23. listopadu 2022 • 14:35

Forsyy: "Tomkeejs a beastik ze mě udělali lepšího člověka." Nejtěžší rozhodnutí, komentují SINNERS

Autor: David Randuška
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
SESTŘIH: Slavia - Olomouc 4:0. Kanonádu řídil střídající Zafeiris
Skvělá atmosféra ve Vsetíně! Stadion Na Lapači bouřil, opilý fanoušek na ledě
VŠECHNA VIDEA ZDE

"Jsem umístěný na přestupovou listinu. Dneškem končí moje cesta se SINNERS," začíná "rozlučkový" tweet Davida Bílého v návaznosti na oznámení liberecké organizace, že už s ním nepočítá. "Jednou Hříšník, navždy Hříšník," kontrují jeho kolegové. Jedna velká etapa, kterou rámoval milionový vstup Davida do SINNERS a nyní umístění na transfer list, je u konce."Chtěl bych poděkovat svému týmu, vedení a fanouškům za veškerou podporu. Byl to s vámi krásný zážitek," píše forsyy. "Zvláštní poděkování patří beastikovi a tomkeejsovi, kteří ze mě udělali lepšího člověka a hráče," dodává. 

"Nejlepší člověk, kterého jsem v esportu kdy potkal. Budeš mi chybět, chlape" napsal Sebastian "beastik" Daňo v odpovědi. 

Ani SINNERS nešetří emocemi. "Byl to neuvěřitelnej rok. Jsme nesmírně hrdí na všechno, čeho jsme s tebou dosáhli a přejeme ti do budoucna jenom to nejlepší, protože ty si to zasloužíš. Jednou Hříšník, navždy Hříšník. Děkujeme za všechno," napsala organizace.

SINNERS: Nejtěžší rozhodnutí

„Nejtěžší rozhodnutí od vzniku SINNERS, přesunutí forsyyho na transfer list se jinak popsat nedá. David k nám do týmu neskutečně zapadl a vždy jsme se mohli spolehnout, že na serveru podá maximální výkon, a že i mimo něj nás vždy pobaví jeho pozitivní náladou a smyslem pro humor," uvedl v tiskové zprávě manažer týmu Tomáš "efron" Pechman.

Dodal zároveň, že se organizace bude angažovat a pomůže forsyymu v jeho růstu. "Uděláme vše, co je v našich silách, abychom forsyymu našli nový domov, kde bude pokračovat v cestě za svým snem stát se jedním z nejlepších hráčů světa,“ uzavřel.

O těžkém rozhodování hovoří také Moritz Straube a dodává na svém twitteru: "Dave je jeden z nejhezčích a nejupřímnějších lidí, které znám, a navíc naprosto brutální hráč."

Slovy chvály nešetří ani další člen vrcholného managementu týmu Max Euler. "Je jedním z nejinteligentnějších a nejoddanějších hráčů, se kterými jsme měli tu čest pracovat za poslední tři roky. Byla to úžasná sezona," napsal.

Uvidíme, kde forsyy nakonec zakotví. V SINNERS nastavil laťku nesmírně vysoko. Jeho pokračovatelem bude v české jedničce staronový sniper Tomáš "oskar" Šťastný.

"Pocity jsou smíšené, nevím co bude. Jsem ale natěšený," zmínil v rozhovoru pro Sazka Esport Šťastný. Celý si ho můžete pustit na youtube channelu serveru.

 

 

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud