16. srpna 2022 • 11:52

První kvalifikační den na IEM Rio vyšel z českých týmů jen Sampi. Provázely ho technické potíže

Autor: David Randuška
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Štěpánek měl být za surovou hru na Haraslína vyloučen, říká KR. Co penalta na Oscara?
Havlíkova desítka! Podívejte se na všechna torpéda sezony nečekaného lídra střelců
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jediný tým Sampi.Tipsport se po prvním kvalifikačním dni na IEM Rio 2022 udržel ve hře. Hráči ze SINNERS, ENTERPRISE i eSuby narazili. Modrokrevní po vypjaté bitvě s ruskou sestavou Entropiq. Není ale všem nadějím konec, protože nás čekají ještě další kvalifikační cykly, které by mohly být z hlediska konkurence snazší. ESEA navíc řešila technické komplikace - více v článku.A to za předpokladu, že se v první kvalifikaci probojují dál favorizované týmy, mezi kterými je mimo jiné i OG s Adamem "NEOFRAG" Zouharem nebo MOUZ s Davidem "frozen" Čerňanským. 

V prvním kvalifikačním cyklu se udrželi Sampi.Tipsport, kteří porazili Infinite Gaming v overtimu 19:16. Zdánlivé drama si prožil i tým eSuba, který narazil na ruskou sestavu Entropiq. Ze 2:14 nakonec dokonali téměř comeback a nakonec padli 13:16. SINNERS padli s týmem MonteENTERPRISE Yellowflash

V úterý se mají odehrát další bo1 zápasy, na kteŕe budou následně navazovat bo3 o postup. Přitom "mají" dáváme radši do uvozovek. ESEA totiž čelila technickým komplikacím, tak věřme, že se podobného scénáře nedočkáme v dalších soutěžních dnech. 

 

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud