Hrajte FIFA 19! Otevřeny jsou dvě kvalifikace v týdnu i o víkendu | iSport.cz
19. listopadu 2018 • 15:41

Hrajte FIFA 19! Otevřeny jsou dvě kvalifikace v týdnu i o víkendu

Autor: iSport.cz
TOP VIDEA
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia rozdrtí Příbram, ale nabízí se i lepší možnost než handicap SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia rozdrtí Příbram, ale nabízí se i lepší možnost než handicap
BASKETBALOVÝ INSIDER: Satoranský má před sebou nejlepší sezonu v NBA BASKETBALOVÝ INSIDER: Satoranský má před sebou nejlepší sezonu v NBA
VŠECHNA VIDEA ZDE

V sobotu se odehrála úvodní kvalifikace CZC.cz iSportCup, kde se soutěží o 50 000 korun a profesionální kontrakt pro hráče FIFA 19. Aktuálně se můžete registrovat do druhé (čtvrtek 22. listopadu) a třetí kvalifikace (sobota 24. listopadu). O turnaj je obrovský zájem. Chceš být taky u toho?V první kvalifikaci již uspěla osmička hráčů, nyní jsi na řadě ty! 

Druhý termín kvalifikace se odehraje ve čtvrtek 22. listopadutřetí kvalifikace je na programu v sobotu 24. listopadu.

Z celkem čtyř kvalifikačních bloků a ONLINE finále vzejde osmička těch nejlepších gamerů pro Velké finále v pražské Hostivaři 8. prosince, kde se bude hrát o 50 000 korun a profesionální kontrakt pro největšího borce ve FIFA 19! Více informací najdete na www.isportcup.cz.

Online kvalifikační turnaje

Přihlaste se zdarma do kvalifikačních online turnajů na webu iSport.cz nebo Grunexu. Budeme hrát FIFA 19 na PlayStation 4:

1. online kvalifikace
sobota 17. 11. od 17:00 (z ní TOP 8 hráčů postoupí do online finále)
 – ODEHRÁNO.

2. online kvalifikace
čtvrtek 22. 11. od 18:00 (z ní TOP 8 hráčů postoupí do online finále)
 – OTEVŘENO.

3. online kvalifikace
sobota 24. 11. od 17:00 (z ní TOP 8 hráčů postoupí do online finále)
 – OTEVŘENO.

4. online kvalifikace
středa 28. 11. od 18:00 (z ní TOP 4 hráči postoupí do online finále)

Každá online kvalifikace bude otevřena pro max. 256 hráčů (přičemž registrovaných hrářů může být víc, check-in ale umožná admin jen prvním 256 borcům). Pokud se zúčastníte kvalifikačního turnaje a nepostoupíte do online finále, můžete se zúčastnit i dalších kvalifikací. Všechny online kvalifikace se odehrají systémem jednoduchého pavouka Single Elimination ve formátu BO3 (tudíž se hraje "na dva vítězené zápasy ve hře". Výsledek může skončit 2:0 nebo 2:1 a opačně). Každý účastník online kvalifikace získá voucher na slevu 100 Kč v obchodu CZC.cz při objednávce nad tisíc korun.

Více informací na www.isportcup.cz »

Témata:  sport, iSportCup, FIFA 19
 
Články odjinud


Články odjinud