29. srpna 2022 • 12:45

Dostaň se mezi tuzemskou elitu! Startuje kvalifikace do baráže Sazka eLEAGUE. Bude i se Sampi?

Autor: David Randuška
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Kotrba: „Repre“ přeju Koubkovi, z cizinců jen Priske. Chorý? Na psychologa
LFA by za práva mohla dostat až 500 milionů. Jaká je termínová listina příští sezony?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Začíná seriál kvalifikačních oken Sazka eLEAGUE OPEN, kde se přihlášené týmy můžou porvat o možnost se probojovat do hlavní ligy. Ti nejlepší se dostanou do Play-off odkud pro dva finálové týmy vede cesta už do baráže a přes ní do jarního splitu v příštím kalednářním roce.V minulém kvalifikačním cyklu ke 2. splitu letošní Sazka eLEAGUE se probojovali do baráže týmy Outsiders23 At least we tried. Ani jednomu se ale nakonec nepodařilo vystřílet si slot v hlavní lize, do které se tak vrátili Dark Tigers Inside Games

Otázka je, zda Outsideři složí sestavu i pro další kvalifikační cyklus. Tomáš "system" Zemko se totiž v létě upsal ENTERPRISE

  • KVALIFIKACE STARTUJE V ÚTERÝ 30. SRPNA OD 18:00
  • Informace o registraci a další tipy najdeš tomto odkazu

Mohli bychom se dočkat Sampi

Open kvalifikace k jarnímu splitu sezony 2023 by ale mohla už zamíchat účastníky Sazka eLEAGUE. Check-in do turnaje, který se hraje formou Play-off je až v den konání, na jména si tak musíme počkat.

Očekává se, že se mezi tuzemskou smetánku bude chtít prokousat tým kolem snipera GuardiaNa Sampi. Hráči jako Matúš "MATYS" Šimko nebo Lukáš "sAvana1" Lintner by turnaj určitě zatraktivnili. 

Spekuluje se také o "supertýmu nechtěných", o kterých před časem psal server Sazka Esport. Redaktor Prokop "Hippowan" Sojka se zamýšlel nad hráči, kteří jsou bez angažmá a kteří by mohli spojit síly. Silné pojítko by měly být zkušenosti z týmu Sampi, kde se v různé době vystřídali čtyři hráči z níže uvedeného seznamu.

Ve svém výčtu uvedl potenciální sestavu: 

  • Adejis (kvůli příchodu HONESe odešel ze Sampi)
  • zur1s (skončil v eSubě)
  • Darber (skončil v Sampi, v minulé kvalifikaci hrál za Outsiders23)
  • twist (skončil v Entropiq Prague)
  • KWERTZZ (skončil v Entropiq Prague)

 

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud