25. září 2022 • 22:12

ESuba ukořistila místo v Playoff CCT Europe Series. Díky prohře BIG Academy postupují i ENTERPRISE

Autor: Kateřina Sauerstromová
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Kotrba: „Repre“ přeju Koubkovi, z cizinců jen Priske. Chorý? Na psychologa
LFA by za práva mohla dostat až 500 milionů. Jaká je termínová listina příští sezony?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Poslední kolo skupiny CCT Europe Series #2 nabídlo opravdové drama. ENTERPRISE sice podlehl polským HONORIS, díky eSubě se ale dostane do další fáze turnaje.Odpolední klání mezi HONORIS a Enterprise nabídlo tří mapové drama. Hráči HONORIS si pohlídali svůj pick a mapu Ancient ovládli v konečném stavu 16-11. Kapitán ENTERPRISE, Deyvid “h4rn” Benchev, ale s nejvíce asistencemi a uděleným poškozením podržel svůj tým, který si nakonec na Infernu došel pro výhru 16-7.

Následující decider na Overpass ke zklamání tuzemských fanoušků suverénně ovládl HONORIS. ENTERPRISE s českým zástupcem mangussem zvládl uhrát pouhé čtyři vítězné kola a soupeři tak podlehl 16-4.

Předčasné loučení

ENTERPRISE se na sociálních sítích s turnajem sice rozloučili, díky devíti volným spotům v Playoff ale šance setrvat stále žila. Osud evropské organizace měla v rukou eSuba, kterou čekal nelehký zápas proti BIG Academy.

Zkušená česko-slovenská sestava se soupeře nezalekla a do utkání nastoupila i po dvou předchozích prohrách sebevědomě. První půli na Vertigu ztratila eSuba pouhé čtyři kola, na což po otočení stran úspěšné navázala. Rozjetý Blogg1s s 31 killy eSubě značně pomohl k celkové výhře 16-10.

Následné střetnutí na mapě Mirage, zvolené českou organizací, se BIG Academy dostali už jen k osmi vyhraným kolům a eSuba si tak s jistotou došla pro čistou výhru 2-0 na mapy. Ani jedna ztracená mapa hrála ve prospěch ENTERPRISE, kteří se tak se statisticky lepším rozdílem kol posouvají do Playoff po bok SINNERS a eSuby.

Další fáze vrcholící CCT Central Europe Series #2 nabídné zajímavá klání, ve kterých se mimo jiné představí i týmy jako OG, forZe nebo Entropiq. Na přesný rozpis zápasů Playoff si ale budeme muset ještě počkat.

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud