poser ze švedského týmu Ninjas in Pyjamas. O svých ambicích a týmových cílech promluvil v rozhovoru pro HLTV, který vedl LucasAM. NiP sice podlehlo v Legends Stage NAVI, poté ale deklasovali brazilskou FURIA a zajistili si postup do play-off.Sedmý tým světa Ninjas in Pyjamas (NiP) prošel Legends Stage s bilancí 3-1 a už se může připravovat na vyřazovací boje. Z týmu srší sebevědomí. Hampus "hampus" Poser se dokonce nebojí hlasitě mluvit o postupu až do Grandfinále.

"Máme prostě dobré hráče. I když vyměníme jednoho nebo dva, stále zbude silné jádro, které je podle mě připravené zvítězit. Potřebovali jsme najít poslední díly, jako například s Brollanem. Perfektně se k nám hodí. A já, Plopski a REZ, my tři, tvoříme jádro," řekl hampus v rozhovoru pro hltv.org

Jdeme do finále! 

Grand Finále v belgických Antverpách je v plánu už tuto neděli večer! Seveřané z Ninjas in Pyjamas by jednoznačně, alespoň dle hampuse, chtěli být u toho. Pro hltv švédský střelec řekl:

"Jdeme do finále! Takový je plán a doufám, že to zvládneme. Nebudu smutný, když se dostaneme do semifinále, protože minule jsme vypadli čtvrtfinále a takhle bychom ušli alespoň o krok dál. Ale já jdu na finále, člověče!" 

Uvidíme jak si nindžové v pyžamech na velké stagi v Belgii povedou. Pokud by se blýskli třeba i zlatem, dali by vzpomenout na úspěšný rok 2017, kdy ovládli IEM v Oaklandu i DreamHack ve Valencii. 

Sledujte cestu nejen Ninjas in Pyjamas s námi na twitch kanálu eleaguecz!

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud